Португалија
Уједињено Краљевство
Ирска
Њемачка
Француска
Италија
Шпанија
Португалија
Холандија
Белгија
Аустрија
Луксембург
Швајцарија
Грчка
Кипар
Данска
Норвешка
Шведска
Финска
Естонија
Летонија
Литванија
Пољска
Чешка
Словачка
Мађарска
Румунија
Бугарска
Хрватска
Словенија
Северна Македонија
Босна и Херцеговина
Србија
Албанија
Украјина
Русија
Турска
Сада
Данас
Сутра
петак
субота
недеља
понедељак
уторак
Контактирајте нас
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
ТВ распоред: Португалија,
08.05.2024., среда
Portuguese
DVB-C
Европа
Филмови
Спортови
Музика
Документарац
Новости
Дечији / Програми за младе
RTP1
06:00 Bom Dia Portugal
10:00 Praça da Alegria
12:59 Jornal da Tarde
Више...
RTP2
06:31 Repórter África - 2ª Edição
07:00 Espaço Zig Zag
07:01 Banda Zig Zag
Више...
SIC
06:00 Edição da Manhã
08:30 Alô Portugal
10:00 Casa Feliz
Више...
TVI
06:15 Diário da Manhã
09:55 Dois às 10
12:58 TVI Jornal
Више...
RTP Açores
06:26 Sociedade Civil
07:30 Zig Zag
07:45 Zig Zag
Више...
RTP Madeira
06:30 RTP 3 (Madeira)
17:00 Notícias do Atlântico
17:30 Hora dos Portugueses
Више...
Localvisão TV
03:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
09:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
15:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
Више...
Porto Canal
05:15 Viver Aqui
08:00 Planeta Verde
08:30 Manhã Informativa
Више...
SIC Mulher
06:22 Dr. Phil T19 - Ep. 28
07:03 Dr. Phil T19 - Ep. 31
07:42 Property Brothers Buying And Selling T5 - Ep. 18
Више...
Globo
06:10 Amor À Vida - Ep. 26
07:10 América - Ep. 31
08:00 Beleza Pura - Ep. 92
Више...
TVI Ficção
06:26 O Bando Dos Quatro
07:09 Inspetor Max
08:02 Morangos com Açúcar - Ep. 329
Више...
SIC Radical
06:10 Curto Circuito T19 - Ep. 155
06:56 Retro_Gamers T3 - Ep. 1
07:25 Irritações T3 - Ep. 66
Више...
TVI Reality
06:00 Big Brother - Direto
08:30 Big Brother - Extra
10:00 Big Brother - Direto
Више...
Canal Q
06:50 Bitalk
07:40 Car Online
07:50 A Rede
Више...
CANAL 180
06:30 Slow TV
09:00 180 Magazine
09:10 180 MEETS Lucy Bourton
Више...
Kuriakos TV
06:00 60 Minutos Com Deus T3 - Ep. 526
07:00 Vila Ideal - Ep. 56
08:00 Informação Ao Minuto - Ep. 2442
Више...
RTP África
06:00 Bom Dia Portugal
08:00 Bem-vindos (Manhã)
09:33 Repórter África - 2ª Edição
Више...
RTP Internacional
06:00 Bom Dia Portugal
10:00 Praça da Alegria
12:59 Jornal da Tarde
Више...
RTP Internacional América
06:00 Bom Dia Portugal
10:02 Portugal 3.0
11:07 TecNet
Више...
RTP Internacional Ásia
06:00 A Nossa Tarde
08:00 Bom Dia Portugal
09:00 Minuto Azul Saúde
Више...
SIC Internacional
06:00 Edição da Manhã
08:30 Alô Portugal
09:45 Imagens de Marca
Више...
TVI Internacional
03:35 Dois às 10
10:00 Dois às 10
12:58 TVI Jornal
Више...
Record TV
06:40 Programa Coimbra
07:00 Nosso Tempo
07:30 Não Desista
Више...
Canal Um Europa
06:00 Hummm! Saboroso!
08:30 Mensagem De Fé
09:25 Clip-Rit
Више...
CANÇÃO NOVA
06:30 Igreja No Mundo
07:30 Cantinho da Criança
08:00 Catequese Com o Papa Francisco
Више...
TV Verdade
06:00 Pergunte Ao Irmão Eli Soriano
08:00 Exposição Da Bibilia (Manhã)
10:00 Tv Verdade Notícias 1º Edição
Више...
Televisión de Galicia
06:25 Galicia Noticias
06:55 Información estado do mar maná
07:00 Bos Días
Више...
FRANCE 2
05:30 Telematin
08:25 Edition Speciale 8 Mai 45
11:50 Meteo Climat
Више...
FRANCE 3
06:25 Power Players
07:10 Foot 2 Rue - Saison 2
07:55 Okoo Vacances
Више...
FRANCE 5
06:20 Bluey Saison 2
06:55 Masha et Michka
07:35 Special Peppa Pig
Више...
M6
06:30 Incroyables transformations
07:35 M6 Boutique
08:50 Ça peut vous arriver
Више...
ARTE
06:50 Invitation au voyage
07:35 Invitation au voyage
08:25 Au fil des Andes
Више...
ARD
04:30 ARD-Morgenmagazin
08:00 Tagesschau
08:05 Hubert und Staller (93)
Више...
ZDF
04:30 ARD-Morgenmagazin
08:00 heute Xpress
08:05 Volle Kanne - Service täglich
Више...
ZDFneo
06:40 Die Küchenschlacht
07:20 Die Küchenschlacht
08:05 Löwenzahn Classics
Више...
3sat
06:30 Alpenpanorama
07:00 ZIB
07:05 Alpenpanorama
Више...
KiKA
06:45 Sesamstraße
07:05 Mamfie
07:10 Mamfie
Више...
BVN
06:35 Eurovisie Songfestival 2024: De Voorbeschouwing
07:00 Eurovisie Songfestival 2024
09:15 Weerbericht Amerika/Caraïben
Више...
CHANNEL 1 RUSSIA
06:00 C 1R
12:00 C 1R
16:00 C 1R
Више...
RTR Planeta
00:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
08:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
16:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
Више...
1+1
04:30 Breakfast With 1+1
07:30 Family Melodramas
10:30 The World Inside Out
Више...
PRO TV INTERNACIONAL
03:00 PRO TV News
07:30 Let's Talk About…
10:00 PRO TV News
Више...
БНТ 4
03:55 Денят започва
07:20 100% будни
09:00 Култура.БГ
Више...
Rai Uno
06:10 Che tempo fa
07:00 Tg1
07:34 Che tempo fa
Више...
Rai Due
05:10 S4 Ep23 - La Grande Vallata
07:30 Stag. 2024 - Tg2
07:45 Radio2 Social Club
Више...
Rai Tre
06:30 TGR Buongiorno Regione
07:00 Agora' - Stag. 2023 - Puntata del 08/05/2024
08:45 Re Start - Stag. 2023 - Puntata del 08/05/2024
Више...
Rai Scuola
06:30 Progetto scienza Newton
07:00 I Parchi nelle Dolomiti patrimonio mondiale Unesco
07:30 Le grandi sfide alla natura
Више...
RAI Storia
05:35 Ei fu: Vita, conquiste e disfatte di Napoleone Bonaparte
07:05 Grandi della TV
08:05 Passato e presente
Више...
TV5 Monde
06:51 #vf
07:00 Le journal de Radio-Canada
07:26 TV5MONDE, le journal
Више...
TRT World
06:30 Roundtable
07:00 News
07:30 Beyond Borders: A...
Више...
ERT World
04:00 Syndeseis
08:00 Proían Se Eídon
10:00 EIDISEIS - ATHLITIKA - KAIROS
Више...
TVP Polonia
06:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
06:55 Pytanie na śniadanie
10:10 Studio Lwów
Више...
LRT Lituanica
04:02 Labas rytas, Lietuva
08:30 Mūšio laukas
08:55 Savaitė
Више...
VISIEMLTV.LV
06:45 Aizliegtais paņēmiens *
07:45 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
08:25 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
Више...
Canal Hollywood
06:45 Dune (2021)
09:10 A Minha Super Ex
10:45 O Agente Disfarçado
Више...
AXN
06:44 S.W.A.T.: Força de Intervenção T1 - Ep. 20
07:55 Investigação Criminal T9 - Ep. 12
08:39 Investigação Criminal T9 - Ep. 13
Више...
AXN White
06:47 Candice Renoir T10 - Ep. 7
08:23 The Good Karma Hospital T2 - Ep. 4
09:11 The Good Karma Hospital T2 - Ep. 5
Више...
AXN Movies
06:47 Candice Renoir T10 - Ep. 7
08:23 The Good Karma Hospital T2 - Ep. 4
09:11 The Good Karma Hospital T2 - Ep. 5
Више...
Star Channel
06:31 Prodigal Son T1 - Ep. 16
07:13 Prodigal Son T1 - Ep. 17
07:54 Hawai Força Especial T7 - Ep. 19
Више...
Star Life
06:50 New Amsterdam
07:30 New Amsterdam
08:10 The Wrong Valentine
Више...
Star Comedy
06:51 Foi Assim que Aconteceu
07:12 Foi Assim que Aconteceu
07:32 Friends
Више...
Star Movies
06:10 Diego Maradona
08:11 O Estagiário
10:05 Guarda-Costas de Segunda
Више...
Star Crime
06:20 Crime, Disse Ela
07:12 Beyond Paradise
08:06 Vera
Више...
TVCine TOP
06:10 Légua
08:10 O Espaço Entre Nós
10:00 Bell E Sebastião: A Próxima Geração
Више...
TVCine EDITION
06:05 Sangue E Dinheiro T1 - Ep. 6
07:00 Nolly T1 - Ep. 2
07:55 Nolly T1 - Ep. 3
Више...
TVCine EMOTION
05:35 Para a Vida Toda
07:20 Um Natal para Saborear
08:50 Aristides De Sousa Mendes - O Cônsul de
Више...
TVCine ACTION
05:10 Prisioneiras Do Deserto
06:55 Brasil 2002: A História Real
08:25 Aliados
Више...
CINEMUNDO
05:50 Eu Sou O Amor
07:50 Playmobil: O Filme
09:30 Manchester By The Sea
Више...
AMC
06:20 Sister of the Bride
07:40 A Wedding to Remember
09:11 O Amor é um Lugar Estranho
Више...
EUROCHANNEL
06:35 La traque
08:15 Carnage
09:50 La course
Више...
SYFY
06:29 Warehouse 13
07:14 Warehouse 13
08:00 Grimm
Више...
SET Asia
03:30 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
09:30 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
15:30 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
Више...
Sony MAX
01:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
07:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
13:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
Више...
Zee TV
06:30 Kaise Mujhe Tum Mil Gaye
07:00 Shivshakti
07:30 Radha Mohan
Више...
ZEE CINEMA
06:00 Zero
09:00 Tehzeeb
12:00 Raja Ko Rani Se Pyar Ho Gaya
Више...
NOS Studios
05:26 O Predador (2018)
07:05 Rev: Adrenalina Total
08:32 À Segunda Não Me Escapas
Више...
Atreseries
06:50 Con el culo al aire
08:17 Con el culo al aire
09:45 Aquí no hay quien viva
Више...
Somos
05:50 Stico
07:39 El anacoreta
09:25 Goya en Burdeos
Више...
Eurosport 1
06:00 Ciclismo: Volta a Itália, Etapa 4
07:30 Hipismo: Royal Windsor Horse Show
08:30 Escalada: Taça Mundo, Salt Lake City
Више...
Eurosport 2
06:45 Escalada: Taça do Mundo
07:30 Tiro Com Arco
08:00 Tiro Com Arco
Више...
SPORT.TV+
06:30 Superliga Turca: Resumo Da Jornada 35
07:00 Palestino x Flamengo - Taça dos Libertadores
08:55 Manhã Informativa
Више...
Canal 11
06:45 Liga BPI - Compacto - 21ª Jornada
07:00 Sagrado Balneário: Mantorras - 1ª Parte
08:00 Futsal Champions League - Compacto
Више...
PFC
06:00 Boleiragem
08:00 Giro da Rodada
08:15 Troca de Passes
Више...
A BOLA TV
06:30 Comboio Dos Duros: Wenzhou Triathlon
07:00 Remate Final
07:10 Off
Више...
SPORT.TV1
05:30 Copa Sul-Americana - Alianza x Cruzeiro - Fase Grupos J4
07:30 Taça Libertadores - Club Nacional x River Plate - Fase de Grupos J4
09:30 Taça Libertadores - Rosario Central x Atl. Mineiro - Fase de Grupos J4
Више...
SPORT.TV2
06:45 ATP World Tour 1000 - Madrid - Final
10:00 ATP World Tour 1000 - Roma (Direto)
20:00 ATP World Tour 1000 - Madrid - Resumo
Више...
SPORT.TV3
03:00 Sem Emissão
09:00 Sem Emissão
13:00 Rugby - Taça Challenge - Sharks x ASM Clermont Auvergne - Meia-Final
Више...
SPORT.TV4
02:40 Sem Emissão
08:40 Sem Emissão
12:00 WRC - Antevisão Rali de Portugal
Више...
SPORT.TV5
06:00 Sem Emissão
12:00 Sem Emissão
18:00 Sem Emissão
Више...
ELEVEN SPORTS 1
05:00 Bundesliga 2 2023-24 - Hamburg x St. Pauli
07:00 La Liga Talking Football
07:30 La Liga Hypermotion 2023-24 - Villarreal B x Levante
Више...
ELEVEN SPORTS 2
05:00 La Liga Hypermotion 2023-24 - Espanyol x Sporting Gijón
07:00 Bundesliga 2 2023-24 - Greuther Fürth x E. Braunschweig
09:00 Ligue 1 Uber Eats 2023-24 - Resumo da Jornada
Више...
ELEVEN SPORTS 3
05:00 Sem Emissão
10:00 Futsal - Palma x Barcelona - Final
12:15 La Liga EA Sports - Sevilha x Granada
Више...
ELEVEN SPORTS 4
05:00 Sem Emissão
11:00 Sem Emissão
17:00 Sem Emissão
Више...
ELEVEN SPORTS 5
05:00 Sem Emissão
11:00 Sem Emissão
17:00 Sem Emissão
Више...
ELEVEN SPORTS 6
05:00 Sem Emissão
11:00 Sem Emissão
17:00 Sem Emissão
Више...
NBA TV
03:00 Playoff Central (Direto)
07:00 Playoff Central
11:30 High Tops
Више...
BTV1
05:47 Futsal: Juvenis Benfica x Sporting - Camp. Nac. Sub17
07:21 Sport Lisboa E Modalidades
08:20 Fundação Benfica
Више...
Sporting TV
06:45 Esports & Gaming T3 - Ep. 78
07:00 Sporting Notícias
07:15 Magazine Futebol T5 - Ep. 79
Више...
Caça e Pesca
06:30 Perdiz Vermelha Com a Campeao
07:00 O Grupo de Caça Gastro
07:35 Montaria em Riberos Del Baldío
Више...
Motorvision
06:30 4X4
07:03 4X4
07:35 BMW M3 Test Drive - A BMW De Maior Sucesso De Todos Os Tempos!
Више...
Fuel TV
06:30 Next Gen Skateboarding
07:00 Camp Woodward
07:41 4Love
Више...
Fight Network
06:00 Fight Network Recharged
07:00 Diary
07:30 Immersed
Више...
MTV Portugal
06:00 Wake Up
07:00 MTV Breakfast Club
09:00 MTV Into The Music
Више...
MTV Live HD
06:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
07:00 MTV Top 20 (MTV Top 20), Miuziklas, JAV
08:10 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
Више...
MCM Top
07:00 Top Mix
13:00 Top Mix
19:00 Top Mix
Више...
MCM Pop
00:00 Pop List
08:00 Pop List
16:00 Pop List
Више...
AFRO MUSIC
08:53 Love
09:27 African Vibes
09:58 Around The World
Више...
Trace Urban
03:00 Urban Vibes
09:00 Hits Non Stop
15:00 Urban Hit 10
Више...
TRACE TOCA
06:00 Wake Up
07:00 Quarta Relaxada
10:00 Hit 10
Више...
Trace Brazuca
06:00 Classic Vibes
08:00 Brasil Vibes
12:00 Afropop 1 Margareth Menezes
Више...
CLUBBING TV
06:08 Techno and Minimal Music Videos
07:00 Festival and Party Report
07:05 Featured Music Video
Више...
ALMA LUSA
00:00 Voo 23/7
07:00 Sempre Em Festa
08:00 Top 90
Више...
Stingray iConcerts
06:29 Michael Kiwanuka - Garorock Festival 2017
07:25 Red Hot Chili Peppers - Live in Milan
08:11 Robbie Williams - Live at The Apple Music Festival
Више...
Stingray Classica
06:03 Works for Flute & Oboe: Haydn, Schumann, Bach
07:12 IVC 2021 - Final: Diepenbrock, Fauré a. o.
07:41 Heitor Villa-Lobos Music for Cello and Piano - II
Више...
STINGRAY RETRO
06:00 Daily Video Hits
07:00 Daily Video Hits
08:00 Daily Video Hits
Више...
STINGRAY LOUD
06:00 Daily Video Hits
07:00 Daily Video Hits
08:00 Daily Video Hits
Више...
Mezzo
05:30 Rameau: Les Boréades At The Opéra De Dijon
08:04 Intermezzo
09:00 Juan Pérez Floristán, Israel Philharmonic, Lahav Shani: Prokofiev, Rachmaninov, Stravinsky
Више...
Mezzo Live HD
05:00 Verdi's Don Carlos At The Opéra Royal De Wallonie-Liège
09:00 Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko: Europakonzert 2021
10:18 Bernard Haitink, Isabelle Faust, Berliner Philharmoniker: Beethoven
Више...
RTP Memória
06:29 Nico d´Obra
07:00 O Sábio
07:40 Na Paz dos Anjos
Више...
SIC Caras
06:44 Passadeira Vermelha T11 - Ep. 87
08:18 Ponto Sem Nó Mini T1 - Ep. 14
08:26 Ponto Sem Nó Mini T1 - Ep. 10
Више...
Odisseia
06:43 Mundo Mineral
07:37 A Dinastia dos Suricatas
08:01 A Dinastia dos Suricatas
Више...
Discovery Channel
06:30 Alasca: A Última Fronteira
07:15 Alasca: A Última Fronteira
08:05 Chapa e Pintura
Више...
TLC
06:32 Little People, Big World
07:19 Cake Boss
07:42 Cake Boss
Више...
Travel Channel
06:00 Ice Cold Gold
07:00 Treasure Quest
08:00 Expedition Bigfoot
Више...
National Geographic
06:18 Bastidores: Aeroporto de Sydney
07:08 Aeroporto do Dubai
07:58 Aeroporto do Dubai
Више...
National Geographic WILD
06:28 Snake City: Baby Snakes Compilation
07:14 Africa's Hunters
07:59 Snakes in the City
Више...
História
06:30 Como Perder Uma Guerra
07:22 Os Maiores Mitos da História
08:14 Os Maiores Mitos da História
Више...
Cocina
06:30 Productos artesanos: Episodio 5
07:00 Masas saladas: Episodio 6
07:30 Canal Cocina en ruta: Bilbao
Више...
24Kitchen
06:51 As Doces Iguarias de Rudolph
07:18 As Doces Iguarias de Rudolph
07:43 A Sentada
Више...
Food Network
06:10 The Great Food Truck Race
06:55 Ayesha's Home Kitchen
07:17 Ayesha's Home Kitchen
Више...
S+
06:00 Histórias Clínicas T5 - Ep. 7
07:00 Casos Singulares T1 - Ep. 7
07:30 Ajudar Quem Ajuda T9 - Ep. 4
Више...
ZAP Viva
06:00 Viva a Tarde
08:00 Na Placa
10:00 Grandes Manhãs
Више...
MyZen TV
02:50 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
08:50 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
14:50 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
Више...
LUXE TV
04:00 LUXE.Today
21:30 Luxe.this Month
22:00 LUXE.Today
Више...
FTV
06:30 Fashion & Sports
07:00 Beauty
07:30 Beauty
Више...
E! Entertainment
06:30 Revenge Body With Khloé Kardashian
07:30 Celebrity Game Face
08:30 Celebrity Game Face
Више...
DOGTV
03:00 Tempo de Dormir
07:00 Relaxamento Matinal
12:00 Exposição
Више...
CAÇAVISION
06:33 A Magia Do Corço, O Duende Do Bosque - Ep. 73
07:26 Planeta Javali - Ep. 2
08:00 O Mundo Das Aquáticas - Ep. 167
Више...
RTP3
06:30 Bom Dia Portugal
08:30 Mundo Automóvel
08:35 Bom Dia Portugal
Више...
SIC Notícias
06:00 Edição da Manhã
09:55 SIC Notícias Manhã
10:55 SIC Notícias Manhã
Више...
CNN Portugal
05:58 Novo Dia
10:00 CNN Hoje
11:56 CNN Meio Dia
Више...
ARTV
06:00 Parlamento dos Jovens | Edição do Ensino Básico
09:00 Parlamento dos Jovens | Edição do Ensino Básico
11:00 Comissão de Assuntos Europeus
Више...
CMTV
06:00 Notícias CM
09:15 Manhã CM
09:53 Notícias CM
Више...
Record News
06:15 Fala Moçambique
07:20 Boletim Jr
07:30 Balanço Geral RJ
Више...
TCV Internacional
06:10 Show da Manhã
08:00 Espaço Musical
09:00 Jornal da Noite
Више...
Euronews
06:30 The European Debrief
07:00 The European Debrief
07:15 The European Debrief
Више...
CNN International
06:00 CNN Newsroom with John Vause (CNN Newsroom with John Vause), USA, 2020
07:00 CNN Newsroom with Rosemary Church (CNN Newsroom with Rosemary Church), USA, 2020
07:45 World Sport (World Sport), USA, 2009
Више...
Sky News
06:30 Breakfast
07:00 Breakfast with Kay Burley
07:30 Breakfast with Kay Burley
Више...
BBC World News
06:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
06:55 Click (Click), United Kingdom, 2024
07:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
Више...
Fox News
06:00 Tucker Carlson Tonight
07:00 Hannity
08:00 The Ingraham Angle
Више...
France 24
06:51 Focus
07:00 The News
07:20 Business
Више...
CNBC Europe
06:00 Squawk Box Europe
07:00 Squawk Box Europe
09:00 Street Signs
Више...
Bloomberg Television
06:00 Bloomberg Daybreak: Europe (Bloomberg Daybreak: Europe), USA, 2024
07:00 Bloomberg Markets: Today (Bloomberg Markets: Today), USA, 2024
09:00 The Pulse with Francine Lacqua (The Pulse with Francine Lacqua), USA, 2024
Више...
i24 NEWS
06:30 I24News Desk
07:00 I24News Desk
07:30 I24News Desk
Више...
Al Jazeera English
06:30 101 East
07:00 News Live
07:30 Inside Story
Више...
DW English
06:30 Made in Germany
07:00 DW News
07:15 Mapped Out
Више...
Canal 24 Horas
05:00 Telediario Matinal
07:00 La hora de La 1: La hora de la actualidad: Episodio 92
09:39 Diario 24
Више...
Cubavisión
06:00 75 Grados Oeste
07:00 Cubanoticias FDS
07:30 Vidas resilientes
Више...
TeleSUR
00:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
08:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
16:00 Informação Não Disponibilizada Pelo Canal
Више...
France 24
06:51 Focus
07:00 Le journal
07:30 Le journal
Више...
BFM TV
05:00 Première édition : 6h-8h30
08:00 Le Live BFM
10:30 Edition spéciale flamme olympique
Више...
BFM Business
05:00 Good Morning Business
08:00 Les experts
09:00 Tout pour investir
Више...
I24news
06:30 Édition Spéciale
07:00 i24 News Room
07:30 i24 News Room
Више...
Rai News 24
06:42 Stag. 2024 - Rassegna Stampa
06:54 Meteo 2
07:00 RaiNews
Више...
CCTV 4
06:30 TV Drama
07:15 TV Drama
08:00 Nostalgia
Више...
PHOENIX CNE
06:30 News Talk
07:00 News On The Hour
07:27 Phoenix Weather Forecast
Више...
CGTN
06:30 Rediscovering China
07:00 The World Today
07:30 The Heat
Више...
CGTN Documentary
06:30 History In The Frame
07:00 Best Eats
08:00 Youthful China
Више...
NHK WORLD-JAPAN
06:30 Dive in Tokyo
07:00 Newsline Asia 24
07:30 Ninja Truth
Више...
Arirang TV
06:30 Issues & Insiders (Issues & Insiders), South Korea
07:00
Radio' Clock (Radio' Clock), Musical, South Korea, 2024
08:00 Korea Travelogue (Korea Travelogue), South Korea
Више...
KBS World
06:10 Nothing Uncovered
07:25 Bridal Mask
08:40 KBS World News Today
Више...
SIC K
06:50 Tara Duncan T1 - Ep. 41
07:02 Tara Duncan T1 - Ep. 42
07:37 Supa Strikas T1 - Ep. 10
Више...
Canal Panda
06:45 A Porquinha Peppa
06:54 Ursinhos Carinhosos - Liberta a Magia
06:57 Ursinhos Carinhosos - Liberta a Magia
Више...
Biggs
06:30 Taking The Next Step - Ep. 15
07:00 Theodosia - Ep. 15
07:30 The Next Step T6 - Ep. 13
Више...
Cartoon Network
06:45 Nós Os Ursos T3 - Ep. 47
06:55 Nós Os Ursos T3 - Ep. 48
07:05 Nós Os Ursos T3 - Ep. 49
Више...
Nickelodeon
06:39 Loud Em Casa T6 - Ep. 602
07:26 Henry Danger T2 - Ep. 217
07:50 Henry Danger T2 - Ep. 218
Више...
Nick Jr.
06:51 Rubble e Companhia
07:16 Dora a Exploradora
07:40 Blaze e as Monster Machines
Више...
Disney Channel
06:45 Os Green Na Cidade Grande T1 - Ep. 13
07:10 Os Green Na Cidade Grande T1 - Ep. 14
07:35 Miraculous - As Aventuras De Ladybug T3 - Ep. 62
Више...
Disney Junior
06:50 Kiya & Os Heróis De Kimoja T1 - Ep. 3
07:15 Bluey T1 - Ep. 14
07:25 Bluey T1 - Ep. 13
Више...
Baby TV
06:30 Exercício Matinal
07:00 Começa o Dia Com os Amigos Do Baby TV
07:30 Tutti Frutti e Outras Histórias
Више...
Super RTL
06:50 Peppa
07:00 Super Wings (DE)
07:10 Super Wings (DE)
Више...