Bulgarien
Vereinigtes Königreich
Irland
Deutschland
Frankreich
Italien
Spanien
Portugal
Niederlande
Belgien
Österreich
Luxemburg
Schweiz
Griechenland
Republik Zypern
Dänemark
Norwegen
Schweden
Finnland
Estland
Lettland
Litauen
Polen
Tschechien
Slowakei
Ungarn
Rumänien
Bulgarien
Kroatien
Slowenien
Nordmazedonien
Bosnien und Herzegowina
Serbien
Albanien
Ukraine
Russland
Türkei
Jetzt
Heute
Morgen
Freitag
Samstag
Sonntag
Montag
Dienstag
Kontaktiere uns
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
TV-Programm: Bulgarien,
08.05.2024, Mittwoch
Bulgarisches
DVB-C
Europa
Filme
Sport
Musik
Dokumentation
Nachrichten
Kinder- / Jugendprogramm
БНТ 1
05:55 Денят започва
09:20 100% будни
11:00 Култура.БГ
Mehr...
БНТ 2
06:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30 Бързо, лесно, вкусно
08:00 10 000 крачки
Mehr...
bTV
06:00 Тази сутрин
09:30 Преди обед
12:00 – bTV Новините – обедна емисия
Mehr...
Nova television
06:00 Здравей, България – сутрешен блок
09:30 На кафе – предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
Mehr...
Diema
06:45
Кобра 11: Обади се! – сериал, сезон 21, 2 епизода /п/
08:45
Синя кръв – сериал, сезон 7 /п/
10:00
Агент Хамилтън – сериал, сезон 1, 2 епизода
Mehr...
БНТ 4
05:55 Денят започва
09:20 100% будни
11:00 Култура.БГ
Mehr...
bTV International
06:00 Тази сутрин-с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30 Преди обед
12:00 bTV Новините
Mehr...
7/8 TV
07:10 Крум Савов Live (повторение)
08:00 Студио Хъ (повторение)
09:00 Вечерта на... (повторение)
Mehr...
ТЕЛЕВИЗИЯ ЕВРОКОМ
06:30 Делници
10:00 Академия Здравитал
11:00 EuroTV Shop
Mehr...
TV1 България
06:45 "21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15 "Събуди се с усмивка"
08:00 "Viva la Musica!"
Mehr...
Телевизия Алфа
07:00 Новини
07:30 Документален филм
08:00 Новини
Mehr...
ARD
06:30 ARD-Morgenmagazin
10:00 Tagesschau
10:05 Hubert und Staller
Mehr...
RTL
07:00 Punkt 6
08:00 Punkt 7
09:00 Punkt 8
Mehr...
ProSieben
07:00 Galileo
08:00 Fresh Off the Boat
08:30 Fresh Off the Boat
Mehr...
Sat. 1
06:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
11:00 Auf Streife
12:00 Auf Streife
Mehr...
TV5 Monde
06:58 Le 6h00 info
07:24 La météo
07:29 Télématin
Mehr...
Rai 1
07:00 Tg1 Mattina
07:28 CCISS: Viaggiare informati
07:30 Tg1
Mehr...
Rai 2
07:10 La grande vallata
08:00 Viva Rai2: Mattin Show!
08:15 Viva Rai2!
Mehr...
Rai 3
07:00 RAI News
08:00 TgR Buongiorno Italia
08:30 TgR Buongiorno Regione
Mehr...
TVE Internacional
06:30 La aventura del saber
07:30 Telediario Matinal
09:00 La hora de la 1
Mehr...
ERT World
06:00 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
10:00 Πρωίαν σε είδον
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
Mehr...
ΡΙΚ Sat
06:00 RIK SAT
14:00 RIK SAT
22:00 RIK SAT
Mehr...
TVP Polonia
07:00 Gra słów. Krzyżówka - /860/
07:30 Stacja Arktyka - Lodowiec z bliska
08:00 Okrasa łamie przepisy - Podkarpacka cebula
Mehr...
LRT Lituanica
06:02 Labas rytas, Lietuva
10:30 Mūšio laukas
10:55 Savaitė
Mehr...
VISIEMLTV.LV
06:50 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
07:35 Gudrs, vēl gudrāks *
08:45 Aizliegtais paņēmiens *
Mehr...
bTV Action
07:00 Турбо
08:00 Пениуърт
09:00 Убийството
Mehr...
bTV Comedy
06:00 Безкрайна фиеста
07:30 Тролстопия
08:30 Разделени заедно
Mehr...
bTV Cinema
06:00 Спасители на плажа
10:00 Спасители на плажа
12:00 На фокус
Mehr...
Diema Family
06:30
Не ме оставяй – сериал /п/
07:30
Остани с мен: Безкрай – сериал
09:00
Откраднати мечти – сериал, 2 епизода
Mehr...
Kino Nova
06:55
Комисар Рекс – сериал, сезон 4, 2 епизода
08:50 Да преоткриеш Коледа – романтика
11:00
Това е животът! – комедия /п/
Mehr...
Star Channel
07:10 Магнум
07:58 Изгубени
08:55 От местопрестъплението: Маями
Mehr...
Star Life
06:50 Как се запознах с майка ви
07:15 Как се запознах с майка ви
07:45 Анатомията на Грей
Mehr...
Star Crime
06:50 Бул
07:50 Криминалните случаи на Мърдок
08:50 Пред очите на всички
Mehr...
AXN
07:05 Четири сестри I.
08:20 Четири сестри I.
09:50 Морски детективи XVII.
Mehr...
AXN Black
07:00 Телешоп
10:00 ТЪРСАЧ НА РЕЛИКВИ III.
11:00 ТЪРСАЧ НА РЕЛИКВИ III.
Mehr...
AXN White
05:00 Телешоп
12:00 Диви пчели I.
13:00 Телешоп
Mehr...
HBO
07:00 Твърде много готвачи
08:35 Лоракс
10:05 Хари Потър и Затворникът от Азкабан
Mehr...
HBO2
07:00 Уонка
09:00 Генезис
11:25 Средностатистическо семейство
Mehr...
HBO3
07:00 Семейство Адамс (2019)
08:25 Нещо хубаво
10:20 Теория за Големия взрив
Mehr...
Cinemax
07:00 Алилуя 2022
08:40 Паула 2022
10:15 Сладкарската фабрика
Mehr...
Cinemax2
07:00 Зима през лятото
08:55 Кулата
09:40 Кулата
Mehr...
TV1000
04:00
Смъртоносно влияние
07:30
Котката с шапка
09:00
Деца шпиони
Mehr...
Eurochannel
06:00 Прекършени прегръдки
08:00 Ундине
10:00 От Африка с любов
Mehr...
FilmBox
05:05 Цветя на войната
09:40 Сниф и летящия фантом
11:15 НАСЛЕДСТВОТО НА КУКИ
Mehr...
FilmBox Extra
06:55 PENNY'S SHADOW #1
08:35 SUITS ON THE LOOSE
10:10 SORCERER AND THE WHITE SNAKE, THE
Mehr...
FilmBox Plus
07:00 SOCCER NANNY #1
08:35 NATIONAL TREE #1
11:20 LUCKY DRAGON, THE #1
Mehr...
Moviestar
06:30 Щура надпревара
08:00 Бърни делфинът 2
09:55 Не спирай да бягаш
Mehr...
VIVACOM Arena
06:36 Малкият Дракон Кокосчо: Приятели завинаги Анимация, Семеен 2014
08:01 Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
09:31 Откраднатата принцеса Анимация, Комедия, Фентъзи 2018
Mehr...
БНТ 3
06:00 Борба: Квалификационен турнир за Олимпийски игри /жени/
08:30 Маратон на Барселона
09:00
Колелото
Mehr...
RING
06:00 Великите спортни постижения през последния век
08:00 – УЕФА Лига на конференциите: Фиорентина – Брюж
10:00 – УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила – Олимпиакос
Mehr...
b1b.box
07:00 Прекратено излъчване
08:00 Прекратено излъчване
09:00 Прекратено излъчване
Mehr...
Nova Sport
02:00 Еротичен Телепазар
09:00 Оксфорд Юнайтед - Питърбъро Юнайтед
11:00 Кайзерслаутерн - Магдебург
Mehr...
Eurosport 1
06:30 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, мъже, повторение
07:15 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк Сити, скорост, жени, повторение
08:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
Mehr...
Eurosport 2
06:00 Колоездене: Обиколка на Италия, четвърти етап, мъже, повторение
08:00 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк сити, скорост, мъже, повторение
08:45 Спортно катерене: Световна купа в Солт Лейк сити, скорост, жени, повторение
Mehr...
Diema Sport
06:30 Добруджа - Септември София
08:30 Спортист - Марек
10:30 Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс
Mehr...
Diema Sport 2
06:30 Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед
08:30 Болтън Уондърърс - Барнзли
10:30 Премиър Лийг Токшоу
Mehr...
Max Sport 1 HD
06:00 Суперкарс 2024г.: Второ състезание в Таупо
08:00 Нидерландска Ередивизи: Волендам - Аякс
10:00 Брейкпойнт
Mehr...
Max Sport 2 HD
06:00 Евролига: Макаби Тел Авив - Панатинайкос
08:00 Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Спартак Плевен
10:30 Волейбол - Шампионска лига, жени: Конелиано - Веро Волей Милано
Mehr...
Max Sport 3 HD
05:00 UFC 301: Пантожа срещу Ърсиг
08:00 Серия А: Салернитана - Аталанта
10:00 Копа Либертадорес: Насионал - Ривър Плейт
Mehr...
Max Sport 4 HD
06:00 Ла Лига: Валенсия - Алавес
08:00 Ла Лига: Севиля - Гранада
10:00 Ла Лига: Реал Сосиедад - Лас Палмас
Mehr...
Edge Sport HD
Mehr...
Box TV
05:30 Fresh morning
11:00 Music of BG
14:00 Поп Топ с Мартин Геновски
Mehr...
Планета ТВ
07:10 "Звездите на България" - любими песни
07:40 "Плейлист" - музикална програма
08:00 "Хот" - новите хитове
Mehr...
FEN
07:00 Утрото /сутрешен музикален блок/
10:00 Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
12:00 Багрите на България /фолклорна музика/
Mehr...
Балканика
06:00 Tick Tack
10:00 Hit Mix
14:00 Standard BIH
Mehr...
Планета Фолк
07:10 "Празник в "Приказките" - музикална програма
07:30 "Фолк хит" - вечни песни
07:40 "Златна колекция" - хитовете през годините
Mehr...
Фолклор ТВ
05:50 Гуляй,Вася!Свидание на Бали
07:35 Напарник
09:05 Тот еще!
Mehr...
MTV Hits
03:00 Non-Stop Hits
08:00 Non-Stop Hits
14:00 Non-Stop Hits
Mehr...
MTV Live HD
05:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
08:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
09:00 MTV Top 20 (MTV Top 20), Miuziklas, JAV
Mehr...
MTV 00s
06:00 No.1 Hits In Europe! Top 40
08:40 Non-Stop Y2Ks!
11:00 Hits on Shuffle!
Mehr...
Mezzo
05:36 La Neuvième Symphonie By Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet (La Neuvième Symphonie By Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet), Japan, 2014
07:30 Rameau: Les Boréades at the Opéra de Dijon
10:04 Intermezzo
Mehr...
Mezzo Live HD
07:00 Don Carlos
11:00 Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko : Europakonzert 2021
12:20 Beethoven par le Berliner Philharmoniker, Isabelle Faust, Bernard Haitink
Mehr...
Discovery Channel
07:00 Да продадеш колата си: Ван Додж А100
08:00 Да продадеш колата си: Епизод 6
09:00 Как се прави...: Окачвания за планински велосипеди, сушилни за зърно и тигани
Mehr...
Investigation Discovery
07:00 Най-смъртоносните родители: Пастрокът-убиец
08:00 Най-смъртоносните родители: Трагедията на Айеша Али
09:00 Първичен инстинкт: Задължения
Mehr...
TLC
07:00 Многознаците Дерико: Епизод 5
08:00 Моето 300-килограмово тяло: Историята на Бенджи и Дейвид
10:00 В търсене на още една жена: Търсенето на истината
Mehr...
National Geographic
07:05 Мегазаводи
08:00 Фабрика за храна
08:25 Фабрика за храна
Mehr...
Nat Geo Wild
06:45 Змии в града: Невръстни змии (Компилация)
07:25 Ловците на Африка
08:15 Змии в града
Mehr...
Animal Planet
07:00 Animal Cops Philadelphia: Machete Attack
07:50 Animal Cops Philadelphia: Hole-in-the-Neck Cat
08:40 Homestead Rescue: Fire & Ice
Mehr...
Viasat Explore
07:00 Треска за нефрит, сезон 6, еп. 7
07:25 Треска за нефрит, сезон 6, еп. 8
07:50 Тежкотоварно спасяване: 401, сезон 4, еп. 2
Mehr...
Viasat Nature
07:00 Йоркширският ветеринар, сезон 2, еп. 10
07:45 Йоркширският ветеринар, сезон 3, еп. 1
08:30 Спасители на диви животни в Малави, сезон 1, еп. 6
Mehr...
Viasat History
07:00 Прокълнати династии, сезон 1, еп. 5
07:20 Прокълнати династии, сезон 1, еп. 3
07:50 Тайните на Нил, сезон 1, еп. 1
Mehr...
History Channel
07:00 Ловци на търгове: Литъл-тон Джоунс
07:30 Ловци на търгове: Горещите стоки на Тон
07:55 Изковани в огъня: Кавалерийска сабя
Mehr...
Хоби ТВ
06:40 Традиции и обичаи
08:00 Поглед към природата
08:40 Подводен риболов
Mehr...
Телевизия Европа
07:00 Добро утро, Европа
09:30 Международни новини
09:45 Аутофест (повторение)
Mehr...
Bloomberg TV Bulgaria
07:00 Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п/
07:30 Бизнес старт – сутрешен блок с Роселина Петкова и Христо Николов
09:00 Цитати на деня
Mehr...
Bulgaria ON AIR
06:15 Брюксел 1 - предаване за българските теми в европейския дневен ред с Милена Милотинова /п./
07:15 Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
08:00 Телепазарен прозорец
Mehr...
България 24
00:00 Срещу течението с Магдалена Ташева
10:00 БГ Маршрути със Снежана Димитрова
10:45 Гореща тема
Mehr...
СКАТ
06:30 Документална поредица на Дискавъри /повторение/
07:30 Новини
08:00 Дискусионно студио / повторение/
Mehr...
Euronews
07:00 The European Debrief
07:15 The European Debrief
07:30 The European Debrief
Mehr...
BBC World News
07:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
07:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
08:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
Mehr...
CNN International
07:00 CNN Newsroom with John Vause (CNN Newsroom with John Vause), USA, 2020
07:45 World Sport (World Sport), USA, 2009
08:00 CNN Newsroom with John Vause (CNN Newsroom with John Vause), USA, 2020
Mehr...
Deutsche Welle
07:00 DW News (DW News), Germany, 2024
07:15 1945 - Women as Spoils of War (1945 - Frauen als Kriegsbeute), History, Germany, 2023
08:00 DW News (DW News), Germany, 2024
Mehr...
CNBC Europe
07:00 Capital Connection
08:00 Squawk Box Europe
09:00 Squawk Box Europe
Mehr...
Sky News
07:00 Sky News
08:00 Breakfast
08:30 Breakfast
Mehr...
Al Jazeera English
07:00 News Live
07:30 The Bottom Line
08:00 News Live
Mehr...
NHK WORLD-JAPAN
07:00 NHK Newsline
07:15 Newsline in Depth
07:30 Kabuki Kool
Mehr...
Arirang TV
07:00 I'm Live (I'm Live), Musical, South Korea
07:30 K-stage "PAN" (K-stage "PAN"), Musical, South Korea
08:00 The Daily Report (The Daily Report), South Korea
Mehr...
France 24
07:00 Le journal
07:20 Focus
07:30 Le journal
Mehr...
Nova News
06:30 Ничия земя /п/
07:30 Денят на живо /п/
08:00 Новините на NOVA NEWS
Mehr...
E Kids
07:00 Супер самолети - анимационен сериал
07:30 Маша и Мечока - анимационен сериал
08:00 Малките феи - анимационен сериал
Mehr...
Cartoon Network
07:00 Джелистоун!
07:20 Пълна Драмарама
07:30 Пълна Драмарама
Mehr...
Boomerang
07:10 Batwheels
07:30 Мистър Бийн
07:40 Мистър Бийн
Mehr...
Disney Channel
07:00 Киф
07:30 Киф
08:00 Наполовина герои
Mehr...
Disney Junior
07:00 Mickey Mouse Funhouse
07:30 Kiya & the Kimoja Heroes
08:00 Bluey
Mehr...
Nickelodeon
07:00 Смърфовете
07:30 Смърфовете
07:55 Шоуто на Патрик Звездата
Mehr...
Nick Junior
06:55 Пес Парул
07:15 Пес Парул
07:35 Пес Парул
Mehr...
NickToons
06:45 Алвин и Катеричоците
07:15 Алвин и Катеричоците
07:35 Алвин и Катеричоците
Mehr...
Jim Jam
07:00 "Тризнаците"
07:25 "Зайчето Бинг"
07:55 "Гризу"
Mehr...
Baby TV
07:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Rise & Shine with BabyTV Friends), For children, United Kingdom
07:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Rise & Shine with BabyTV Friends), For children, United Kingdom, 2020
08:00 Good-Morning Stretch (Good-Morning Stretch), For children, United Kingdom
Mehr...
Da Vinci Learning
07:09 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:15 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:24 "Приключение в заключение"
Mehr...