ТВ распоред
четвртак, 30.05.2024., TVListings.eu
00:50 Х/ф "Стоп-Земля"
03:00 Нічне промо
07:00 "Cine+ Stories"
07:20 Х/ф "11 дітей з Моршина"
09:00 "Cine+ Stories"
09:25 Х/ф "Іній"
11:35 "Cine+ Stories"
12:00 Х/ф "Патерсон"
14:05 Х/ф "Джульєтта"
15:55 Х/ф "Гніздо"
17:50 Х/ф "Паризьке життя"
19:20 Х/ф "Пульс"
21:05 Х/ф "Трава зеленіша"
22:50 Х/ф "Коханці"
петак, 31.05.2024., TVListings.eu
00:50 Х/ф "Паперовий літак"
02:20 Нічне промо
07:00 "Cine+ Stories"
07:15 Х/ф "Таємна операція"
09:00 "Cine+ Stories"
09:30 Х/ф "Король Данило"
11:15 "Cine+ Stories"
11:35 Х/ф "Татова донька"
13:25 "Cine+ Stories"
13:55 Х/ф "Паризьке життя"
15:25 Х/ф "Чорний козак"
17:10 Х/ф "У всьому винен єнот"
19:10 Х/ф "За мрією"
20:50 Х/ф "Королі інтриги"
23:05 Х/ф "Екзотичне весілля"
субота, 01.06.2024., TVListings.eu
00:40 Х/ф "Смак голоду"
02:35 Нічне промо
07:00 "Cine+ Stories"
07:15 Х/ф "Пульс"
09:00 "Cine+ Stories"
09:30 Х/ф "Стрімголов"
11:25 "Cine+ Stories"
12:00 Х/ф "1+1: Нова історія"
14:15 Х/ф "Ми є. Ми поруч"
15:50 Х/ф "Екзотичне весілля"
17:25 Х/ф "Татова донька"
19:15 Х/ф "Арахісовий сокіл"
21:00 Х/ф "Патерсон"
23:05 Х/ф "Хто тобі доктор"
понедељак, 03.06.2024., TVListings.eu
00:45 Х/ф "Я, Ніна"
02:35 Нічне промо
08:00 Cine+ Stories
08:15 Х/ф Додому
10:00 Cine+ Stories
10:30 Х/ф 11 дітей з Моршина
12:10 Х/ф Арахісовий сокіл
13:55 Х/ф За мрією
15:35 Х/ф Вибір
17:35 Х/ф Вулкан
19:30 Х/ф Зразкові сімї
21:35 Х/ф Капітан Фантастік
23:40 Х/ф У всьому винен єнот
уторак, 04.06.2024., TVListings.eu
01:40 Х/ф Клондайк
03:30 Нічне промо
08:05 Х/ф Стрімголов
10:00 Cine+ Stories
10:25 Х/ф Максим Оса: золото Песиголовця
12:15 Cine+ Stories
12:40 Х/ф Хто тобі доктор
14:20 Х/ф Іній
16:30 Х/ф Смак голоду
18:25 Х/ф Відчайдушні втікачі
20:00 Х/ф 1+1: Нова історія
22:15 Х/ф Джульєтта
среда, 05.06.2024., TVListings.eu
00:05 Х/ф Два шефи - забагато
01:45 Х/ф Між нами
03:50 Нічне промо
08:05 Х/ф Вулкан
10:00 Cine+ Stories
10:30 Х/ф Додому
12:15 Cine+ Stories
12:50 Х/ф Відчайдушні втікачі
14:25 Х/ф Не хвилюйся, він далеко не піде
16:25 Х/ф Королі інтриги
18:40 Х/ф Король Данило
20:25 Х/ф Девід Боуї: історія людини з зірок
22:25 Х/ф Сюрприз