Croácia
Reino Unido
Irlanda
Alemanha
França
Itália
Espanha
Portugal
Países Baixos
Bélgica
Áustria
Luxemburgo
Suíça
Grécia
Chipre
Dinamarca
Noruega
Suécia
Finlândia
Estônia
Letônia
Lituânia
Polônia
Chéquia
Eslováquia
Hungria
Romênia
Bulgária
Croácia
Eslovénia
Macedónia do Norte
Bósnia e Herzegovina
Sérvia
Albânia
Україна
Rússia
Turquia
Agora
Hoje
Amanhã
Sexta-feira
Sábado
Domingo
Segunda-feira
Terça-feira
Contate-Nos
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
Programação: Croácia,
08/05/2024, quarta
Croatian
DVB-C
Europa
Filmes
Desporto
Música
Documentário
Notícias
Programas infantis/juvenis
HRT 1
07:12 Dobro jutro, Hrvatska
08:00 Vijesti
08:12 Dobro jutro, Hrvatska
Mais...
HRT 2
06:44 Vaš savršeni dom (3), dokumentarna serija (9/9)
07:46 Luanina kuhinja (3A), dokumentarna serija (10/10)
08:16 Upoznajmo najljepše francuske vrtove (2), dokumentarna serija (8/20)
Mais...
HRT 3
07:36 Bluey (1), crtana serija (30/52) (R)
07:43 Hej Dagi (1), crtana serija (47/51) (R)
07:51 Krceki: Brojobon
Mais...
Nova TV
07:15 Inovator Rusty
07:40
Nad lipom 35
08:40 Zauvijek susjedi
Mais...
RTL
07:30 Yu-Gi-Oh! Arc-V
08:00 Štrumpfovi
08:20 RTL Direkt
Mais...
Doma TV
07:20 Gorski liječnik
08:05 Gorski liječnik
09:00 TV izlog
Mais...
RTL 2
07:20 Zabranjena ljubav
07:50 Tražimo dom s Mirjanom Mikulec
08:30 Sudnica
Mais...
RTL Living
04:00 Kraj programa
08:10 Tri, dva, jedan - kuhaj!
09:30 Gilmorice
Mais...
RTL Crime
03:45 Kraj programa
09:30 Chicago u plamenu
10:15 Chicago u plamenu
Mais...
RTL Passion
07:35 Budi moje sunce
08:20 Sudar
09:00 Ljubav bez predaje
Mais...
HRT International
07:39 Sportske minute
08:01 Vrtlarica: Čarolija biljnih ulja
08:29 Art a la carte
Mais...
RTL Croatia World
07:05 Exkluziv
07:40 Sanja
08:35 Baka priča najljepše priče
Mais...
Nova World
03:45 Kraj programa
18:55 Dnevnik Nove TV
19:55 IN magazin
Mais...
Mreža TV
07:15 Vježbanjem do forme
07:50 Najbolja zabava
08:30 Biti perlica
Mais...
Jabuka TV
07:30 Serbus Zagreb
08:00 Zagrebancija
08:30 Svakodnevica
Mais...
Z1
07:15 Dodir
07:45 Najava programa / Glazba
08:00 Jutro uz Z1
Mais...
Kanal RI
07:30 Planet RI
08:20 Glazbeni kanal / TV prodaja
12:30 Planet RI
Mais...
Laudato TV
06:59 Sveta Misa: Svetište Majke Božje Remetske, Zagreb
07:45 Pod smokvom
07:55 Katolički kalendar
Mais...
Osječka TV
09:45 Glazbeni program
10:00 Dnevnik
10:30 Sportikos
Mais...
SB TV
02:00 Kraj programa
07:45 Mali oglasi
08:00 Slavonsko jutro
Mais...
TV Jadran
07:15 Bez pardona
08:10 Teletrgovina
08:25 Videostranice, obavijesti i informacije
Mais...
Poljoprivredna TV
07:00 Infostranice
15:40 Život i zemlja
16:15 Novi milenij
Mais...
Libertas TV
07:30 Mirelica Pričalica
07:45 Glazbene minute
07:55 Hit dana
Mais...
Woman
07:20 Ženski vodič za razvod
08:10 Tajni životi najbogatijih
08:35 Ispod palube: Australija
Mais...
Federalna TV
06:45 Dobro jutro, Bosno i Hercegovino!
08:00 Vijesti (u prekidu)
08:05 Dobro jutro, Bosno i Hercegovino!
Mais...
Hayat
07:10 Dobar dan BiH
07:50 Tri sestre
08:40 TV izlog: Labeffective
Mais...
OBN
06:15 Atomska Betty
08:00 Iz bakine kuhinje
08:55 TV Prodaja - Primed
Mais...
RAI 1
07:15 Tg uno mattina
08:00 TG1
08:34 Che tempo fa
Mais...
RAI 2
07:15 Viva Rai2!
08:00 ...E viva il Video Box
08:30 TG 2
Mais...
SLO1
07:00 Dobro jutro
08:00 Poročila
08:05 Dobro jutro
Mais...
Pro Sieben
07:30 Fresh Off the Boat
07:55 The Big Bang Theory
08:20 The Big Bang Theory
Mais...
RTL Television
07:00 Punkt 7
08:00 Punkt 8
10:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
Mais...
SAT1
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Auf Streife
11:00 Auf Streife
Mais...
PINK
05:30 Novo jutro
11:00 Praktična žena
12:01 Premijera
Mais...
PINK M
05:30 Novo jutro
11:08 Premijera
11:23 Ekskluzivno
Mais...
PINK BH
07:15 DNK
08:12 Trenutak iz sna
09:34 Kuća od srca
Mais...
PINK Plus
05:30 Novo jutro
11:00 Premijera
11:15 Ekskluzivno
Mais...
PINK Extra
07:00 Pink džuboks
09:00 Pink džuboks
10:00 Pink džuboks
Mais...
PINK Film
07:02 Uvek spremne žene
08:34 Obračun u kazino Kabareu
09:56 Kakav deda takav unuk
Mais...
PINK Fashion
07:37 Cap
07:41 F Selection
08:01 F Selection
Mais...
PINK World
06:30 Otvoreni studio plus
08:30 Otvoreni studio - World
10:30 World Otvoreni studio
Mais...
RTL Adria
07:35 Zabranjena ljubav
08:05 Zabranjena ljubav
08:35 Bela lađa
Mais...
Star Channel
07:15 Teorija velikog praska
07:40 Teorija velikog praska
08:05 CSI: Miami
Mais...
Star Life
07:35 Bračne vode
08:00 Bračne vode
08:30 Bračne vode
Mais...
Star Crime
06:50 Smrt u raju
07:45 Kraljice misterija
08:45 Kraljice misterija
Mais...
Star Movies
06:45 Put kući jednog psa
08:45 Gle tko to govori 3
10:45 Igre gladi: Šojka rugalica 2. dio
Mais...
AXN
07:05 Profileri
08:05 Vršitelj dužnosti
08:55 Profileri
Mais...
AXN Spin
07:05 Ljubav s okusom vina
08:05 Puške na prsa!
09:10 Puške na prsa!
Mais...
HBO
07:35 Lorax: Zaštitnik šume
09:05 Harry Potter i zatočenik Azkabana
11:25 Harry Potter i plameni pehar
Mais...
HBO 2
06:01 Wonka
08:00 Početak
10:25 Sredina
Mais...
HBO 3
07:27 Samo nešto lijepo
09:20 Teorija velikog praska
09:42 Teorija velikog praska
Mais...
Cinemax
06:01 Aleluja
07:41 Paula
09:15 Tvornica kolača
Mais...
Cinemax 2
06:01 Ljetni mraz
07:55 Toranj
08:41 Toranj
Mais...
Pickbox TV
07:17 Inspektor Grace
08:56 Anna Olson: Slastice
09:22 Poirot
Mais...
KinoTV
06:01 Zrakoplovna nesreća
08:00 Otac i vojnik
10:00 Novosti s planete Mars
Mais...
Klasik TV
06:00 Tajna Nikole Tesle
07:46 Viktorov let
08:22 Godišnja doba
Mais...
AMC
06:30 Oluja bez oblaka
08:30 Gorski kristal
10:00 Čarobna djeca
Mais...
TV1000
06:30 Mačak, ne diraj mu šešir
08:00 Spy Kids
09:45 Lemony Snicket: Niz nesretnih događaja
Mais...
Epic Drama
07:30 Detektiv Murdoch
08:10 Endeavour - Mladi Morse
09:40 Inspektor George Gently
Mais...
CineStar TV PREMIERE 1
03:07 KOLAŽ PROGRAM
08:00 Visitor From The Future, The
09:55 Fireheart
Mais...
CineStar TV PREMIERE 2
03:26 KOLAŽ PROGRAM
08:35 Imitation Game, The
08:40 Dressmaker, The
Mais...
CineStar TV 1
04:44 KOLAŽ PROGRAM
07:55 Paper Man
10:00 After
Mais...
CineStar TV 2
02:29 KOLAŽ PROGRAM
10:35 Grande Boucle, La
12:20 Michael Clayton
Mais...
CineStar TV ACTION
04:16 KOLAŽ PROGRAM
09:45 Kidnap
10:10 Taxi Brooklyn, ep. 5
Mais...
CineStar TV FANTASY
03:32 KOLAŽ PROGRAM
10:10 Odysseus & The Isle Of Mists
11:45 Gamba
Mais...
CineStar TV COMEDY
02:21 KOLAŽ PROGRAM
10:40 Spread Your Wings
12:40 Sammy & Co: The War of The Fish
Mais...
Nova Family
07:10 Čista ljubav
07:57 Čista ljubav
08:43 Čista ljubav
Mais...
Nova Cinema
06:03 Nasljeđe
07:50 Ubojiti hitac
09:21 Odmazda
Mais...
Sportska TV
07:00 Džudo, Grand Slam Dushanbe
07:50 Rukomet na pijesku, Jarun kup
09:00 Schneider Electric Marathon Paris
Mais...
Eurosport 1
07:00 Biciklizam: Svetska turneja.
08:30 Konjički sport - Dinastija.
09:30 Sportsko penjanje: Svetski.
Mais...
Eurosport 2
07:00 Sportsko penjanje: Svetski.
07:45 Sportsko penjanje: Svetski.
08:30 Streličarstvo
Mais...
SK 1
06:00 Euroleague serijal: Overseas
07:50 Legende Evrolige
08:15 Košarka - Euroleague: Playoffs (G5): Panathinaikos - Maccabi
Mais...
SK 2
06:55 WTA 1000 Rome: Trevisan - Putintseva
08:40 Sport & Tech Lifestyle
09:10 Fudbal - Bugarska liga: Botev Plovdiv - CSKA 1948
Mais...
SK 3
07:30 Pregled holandske lige
08:25 Pregled španske košarke
08:40 Sport & Tech Lifestyle
Mais...
SK 4
06:15 Fudbal - Portugalska liga: Braga - Casa Pia
08:05 Pregled portugalske lige
08:50 Pregled turske lige
Mais...
SK 5
07:00 Sport Klub 5 Promo 4
08:00 Sport Klub 5 Promo 1
09:00 Sport Klub 5 Promo 2
Mais...
SK 6
07:00 Sport Klub 6 Promo 4
08:00 Sport Klub 6 Promo 1
09:00 Sport Klub 6 Promo 2
Mais...
SK 7
07:00 Sport Klub 7 Promo 3
08:00 Sport Klub 7 Promo 4
09:00 Sport Klub 7 Promo 5
Mais...
SK 8
07:00 Sport Klub 8 Promo 3
08:00 Sport Klub 8 Promo 4
09:00 Sport Klub 8 Promo 5
Mais...
SK 9
07:00 Sport Klub 9 Promo 3
08:00 Sport Klub 9 Promo 4
09:00 Sport Klub 9 Promo 5
Mais...
SK 10
07:00 Sport Klub 10 Promo 3
08:00 Sport Klub 10 Promo 4
09:00 Sport Klub 10 Promo 5
Mais...
SK Golf
03:00 LIV Golf: Singapore: Day 3
08:00 Volvo China Open: Day 1
13:00 Volvo China Open: Day 2
Mais...
SK HD
06:10 Američki fudbal UFL: Michigan - Arlington
08:25 WTA 1000 Rome: M. Andreeva - Badosa
09:35 WTA 1000 Rome: Bogdan - L. Fernandez
Mais...
SK 4K
07:30 F1 USA: Trka
09:55 F1 Spain: Trka
12:10 F1 Mexico: Trka
Mais...
Arenasport 1
06:30 Psg - Borussia Dortmund, Nogomet, Liga prvaka
08:30 PL Stories
09:00 Lens - Lorient, Nogomet, Francuska liga
Mais...
Arenasport 2
07:00 Vancouver - Anaheim, NHL
09:30 Chicago Cubs - Milwaukee, Baseball - MLB
12:00 New York, Atletika: Millrose Games
Mais...
Arenasport 3
07:00 Udinese - Napoli, Nogomet, Talijanska liga
09:00 Shortlist
09:30 Shortlist
Mais...
Arenasport 4
07:00 Međunarodna nogometna rivalstva
08:00 Denver - La Lakers G2, Košarka, NBA liga
10:00 Burnley - Newcastle, Nogomet, Premier League
Mais...
Arenasport 5
00:00 Najava programa
15:00 Francuska - Engleska, Rugby - Kup 6 nacija
17:00 Nogomet - Talijanska liga: Pregled
Mais...
Arenasport 6
00:00 Najava programa
15:00 Lens - Lorient, Nogomet, Francuska liga
16:45 Sassuolo - Inter, Nogomet, Talijanska liga
Mais...
Arenasport 7
07:00 Pregled Lige prvaka
08:00 Benfica - Marseille, Nogomet, Europa liga
10:00 Magazin Lige prvaka
Mais...
Arenasport 8
06:30 Denver - Minnesota Game 1, Košarka, NBA liga
08:30 Best of Enemies
10:00 Miami - Cleveland, Košarka, NBA liga
Mais...
Arenasport 9
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
Mais...
Arenasport 10
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
Mais...
Extreme Sports
07:00 Nitro Circus: Crazy Train
08:00 Rumble & Hum
09:00 X Games - Minneapolis
Mais...
SK Fight
05:20 UFC FN 177 Waterson vs Hill
08:25 UFC Connected
08:50 UFC FN 119 Cannonier - Strickland
Mais...
GP1
00:10 Sportski mix
08:05 Osaka - sažetak, FIM E-Xplorer World Cup
08:35 Brands Hatch - snimka, GT World Challenge Europa
Mais...
Sport 1
07:00 Teleshopping
08:00 Teleshopping
09:00 Teleshopping
Mais...
SK Esports
07:00 Esports Vremeplov: CR4ZY vs NORTH - Starladder Minor Berlin 2019
08:50 GG
09:00 IQ200
Mais...
CMC
06:00 Dobro jutro
08:00 100% hitovi
09:00 Gold
Mais...
Jugoton
07:00 Budilica
09:00 Staro vs. novo
10:00 Top 10
Mais...
MTV Europe
06:00 MTV Breakfast Club
09:30 Teen Mom 2
10:10 Teen Mom 2
Mais...
MTV Hits
07:00 Non-Stop Hits
13:00 Non-Stop Hits
15:00 Euro Dance Hits!
Mais...
Club MTV
07:00 100% Party Tunes!
12:00 Reload! Club Classics
13:00 Big Tunes!
Mais...
MTV 00s
05:00 No.1 Hits In Europe! Top 40
07:40 Non-Stop Y2Ks!
10:00 Hits on Shuffle!
Mais...
MTV 90s
05:00 Ultimate 90s Playlist!
08:00 Girl Power Hour!
09:00 Smells Like The 90s
Mais...
MTV 80s
06:00 Let's Hear It For the Girls!
08:00 Forever 80s!
12:00 The Greatest Love Of All!
Mais...
Stingray iConcerts
07:29 Michael Kiwanuka - Garorock Festival 2017
08:25 Red Hot Chili Peppers - Live in Milan
09:11 Robbie Williams - Live at the Apple Music Festival
Mais...
Mezzo TV
06:30 Les Boréades
09:05 L'Apprenti sorcier
09:20 Sinfonia Concertante : Andante
Mais...
bravo! TV
00:00 Najbolja domaća glazba
16:00 Top16 najbolje domaće glazbe
16:40 Najbolja domaća glazba
Mais...
DM Sat
07:10 SMS chat
09:00 Marketing
09:10 SMS chat
Mais...
Discovery Channel
07:00 Trgovci automobilima: Na cesti
08:00 Kako se proizvode...
08:30 Kako se proizvode...
Mais...
Discovery Science
07:36 How It's Made
08:00 How the Universe Works
08:48 How the Universe Works
Mais...
Animal Planet
06:50 Policija za životinje - Philadelphia
07:40 Imanje za spašavanje
08:30 Psi: Neispričana priča
Mais...
BBC Earth
07:30 U tvornici
08:25 Igra parenja reportaža sa snimanja
09:15 Zemlja
Mais...
National Geographic
07:10 Megatvornice
08:10 Tvornica hrane
08:40 Tvornica hrane
Mais...
Nat Geo Wild
07:30 Afrički lovci
08:15 Zmije u gradu
09:05 Zmije u gradu
Mais...
Travel Channel
07:00 Ledeno zlato
08:00 Potraga za blagom
09:00 Ekspedicija "Bigfoot"
Mais...
Travel XP
07:30 The Gypsies
08:00 Quest
08:30 10 Days Korea
Mais...
Viasat Explore
06:50 Spašavanje teških vozila
07:50 Spašavanje teških vozila
08:45 Australski lovci na zlato
Mais...
Viasat Nature
07:30 Spašavanje divljih životinja u Malaviju
08:20 Spašavanje divljih životinja u Malaviju
09:10 Divlja Europa
Mais...
Viasat History
06:50 Pretraživanje Nila
07:55 Uspon i pad: Prekretnice u Drugom svjetskom ratu
09:00 Drugi svjetski rat - Bitke za Europu
Mais...
History Channel
07:25 Zvijezde zalagaonice
08:10 Lovci na dražbe
08:30 Lovci na dražbe
Mais...
History 2
07:30 Dekodirano s Brad Meltzerom
08:15 Drevni izvanzemaljci
09:00 Gradovi podzemlja
Mais...
Doku TV
07:00 Bijeg na selo
08:00 Ukradena remek djela
09:00 Nacija ubojica
Mais...
TLC
07:00 My 600lb Life
09:00 Seeking Sister Wife
10:00 1000-lb Sisters
Mais...
Crime & Investigation
06:50 Prvih 48 sati
07:40 Ubojstvo: Posljednji sati
08:30 Ispitivanja izbliza
Mais...
24 Kitchen
07:20 Luke Nguyen: Vijetnamska željeznica
07:50 Jamiejevi 15-minutni obroci
08:15 Jamiejevi 15-minutni obroci
Mais...
Kitchen TV
07:35 Prijepoljke
08:00 Hrana na štiklama
08:20 Samoborke
Mais...
MyZen
07:00 Fitness
07:45 Stretching
08:20 Fresh Yoga
Mais...
Fashion TV
07:30 Beauty
08:00 Fashion From Uk
08:30 Fashion From Uk
Mais...
E!
07:30 Preobrazba tijela uz Khloe Kardashian
08:30 Slavne osobe igraju
09:30 Slavne osobe igraju
Mais...
HRT 4
07:30 Glas domovine
07:58 Bez komentara
08:00 Vijesti
Mais...
N1
07:00 Dnevnik
08:00 Novi Dan
10:00 N1 studio
Mais...
Euronews
07:30 The European Debrief
08:00 The European Debrief
08:15 The European Debrief
Mais...
Deutsche Welle
07:30 Made in Germany (Made in Germany), Germany, 2024
08:00 DW News (DW News), Germany, 2024
08:15 Mapped Out (Mapped Out), Germany
Mais...
Al Jazeera Balkans
07:30 101 East
08:00 News Live
08:30 Inside Story
Mais...
BBC World News
07:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
07:55 Click (Click), United Kingdom, 2024
08:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
Mais...
CNN
07:00 CNN Newsroom with John Vause (CNN Newsroom with John Vause), USA, 2020
08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church (CNN Newsroom with Rosemary Church), USA, 2020
08:45 World Sport (World Sport), USA, 2009
Mais...
Sky News
07:30 Breakfast
08:00 Breakfast with Kay Burley
08:30 Breakfast with Kay Burley
Mais...
CNBC
07:00 Squawk Box Europe
08:00 Squawk Box Europe
10:00 Street Signs
Mais...
Bloomberg
07:00 Bloomberg Daybreak: Europe (Bloomberg Daybreak: Europe), USA, 2024
08:00 Bloomberg Markets: Today (Bloomberg Markets: Today), USA, 2024
10:00 The Pulse with Francine Lacqua (The Pulse with Francine Lacqua), USA, 2024
Mais...
Al Jazeera English
07:30 101 East
08:00 News Live
08:30 Inside Story
Mais...
France 24
07:30 The News
07:45 Global Grid
07:51 Focus
Mais...
France 24
07:30 Le journal
07:46 L'info éco
07:51 Focus
Mais...
CGTN
07:30 Rediscovering China
08:00 The World Today
08:30 The Heat
Mais...
CCTV 4
07:30 TV Drama
08:15 TV Drama
09:00 Nostalgia
Mais...
RTL Kockica
07:35 Idemo u ZOO
07:40 Cocomelon
07:45 Booba u kuhinji
Mais...
Toon Kids
07:34 Barbapapa
07:45 Barbapapa
07:56 CoComelon
Mais...
MiniTV
07:35 Vrijeme je za glinu
07:50 Talking Tom i prijatelji
08:45 Louie
Mais...
Cartoonito
07:35 Grizli i plavi glodavci
07:45 Grizli i plavi glodavci
08:00 Zekoslav Mrkva: graditelji
Mais...
Cartoon Network
07:25 Gumballov čudesni svijet
07:45 Tiny Toons Looniversity
08:10 Novi Looney Tunes
Mais...
Nickelodeon
07:26 Spužva Bob Skockani
07:55 Spužva Bob Skockani
08:26 Spužva Bob Skockani
Mais...
Nickelodeon Junior
07:25 Rubble i ekipa
07:50 Odred jelena
08:10 Pustolovine mede Paddingtona
Mais...
Nicktoons
07:30 Kuća obitelji Glasnić
07:54 Kuća obitelji Glasnić
08:18 Monster High
Mais...
Disney Channel
07:30 Phineas and Ferb
07:55 Kiff
08:20 Kiff
Mais...
KiKA
07:30 Super Wings
07:45 Sesamstraße
08:05 Mamfie
Mais...
RiC
07:00
MediaShop
08:00
MediaShop
09:00
MediaShop
Mais...
Baby TV
07:00 Dječji sadržaj
08:00 Dječji sadržaj
09:00 Dječji sadržaj
Mais...
Da Vinci
07:39 Kosmix
07:45 Kosmix
07:48 Struja sa Smorphom
Mais...