Programul TV
joi, 30.05.2024, TVListings.eu
00:15 Sanat Terimleri
00:30 Hayat Sanat
01:00 Kumbara
02:45 Geri Dönüşen Sanat
03:00 Tarih Söyleşileri
04:00 Anadolu Arkeolojisi
04:30 Tanışma Hikayesi
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Muasır
05:30 Sanatçının Şehri
06:00 Satranç Dünyası
06:30 Yönetmen Sineması
07:15 Yeryüzleri
07:30 Hayat Sanat
08:00 Eve Dönen Miras
08:30 Sanatçının Şehri
09:00 Eskiz
09:15 Hüner
09:30 Yerli Sinema
10:00 Kökler
10:30 Tanışma Hikayesi
11:00 Edebiyat Dünyası
11:30 Misal
12:00 Hayat Sanat
12:30 Kayıp İzler Atlası
13:00 Tabii Dünyası
13:30 Şanzelize Düğün Salonu
14:30 Tarih Söyleşileri
15:30 Kumbara
17:15 Hüner
17:30 Resme Yolculuk
18:00 Hayat Sanat
18:30 Anadolu Arkeolojisi
19:00 Sinema +
20:00 Karar Perdesi
21:00 Edebi Sofralar
21:30 Nefes
23:30 Felsefe Söyleşileri
vineri, 31.05.2024, TVListings.eu
00:30 Kültür Yolu Festivali...
01:30 Nefes
03:30 Karar Perdesi
04:30 Anadolu Arkeolojisi
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Sinema +
06:00 Anlatı
06:30 Felsefe Söyleşileri
07:30 Hayat Sanat
08:00 Tanışma Hikayesi
08:30 Eskici
09:00 İstisnai Renkler
09:30 Hülya Koçyiğit ile Film...
10:30 Satranç Dünyası
11:00 Sinema +
12:00 Hayat Sanat
12:30 Tarihin Ruhu
13:00 Sanatçının Şehri
13:30 Klaket
14:00 Karar Perdesi
15:00 Nefes
17:00 Aramızda Müzik Var
17:45 Sanat Terimleri
18:00 Hayat Sanat
18:30 Anadolu Arkeolojisi
19:00 Karalama Defteri
19:15 Türkiye Atlası
19:30 İzler Suretler
20:00 Coğrafyadan Kültüre Bağ
20:30 Teknoloji ve Sanat
21:00 Anlatı
21:30 Mutfak Taburu
23:15 Türkiye'nin Kelimeleri
sâmbătă, 01.06.2024, TVListings.eu
00:00 Keşif
00:15 Teknoloji ve Sanat
00:45 Hayat Sanat
01:15 Mutfak Taburu
03:00 Anayurt Oteli
04:45 Türkiye'nin Kelimeleri
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Evliya Çelebi
05:28 İstiklal Marşı
05:30 Resme Yolculuk
06:00 Eve Dönen Miras
06:30 Karalama Defteri
06:45 Türkiye Atlası
07:00 Koleksiyoner
07:30 Hayat Sanat
08:00 Ada'da 500 Yıl
08:30 Sarayın Lezzetleri
09:00 Kayıp İzler Atlası
09:30 Anlatı
10:00 Pal Sokağı Çocukları
12:00 Teknoloji ve Sanat
12:30 Aramızda Müzik Var
13:15 Sûret
13:30 Tanışma Hikayesi
14:00 Müstesna
14:30 Edebiyat Dünyası
15:00 Mutfak Taburu
16:45 Sinema +
17:45 Hüner
18:00 Sanatçının Şehri
18:30 Anadolu Arkeolojisi
19:00 Misal
19:30 İstisnai Renkler
20:00 Resme Yolculuk
20:30 Ballake Sissoko - Kora:...
21:30 X + Y
23:30 Geri Dönüşen Sanat
23:45 Eskiz
duminică, 02.06.2024, TVListings.eu
Nu s-au găsit rezultate..
luni, 03.06.2024, TVListings.eu
Nu s-au găsit rezultate..
marți, 04.06.2024, TVListings.eu
Nu s-au găsit rezultate..
miercuri, 05.06.2024, TVListings.eu
Nu s-au găsit rezultate..