Turkije
Verenigd Koninkrijk
Ierland
Duitsland
Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Nederland
België
Oostenrijk
Luxemburg
Zwitserland
Griekenland
Cyprus
Denemarken
Noorwegen
Zweden
Finland
Estland
Letland
Litouwen
Polen
Tsjechië
Slowakije
Hongarije
Roemenië
Bulgarije
Kroatië
Slovenië
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Servië
Albanië
Oekraïne
Rusland
Turkije
Nu
Vandaag
Morgen
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Maandag
Dinsdag
Neem contact op
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
Tv gids: Turkije,
08-05-24, woensdag
Turkish
DVB-C
Europa
Speelfilms
Sport
Muziek
Documentaire
Nieuws
Kinderen / Jeugdprogramma's
TRT 1
06:45 Balkan Ninnisi
10:30 Alişan ile Hayata Gülümse
13:15 Seksenler
Meer...
TRT 2
08:00 Misal
08:30 Klaket
09:00 Müstesna
Meer...
ATV
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 Gün Ortası
Meer...
Kanal D
07:00 Afili Aşk
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Meer...
Star TV
07:00 Benim Tatlı Yalanım
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 Zahide Yetiş ile Yeniden...
Meer...
Show TV
08:00
Bu Sabah
10:00
Güzel Günler
12:30
Aslı Hünel ile Gelin Evi
Meer...
TV8
07:15 8'de Sağlık
08:30 Aramızda Kalmasın
11:00 Survivor All Star 2024
Meer...
KANAL 7
06:30 Kanal 7'de Sabah
08:15 Sağlıkla Yaşam
09:15 Yemin
Meer...
NOW HD
08:00 İlker Karagöz İle...
10:30 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:00
Yasak Elma
Meer...
Teve 2
07:00 Güneşi Beklerken
09:30 Güllerin Savaşı
11:30 Asi
Meer...
BEYAZ TV
07:30
Hayati Tavsiyeler
08:30
Söylemezsem Olmaz
11:00
Nur Viral'le Hayatta Her...
Meer...
KRT TV
08:00
Başka Bir Gün
11:00 1 Mayıs Özel
13:00
Öğle Haberleri
Meer...
360
08:00
Gökyüzünden
08:45 Malkoçoğlu Akıncılar...
10:30
Seksenler
Meer...
A2
07:00 Kertenkele
09:00 Çocuklar Duymasın
11:00 Elveda Rumeli
Meer...
TV 100
06:00 Gün Uyanıyor
09:00 Günün Rotası
12:00 Haberde Gün Ortası
Meer...
Halk TV
08:00 Yeni Bir Sabah
11:00 Kırmızı Çizgi
13:00 Haber Masası
Meer...
VAV TV
08:00 İslam'ın Işığında...
09:00 İki Mısra Arası
09:45 Hikayelerle 40 Hadis
Meer...
TRT TÜRK
07:45 Canım Kardeşim
08:15 Keloğlan
08:35 Şef Olacak Çocuk
Meer...
TRT AVAZ
07:30 Pastane
08:30 Çalgıların Dilinden...
09:00 Abay Kunanbay
Meer...
TRT EBA Ortaokul
07:55 Olay Yeri İnsan Vucudu
08:25 Beyhan Budak'la Motivasyon...
08:40 Hareket İyidir - İlkokul
Meer...
TRT Kurdi
08:00 Sabah Haberleri [Rojev]
09:30 Zor İşler [Karên Bızehmet]
10:00 Sabahın Sesi [Rengên...
Meer...
TRT Arabi
07:59 Alakhbar
08:30 Documentary [gen Epg]
09:00 Alakhbar
Meer...
beIN HOME & ENTERTAINMENT
08:01
GRAND DESIGNS NEW ZEALAND S7 EP 2
08:45 Az sonra Gündelik Gurme Lezzetler 10
09:00
EVERYDAY GOURMET S10 EP 55
Meer...
beIN GURME
07:45
Atıksız Mutfak S1 B7
08:13 Az sonra...
08:20
En Tatlı Ara S1 B17
Meer...
Diyanet TV
08:00 Diyanete Soralım
09:00 Gündem
09:30 Masal Sandığı
Meer...
BBC First
07:35 Shakespeare - Hathaway:...
08:20 Yeni Hileler
09:15 Peder Brown
Meer...
ARD
06:30 ARD-Morgenmagazin
10:00 Tagesschau
10:05 Hubert und Staller
Meer...
RAI UNO
08:10 Che Tempo Fa
08:15 Tgunomattina
09:00 Tg1
Meer...
TV5 Monde Europe
07:50 Télématin
08:29 Télématin
08:51 "vf
Meer...
TVE Internacional
07:30 Telediario Matinal
09:00 La hora de la 1
11:40 Mañaneros
Meer...
LRT Lituanica
06:02 Labas rytas, Lietuva
10:30 Mūšio laukas
10:55 Savaitė
Meer...
VISIEMLTV.LV
07:35 Gudrs, vēl gudrāks *
08:45 Aizliegtais paņēmiens *
09:45 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
Meer...
FX
07:30 Lost
08:15 The Resident
09:00 How I Met Your Mother
Meer...
FilmBox
Meer...
SinemaTV
07:00 Tuz Ve Ateş
08:45 Truman
10:45 Arjantin
Meer...
Sinema 2
07:00 Strong Fathers, Strong Daughters
08:45 Tuz Ve Ateş
10:30 Truman
Meer...
Sinema Aksiyon
06:45 İntikam Timi
08:15 One Ranger
10:15 Hedef
Meer...
Sinema Aksiyon 2
07:00 Orman
08:30 İntikam Timi
10:00 One Ranger
Meer...
Sinema Aile
06:45 Şirinler 3: Kayıp Köy
08:30 Kaptan Porsuk Kayıp Hazinenin Peşinde
09:53 Orman Dostları 1
Meer...
Sinema Aile 2
07:15 Neşeli Çiftlik
08:30 Şirinler 3: Kayıp Köy
10:15 Kaptan Porsuk Kayıp Hazinenin Peşinde
Meer...
Sinema 1001
06:15 Kirli Sırlar
08:45 Ali'nin Dönüşü
10:30 Tümör
Meer...
Sinema 1002
08:00 Kirli Sırlar
10:30 Ali'nin Dönüşü
12:15 Tümör
Meer...
Sinema Komedi
07:30 Gecenin En Uzun Saati
09:15 Babasının Kuzuları
11:15 Çocuk Yok
Meer...
Sinema Komedi 2
07:15 Kiracının Böylesi
09:15 Gecenin En Uzun Saati
11:00 Babasının Kuzuları
Meer...
Sinema Yerli
07:00 Dağlar Kızı Reyhan
08:30 Tamirhane
10:45 Tamam Mıyız?
Meer...
Sinema Yerli 2
06:45 Karışık Kaset
08:45 Dağlar Kızı Reyhan
10:15 Tamirhane
Meer...
beIN SERIES 1
08:00
Snatch S2 EP 7
08:42 Az sonra...
09:00
MURDOCH MYSTERIES S16 EP 15
Meer...
beIN SERIES 2
07:45
BASED ON A TRUE STORY S1 EP 2
08:14 Az sonra...
08:17
Succession Season 1 EP 4
Meer...
beIN MOVIES PREMIERE
08:04
THE ETERNAL DAUGHTER, THE (
09:36 Az sonra...
09:46
Dangerous Waters (2023)
Meer...
beIN MOVIES PREMIERE 2
08:10
Virtuoso, The (2021)
09:51 Az sonra...
10:05
THE ETERNAL DAUGHTER, THE (
Meer...
beIN MOVIES STARS
07:52
Spider-Man: into The Spider-Verse (2018)
09:44 Az sonra...
09:55
THE ESCAPE, THE (
Meer...
beIN MOVIES TURK
07:07
SULTAN GELIN
08:24 Az sonra...
08:32
COL KARTALI
Meer...
beIN BOX OFFICE 1
08:00
Mavka: The Forest Song (2023)
09:55
What's Love Got To Do With It (2022)
12:00
Saw X (2023)
Meer...
TRT SPOR
07:00 İlk Baskı
08:55 Spor Takvimi
09:00 İşitme Engelliler Spor...
Meer...
TRT SPOR YILDIZ
07:15 Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları
09:10 Kadraj
09:15 Haber Bülteni
Meer...
Eurosport 1
08:00
Bisiklet: İtalya Turu
09:30
Binicilik
10:30
Tırmanış Dünya Kupası
Meer...
Eurosport 2
08:00
Tırmanış Dünya Kupası
08:45
Tırmanış Dünya Kupası
09:30
Okçuluk Dünya Kupası
Meer...
S Sport
07:00 İspanya La Liga
09:00 The Outdoor Sports
09:30 NBA Konferans Yarı Finalleri
Meer...
S Sport 2
07:00 Turkish Airlines EuroLeague Playoff
09:00 World of Free Sports
09:30 Copa Libertadores
Meer...
A Spor
08:00 Sabah Sporu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
Meer...
DMAX
08:00 Takas Kralları
08:27 Takas Kralları
08:55 Depo Savaşları
Meer...
beIN SPORTS 1
08:00 Başakşehir FK - Kasımpaşa
09:45 Süper Lig Haftanın Golleri
10:00 Samsunspor - Trabzonspor
Meer...
beIN SPORTS 2
08:00 Çorum FK - Şanlıurfaspor
09:45 1. Lig Haftanın Golleri
10:00 beIN 1. Lig
Meer...
beIN SPORTS 3
08:00 Manchester C.-Wolverhampton W.
09:45 Haftanın Golleri
10:00 beIN Premier League
Meer...
beIN SPORTS 4
08:00 Toulouse - Montpellier
09:45 Ligue 1 Haftanın Golleri
10:00 Osnabrück - Schalke 04
Meer...
beIN SPORTS 5
05:30 WTA Madrid Final
09:00 Nantes - Chambery
10:30 Dijon - Paris Saint-Germain
Meer...
beIN SPORTS MAX HD 1
08:00 beIN Sports Max 1
10:00 beIN Sports Max 1
12:00 beIN Sports Max 1
Meer...
beIN SPORTS MAX HD 2
08:00 beIN Sports Max 2
10:00 beIN Sports Max 2
12:00 beIN Sports Max 2
Meer...
TRT MÜZİK
08:00 Nağmeler
08:45 Ezgiler
09:45 Günaydın
Meer...
MCM Top
07:00 Top Mix
11:00 Top Mix
17:00 Top Mix
Meer...
MTV Hits
02:00
Fresh Out
10:00
Fresh Out
14:00
Non-Stop Hits
Meer...
MTV 00s
06:00
No.1 Hits In Europe! Top 40
09:00
Non-Stop Y2Ks!
11:00
Hits On Shuffle!
Meer...
MTV Live HD
02:30
Hits!
09:00
MTV Top 20
10:30
MTV Live Vault!
Meer...
Mezzo
07:30
Rameau's Les Boréades at...
10:04
InterMezzo
11:00
Juan Pérez Floristán,...
Meer...
Fashion TV HD
08:00
Fashion - Sports
08:30
Fashion - Sports
09:00
Beauty
Meer...
TRT BELGESEL
Meer...
beIN İZ
08:00
Afişteki Yeşilçam S1 EP2
08:26 Az sonra...
08:30
İstanbul'un Müzeleri S1 EP7
Meer...
Discovery Channel
07:30 İşte Sürat İşte Ses
08:15 Hurda Avcıları
09:00 Hurda Avcıları: Tamirat
Meer...
TLC
08:00
Karayip Evleri
08:30
İki Dünya Bir Aşk
10:00
Ada Hayatı
Meer...
National Geographic
07:30
Gordon Ramsay ile Rota Dışı
08:15
Gordon Ramsay ile Rota Dışı
09:00
Sular Çekilince Özel
Meer...
Nat Geo Wild
07:55
Şehirdeki Yavru Yılanlar
08:45
Afrika'nın Avcıları
09:30
Şehirdeki Yılanlar
Meer...
BBC EARTH
07:45 Ben Fogle ile Vahşilerin...
08:30 Fabrikanın İçinden
09:25 Kur Yapanlar - Kamera Arkası
Meer...
Yaban TV
08:00
Boğazın Oltacıları
09:00
Patika
10:00 Canavarın Peşinde
Meer...
CGTN DOCUMENTARY
08:00
Journeys and Discoveries
08:30
History in the Frame
08:59
Best Eats
Meer...
TRT Haber
07:00
TRT HABER'de Dün Bugün
09:20 Ekonomi 7/24
10:00 Satır Başı
Meer...
NTV
08:00 Güne Başlarken
08:40 Piyasalar
08:45 Bambaşka Sohbetler
Meer...
CNN TÜRK
08:00 A'dan Z'ye
09:00
Gündem
10:00
Gündem
Meer...
HABERTURK
06:00 Gün Başlıyor
09:00 Para Gündem
11:45 Spor Bülteni
Meer...
KANAL 24
07:00
Moderatör Sabah
09:00 Analiz Sentez
10:50
Hava Durumu
Meer...
A Haber
08:00
Sabah Ajansı
08:55 Hava Durumu
09:00 Ajans Bugün
Meer...
TVNET
08:00
Yeni Bir Gün
09:30 Parapolitik
11:53 Post Politik
Meer...
ULUSAL TV
08:00 Televizyon Gazetesi
11:00 Yalancının Mumu
12:00 Gün Ortası
Meer...
TGRT Haber
07:00 Günaydın Türkiye
10:00 Bilmedikleriniz
11:30 Gündem Ekonomi
Meer...
Ülke TV
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülke'de Bugün
14:00 Öğle Ajansı
Meer...
A News
08:00 Newshour
08:25 Finance and Markets
08:30 Newshour
Meer...
EKOTÜRK TV
08:00 Piyasa Yönü
08:15 Stüdyo Londra
08:30 Emtia Piyasası
Meer...
A Para
08:00
Seans Öncesi
08:55 Yatırım Dünyası
09:00 Paranın Rotası
Meer...
TRT WORLD
08:00 News
08:30 Roundtable
09:00 News
Meer...
TELE 1
07:00 Sabah Pusulası
09:00 Sabah Pusulası
10:00 Gerçek Haber, Gerçek Ekonomi
Meer...
HABER GLOBAL
06:00 Türkiye'de Sabah
09:00
Yeni Gün
09:45 Ekonomi
Meer...
Bloomberg HT
07:00 İlk Söz
08:15 Sabah Raporu
09:00 Yatırım Bülteni
Meer...
BLOOMBERG
08:00 Bloomberg Daybreak: Europe
09:00 Bloomberg Markets: Today
11:00 The Pulse with Francine Lacqua
Meer...
BBC World News
08:00 Breakfast
11:00 BBC News
11:30 BBC News
Meer...
CNN INTERNATIONAL
08:00
CNN Newsroom with John Vause
09:00
CNN Newsroom with Rosemary...
09:45
World Sport
Meer...
EURONEWS
08:12
News
08:15
Wake up Europe
08:30
Wake up Europe
Meer...
France 24
08:00
Le journal
08:15
L'invité de l'économie
08:30
Le journal
Meer...
AL JAZEERA ENGLISH
08:00
News Live
08:30
101 East: India's Red...
09:00
News Live
Meer...
CGTN
08:00
The World Today
08:15
Sports Scene
08:30
Rediscovering China
Meer...
TRT ÇOCUK
08:05 Akıllı Tavşan Momo
08:30 El Feneri
08:40 Yade Yade
Meer...
Cartoon Network
08:00
Sevimli Kahramanlar Hikayeler
08:30
Sevimli Kahramanlar Hikayeler
09:00 Mr. Bean
Meer...
Nickelodeon
07:55
Patrick Star Show
08:25
Sünger Bob Kare Pantolon
08:55
Sünger Bob Kare Pantolon
Meer...
Nick Jr.
08:10
Köpecik Pit Ekibi
08:25
Rubble ve Ekibi
08:50
Geyik Takımı
Meer...
Disney Junior
08:10 Bluey
08:20 Bluey
08:30 Süper Kediler
Meer...
CBEEBIES
08:10
Jojo ve Büyükanne
08:20
Octonauts
08:35
Andy'nin Dinozor Oyuncak...
Meer...
Da Vinci
08:12
Bilim Patlaması
08:15
Doktor Panda
08:21
Doktor Panda
Meer...
Minika GO
08:08 Oscar Çöllerde
08:16 Oscar Çöllerde
08:24 Oscar Çöllerde
Meer...
Baby TV
08:00
RiseandShine with...
08:30
RiseandShine with...
09:00
Good-Morning Stretch
Meer...