Programação
terça, 18/06/2024, TVListings.eu
02:00 Falešný kníže
03:25 Romance v Mariposa Beach
04:55 Detektiv z kuchyně (Smrt al dente)
06:35 Martin a Venuše
08:25 Julie, co by bylo kdyby…
10:35 Božská Florence
12:35 Tristan a Isolda
14:50 Milionový závod
16:55 Aloha, Lásko!
18:30 Jako delfín
20:15 Notre-Dame v plamenech
22:10 Fakjů pane učiteli
quarta, 19/06/2024, TVListings.eu
00:05 Bandita
02:05 Past na rodinu
03:25 Vánoce na cestách
05:55 Detektiv z kuchyně (Jíst, pít a zemřít)
07:35 Tady hlídám já
09:35 Tajemství úspěchu
11:30 Mimořádný sen
13:20 Příšerky z vesmíru
14:55 Když láska klepe na dveře
16:30 Božská Florence
18:30 Ostrov delfínů
20:15 Poslední cesta
22:15 Fakjů pane učiteli 2
quinta, 20/06/2024, TVListings.eu
00:05 Julie, co by bylo kdyby…
02:05 12 hodin na odplatu
03:45 Zakletá princezna
05:00 Detektiv z kuchyně (Jíška dne)
06:40 Milionový závod
08:40 Velký draft
10:40 U mě dobrý
12:35 Romance v Mariposa Beach
14:15 Notre-Dame v plamenech
16:15 Červený střevíček a 7 statečných
17:55 Bohové Egypta
20:15 Pád Londýna
22:10 Operace vykoupení
23:55 Falešný kníže
sexta, 21/06/2024, TVListings.eu
01:15 Fakjů pane učiteli
03:10 Ostrov delfínů
05:45 Příšerky z vesmíru
07:20 Když láska klepe na dveře
09:05 Poslední odkaz
10:50 Martin a Venuše
12:45 Vánoce na cestách
14:20 Bod zlomu
16:20 U mě dobrý
18:15 Modelář
20:15 Noční směna
22:10 Poslední cesta
sábado, 22/06/2024, TVListings.eu
00:00 Bandita
02:00 Fakjů pane učiteli 2
03:50 Příšerákovi 2
05:35 Romance v Mariposa Beach
07:15 Velký draft
09:10 Mimořádný sen
11:05 Tady hlídám já
13:05 Jako delfín
14:45 Velké rodinné Vánoce
16:25 Martin a Venuše
18:20 Severní moře v plamenech
20:15 Adam
22:10 12 hodin na odplatu
domingo, 23/06/2024, TVListings.eu
00:00 Pomsta
01:45 Pád Londýna
03:15 Balón
05:20 Vánoce na cestách
06:55 Bod zlomu
08:55 Notre-Dame v plamenech
10:55 Milionový závod
13:05 Ostrov delfínů
14:45 Lassie se vrací
16:35 Tady hlídám já
18:35 Princezna rebelka
20:15 O chlapci, který se stal rybou
22:10 Fast Charlie
23:55 Casino.sk
segunda, 24/06/2024, TVListings.eu
01:40 Noční směna
03:15 Severní moře v plamenech
05:20 Jako delfín
07:05 Velké rodinné Vánoce
08:40 Sejmi prezidenta
10:20 Když láska klepe na dveře
12:05 Bohové Egypta
14:20 Red Dog 2
16:05 Milionový závod
18:15 Notre-Dame v plamenech
20:15 Operace kolibřík
22:10 Pařba v Pattayi
23:55 Poslední cesta