België
Verenigd Koninkrijk
Ierland
Duitsland
Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Nederland
België
Oostenrijk
Luxemburg
Zwitserland
Griekenland
Cyprus
Denemarken
Noorwegen
Zweden
Finland
Estland
Letland
Litouwen
Polen
Tsjechië
Slowakije
Hongarije
Roemenië
Bulgarije
Kroatië
Slovenië
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Servië
Albanië
Oekraïne
Rusland
Turkije
Nu
Vandaag
Morgen
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Neem contact op
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
Tv gids: België,
19-05-24, zondag
Flanders
Wallonia
DVB-C
Europa
Speelfilms
Sport
Muziek
Documentaire
Nieuws
Kinderen / Jeugdprogramma's
VRT 1
15:15 Sporza op zondag
18:00 VRT NWS Update
18:10 Dagelijkse kost
Meer...
vtm
17:00 Helden van hier: In de lucht
18:15 SOS Piet XL
19:00 VTM Nieuws
Meer...
VRT Canvas
17:20 Onze continenten
18:10 Mavis!
19:30 Vranckx
Meer...
Play4
17:00 Junior Bake Off Vlaanderen
17:55 Het Perfecte Plaatje
19:00 Bompa Bockie
Meer...
VTM 2
16:50 Huis gesmaakt
17:55 Het Echte Leven in de ZOO NL
18:30 Help, Mijn Man Is Klusser
Meer...
VTM 3
15:25 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
17:55 The Big Bang Theory
18:25 The Big Bang Theory
Meer...
Play5
17:35 Criminal Minds
18:35 Criminal Minds
19:30 Criminal Minds
Meer...
VTM 4
16:45 MythBusters
17:45 Top 20 Funniest
18:40 Top 20 Funniest
Meer...
Play6
17:00 Bar Rescue
17:50 Bar Rescue
18:45 Bar Rescue
Meer...
Play7
16:50 Paramedics
17:45 Paramedics
18:45 Paramedics
Meer...
KanaalZ
17:00 Herhalingslus
23:00 Herhalingslus
03:00 Herhalingslus
Meer...
VTM GOLD
17:15 SOS Piet
17:45 SOS Piet
18:20 SOS Piet
Meer...
njam!
17:20 Sportfood
17:50 Ainsley Eats The Streets
18:40 Ottolenghi's Mediterranean Feast
Meer...
DOBBIT TV
17:29 Zo doe je het!
17:47 Zo doe je het!
18:05 Het appartement
Meer...
Eclips TV
17:15 De Herkenwijsjes
17:55 Een druppel poëzie
18:00 De Wensenboom Namiddag
Meer...
NPO 1
17:27 NOS Formule 1
18:00 NOS Journaal 18.00 uur
18:11 NOS Studio Sport
Meer...
NPO 2
17:10 Kruispunt
17:41 Wildernis onder Water
18:08 Gorts Wijnkwartier
Meer...
NPO 3
17:23 Topdoks
17:44 De dikke data show
18:06 Teenage Boss
Meer...
BVN
17:10 Podium Klassiek
18:15 NOS Studio Sport Eredivisie
19:10 NOS Journaal
Meer...
RTL TVI
17:05 The Mentalist
18:05 Loïc, fou de cuisine
18:20 La maison de mes rêves
Meer...
TF1
17:20 Sept à huit life
18:20 Sept à huit
19:50 Les nouveaux modèles
Meer...
La Une
17:35 Mortelles calanques
19:15 Contacts
19:20 Météo 19h25
Meer...
France 2
16:05 Un dimanche à la campagne
17:47 En bande organisée
18:30 Les enfants de la télé
Meer...
Tipik
17:00 Top Gear France
18:15 Destination Sport
18:30 100% Sports, le Mag
Meer...
France 3
17:10 Des chiffres et des lettres
17:53 Le Grand Slam
18:50 Parole d'athlètes
Meer...
La Trois
16:55 Kung Fu Panda
18:20 Une saison au zoo
18:45 Une saison au zoo
Meer...
AB3
16:30 The Fugitive
18:40 Geostorm
20:30 90' Enquêtes
Meer...
Club RTL
17:35 Unforgettable
18:25 Unforgettable
19:10 Esprits criminels
Meer...
Plug RTL
17:00 Incroyables transformations
18:05 Incroyables transformations
19:10 Incroyables transformations
Meer...
France 4
16:33 Fort Boyard
18:47 Okoo-koo
18:54 Consomag
Meer...
France 5
17:26 Homosexuels et lesbiennes face au nazisme
18:25 De l'ombre à la lumière
18:32 En société
Meer...
Arte Belgique
15:30 Ultima Patagonia : la dernière frontière
17:45 Le grand autel de Pergame : une merveille de l'Antiquité
18:45 Mantoue en musiques
Meer...
TV5 Monde
17:29 Rassemblance
18:00 64' le monde en français - 1re partie
18:26 La météo
Meer...
TV Breizh
17:20 The Closer : L.A. enquêtes prioritaires
18:05 The Closer : L.A. enquêtes prioritaires
19:00 The Closer : L.A. enquêtes prioritaires
Meer...
ABXplore
17:30 Au cœur des douanes : Espagne
17:50 Au cœur des douanes : Espagne
18:15 Au cœur des douanes : Espagne
Meer...
RTV
17:15 Vriend&Boekje - Wonen Plus: Herhalingslus
18:00 Provinciale Voetbaluitslagen
18:30 RTV Vandaag - Weerbericht -Sport op Zondag
Meer...
Antenne Centre TV
17:40 C'est dans la poche
18:00 L'invité
18:30 Science hedbo
Meer...
Boukè
17:00 L'affiche
18:45 L'info en +
19:00 Le sport
Meer...
Canal Zoom
17:30 Agristories
17:45 Ce soir on sort
18:00 Invit' & vous
Meer...
MAtélé
17:30 Pêche d'enfer
18:00 L'info de l'été
18:15 L'invité
Meer...
NoTélé
17:30 Chansons souvenirs
18:00 Y'a pas de planète B
18:30 Petit pois et pois de senteur
Meer...
RTC Télé Liège
17:30 CultureL
18:00 Hebdo signé
18:15 Signé Actu
Meer...
Télé MB
17:25 Entrez, c'est tout vert
17:50 Pense-Bêtes
18:00 On improvise !
Meer...
Télésambre
17:40 Fidèle au poste
17:55 Vidéotexte
18:00 Sans langue de bois
Meer...
TVCom Brabant-Wallon
17:00 Actu Bw week-end
17:58 Air de familles
18:00 Curieux de Nature
Meer...
TV Lux
17:40 A vos cas !
17:45 Pense-Bêtes
18:00 L'hebdo en langue des signes
Meer...
BX1
17:00 Le club du dimanche
18:00 Le 18h
18:15 O.C.T.A.V.E.
Meer...
Bel Vision
Meer...
BBC One
17:05 The Green Planet
18:05 BBC Weekend News
18:20 BBC London
Meer...
BBC Two
15:40 Live: RFL Challenge Cup
18:15 Flog It!
19:15 Final Score
Meer...
BBC Three / CBBC
17:20 Theodosia
17:45 Theodosia
18:10 The Dumping Ground
Meer...
BBC Four / Cbeebies
06:30 This is BBC Four
19:58 This is BBC Four
20:00 The Queen's Realm
Meer...
BBC First
16:55 Death on the Tyne
18:50 Miss Scarlet and the Duke
19:45 Beyond Paradise
Meer...
BBC Entertainment
Meer...
RTS Un
17:35 Harry Wild
18:25 Sport dimanche
19:20 Météo
Meer...
RTS Deux
17:10 52 minutes
17:55 Passe-moi les jumelles
18:50 RTS Info
Meer...
ARD
17:30 Liebe auf Persisch
18:59 Gewinnzahlen Deutsche Fernsehlotterie
19:00 Sportschau
Meer...
ZDF
17:15 sportstudio reportage
18:00 ZDF.reportage
18:30 Terra Xplore
Meer...
WDR
17:15 Die Anden - Natur am Limit
18:00 Erlebnis Erde
18:45 Aktuelle Stunde
Meer...
NDR
17:00 Bingo! - Die Umweltlotterie
18:00 Ostseereport
19:00 Nordseereport Spezial
Meer...
RTL
16:45 Guardians of the Galaxy
18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell: Das Wetter
Meer...
ProSieben
17:30 Joko & Klaas gegen ProSieben
20:15 Ambulance
23:05 Cash Truck
Meer...
Sat. 1
16:40 Mulan
18:55 Julia Leischik sucht: Bitte melde dich
19:55 SAT.1 :newstime
Meer...
ORF 1
17:00
Formel 1: Grosser Preis von Emilia Romagna 2024 - F1 Motorhome
17:51
ZIB Flash
18:00 Sport am Sonntag
Meer...
ORF 2
17:07 Österreich-Bild
18:03 Aufgetischt
18:57 Bundesland heute Service
Meer...
Rai 1
17:20 Da noi... A ruota libera
18:45 L'eredità
20:00 Tg1
Meer...
Rai 2
17:00 Tennis: Internazionali BNL d'Italia 2024: Uomini/Donne: Giorno 12
19:00 90esimo minuto
20:30 Tg2
Meer...
Rai 3
17:15 Kilimangiaro
19:00 Tg3
19:30 Tg Regione
Meer...
TVE Internacional
16:40 MasterChef
19:40 Viaje al centro de la tele
20:20 Aquí la Tierra
Meer...
TVP Polonia
17:20 M jak miłość - odc. 1792*
18:10 Polacy to wiedzą! - odc. 99
18:35 Ewa Farna na dobry wieczór
Meer...
LRT Lituanica
17:30 Žinios. Sportas. Orai
18:00 Langas į valdžią
18:30 Savaitė
Meer...
VISIEMLTV.LV
17:25 Gudrs, vēl gudrāks *
18:30 4. studija *
19:00 Panorāma
Meer...
STAR Channel
17:05 Below Deck Down Under
18:00 Below Deck Down Under
19:05 Below Deck Down Under
Meer...
Comedy Central
17:40 Becker
18:05 Becker
18:30 Becker
Meer...
Play Crime
17:05 Killer at the Crime Scene
17:55 Killer at the Crime Scene
18:45 Killer at the Crime Scene
Meer...
Play More Cinema
16:22 Rikkie de ooievaar 2
17:47 Maggie Moore(s)
19:22 Dangerous Waters
Meer...
Play More Kicks
16:25 A Good Person
18:29 Resident Evil: Death Island
19:56 Fallen Angels Murder Club: Friends to Die For
Meer...
Play More Black
17:25 Play More Highlights
20:56 Play More Highlights
21:00 Piggy
Meer...
ShortsTV
17:00 Stars in Shorts
18:00 Family Ties
19:00 Editor's Pick
Meer...
Be 1
16:15 Joy Ride
17:45 Yannick
18:50 3 jours max
Meer...
Be Ciné
17:20 Allelujah
18:55 Paint
20:30 Sisu: de l'or et du sang
Meer...
Be Séries
17:40 Alter Ego
18:20 Alter Ego
19:05 Alter Ego
Meer...
Be 1+1h
17:15 Joy Ride
18:45 Yannick
19:50 3 jours max
Meer...
Ciné+ Premier
17:00 Sur la piste du Marsupilami
18:42 Saint Omer
20:41 Tchi Tcha
Meer...
Ciné+ Classic
16:30 Le petit homme
18:06 The Servant
19:57 Pain, amour et Gina
Meer...
Ciné+ Frisson
16:50 Insoupçonnable
18:21 Détective Dee II : La légende du dragon des mers
20:30 Hollywood Live
Meer...
Syfy
17:15 Monster Cars
19:10 Blood & Treasure S2 E5
20:00 Blood & Treasure S2 E6
Meer...
TCM France
16:50 La brigade du diable
19:00 Le merdier
20:50 Ed Wood
Meer...
Play Sports Open
17:40 Premier League Stories
18:10 De Spor
18:25 MIDMID
Meer...
W Sport
17:00 Netball Superleague
18:30 Sports Woman
19:00 FA Women's Super League
Meer...
VOO Sport World 1
16:40 Premier League
19:45 UFC Fight Night: Barboza vs. Murphy
22:45 Tennis : Internazionali BNL d'Italia 2024
Meer...
VOO Sport World 2
16:45 Premier League
19:00 PGA Championship 2024
02:59 PGA Championship 2024
Meer...
VOO Sport World 3
17:00 Tennis : Internazionali BNL d'Italia 2024
05:00 Tennis : Internazionali BNL d'Italia 2024
Meer...
VOO Sport World 4
14:45 BNXT League
18:45 BNXT League
22:45 BNXT League
Meer...
Eurosport 1
17:15 Kop over Kop
17:45 UCI WorldTour Vrouwen
18:45 UCI WK BMX Racing
Meer...
Eurosport 2
17:00 FIM Motocross World Championship
18:00 Porsche Supercup
19:00 Olympisch Kwalificatie Toernooi 3x3 Basketbal 2024
Meer...
DAZN Eleven Sports 1
17:30 Clubland
18:00 Serie A
20:45 Serie A
Meer...
DAZN Eleven Sports 2
16:35 NBA
19:00 LaLiga
21:05 NBA
Meer...
DAZN Eleven Sports 3
17:15 EHL FINAL8 2023/24 Women
19:00 LaLiga
21:05 Ligue 1
Meer...
Play Sports 1
17:00 Tennis: Internazionali BNL d'Italia 2024
19:00 Premier League Stories
19:25 Play Sports Highlights
Meer...
Play Sports 2
16:55 Premier League
18:55 Studio LIVE
19:50 Thomas Pieters vs Bart Raes
Meer...
Play Sports 3
16:55 Premier League
19:00 Premier League Stories
19:25 Bundesliga
Meer...
Play Sports 4
16:55 Premier League
19:00 Bundesliga
19:13 MotoGP
Meer...
Play Sports Premier League
17:00 FIM Motocross World Championship
18:00 Play Sports Highlights
18:30 Premier League: Match Highlights
Meer...
Play Sports Golf
17:30 PGA Championship Hoogtepunten
19:00 PGA Championship 2024
01:00 LPGA European Tour
Meer...
sport10
17:31 The Inside Line Specials
17:59 Rally
18:29 Wielrennen
Meer...
Eurosport
17:15 Les rois de la pédale
18:00 Loon-Plage - Dunkerque (176,8 km)
19:15 Penaranda de Duero - Canicosa de la Sierra (122 km)
Meer...
Eurosport 2
17:00 Tennis : Masters 1000 de Rome
19:00 Eurosport Tennis Club
19:30 Judo : Championnats du monde
Meer...
DAZN Eleven Sports 1 FR
17:30 Clubland
18:00 Serie A
20:45 Serie A
Meer...
DAZN Eleven Sports 2 FR
16:35 NBA
19:00 LaLiga
21:05 NBA
Meer...
DAZN Eleven Sports 3 FR
17:15 EHL FINAL8 2023/24 Women
19:00 LaLiga
21:05 Ligue 1
Meer...
beIN SPORTS 1
17:15 Club beIN Europe
18:00 Galatasaray / Fenerbahçe
20:00 Club beIN Europe
Meer...
beIN SPORTS 2
16:00 Lecce / Atalanta Bergame
18:00 This is Paris
18:30 Ça se passe sur beIN SPORTS
Meer...
beIN SPORTS 3
17:00 Paris-SG / Nîmes
19:00 Villarreal / Real Madrid
20:15 Ça se passe sur beIN SPORTS
Meer...
MTV België
17:40 Teen Mom: Family Reunion
18:25 Teen Mom: Family Reunion
19:20 Caught in the Act: Unfaithful
Meer...
MTV Live HD
17:10 MTV Live Vault!
18:00 Global Beats!
18:55 Rock.Alt.Indie
Meer...
MENT TV
17:00 Sorry Music Classics
17:55 Sixties To Six
18:00 Dit Is Wat Mijn Mama Zei
Meer...
Xite
14:00 Weekend Vibes
18:00 Dinner Time
20:00 Night Shift
Meer...
Q-music
16:00 Q-Maximum Hits
19:00 Q-Maximum Hits
03:00 Q-Maximum Hits
Meer...
MTV 00s
16:00 Hip-Hop vs Dance Collabs! Top 40
18:35 Non-Stop Y2ks!
21:00 Crazy in Love
Meer...
Mezzo Live HD
17:00 Le lac des cygnes d'Angelin Preljocaj, Théâtre national de Chaillot
18:50 Semyon Bychkov et l'orchestre philharmonique tchèque : Smetana
20:16 INTERMEZZO
Meer...
Stingray Classica
14:00 Wagner - Siegfried
18:13 Works for Flute & Oboe: Haydn, Schumann, Bach
19:22 Ravel: Ma mere l'oye
Meer...
MCM
16:15 Annihilation
17:45 Les 4 cavaliers de l'apocalypse
19:15 Ape vs Mecha Ape
Meer...
MCM Top
06:00 Top Mix
18:00 #StreamHit
19:00 Top Mix
Meer...
Trace Urban
14:00 Weekend vibes
18:00 Hit 10
18:30 Hits non stop
Meer...
Trace Tropical
17:00 Caribbean vibes
00:00 Night session
05:00 Good morning Trace
Meer...
PlattelandsTv
17:30 PlattelandsTv Weekend
18:00 Boerenstebuiten
19:00 HippoTv
Meer...
Discovery Vl
17:35 Car Pound Cops: Give Me My Car Back!
18:30 Border Control: Spain
19:00 Border Control: Spain
Meer...
Discovery Science
17:40 How It's Made
18:05 How It's Made
18:30 How It's Made
Meer...
Investigation Discovery
17:05 Southern Fried Homicide
18:00 Primal Instinct
19:00 Primal Instinct
Meer...
TLC
16:40 90 Day Fiancé: Happily Ever After?
18:30 Flip or Flop
19:00 Down Home Fab
Meer...
Crime & Investigation
17:40 Homicide Hunter
18:35 Motive to Murder
19:00 Secrets of Polygamy
Meer...
National Geographic Channel
16:55 Ice Road Rescue
17:50 Ice Road Rescue
19:00 Home in the Wild
Meer...
Nat Geo Wild
17:15 Hidden Wonders of Europe
18:00 Documentaire
18:45 Natural Treasures
Meer...
Animal Planet
17:00 Homestead Rescue
18:00 Insane Pools: Off the Deep End
19:00 Crikey! It's the Irwins
Meer...
History TV
16:50 Secrets of the Lost Liners
17:45 Storage Wars
18:15 Storage Wars
Meer...
E!
17:00 Relatively Famous: Ranch Rules
18:00 Relatively Famous: Ranch Rules
19:00 E! True Hollywood Story
Meer...
Fashion TV
17:30 Top Photoshoots
18:00 Fashion from Singapore
18:30 Fashion from Singapore
Meer...
Discovery Channel
17:00 Alaska : La ruée vers l'or
18:00 La ruée vers l'or : Freddy Dodge à la rescousse
19:00 Au cœur des douanes : Espagne
Meer...
TLC F
17:35 Cake Boss
18:00 Cake Boss
18:30 Cake Boss
Meer...
Discovery Investigation
17:15 Chaos au tribunal
18:05 En couple avec le diable
19:00 Péché mortel
Meer...
National Geographic
17:25 Alaska : nouvelle vie
18:20 Alaska : nouvelle vie
19:10 Alaska : nouvelle vie
Meer...
National Geographic Wild
17:25 Attaques de requins : les témoins
18:20 Les cowboys des marais
19:10 Les cowboys des marais
Meer...
vlaamsparlement.tv
17:38 De Koepelzaal
18:00 Kandidaten
18:05 De Koepelzaal
Meer...
CNN
17:30 TCVB Shows
18:00 African Voices: Changemakers
18:30 Inside Africa
Meer...
BBC World News
17:30 Panorama
18:00 BBC News
19:00 BBC News
Meer...
Euronews
17:35 Brussels, My Love?
17:45 Brussels, My Love?
17:49 News
Meer...
Aljazeera English
17:00 Newshour
18:00 News
18:30 Dying Earth
Meer...
CNBC Europe
17:00 Meet the Press
18:00 To Be Announced
19:00 CNBC Meets
Meer...
CGTN
17:30 Travelogue
18:00 The World Today
18:30 Razor
Meer...
France 24
17:30 Le journal
17:44 Le journal
17:45 Une semaine reportages
Meer...
franceinfo
17:29 Le monde de Belliard
18:59 19/20 info week-end
19:52 Focus
Meer...
Euronews
17:35 Brussels, My Love ?
17:45 Brussels, My Love ?
17:49 News
Meer...
LCI
15:00 Le Club info
18:00 Le 18H de Darius Rochebin
20:00 Le 20H de Darius Rochebin
Meer...
BFM TV
16:50 BFM Story week-end
18:00 C'est pas tous les jours dimanche
20:00 Le 120 minutes
Meer...
BFM Business
17:30 Recherche talents désespérément
18:00 Pari ETI
18:30 En route pour demain
Meer...
VTM Kids
17:35 Baywatch
18:20 Baywatch
19:05 Baywatch
Meer...
Ketnet
17:40 De nieuwe avonturen van Oggy
17:50 Kapot gaan
18:00 Ket & Doc
Meer...
Studio 100 TV
17:30 Studio 100 Musical
18:00 Podiumbeesten
18:30 In de kijker: Mega Mindy
Meer...
Cartoonito
17:40 Tom en Jerry Show
17:45 Tom en Jerry Show
18:00 Batwheels
Meer...
Cartoon Network
17:40 Wat babyberen leren
18:00 Jellystone!
18:10 Jellystone!
Meer...
Disney Channel VL
17:19 Groen in de grote stad
17:41 Groen in de grote stad
18:04 Groen in de grote stad
Meer...
Disney Junior
17:30 Pupstruction
18:00 Mickey Mouse clubhuis
19:00 Mickey Mouse Funhouse
Meer...
Nickelodeon/Spike
17:25 De Thundermans
17:50 Het heuse huize herrie
18:15 The Thundermans Return
Meer...
NickToons
17:25 SpongeBob
17:50 SpongeBob
18:15 SpongeBob
Meer...
Nick Jr.
17:35 PAW Patrol
17:55 PAW Patrol
18:05 Rubble & Crew
Meer...
Baby TV
17:30 Ontdekken met Vegibugs
18:00 Speel & Leer met Liedjes & Gedichtjes
18:30 Raadsel Spellen met Tulli & Vrienden
Meer...
Nickelodéon
17:25 Les Thunderman
17:52 The Really Loud House
18:15 Le Retour des Thunderman
Meer...
Nickelodéon Junior
17:40 Deer Squad : Les Super-cerfs
17:55 Blaze et les Monster Machines
18:18 Blaze et les Monster Machines
Meer...
Disney Channel
17:30 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
17:53 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
18:17 Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
Meer...
Disney Junior
17:34 Pupstruction, les chiots en action
18:05 La maison de Mickey
19:00 La maison magique de Mickey
Meer...