Ziemeļmaķedonija
Apvienotā Karaliste
Īrija
Vācija
Francija
Itālija
Spānija
Portugāle
Nīderlande
Beļģija
Austrija
Luksemburga
Šveice
Grieķija
Kipra
Dānija
Norvēģija
Zviedrija
Somija
Igaunija
Latvija
Lietuva
Polija
Čehija
Slovākija
Ungārija
Rumānija
Bulgārija
Horvātija
Slovēnija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Serbija
Albānija
Ukraina
Krievija
Turcija
Šobrīd
Šodien
Rīt
piektdiena
sestdiena
svētdiena
pirmdiena
otrdiena
Sazinies ar mums
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
TV programma: Ziemeļmaķedonija,
2024.05.08., trešdiena
Maķedonijas
Kabeļu
Eiropā
Filmas
Sports
Mūzika
Dokumentālā
Ziņas
Bērniem
MRT 1
06:45 Македонија наутро
09:40 7 минути здравје
09:50 Околу светот
Vairāk...
MRT 2
07:16 Музички спотови
07:32 Гурман
08:00 Вести
Vairāk...
Alsat M
06:00 Документарна програма
08:00 Нов ден
10:00 Три сестри
Vairāk...
Kanal 5
06:45 Здраво Македонијо
11:00 Вести
11:10 Метео
Vairāk...
Sitel
07:10 Jа сакам Македониjа
08:00 Вести
08:10 Jа сакам Македониjа
Vairāk...
Alfa Televizija
06:05 Добро утро, секое утро
09:30 Вести
09:55 Стројник
Vairāk...
Telma
07:00 Јади бурек
09:00 Распеана Македонија
11:00 Ваш термин
Vairāk...
MRT 4
07:00 За првпат
08:00 Бијандипе
08:30 Санчантео
Vairāk...
MRT Sobraniski
10:00 Интермецо
10:06 Околу светот
10:12 7 минути здравје
Vairāk...
Nasha TV
06:00 За нас
07:40 Бушави глави
08:15 Детски музички фестивали
Vairāk...
Sonce TV
07:00 Gremo na burek
09:00 Makedonija prepeva
11:00 Vaš termin
Vairāk...
RTS 1
05:08 Bolji život
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
Vairāk...
RTS 2
07:26 Koncert za dobro jutro
08:07 Slagalica
08:31 Datum
Vairāk...
RTRS
06:04 Jutarnji program
09:00 Jutarnji Dnevnik
10:02 Republika
Vairāk...
RTV 1
07:00 Dobro jutro, Vojvodino
10:00 Sednica Skupštine AP Vojvodine
11:00 Vesti za osobe sa oštećenim.
Vairāk...
B92
07:23 Пингвините од Мадагаскар
07:46 Kung Fu Panda
08:11 Мојата бучна куќа
Vairāk...
Nova S
06:00 Разбуди се
09:00 Ментална вежба
10:45 Биостил - Ваше здравје, наша грижа
Vairāk...
Red TV
06:20 Smoki i Bandit
07:53 Stars of TIK TOK
08:00 Ne gledam ti ja to
Vairāk...
Prva
06:55 Jutro
11:10 Биостил ТВ продаја
11:25 Lagalica
Vairāk...
Prva MAX
07:22 Uz kafu sa...
07:59 TV Čorba
08:16 Exkluziv
Vairāk...
Prva World
06:48 Recept za ljubav
07:31 Recept za ljubav
08:16 Ljubav u okovima
Vairāk...
Prva Life
03:38 TV Čorba
07:55 Porodične tajne
08:42 Kolo sreće
Vairāk...
Prva Kick
06:55 TV Čorba
08:08 TV Čorba
08:28 Na tankom ledu
Vairāk...
Prva Files
07:10 Штоперица
07:35 Tri od pet
08:09 Porodične tajne
Vairāk...
OBN
06:15 Atomska Betty
08:00 Iz bakine kuhinje
08:55 TV Prodaja - Primed
Vairāk...
RTL
07:20 RTL Direkt
08:00 Монк
09:00 Монк
Vairāk...
RTL 2
05:20 Одјавување на програмата
08:05 Sudnica
09:00 K.T. 2
Vairāk...
Cool TV
06:55 Нов Амстердам
07:55 Девојките Гилмор
08:50 Девојките Гилмор
Vairāk...
RTL Klub
06:00 Reggeli
09:00 Љубов, и се е можно
10:10 Teleshop
Vairāk...
RTL Gold
06:50 Oltári csajok
07:50 Mónika
08:45 Mónika
Vairāk...
Diva
07:00 Magnum
08:00 ikago u plamenu
08:50 ikago u plamenu
Vairāk...
Timeless Dizi Channel
07:15 Невините
08:10 Мирисот на љубовта
09:00 Пријатели
Vairāk...
Pickbox
04:40 Ronja, razbojnika ki
07:45 Уметноста на архитектурата
08:25 Инспектор Грејс
Vairāk...
Film Klub Extra
07:09 Ozbiljna stvar
07:30 Mali leteći medvedići
08:00 Most
Vairāk...
FOX
07:15 Теоријата за Големата експлозија
07:40 Теоријата за Големата експлозија
08:05 ИМЗ: Мајами
Vairāk...
FOX Life
06:40 Добриот доктор
07:30 Брачни води
08:00 Брачни води
Vairāk...
Fox Crime Adria
06:50 Смрт во рајот
07:45 Кралици на мистериите
08:45 Кралици на мистериите
Vairāk...
FOX Movies
06:45 Враќањето на кучето
08:45 Види кој зборува 3
10:40 Игри на гладните 2
Vairāk...
AXN
07:05 Profajleri
08:05 Vršilac dužnosti
08:55 Profajleri
Vairāk...
HBO
06:01 Премногу готвачи
07:35 Лоракс
09:05 Хари Потер и затвореникот од.
Vairāk...
HBO 2
06:01 Вонка
08:00 Почеток
10:25 Средина
Vairāk...
HBO 3
07:27 Само нешто убаво
09:20 Бубалици
09:42 Бубалици
Vairāk...
Cinemax
06:01 Алелуја
07:41 Паула
09:15 Фабрика за торти
Vairāk...
Cinemax 2
06:01 Летен мраз
07:55 Кулата
08:41 Кулата
Vairāk...
TV1000
06:30 Мачор со шапка на д-р Сус
08:00 Деца шпиони
09:45 Низа несреќни настани на Лемони Сникет
Vairāk...
Epic Drama
06:45 Detektiv Murdok
07:30 Detektiv Murdok
08:10 Mladi Inspektor Mors
Vairāk...
AMC
06:30 Paklensko morje
08:30 Gorski kristal
10:00 Magična deca
Vairāk...
Sci Fi
07:20 City Hype
07:45 5 To 5
08:00 Agro Jug
Vairāk...
SUPERSTAR TV
07:25 Убијците на мојот татко
08:25 Жикина династија
10:00 Непознат
Vairāk...
Superstar 2 TV
07:00 Zaplet
08:00 Државна работа
08:10 Derbi u kafani Autokomanda
Vairāk...
Pink BiH
05:56 Elita Pregled dana
08:12 Остварување на соништата
09:34 Куќа од срце
Vairāk...
Pink Premium
05:03 Војна на невестите
08:32 Покајание
11:15 Војна на невестите
Vairāk...
Pink Action
07:00 Снајперист 4
08:58 Законот На Молчењето
09:00 Nestali u akciji 2
Vairāk...
Pink Film
05:35 Да се живее како цел.
08:34 Obračun u kazino Kabareu
09:56 Каков дедо, таков внук
Vairāk...
Pink Comedy
05:00 Viski sa ledom
08:22 Мамичка
10:31 Viski sa ledom
Vairāk...
Pink Thriller
06:24 Tajna veza
08:01 Телма и Луиза
10:49 Tajna veza
Vairāk...
Pink family
06:30 Двојник
07:30 Dobro došli u Šits Krik
08:00 Šifra
Vairāk...
Pink Romance
05:00 Stara ljubav
08:24 Robin i Marijana
10:21 Bul Duram
Vairāk...
Pink Sci-Fi & Fantasy
05:00 Gnev Pola Bunjana
10:24 Блонди Максвел никогаш не губи
11:48 Mračne trake
Vairāk...
Pink Serije
07:18 Kafanica blizu SiS-a
07:51 Neki bolji ljudi
08:21 Ивкова слава
Vairāk...
Pink Western
05:26 Voz u 3:10 za Jumu
09:00 Федералниот Шериф Кајл
10:56 Dugo putovanje kroz Misuri
Vairāk...
CineStar TV PREMIERE 1
03:07 Kolani program
08:00 Visitor From The Future, The
10:30 Pets United
Vairāk...
CineStar TV PREMIERE 2
07:00 P'astanjan i tri njuketara
08:40 Dressmaker, The
10:45 Early Man
Vairāk...
CineStar TV 1
06:05 Teen Spirit
07:55 Paper Man
10:00 After
Vairāk...
CineStar TV 2
02:29 Колажна програма
08:29 Колажна програма
09:00 Чудниот Tомас
Vairāk...
CineStar TV Comedy
02:21 KOLAŽ PROGRAM
10:40 Spread Your Wings
12:40 Sammy & Co: The War of The Fish
Vairāk...
RTS Drama
06:45 Radio Mileva
07:30 Radio Mileva
08:12 Сенки над Балканот
Vairāk...
Film+
07:20 Во светата земја
09:20 Jóságos ég!
11:00 A konyhafőnök
Vairāk...
Film4
06:50 Tóparti gyilkosságok
08:45 Bérbarát kisebb hibákkal
10:40 Божиќно изненадување
Vairāk...
MRT 3
06:50 Ракомет: Лига на шампиони (м)
08:30 Ракомет: Лига на шампиони (м)
10:05 Школата за готвење на Марта
Vairāk...
Nova Sport
06:00 (dublovi) FINALE: Korda/Thompson - Behar/Pavlasek
07:30 FINALE: Auger-Aliassime - Rublev
09:30 Dortmund - Augsburg
Vairāk...
Eurosport 1
07:00 Cycling _ Giro d'Italia
08:30 Equestrian
09:30 Sportsko penjanje: Svetski.
Vairāk...
Eurosport 2
07:00 Sportsko penjanje: Svetski.
07:45 Sportsko penjanje: Svetski.
08:30 Archery
Vairāk...
SK 1
06:05 Euroleague serijal: Overseas
07:55 Soccer Bet SK VESTI
08:20 Košarka - Euroleague: Playoffs (G5): Panathinaikos - Maccabi
Vairāk...
SK 2
06:55 WTA 1000 Rome: Trevisan - Putintseva
08:40 Sport & Tech Lifestyle
09:10 Fudbal - Bugarska liga: Botev Plovdiv - CSKA 1948
Vairāk...
SK 3
06:00 Košarka - Slovenačka liga (M): Playoff - 1/4 Finale (G2): LTH Castings - Krka
07:30 Pregled holandske lige
08:25 Pregled španske košarke
Vairāk...
SK 4
06:15 Fudbal - Portugalska liga: Braga - Casa Pia
08:05 Pregled portugalske lige
08:50 Pregled turske lige
Vairāk...
SK HD
06:10 Američki fudbal UFL: Michigan - Arlington
08:25 WTA 1000 Rome: M. Andreeva - Badosa
09:35 WTA 1000 Rome: Bogdan - L. Fernandez
Vairāk...
SK Golf
03:00 LIV Golf: Singapore: Day 3
08:00 Volvo China Open: Day 1
13:00 Volvo China Open: Day 2
Vairāk...
SK Esports
07:00 Esports Vremeplov: CR4ZY vs NORTH - Starladder Minor Berlin 2019
08:50 GG
09:00 IQ200
Vairāk...
Arena Premium 1
06:00 Football _ Premier League
08:00 Фудбал: Серија А
10:00 Football _ Premier League
Vairāk...
Arena Premium 2
06:30 Кошарка: НБА
08:30 Basketball _ VTB League
10:15 Кошарка: АБА лига
Vairāk...
Arena Premium 3
07:00 Фудбал: Лига на шампиони
09:00 Football _ Serbian League
11:00 Fudbal - Engleska liga:.
Vairāk...
Arena Sport 1
06:00 Fudbal - League 1
08:00 Football _ Premier League
10:00 Football _ Scottish.
Vairāk...
Arena Sport 2
06:00 Фудбал: Серија А
08:00 Football _ Primera Divisi?n
10:00 Football _ Primera Divisi?n
Vairāk...
Arena Sport 3
06:00 Ice Hockey _ KHL
08:30 Basketball _ VTB League
10:15 Basketball _ VTB League
Vairāk...
Arena Sport 4
06:00 Фудбал: Лига на шампиони
08:00 Лига на Европа
10:00 Лига на Европа
Vairāk...
NBA TV
06:30 Playoff Central
08:00 Playoff Central
09:30 Playoff Central
Vairāk...
MTV Europe
06:00 MTV Breakfast Club
09:30 Teen Mom 2
10:10 Teen Mom 2
Vairāk...
MTV Hits
07:00 Non-Stop Hits
13:00 Non-Stop Hits
15:00 Euro Dance Hits!
Vairāk...
Club MTV
07:00 100% Party Tunes!
12:00 Reload! Club Classics
13:00 Big Tunes!
Vairāk...
MTV 00s
05:00 No.1 Hits In Europe! Top 40
07:40 Non-Stop Y2Ks!
10:00 Hits on Shuffle!
Vairāk...
MTV 90s
05:00 Ultimate 90s Playlist!
08:00 Girl Power Hour!
09:00 Smells Like The 90s
Vairāk...
MTV 80s
06:00 Let's Hear It For the Girls!
08:00 Forever 80s!
12:00 The Greatest Love Of All!
Vairāk...
Stingray iConcerts
06:00 Jessie J - Live in London
07:29 Michael Kiwanuka - Garorock Festival 2017
08:25 Red Hot Chili Peppers - Live in Milan
Vairāk...
Mezzo TV
06:30 Les Boréades
09:05 L'Apprenti sorcier
09:20 Sinfonia Concertante : Andante
Vairāk...
Discovery Channel
07:00 Трговци на возила: На патот
08:00 Како се прави
08:30 Како се прави
Vairāk...
Investigation Discovery
07:00 Smrtonosne mame i tate
08:00 Iskonski instinkt
09:00 Iskonski instinkt
Vairāk...
National Geographic
07:10 Мегафабрики
08:10 Јадење: Приказната за храната
08:40 Јадење: Приказната за храната
Vairāk...
National Geographic Wild
07:25 Zmije u gradu
08:15 Afrički lovci
09:00 Zmije u gradu
Vairāk...
Animal Planet
06:50 Животинска полиција.
07:40 Спасување во Хомстад
08:30 Кучиња: Нераскажаната приказна
Vairāk...
BBC Earth
06:45 Каде што самуваат.
07:30 Во фабриката
08:25 Снимање на Игра на парење
Vairāk...
Travel Channel
06:43 Okrenut ka prozoru
08:25 Belo, crveno i zeleno
10:15 Voajer
Vairāk...
Viasat Explore
06:50 Тешко спасување
07:50 Тешко спасување
08:45 Австралиски ловци на злато
Vairāk...
Viasat Nature
06:30 Košarka - NBA liga
08:30 Košarka - VTB liga
10:15 Košarka - ABA liga
Vairāk...
Viasat History
06:50 Скенирање на Нил
07:55 Подем и пад: Пресвртните.
09:00 Втора светска војна _.
Vairāk...
History
07:25 Zvezde zalagaonica
08:10 Lovci na aukcije
08:30 Lovci na aukcije
Vairāk...
History 2
06:45 Prokletstvo zlata iz.
07:30 Razotkrivanje
08:15 Древни вонземјани
Vairāk...
TLC
07:00 iveti sa 300 kg
09:00 U potrazi za novom enom
10:00 Sestre od 500 kilograma
Vairāk...
Crime & Investigation
06:50 Prvih 48 sati
07:40 Ubistvo: Vreme za pogubljenje
08:30 Grubo sasluanje
Vairāk...
CBS Reality
06:00 Fudbal - League 1
08:00 Фудбал: Серија А
10:00 Кошарка: НБА
Vairāk...
24Kitchen
07:20 Железничкиот Виетнам со Лук.
07:55 15-минутни оброци на Џејми
08:30 15-минутни оброци на Џејми
Vairāk...
Doku TV
07:00 Bijeg na selo
08:00 Ukradena remek djela
09:00 Nacija ubojica
Vairāk...
HGTV
07:00 Rodni grad
08:00 Plae irom sveta
08:30 Plae irom sveta
Vairāk...
Agro TV
07:08 Priče sa vode
07:33 Svet rasadnika
07:58 EPP blok
Vairāk...
E!
06:30 Одмаздничко тело со Клои Кардашиан
07:30 Одмаздничко тело со Клои Кардашиан
08:30 Познатите играат
Vairāk...
TV 24
07:00 Концерт
09:15 Фактор здравје
10:00 Неделен микс
Vairāk...
TV Vijesti
06:30 Boje jutra
09:30 Studio moderna
09:55 Oči Podgorice
Vairāk...
Al Jazeera Balkans
07:00 News Live
07:30 101 East
08:00 News Live
Vairāk...
Euronews Serbia
08:00 Euronews jutro: Vesti
09:00 Euronews jutro: Vesti
09:12 Euronews centar
Vairāk...
Euronews Albania
07:00 Goodmorning Albanians
09:15 Euronews Now
12:30 Euronews Now
Vairāk...
BBC World News
07:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
07:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
07:55 Click (Click), United Kingdom, 2024
Vairāk...
CNN
07:00 CNN Newsroom with John Vause (CNN Newsroom with John Vause), USA, 2020
08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church (CNN Newsroom with Rosemary Church), USA, 2020
08:45 World Sport (World Sport), USA, 2009
Vairāk...
Bloomberg
07:00 Bloomberg Daybreak: Europe (Bloomberg Daybreak: Europe), USA, 2024
08:00 Bloomberg Markets: Today (Bloomberg Markets: Today), USA, 2024
10:00 The Pulse with Francine Lacqua (The Pulse with Francine Lacqua), USA, 2024
Vairāk...
CNBC
07:00 Squawk Box Europe
08:00 Squawk Box Europe
10:00 Street Signs
Vairāk...
DW English
07:02 The Day - News in Review
07:30 Made in Germany
08:00 DW News
Vairāk...
France 24
07:20 In the Press
07:30 The News
07:45 Global Grid
Vairāk...
France 24
07:21 Reportages
07:30 Le journal
07:46 L'info éco
Vairāk...
CGTN
07:15 Sports Scene
07:30 Rediscovering China
08:00 The World Today
Vairāk...
MRT 5
07:25 Кукули
07:45 Дампер и Скуп
08:05 Коцки со броеви
Vairāk...
Dexy TV
07:14 Инфинити Надо
07:41 Fili Fantazija
07:55 Винкс
Vairāk...
Minimax
07:10 Džeronimo Stilton
07:35 Džeronimo Stilton
08:00 Љубопитниот Џорџ
Vairāk...
Pink Super Kids
07:22 Vozi, Oli, vozi
07:34 Medenjaci
07:56 Mumuhag
Vairāk...
Disney Channel
07:05 Finis i Ferb
07:30 Finis i Ferb
07:55 Kif
Vairāk...
Nickelodeon
07:26 Сунѓерот Боб
07:55 Сунѓерот Боб
08:26 Сунѓерот Боб
Vairāk...
Nick Jr.
07:15 Dora
07:45 Veliki ou Bebe ajkule
08:15 Barbapapa i porodica
Vairāk...
Nicktoons
07:09 Kasagrandes
07:31 Kua Buka
07:54 Kua Buka
Vairāk...