Bulgaria
United Kingdom
Ireland
Deutschland
France
Italia
España
Portugal
Nederland
België
Österreich
Lëtzebuerg
Schweiz
Grecia
Cipru
Danmark
Norvegia
Sverige
Suomi
Eesti
Latvija
Lietuva
Polska
Česko
Slovensko
Ungaria
România
Bulgaria
Croația
Slovenia
Macedonia de Nord
Bosnia și Herțegovina
Serbia
Albania
Україна
Россия
Turcia
Acum
Astăzi
Mâine
Vineri
Sâmbătă
Duminică
Luni
Marți
Contactează-ne
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
Programul TV: Bulgaria,
08.05.2024, miercuri
Bulgarian
DVB-C
Europa
Filme artistice
Sport
Muzică
Documentar
Știri
Programe pentru tineri
БНТ 1
05:55 Денят започва
09:20 100% будни
11:00 Култура.БГ
Mai multe...
БНТ 2
06:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30 Бързо, лесно, вкусно
08:00 10 000 крачки
Mai multe...
bTV
06:00 Тази сутрин
09:30 Преди обед
12:00 – bTV Новините – обедна емисия
Mai multe...
Nova television
06:00 Здравей, България – сутрешен блок
09:30 На кафе – предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
Mai multe...
Diema
06:45
Кобра 11: Обади се! – сериал, сезон 21, 2 епизода /п/
08:45
Синя кръв – сериал, сезон 7 /п/
10:00
Агент Хамилтън – сериал, сезон 1, 2 епизода
Mai multe...
БНТ 4
05:55 Денят започва
09:20 100% будни
11:00 Култура.БГ
Mai multe...
bTV International
06:00 Тази сутрин-с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30 Преди обед
12:00 bTV Новините
Mai multe...
7/8 TV
07:10 Крум Савов Live (повторение)
08:00 Студио Хъ (повторение)
09:00 Вечерта на... (повторение)
Mai multe...
ТЕЛЕВИЗИЯ ЕВРОКОМ
06:30 Делници
10:00 Академия Здравитал
11:00 EuroTV Shop
Mai multe...
TV1 България
07:15 "Събуди се с усмивка"
08:00 "Viva la Musica!"
09:45 Телепазарен прозорец
Mai multe...
Телевизия Алфа
07:00 Новини
07:30 Документален филм
08:00 Новини
Mai multe...
ARD
06:30 ARD-Morgenmagazin
10:00 Tagesschau
10:05 Hubert und Staller
Mai multe...
RTL
07:00 Punkt 6
08:00 Punkt 7
09:00 Punkt 8
Mai multe...
ProSieben
07:00 Galileo
08:00 Fresh Off the Boat
08:30 Fresh Off the Boat
Mai multe...
Sat. 1
06:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
11:00 Auf Streife
12:00 Auf Streife
Mai multe...
TV5 Monde
06:58 Le 6h00 info
07:24 La météo
07:29 Télématin
Mai multe...
Rai 1
07:00 Tg1 Mattina
07:28 CCISS: Viaggiare informati
07:30 Tg1
Mai multe...
Rai 2
07:10 La grande vallata
08:00 Viva Rai2: Mattin Show!
08:15 Viva Rai2!
Mai multe...
Rai 3
07:00 RAI News
08:00 TgR Buongiorno Italia
08:30 TgR Buongiorno Regione
Mai multe...
TVE Internacional
06:30 La aventura del saber
07:30 Telediario Matinal
09:00 La hora de la 1
Mai multe...
ERT World
06:00 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
10:00 Πρωίαν σε είδον
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
Mai multe...
ΡΙΚ Sat
06:00 RIK SAT
14:00 RIK SAT
22:00 RIK SAT
Mai multe...
TVP Polonia
07:00 Gra słów. Krzyżówka - /860/
07:30 Stacja Arktyka - Lodowiec z bliska
08:00 Okrasa łamie przepisy - Podkarpacka cebula
Mai multe...
LRT Lituanica
06:02 Labas rytas, Lietuva
10:30 Mūšio laukas
10:55 Savaitė
Mai multe...
VISIEMLTV.LV
06:50 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
07:35 Gudrs, vēl gudrāks *
08:45 Aizliegtais paņēmiens *
Mai multe...
bTV Action
07:00 Турбо
08:00 Пениуърт
09:00 Убийството
Mai multe...
bTV Comedy
06:00 Безкрайна фиеста
07:30 Тролстопия
08:30 Разделени заедно
Mai multe...
bTV Cinema
06:00 Спасители на плажа
10:00 Спасители на плажа
12:00 На фокус
Mai multe...
Diema Family
06:30
Не ме оставяй – сериал /п/
07:30
Остани с мен: Безкрай – сериал
09:00
Откраднати мечти – сериал, 2 епизода
Mai multe...
Kino Nova
06:55
Комисар Рекс – сериал, сезон 4, 2 епизода
08:50 Да преоткриеш Коледа – романтика
11:00
Това е животът! – комедия /п/
Mai multe...
Star Channel
07:10 Магнум
07:58 Изгубени
08:55 От местопрестъплението: Маями
Mai multe...
Star Life
07:15 Как се запознах с майка ви
07:45 Анатомията на Грей
08:40 Анатомията на Грей
Mai multe...
Star Crime
06:50 Бул
07:50 Криминалните случаи на Мърдок
08:50 Пред очите на всички
Mai multe...
AXN
07:05 Четири сестри I.
08:20 Четири сестри I.
09:50 Морски детективи XVII.
Mai multe...
AXN Black
07:00 Телешоп
10:00 ТЪРСАЧ НА РЕЛИКВИ III.
11:00 ТЪРСАЧ НА РЕЛИКВИ III.
Mai multe...
AXN White
05:00 Телешоп
12:00 Диви пчели I.
13:00 Телешоп
Mai multe...
HBO
07:00 Твърде много готвачи
08:35 Лоракс
10:05 Хари Потър и Затворникът от Азкабан
Mai multe...
HBO2
07:00 Уонка
09:00 Генезис
11:25 Средностатистическо семейство
Mai multe...
HBO3
07:00 Семейство Адамс (2019)
08:25 Нещо хубаво
10:20 Теория за Големия взрив
Mai multe...
Cinemax
07:00 Алилуя 2022
08:40 Паула 2022
10:15 Сладкарската фабрика
Mai multe...
Cinemax2
07:00 Зима през лятото
08:55 Кулата
09:40 Кулата
Mai multe...
TV1000
04:00
Смъртоносно влияние
07:30
Котката с шапка
09:00
Деца шпиони
Mai multe...
Eurochannel
06:00 Прекършени прегръдки
08:00 Ундине
10:00 От Африка с любов
Mai multe...
FilmBox
05:05 Цветя на войната
09:40 Сниф и летящия фантом
11:15 НАСЛЕДСТВОТО НА КУКИ
Mai multe...
FilmBox Extra
06:55 PENNY'S SHADOW #1
08:35 SUITS ON THE LOOSE
10:10 SORCERER AND THE WHITE SNAKE, THE
Mai multe...
FilmBox Plus
07:00 SOCCER NANNY #1
08:35 NATIONAL TREE #1
11:20 LUCKY DRAGON, THE #1
Mai multe...
Moviestar
06:30 Щура надпревара
08:00 Бърни делфинът 2
09:55 Не спирай да бягаш
Mai multe...
VIVACOM Arena
06:36 Малкият Дракон Кокосчо: Приятели завинаги Анимация, Семеен 2014
08:01 Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
09:31 Откраднатата принцеса Анимация, Комедия, Фентъзи 2018
Mai multe...
БНТ 3
06:00 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /жени/
08:30 Маратон на Барселона
09:00
Колелото
Mai multe...
RING
06:00 Великите спортни постижения през последния век
08:00 – УЕФА Лига на конференциите: Фиорентина – Брюж
10:00 – УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила – Олимпиакос
Mai multe...
b1b.box
07:00 Прекратено излъчване
08:00 Прекратено излъчване
09:00 Прекратено излъчване
Mai multe...
Nova Sport
02:00 Еротичен Телепазар
09:00 Оксфорд Юнайтед - Питърбъро Юнайтед
11:00 Кайзерслаутерн - Магдебург
Mai multe...
Eurosport 1
07:15 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, жени, повторение
08:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
09:30 Конен спорт: в Кралско шоу в Уиндзър, прескачане на препятствия, повторение
Mai multe...
Eurosport 2
06:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
08:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк сити, скорост, мъже, повторение
08:45 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк сити, скорост, жени, повторение
Mai multe...
Diema Sport
06:30 Добруджа - Септември София
08:30 Спортист - Марек
10:30 Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс
Mai multe...
Diema Sport 2
06:30 Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед
08:30 Болтън Уондърърс - Барнзли
10:30 Премиър Лийг Токшоу
Mai multe...
Max Sport 1 HD
06:00 Суперкарс 2024г.: Второ състезание в Таупо
08:00 Нидерландска Ередивизи: Волендам - Аякс
10:00 Брейкпойнт
Mai multe...
Max Sport 2 HD
06:00 Евролига: Макаби Тел Авив - Панатинайкос
08:00 Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Спартак Плевен
10:30 Волейбол - Шампионска лига, жени: Конелиано - Веро Волей Милано
Mai multe...
Max Sport 3 HD
05:00 UFC 301: Пантожа срещу Ърсиг
08:00 Серия А: Салернитана - Аталанта
10:00 Копа Либертадорес: Насионал - Ривър Плейт
Mai multe...
Max Sport 4 HD
06:00 Ла Лига: Валенсия - Алавес
08:00 Ла Лига: Севиля - Гранада
10:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Лас Палмас
Mai multe...
Edge Sport HD
Mai multe...
Box TV
05:30 Fresh morning
11:00 Music of BG
14:00 Поп Топ с Мартин Геновски
Mai multe...
Планета ТВ
07:10 "Звездите на България" - любими песни
07:40 "Плейлист" - музикална програма
08:00 "Хот" - новите хитове
Mai multe...
FEN
07:00 Утрото /сутрешен музикален блок/
10:00 Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
12:00 Багрите на България /фолклорна музика/
Mai multe...
Балканика
06:00 Tick Tack
10:00 Hit Mix
14:00 Standard BIH
Mai multe...
Планета Фолк
07:10 "Празник в "Приказките" - музикална програма
07:30 "Фолк хит" - вечни песни
07:40 "Златна колекция" - хитовете през годините
Mai multe...
Фолклор ТВ
05:50 Гуляй,Вася!Свидание на Бали
07:35 Напарник
09:05 Тот еще!
Mai multe...
MTV Hits
03:00 Non-Stop Hits
08:00 Non-Stop Hits
14:00 Non-Stop Hits
Mai multe...
MTV Live HD
05:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
08:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
09:00 MTV Top 20 (MTV Top 20), Miuziklas, JAV
Mai multe...
MTV 00s
06:00 No.1 Hits In Europe! Top 40
08:40 Non-Stop Y2Ks!
11:00 Hits on Shuffle!
Mai multe...
Mezzo
05:36 La Neuvième Symphonie By Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet (La Neuvième Symphonie By Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet), Japan, 2014
07:30 Rameau: Les Boréades at the Opéra de Dijon
10:04 Intermezzo
Mai multe...
Mezzo Live HD
07:00 Don Carlos
11:00 Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko : Europakonzert 2021
12:20 Beethoven par le Berliner Philharmoniker, Isabelle Faust, Bernard Haitink
Mai multe...
Discovery Channel
07:00 Да продадеш колата си: Ван Додж А100
08:00 Да продадеш колата си: Епизод 6
09:00 Как се прави...: Окачвания за планински велосипеди, сушилни за зърно и тигани
Mai multe...
Investigation Discovery
07:00 Най-смъртоносните родители: Пастрокът-убиец
08:00 Най-смъртоносните родители: Трагедията на Айеша Али
09:00 Първичен инстинкт: Задължения
Mai multe...
TLC
07:00 Многознаците Дерико: Епизод 5
08:00 Моето 300-килограмово тяло: Историята на Бенджи и Дейвид
10:00 В търсене на още една жена: Търсенето на истината
Mai multe...
National Geographic
07:05 Мегазаводи
08:00 Фабрика за храна
08:25 Фабрика за храна
Mai multe...
Nat Geo Wild
06:45 Змии в града: Невръстни змии (Компилация)
07:25 Ловците на Африка
08:15 Змии в града
Mai multe...
Animal Planet
07:00 Animal Cops Philadelphia: Machete Attack
07:50 Animal Cops Philadelphia: Hole-in-the-Neck Cat
08:40 Homestead Rescue: Fire & Ice
Mai multe...
Viasat Explore
07:00 Треска за нефрит, сезон 6, еп. 7
07:25 Треска за нефрит, сезон 6, еп. 8
07:50 Тежкотоварно спасяване: 401, сезон 4, еп. 2
Mai multe...
Viasat Nature
07:00 Йоркширският ветеринар, сезон 2, еп. 10
07:45 Йоркширският ветеринар, сезон 3, еп. 1
08:30 Спасители на диви животни в Малави, сезон 1, еп. 6
Mai multe...
Viasat History
07:00 Прокълнати династии, сезон 1, еп. 5
07:20 Прокълнати династии, сезон 1, еп. 3
07:50 Тайните на Нил, сезон 1, еп. 1
Mai multe...
History Channel
07:00 Ловци на търгове: Литъл-тон Джоунс
07:30 Ловци на търгове: Горещите стоки на Тон
07:55 Изковани в огъня: Кавалерийска сабя
Mai multe...
Хоби ТВ
06:40 Традиции и обичаи
08:00 Поглед към природата
08:40 Подводен риболов
Mai multe...
Телевизия Европа
07:00 Добро утро, Европа
09:30 Международни новини
09:45 Аутофест (повторение)
Mai multe...
Bloomberg TV Bulgaria
07:00 Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п/
07:30 Бизнес старт – сутрешен блок с Роселина Петкова и Христо Николов
09:00 Цитати на деня
Mai multe...
Bulgaria ON AIR
07:15 Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
08:00 Телепазарен прозорец
08:15 Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Mai multe...
България 24
00:00 Срещу течението с Магдалена Ташева
10:00 БГ Маршрути със Снежана Димитрова
10:45 Гореща тема
Mai multe...
СКАТ
06:30 Документална поредица на Дискавъри /повторение/
07:30 Новини
08:00 Дискусионно студио / повторение/
Mai multe...
Euronews
07:15 The European Debrief
07:30 The European Debrief
08:00 The European Debrief
Mai multe...
BBC World News
07:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
07:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
08:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
Mai multe...
CNN International
07:00 CNN Newsroom with John Vause (CNN Newsroom with John Vause), USA, 2020
07:45 World Sport (World Sport), USA, 2009
08:00 CNN Newsroom with John Vause (CNN Newsroom with John Vause), USA, 2020
Mai multe...
Deutsche Welle
07:15 1945 - Women as Spoils of War (1945 - Frauen als Kriegsbeute), History, Germany, 2023
08:00 DW News (DW News), Germany, 2024
08:02 The Day (The Day), Germany, 2024
Mai multe...
CNBC Europe
07:00 Capital Connection
08:00 Squawk Box Europe
09:00 Squawk Box Europe
Mai multe...
Sky News
07:00 Sky News
08:00 Breakfast
08:30 Breakfast
Mai multe...
Al Jazeera English
07:00 News Live
07:30 The Bottom Line
08:00 News Live
Mai multe...
NHK WORLD-JAPAN
07:15 Newsline in Depth
07:30 Kabuki Kool
08:00 NHK Newsline
Mai multe...
Arirang TV
07:00 I'm Live (I'm Live), Musical, South Korea
07:30 K-stage "PAN" (K-stage "PAN"), Musical, South Korea
08:00 The Daily Report (The Daily Report), South Korea
Mai multe...
France 24
07:00 Le journal
07:20 Focus
07:30 Le journal
Mai multe...
Nova News
06:30 Ничия земя /п/
07:30 Денят на живо /п/
08:00 Новините на NOVA NEWS
Mai multe...
E Kids
07:00 Супер самолети - анимационен сериал
07:30 Маша и Мечока - анимационен сериал
08:00 Малките феи - анимационен сериал
Mai multe...
Cartoon Network
07:00 Джелистоун!
07:20 Пълна Драмарама
07:30 Пълна Драмарама
Mai multe...
Boomerang
07:10 Batwheels
07:30 Мистър Бийн
07:40 Мистър Бийн
Mai multe...
Disney Channel
07:00 Киф
07:30 Киф
08:00 Наполовина герои
Mai multe...
Disney Junior
07:00 Mickey Mouse Funhouse
07:30 Kiya & the Kimoja Heroes
08:00 Bluey
Mai multe...
Nickelodeon
07:00 Смърфовете
07:30 Смърфовете
07:55 Шоуто на Патрик Звездата
Mai multe...
Nick Junior
07:15 Пес Парул
07:35 Пес Парул
08:00 Пламъчко и Машините
Mai multe...
NickToons
07:15 Алвин и Катеричоците
07:35 Алвин и Катеричоците
07:55 Къщата на Шумникови
Mai multe...
Jim Jam
07:00 "Тризнаците"
07:25 "Зайчето Бинг"
07:55 "Гризу"
Mai multe...
Baby TV
07:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Rise & Shine with BabyTV Friends), For children, United Kingdom
07:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Rise & Shine with BabyTV Friends), For children, United Kingdom, 2020
08:00 Good-Morning Stretch (Good-Morning Stretch), For children, United Kingdom
Mai multe...
Da Vinci Learning
07:15 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:24 "Приключение в заключение"
07:36 "Да вдигнем ръчичка"
Mai multe...