Macedónia do Norte
Reino Unido
Irlanda
Alemanha
França
Itália
Espanha
Portugal
Países Baixos
Bélgica
Áustria
Luxemburgo
Suíça
Grécia
Chipre
Dinamarca
Noruega
Suécia
Finlândia
Estônia
Letônia
Lituânia
Polônia
Chéquia
Eslováquia
Hungria
Romênia
Bulgária
Croácia
Eslovénia
Macedónia do Norte
Bósnia e Herzegovina
Sérvia
Albânia
Україна
Rússia
Turquia
Agora
Hoje
Amanhã
Sexta-feira
Sábado
Domingo
Segunda-feira
Terça-feira
Contate-Nos
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
Programação: Macedónia do Norte,
08/05/2024, quarta
Macedonian
DVB-C
Europa
Filmes
Desporto
Música
Documentário
Notícias
Programas infantis/juvenis
MRT 1
05:13 Наш подиум
06:07 Мала Света Гора - Матка
06:45 Македонија наутро
Mais...
MRT 2
05:25 Преживеана
07:00 Топ вести
07:16 Музички спотови
Mais...
Alsat M
05:00 Попладне
06:00 Документарна програма
Mais...
Kanal 5
06:45 Здраво Македонијо
11:00 Вести
11:10 Метео
Mais...
Sitel
05:31 Осогово и манастири
06:00 Брза куjна
06:45 Jа сакам Македониjа
Mais...
Alfa Televizija
00:05 Игран филм
06:05 Игран филм
06:25 Добро утро, секое утро
Mais...
Telma
05:20 Документарна програма
06:30 Документарна програма
07:00 Јади бурек
Mais...
MRT 4
00:55 Работи на начин
07:00 За првпат
08:00 Бијандипе
Mais...
MRT Sobraniski
04:01 Нема информации
06:01 Нема информации
08:01 Нема информации
Mais...
Nasha TV
05:30 Времето денес
06:00 За нас
07:40 Бушави глави
Mais...
Sonce TV
05:20 Dokumentarni program
06:30 Dokumentarni program
07:00 Gremo na burek
Mais...
RTS 1
Mais...
RTS 2
Mais...
RTRS
Mais...
RTV 1
05:38 Art-erija
05:52 Agrodnevnik
06:11 5kazanje
Mais...
B92
05:21 Vice Documentaries
06:00 Вистини и лаги
07:00 Два и пол мажи
Mais...
Nova S
04:00 Меѓу нас
06:00 Разбуди се
09:00 Ментална вежба
Mais...
Red TV
04:26 Приправници
06:20 Smoki i Bandit
07:53 Stars of TIK TOK
Mais...
Prva
05:05 Izdaja
06:00 Lagalica
06:30 Exkluziv
Mais...
Prva MAX
05:30 Штоперица
06:00 Lagalica
06:45 Mala supruga
Mais...
Prva World
05:45 Жртви на љубовта
06:30 Exkluziv
06:45 Recept za ljubav
Mais...
Prva Life
03:38 TV Čorba
07:00 Пеј брате
07:45 Kolo sreće
Mais...
Prva Kick
03:43 TV Čorba
06:55 TV Čorba
07:40 Na tankom ledu
Mais...
Prva Files
05:41 Штоперица
06:00 Žene
06:45 Nećete verovati
Mais...
OBN
00:15 uvari planete
06:15 uvari planete
07:20 Atomska Betty
Mais...
RTL
05:10 RTL Danas
07:30 Yu-Gi-Oh! Arc-V
08:00 Штрумфови
Mais...
RTL 2
05:20 Одјавување на програмата
06:45 Zabranjena ljubav
07:20 Zabranjena ljubav
Mais...
Cool TV
05:00 Истрага на местото на.
06:00 Истрага на местото на.
06:55 Нов Амстердам
Mais...
RTL Klub
05:10 Fókusz
06:00 Reggeli
09:00 Љубов, и се е можно
Mais...
RTL Gold
05:30 Pasik!
06:10 Toplista
06:50 Oltári csajok
Mais...
Diva
05:00 Dok nas novac ne rastavi
06:05 Dok nas novac ne rastavi
07:00 Magnum
Mais...
Timeless Dizi Channel
05:35 Срцето ми остана во Егејот
06:25 Преплетени Судбини
07:15 Невините
Mais...
Pickbox
04:40 Ronja, razbojnika ki
07:45 Уметноста на архитектурата
08:25 Инспектор Грејс
Mais...
Film Klub Extra
05:25 Uslovna sloboda
07:09 Ozbiljna stvar
07:30 Mali leteći medvedići
Mais...
FOX
05:35 Малколм во средината
06:00 Малколм во средината
06:25 Два и пол мажи
Mais...
FOX Life
05:15 Врски
06:00 Добриот доктор
06:45 Добриот доктор
Mais...
Fox Crime Adria
05:20 Менталист
06:00 Убиствата се мојот живот
06:50 Смрт во рајот
Mais...
FOX Movies
04:25 Види кој зборува 2
06:00 Флеш
06:45 Враќањето на кучето
Mais...
AXN
05:25 Totalcar
06:15 Profajleri
07:05 Profajleri
Mais...
HBO
05:01 1000 проценти јас: Растејќи.
06:01 Премногу готвачи
07:35 Лоракс
Mais...
HBO 2
04:36 Лигната и китот
06:01 Вонка
08:00 Почеток
Mais...
HBO 3
04:20 Романтика
06:01 Семејството Адамс
07:27 Само нешто убаво
Mais...
Cinemax
04:07 Без неа
06:01 Алелуја
07:41 Паула
Mais...
Cinemax 2
05:40 Прокси
06:01 Летен мраз
07:55 Кулата
Mais...
TV1000
04:10 Низа несреќни настани на Лемони Сникет
06:30 Мачор со шапка на д-р Сус
08:00 Деца шпиони
Mais...
Epic Drama
05:20 Detektiv Murdok
06:05 Detektiv Murdok
06:45 Detektiv Murdok
Mais...
AMC
05:30 Одблиску
06:00 Одблиску
06:30 Paklensko morje
Mais...
Sci Fi
05:00 Dvanaesti Čovek
07:20 City Hype
Mais...
SUPERSTAR TV
05:25 Убијците на мојот татко
06:25 Убијците на мојот татко
07:25 Убијците на мојот татко
Mais...
Superstar 2 TV
05:00 Херои на нашето време
06:00 Zaplet
07:00 Zaplet
Mais...
Pink BiH
Mais...
Pink Premium
05:03 Војна на невестите
06:00 Silovit udarac
08:00 Покајание
Mais...
Pink Action
05:00 Nauružani i opasni
07:00 Снајперист 4
09:00 Nestali u akciji 2
Mais...
Pink Film
05:35 Да се живее како цел.
09:15 Каков дедо, таков внук
10:45 Балкански шпион
Mais...
Pink Comedy
05:00 Viski sa ledom
07:00 Delfin Berni
09:00 Мамичка
Mais...
Pink Thriller
04:09 Tajna veza
06:00 Пренасочен
08:00 Телма и Луиза
Mais...
Pink family
05:33 Ромул
06:30 Двојник
07:30 Dobro došli u Šits Krik
Mais...
Pink Romance
05:00 Stara ljubav
08:24 Robin i Marijana
10:21 Bul Duram
Mais...
Pink Sci-Fi & Fantasy
05:00 Gnev Pola Bunjana
07:00 Блонди Максвел никогаш не губи
09:00 Mračne trake
Mais...
Pink Serije
05:35 Kafanica blizu SiS-a
06:02 Naša mala redakcija
06:36 Vila Marija
Mais...
Pink Western
05:26 Voz u 3:10 za Jumu
09:00 Федералниот Шериф Кајл
11:00 Dugo putovanje kroz Misuri
Mais...
CineStar TV PREMIERE 1
03:07 Kolani program
08:00 Visitor From The Future, The
10:30 Pets United
Mais...
CineStar TV PREMIERE 2
03:26 Kolani program
07:00 P'astanjan i tri njuketara
08:40 Dressmaker, The
Mais...
CineStar TV 1
04:44 Kola program
06:05 Teen Spirit
07:55 Paper Man
Mais...
CineStar TV 2
02:29 Колажна програма
08:29 Колажна програма
09:00 Чудниот Tомас
Mais...
CineStar TV Comedy
02:21 KOLAŽ PROGRAM
10:40 Spread Your Wings
12:40 Sammy & Co: The War of The Fish
Mais...
RTS Drama
04:07 TV Teatar
06:00 Slučaj porodice Bošković
06:45 Radio Mileva
Mais...
Film+
05:20 Kalandok keleten
07:20 Во светата земја
09:20 Jóságos ég!
Mais...
Film4
05:05 Nagymama a semmiből
06:50 Tóparti gyilkosságok
08:45 Bérbarát kisebb hibákkal
Mais...
MRT 3
05:20 Кошарка - АБА лига 2
06:50 Ракомет: Лига на шампиони (м)
08:30 Ракомет: Лига на шампиони (м)
Mais...
Nova Sport
05:05 Pregled Rally: Portugal
06:00 (dublovi) FINALE: Korda/Thompson - Behar/Pavlasek
07:30 FINALE: Auger-Aliassime - Rublev
Mais...
Eurosport 1
05:30 Sportsko penjanje: Svetski.
06:15 Sportsko penjanje: Svetski.
07:00 Cycling _ Giro d'Italia
Mais...
Eurosport 2
05:00 Cycling _ Giro d'Italia
07:00 Sportsko penjanje: Svetski.
07:45 Sportsko penjanje: Svetski.
Mais...
SK 1
04:40 Wimbledon Special 2023
06:05 Euroleague serijal: Overseas
07:55 Soccer Bet SK VESTI
Mais...
SK 2
05:25 Jedrenje - Sail GP: Bermuda - 2. dan
06:55 WTA 1000 Rome: Trevisan - Putintseva
08:40 Sport & Tech Lifestyle
Mais...
SK 3
03:15 Stoni tenis - Saudi Smash
06:00 Košarka - Slovenačka liga (M): Playoff - 1/4 Finale (G2): LTH Castings - Krka
07:30 Pregled holandske lige
Mais...
SK 4
04:30 Fudbal - Norveška liga: Viking - Tromso
06:15 Fudbal - Portugalska liga: Braga - Casa Pia
08:05 Pregled portugalske lige
Mais...
SK HD
04:25 Fudbal - Bugarska liga: Slavia - Arda
06:10 Američki fudbal UFL: Michigan - Arlington
08:25 WTA 1000 Rome: M. Andreeva - Badosa
Mais...
SK Golf
03:00 LIV Golf: Singapore: Day 3
08:00 Volvo China Open: Day 1
13:00 Volvo China Open: Day 2
Mais...
SK Esports
05:00 EGS: Igra teška da se smrzneš - SnowRunner
06:00 EGS - Supermarket Simulator: Najgore cene u gradu
07:00 Esports Vremeplov: CR4ZY vs NORTH - Starladder Minor Berlin 2019
Mais...
Arena Premium 1
03:30 Кошарка: НБА
06:00 Football _ Premier League
Mais...
Arena Premium 2
04:00 Фудбал: Серија А
06:00 European Rally Championship
06:30 Кошарка: НБА
Mais...
Arena Premium 3
04:15 Football _ Serbian League
06:00 Фудбал: Лига 1
07:00 Фудбал: Лига на шампиони
Mais...
Arena Sport 1
04:00 Football _ nPower League 2
06:00 Fudbal - League 1
08:00 Football _ Premier League
Mais...
Arena Sport 2
04:00 Football _ Primera Divisi?n
06:00 Фудбал: Серија А
08:00 Football _ Primera Divisi?n
Mais...
Arena Sport 3
05:30 Očevi šampioni
06:00 Ice Hockey _ KHL
08:30 Basketball _ VTB League
Mais...
Arena Sport 4
03:00 Фудбал: УЕФА Конференциска.
06:00 Фудбал: Лига на шампиони
08:00 Лига на Европа
Mais...
NBA TV
04:00 Playoff Central
06:30 Playoff Central
08:00 Playoff Central
Mais...
MTV Europe
03:20 Night Videos
06:00 MTV Breakfast Club
09:30 Teen Mom 2
Mais...
MTV Hits
02:00 Non-Stop Hits
07:00 Non-Stop Hits
13:00 Non-Stop Hits
Mais...
Club MTV
01:00 Big Tunes!
07:00 100% Party Tunes!
12:00 Reload! Club Classics
Mais...
MTV 00s
05:00 No.1 Hits In Europe! Top 40
07:40 Non-Stop Y2Ks!
10:00 Hits on Shuffle!
Mais...
MTV 90s
05:00 Teleshopping
07:00 The Big Breakfast Mix!
10:00 Ultimate 20 School Disco Classics Of The 90s
Mais...
MTV 80s
03:00 Non-Stop 80s Hits!
06:00 Let's Hear It For the Girls!
08:00 Forever 80s!
Mais...
Stingray iConcerts
05:10 Wolf Alice - Reading & Leeds Festival
06:00 Jessie J - Live in London
07:29 Michael Kiwanuka - Garorock Festival 2017
Mais...
Mezzo TV
04:45 La Neuvième Symphonie de Maurice Béjart
06:10 Boléro
06:25 Piano Sonata No.19 in C minor, D. 958 | Menuetto
Mais...
Discovery Channel
05:00 Ловец на суровини
06:00 Трговци на возила: На патот
07:00 Трговци на возила: На патот
Mais...
Investigation Discovery
05:00 Majstor sasluavanja
06:00 Smrtonosne mame i tate
07:00 Smrtonosne mame i tate
Mais...
National Geographic
05:40 Наука за глупостите
06:00 Мегаструктури
06:20 Мегафабрики
Mais...
National Geographic Wild
05:00 Super mačka
06:00 America's Wild Spaces
06:20 America's Wild Spaces
Mais...
Animal Planet
05:15 Кучиња: Нераскажаната приказна
06:00 Животинска полиција.
06:50 Животинска полиција.
Mais...
BBC Earth
05:15 Животот под нулата
06:00 Животот под нулата
06:45 Каде што самуваат.
Mais...
Travel Channel
04:06 Voajer
05:49 Obećani život
06:43 Okrenut ka prozoru
Mais...
Viasat Explore
05:10 Австралиски ловци на бикови
06:00 Глад за жад
06:25 Глад за жад
Mais...
Viasat Nature
04:00 Fudbal - Italijanska liga
06:00 Auto moto: ERC Canary Islands
06:30 Košarka - NBA liga
Mais...
Viasat History
05:40 Проколнати лози
06:00 Проколнати лози
06:20 Проколнати лози
Mais...
History
05:15 Zvezde zalagaonica
06:00 Lovci na aukcije
06:20 Lovci na aukcije
Mais...
History 2
05:15 Изгубените мошти од.
06:00 Odakle potiče?
06:45 Prokletstvo zlata iz.
Mais...
TLC
05:30 Venanica iz snova
06:00 Derikovi - Viestruka srea
07:00 iveti sa 300 kg
Mais...
Crime & Investigation
05:05 Grubo sasluanje
06:00 Prvih 48 sati
06:50 Prvih 48 sati
Mais...
CBS Reality
Mais...
24Kitchen
05:35 Милјушка во Мексико
06:00 Најдоброто од Британија.
07:00 Железничкиот Виетнам со Лук.
Mais...
Doku TV
05:00 Vrhunski dizajn - Ponovna posjeta
06:00 Velika putovanja eljeznicom kroz Veliku Britaniju
06:30 Velika putovanja eljeznicom kroz Veliku Britaniju
Mais...
HGTV
05:30 Kraljevi bazena
06:00 ta eli da radi Lil Don?
07:00 Rodni grad
Mais...
Agro TV
05:10 EPP blok
06:00 Himna Srbije
06:01 Agro info
Mais...
E!
05:30 Следењето на семејството Кардашиан
06:00 Излегување: Без филтер
06:30 Одмаздничко тело со Клои Кардашиан
Mais...
TV 24
02:30 Ноќна програма
07:00 Концерт
09:15 Фактор здравје
Mais...
TV Vijesti
05:15 Serija
06:30 Boje jutra
09:30 Studio moderna
Mais...
Al Jazeera Balkans
05:30 Witness
06:00 News Live
06:30 The Bottom Line
Mais...
Euronews Serbia
08:00 Euronews jutro: Vesti
09:00 Euronews jutro: Vesti
09:12 Euronews centar
Mais...
Euronews Albania
04:00 NOW me Erla Mëhilli
07:00 Goodmorning Albanians
09:15 Euronews Now
Mais...
BBC World News
05:30 HARDtalk (HARDtalk), United Kingdom, 2024
06:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
06:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
Mais...
CNN
05:00 Laura Coates Live (Laura Coates Live), USA, 2023
06:00 CNN Newsroom with John Vause (CNN Newsroom with John Vause), USA, 2020
06:45 World Sport (World Sport), USA, 2009
Mais...
Bloomberg
05:00 Bloomberg Markets: Asia (Bloomberg Markets: Asia), USA, 2024
06:00 Bloomberg Horizons Middle East & Africa (Bloomberg Horizons Middle East & Africa), USA, 2024
07:00 Bloomberg Daybreak: Europe (Bloomberg Daybreak: Europe), USA, 2024
Mais...
CNBC
03:00 Asia Street Signs
06:00 Capital Connection
07:00 Squawk Box Europe
Mais...
DW English
05:30 Eco Africa
06:00 DW News
06:15 DocFilm
Mais...
France 24
05:45 Arts24
06:00 The News
06:20 Focus
Mais...
France 24
05:45 Le journal de l'Afrique
06:00 Le journal
06:20 Focus
Mais...
CGTN
05:30 The Point with Liu Xin
06:00 Global Watch
07:00 The World Today
Mais...
MRT 5
05:30 Ѕвон
06:00 Најавна шпица
06:02 Поточиња
Mais...
Dexy TV
Mais...
Minimax
05:45 Моето мало пони:.
06:00 Marsupilami
06:20 Marsupilami
Mais...
Pink Super Kids
05:41 Anđelina balerina
05:55 Lupdidu
06:02 Legenda o Enju
Mais...
Disney Channel
05:25 Mirakulus
05:51 Budućnost
06:15 Budućnost
Mais...
Nickelodeon
05:35 ALVINNN!!! i veverice
06:00 Штрумфови
06:29 Штрумфови
Mais...
Nick Jr.
05:35 Patrolne ape
06:00 Blejz i Velike Maine
06:25 Patrolne ape
Mais...
Nicktoons
05:44 Suner Bob Kockalone
06:07 Suner Bob Kockalone
06:23 Papir, Kamen, Makaze
Mais...