Slovensko
Spojené kráľovstvo
Írsko
Nemecko
Francúzsko
Taliansko
Španielsko
Portugalsko
Holandsko
Belgicko
Rakúsko
Luxembursko
Švajčiarsko
Grécko
Cyprus
Dánsko
Nórsko
Švédsko
Fínsko
Estónsko
Lotyšsko
Litva
Poľsko
Česko
Slovensko
Maďarsko
Rumunsko
Bulharsko
Chorvátsko
Slovinsko
Severné Macedónsko
Bosna a Hercegovina
Srbsko
Albánsko
Ukrajina
Rusko
Turecko
Teraz
Dnes
Zajtra
Piatok
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Kontaktuj nás
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
TV sprievodca: Slovensko,
08.05.2024, Streda
Slovenská
DVB-C
Európe
Filmy
Športy
Hudba
Dokumentárny
Správy
Programy pre deti a mládež
Jednotka
05:35 Dámsky klub
07:00 Bocian Riško
08:20 Zlatý kolovrátok
Viac...
Dvojka
01:35 Správy - Hírek
06:00 Zázračný miniateliér
06:05 Čím cestovať
Viac...
Markíza
05:00 Televízne noviny
06:00 Tom a Jerry: Dobrodružstvo s obrom
06:50 Lovecká sezóna 3
Viac...
JOJ
05:30 Krimi
06:00 Noviny TV JOJ
06:55 Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
Viac...
Doma
05:10 Oteckovia
06:00 Druhý dych
06:45 Túžba tela
Viac...
PLUS
05:00 Bez servítky
06:10 Súdna sieň
07:25 Polina a jej magické dobrodružstvo
Viac...
JOJ Cinema
03:10 Detektív z kuchyne: Otrávené menu
05:40 Útek za Grace
07:40 Veľká láska
Viac...
Dajto
05:15 Oggy a šváby
06:00 Aj múdry schybí
06:45 Susedia
Viac...
WAU
04:55 To je vražda, napísala II.
05:45 To je vražda, napísala II.
05:55 To je vražda, napísala II.
Viac...
Markíza International
05:00 Televízne noviny
06:00 Modré z neba
07:40 Reflex
Viac...
TV LUX
05:00 Biblia
07:00 Svätá omša z Košíc
07:35 Zabudnuté poklady
Viac...
TV8
05:30 Horoskopy
05:45 Cvičíme pre zdravie
05:55 Teleshoppingové pásmo
Viac...
TV Raj
05:30 Zmena IN
06:00 Správy z Raja
06:15 Detské pásmo
Viac...
TV Ruzinov
03:00 Program TV Ružinov
06:00 Program TV Ružinov
09:00 Program TV Ružinov
Viac...
ČT1
05:30 Události v regionech
06:00 Kalif čápem
06:30 Mahulena, zlatá panna
Viac...
ČT2
Viac...
ČT art
05:10 Události v kultuře
06:00 Matylda
06:05 Muchomůrek a Muchlíci
Viac...
Nova International
05:35 Kolotoč
06:05 Tyjátr
07:10 Tenkrát na východě
Viac...
Prima PLUS
05:05 Nikdo není dokonalý
06:00 Receptář prima nápadů
06:35 Vychytávky Ládi Hrušky
Viac...
Seznam TV
05:10 Zahradní proměny
06:00 Sousedství
06:25 Moje místa
Viac...
Prima KRIMI
04:55 Sběratelé kostí
06:00 Noční Praha
06:15 Closer: Nové případy
Viac...
Prima MAX
04:45 Námořní vyšetřovací služba
05:42 Přestávka ve vysílání
06:00 Námořní vyšetřovací služba
Viac...
Prima COOL
04:40 Ženy ve wrestlingu
05:40 Bolek a Lolek na prázdninách
06:00 Těžká dřina
Viac...
Prima love
05:30 Na zámku
05:41 Přestávka ve vysílání
06:00 Karolína, domácí kuchařka
Viac...
Prima ZOOM
04:55 Veterinář z Yorkshiru
06:00 Ptačí říše
06:20 Hausbot Petra Horkého
Viac...
Barrandov TV
05:25 Jak to dopadlo!?
06:20 Jak to dopadlo!?
07:15 Nebezpečné vztahy live
Viac...
Kino Barrandov
05:15 Konec vysílání
05:50 Co bude dnes k večeři?
06:10 Vtip za stovku!
Viac...
Barrandov Krimi
05:30 Konec vysílání
06:00 Česká tajenka
07:00 Soudce Alexandr
Viac...
Noe TV
01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
06:05 Cesta k andělům
07:00 Zpravodajské Noeviny
Viac...
ORF 1
05:33
Schmatzo: Der Koch-Kids-Club
05:48
Wissper
06:01
Hör mal, wer da hämmert
Viac...
ORF 2
05:33
Guten Morgen Österreich
06:00
ZIB
06:08
Guten Morgen Österreich
Viac...
ORF III
05:00
WETTER / INFO
06:15
zeit.geschichte
07:05
zeit.geschichte
Viac...
HirTV
05:00 Komment
06:00 Napi aktuális
06:50 Híradó
Viac...
M1
05:00 Ma éjszaka
06:00 Híradó
06:30 Nemzeti Sporthíradó
Viac...
M2
05:35 A nagy ho-ho-horgász
05:45 Mirr-murr kandúr kalandjai
05:55 Bogyó és Babóca
Viac...
M5
05:10 Klasszikusok délidőben
06:00 Novum
06:25 Ön is tudja?
Viac...
M4 Sport
Viac...
RTL Klub
05:10 Fókusz
06:00 Reggeli
09:00 Szerelem és más bajok
Viac...
RTL KETTO
05:25 A semmi közepén
05:50 A semmi közepén
06:20 Jim szerint a világ
Viac...
Filmbox HU
01:15 LAST COP S05E06
05:40 Szerelem Dzsaipurban
07:35 HOLD MY HAND S1 EP.1
Viac...
Viasat 3
05:05 The Rookie IV.
06:20 Lucky Dog Ii.
06:55 Lucky Dog Ii.
Viac...
Duna World
05:35 Itthon vagy!
05:55 Hetedhét kaland
06:05 M2 matricák - Gyerekjáték
Viac...
Duna
05:05 Család-barát
05:55 Himnusz
05:59 Mindennapi
Viac...
ATV
05:00 Hazahúzó
06:00 ATV Híradó
06:30 Start
Viac...
TV2
05:00 Családi Titkok
06:10 Tűsarok
06:15 Mokka
Viac...
Cool TV
05:00 CSI: New York-i helyszínelők
06:00 CSI: New York-i helyszínelők
06:55 New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban
Viac...
Story 4
05:00 Lena Lorenz - Szülésznő az Alpokban
06:45 Kisvárosi doktor
07:50 Kisvárosi doktor
Viac...
TV Paprika HU
05:20 Egy sima, egy fordított
05:45 A boldogság receptjei Marketával és Honzával
06:00 Pepe egészséges konyhája
Viac...
ARD
05:30 ARD-Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Hubert und Staller
Viac...
RTL
05:20 CSI: Den Tätern auf der Spur
06:00 Punkt 6
07:00 Punkt 7
Viac...
ProSieben
05:15 taff
06:00 Galileo
07:00 Fresh Off the Boat
Viac...
Sat. 1
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Auf Streife
11:00 Auf Streife
Viac...
TV5 Monde
05:32 Wari
05:58 Le 6h00 info
06:24 La météo
Viac...
Rai 1
02:40 RAI News
06:00 Tg1 Mattina
06:28 CCISS: Viaggiare informati
Viac...
Rai 2
05:10 Il commissario Rex
05:55 Zio Gianni
06:00 Zio Gianni
Viac...
Rai 3
02:15 RAI News
06:00 RAI News
07:00 TgR Buongiorno Italia
Viac...
TVE Internacional
05:30 La aventura del saber
06:30 Telediario Matinal
08:00 La hora de la 1
Viac...
TVP Polonia
05:30 Wojownicy czasu - Wielka wojna w Bieszczadach, czyli Komańcza 1914 - 1915
06:00 Gra słów. Krzyżówka - /860/
06:30 Stacja Arktyka - Lodowiec z bliska
Viac...
LRT Lituanica
05:02 Labas rytas, Lietuva
09:30 Mūšio laukas
09:55 Savaitė
Viac...
VISIEMLTV.LV
05:20 4. studija *
05:50 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
06:35 Gudrs, vēl gudrāks *
Viac...
CS Film CS Horror
03:15 Semena zmaru
06:00 MalinyJAMológia
06:10 Kikirikí
Viac...
Film Europe+
04:25 Nepředstavitelné
08:45 Taxi Teherán
10:15 Chlapec z nebe
Viac...
HBO
04:06 Ex Machina
06:00 Je to nádhera!
07:40 Vánoce prince a chuďase
Viac...
HBO 2
04:25 Bratři z donucení
06:01 Těžká puberta
07:32 Dej mi své jméno
Viac...
HBO 3
05:30 Před kamerou
06:00 Íá
07:30 Batman: Duše draka
Viac...
Cinemax
04:07 Nástupkyně
06:01 Alelujá
07:41 Paula
Viac...
Cinemax 2
03:50 Zamilovaná Stella
05:40 Náhradnice
06:01 Letní mráz
Viac...
AXN
05:30 Seriálový tip
06:25 Totalcar
07:00 Alex Rider
Viac...
AXN White
04:00 Teleshop (4)
06:00 Teleshop (6)
11:00 Divoké včely (90)
Viac...
AXN Black
04:00 Teleshop (5)
06:00 Teleshop (5)
09:00 Lovci pokladů III (13)
Viac...
Film+
04:10 Underworld: Boj v podsvetí
06:00 Útěk domů na Vánoce
07:55 Veľký flám
Viac...
AMC
05:25 Close Up
06:00 Zoom In
06:10 Zoom In
Viac...
FilmBox Extra
04:25 Bernie
06:05 Heidi, děvčátko z hor
07:55 Tygři Železnice
Viac...
FilmBox Premium
05:10 Kupec benátský
07:20 Princ a já 2
08:55 Hrdinové
Viac...
FilmBox Family
05:20 Africké Safari
06:45 Zuřivé plameny
08:20 Strýček Nino
Viac...
FilmBox
05:20 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona
06:55 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona
08:45 O zatoulané princezně
Viac...
FilmBox Stars
05:35 Pause
05:40 Supermafián Quido
07:20 Vraždy podle Agathy Christie
Viac...
FilmBox Arthouse
05:30 The Drowning Goat
05:55 End of Program
06:00 The Pilgrim
Viac...
Šport
05:00 Správy RTVS „N“
05:51 Góly–body–sekundy
06:01 Správy RTVS „N“
Viac...
arena sport 1
01:00 Nočné vysielanie
06:30 Topspeed
07:00 Športové sekundy
Viac...
arena sport 2
00:00 Nočné vysielanie
08:00 MM Automotive
08:30 Výberové autá
Viac...
Eurosport 1 HD
05:30 Lezení SP v Salt Lake City - rychlost mužů
06:15 Lezení SP v Salt Lake City - rychlost žen
07:00 Cyklistika: Giro d'Italia - 4. etapa
Viac...
Eurosport 2 HD
05:00 Cyklistika: Giro d'Italia - 4. etapa
07:00 Lezení SP v Salt Lake City - rychlost mužů
07:45 Lezení SP v Salt Lake City - rychlost žen
Viac...
Premier Sport 1
00:30 Záver vysielania
07:00 Ipswich Town - Huddersfield
08:55 B. Dortmund - FC Augsburg
Viac...
Premier Sport 2
09:00 Týždeň v motoršporte (18)
09:30 ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
12:30 EL: Euroleague - play off
Viac...
ČT sport
Viac...
Nova Sport 1
04:00 Longines Global Champions Tour - Šanghaj
06:05 Konec vysílání
07:00 Sportovní noviny
Viac...
Nova Sport 2
03:35 Lední hokej: NHL - Dallas Stars - Colorado Avalanche
06:15 Konec vysílání
07:00 Longines Global Champions Tour - Šanghaj
Viac...
Sport 1
04:30 Ali: King of the World
06:00 Teleshopping
07:30 Lední hokej: Mistrovství světa – Divize I - Slovinsko - Itálie
Viac...
Sport 2
05:30 Fotbal: Saudi Pro League - Sestřih
06:00 Fotbal: Saudi Pro League - Al Ahli - Damak
08:15 Teleshopping
Viac...
Fightbox HD
05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam
Viac...
Extreme Sports
05:30 Facing Waves
06:00 Action Sports World
07:00 Nitro Circus: Crazy Train
Viac...
Auto Motor Sport
05:35 Srovnávací testy
05:40 Přednost v jízdě
05:55 Zprávy
Viac...
Golf Channel
00:00 Noční program
09:00 Golf: LIV Singapore - Finálové kolo
14:00 Golf: Asian Tour: Maekyung Open - Finálové kolo
Viac...
Fast & Fun HD
05:30 XTERRA European Tour
06:00 Shifting Gears
06:30 Shifting Gears
Viac...
Fishing and Hunting
05:30 Myslivecká horečka
06:00 Myslivecká horečka
06:30 JETFISH - Mohykáni pod Pálavou
Viac...
SENZI
05:00 Najlepšie ľudovky a dychovky
06:00 Senzi ráno
09:00 Najlepšie ľudovky a dychovky
Viac...
Šlágr original
00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
Viac...
Šlágr muzika
00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
Viac...
Óčko
00:00 Óčko flirt
06:00 Ranní fresh
09:00 Óčko hity
Viac...
Retro Music TV
05:00 Restart
08:00 Retromanie
09:00 Replay 80’
Viac...
REBEL
06:30 Tenis: WTA 1000 Miami
09:00 Tenis: WTA 1000 Madrid
11:00 Tenis: WTA 1000 Řím
Viac...
RELAX
02:20 TOP Relax
05:40 Pohodové zprávy
05:50 Zvěřinec
Viac...
MTV Europe
03:20 Night Videos
06:00 MTV Breakfast Club
09:30 Náctileté maminky
Viac...
Club MTV
01:00 Big Tunes!
07:00 100% Party Tunes!
12:00 Reload! Club Classics
Viac...
MTV 90s
05:00 Ultimate 90s Playlist!
08:00 Girl Power Hour!
09:00 Smells Like the 90s
Viac...
MTV 80s
03:00 Non-Stop 80s Hits!
06:00 Let's Hear It For the Girls!
08:00 Forever 80s!
Viac...
MTV Live HD
04:30 HD Hits
07:00 MTV Rewind
08:00 MTV Top 20
Viac...
Mezzo
04:36 La Neuvième Symphonie By Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet
06:30 Rameau's Les Boréades at the Opéra de Dijon
09:04 Intermezzo
Viac...
Mezzo live HD
05:35 Haendel | Rinaldo: Venti turbini
05:40 Marche pour la cérémonie des Turcs
05:42 Symphony no 9 | Adagio
Viac...
Stingray CMusic
00:00 Moonlight Melodies
06:00 Dawn Chorus
10:00 Simply Strings
Viac...
Deluxe Music
05:00 Morning Show
08:00 Make My Day
12:00 YOU DELUXE
Viac...
CS History
04:10 Senzace 20. století
06:00 Zapomenutá bitevní pole Británie
07:00 Tajemství údolí tráckých králů
Viac...
CS Mystery
04:40 Bombardování Berlína
05:40 Zabijáci v Čechách
06:10 Proslulé atentáty
Viac...
National Geographic
05:15 Kolosální stroje
06:00 Skvělý dr. Pol
07:00 Ztracená města s Albertem Linem
Viac...
Nat Geo Wild
05:13 Neklidné šelmy
06:00 Americká divočina
06:25 Americká divočina
Viac...
Discovery
05:00 Lovci odpadu
06:00 Rození obchodníci
07:00 Rození obchodníci
Viac...
Investigation Discovery
05:00 Vyšetřovatel
06:00 Smrtící matky a otcové
07:00 Smrtící matky a otcové
Viac...
TLC
05:30 Tyhle šaty beru!
06:00 Dvojnásobní Derricové
07:00 Můj 270kg život
Viac...
Crime and Investigation
05:05 Výslech v syrové podobě
06:00 Prvních 48 hodin
06:50 Prvních 48 hodin
Viac...
Animal Planet
05:15 Dogs: The Untold Story
06:00 Animal Cops: Philadelphia
06:50 Animal Cops: Philadelphia
Viac...
Travel Channel
05:00 Spřízněné duše (duchové)
06:00 Stavět na Aljašce
07:00 Mrazivé zlato
Viac...
Adventure HD
05:25 Dzika kuchnia
06:00 Na osi
06:30 Trucker Club
Viac...
Spektrum
05:25 Na 18 kolesách v Amerike
06:00 Ben Fogl a ľudia žijúci v divočine
06:55 Konštrukčné zázraky
Viac...
Spektrum home
05:15 Dům snů
06:00 Dům snů
06:55 Dům snů
Viac...
Viasat Explore
05:10 Australští lovci býků
06:00 Honba za nefritem
06:25 Honba za nefritem
Viac...
Viasat Nature
04:45 Záchrana divokých zvířat v Malawi
06:00 Veterinář z Yorkshiru
06:45 Veterinář z Yorkshiru
Viac...
Viasat History
04:45 100 dní do kapitulace
05:40 Prokleté rodokmeny
06:00 Prokleté rodokmeny
Viac...
History
05:15 Hvězdy zastavárny
06:00 Mistři aukcí
06:20 Mistři aukcí
Viac...
Docubox HD
05:15 Past Hunters
06:00 Travel Thru History
06:20 Diving With Crocodiles
Viac...
Hobby TV
05:30 Tipy a nápady
06:00 Jóga - Energie života
07:00 Květinová show
Viac...
Food Network
05:10 Měření sil Iron Chef
06:00 Kuchyně
06:45 Pouliční jídla Afriky
Viac...
TV Paprika
02:00 Programové tipy
06:00 John Torode - středovýchodní chutě
06:30 Sbíhají se sliny na těstoviny
Viac...
Mnam TV
05:30 Nejlepší recepty
06:00 Čas na Te. Be.
07:30 Dolce Vita
Viac...
Mnau TV
05:30 Kočičí svět
06:00 Psí dobrodružství
06:30 Mňauzoo
Viac...
Park TV
05:00 Relax s Park TV
06:00 Relax s Park TV
07:00 Relax s Park TV
Viac...
:24
05:17 Komentáre dňa
05:59 Správy RTVS „N“
06:51 Cesty istoty II
Viac...
TA3
05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
06:00 Správy
06:30 Šport+
Viac...
ČT24
05:10 Studio ČT24
06:00 Zprávy
06:10 Studio ČT24
Viac...
Euronews
05:30 The European Debrief
06:00 The European Debrief
06:15 The European Debrief
Viac...
BBC World News
05:30 HARDtalk (HARDtalk), United Kingdom, 2024
06:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
06:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
Viac...
CNN
05:00 Laura Coates Live
06:00 CNN Newsroom with John Vause
06:45 World Sport
Viac...
Sky News
01:00 Sky News
06:00 Breakfast
07:00 Breakfast With Kay Burley
Viac...
DW English
05:30 Eco Africa
06:00 DW News
06:15 DocFilm
Viac...
CNBC Europe
05:00 Asia Street Signs
06:00 Capital Connection
07:00 Squawk Box Europe
Viac...
France 24
05:30 BULLETIN (61)
05:45 ARTS24 (7)
06:00 NEWS (270)
Viac...
France 24 fr
05:30 BULLETIN
05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
06:00 LE JOURNAL
Viac...
Al Jazeera English
05:30 Witness
06:00 News Live
06:30 The Bottom Line
Viac...
NHK WORLD-JAPAN
05:30 Science View
06:00 NHK Newsline
06:15 Newsline in Depth
Viac...
JOJKO
05:25 MalinyJAMológia
05:40 Knihy od Stonožky
05:45 Viking Vic
Viac...
Cartoon Network
05:35 Gumballův úžasný svět
05:45 Gumballův úžasný svět
06:00 Craig od potoka
Viac...
Cartoonito
05:30 Mighty Mike (Amnesia)
05:40 Mighty Mike (Mike Unchained)
05:45 Mighty Mike (Petal To The Metal)
Viac...
Nickelodeon
05:35 Alvin a Chipmunkovia
05:55 Šmolkovia - nové príbehy
06:25 Šmolkovia - nové príbehy
Viac...
Nick Jr.
05:35 Labková patrola
06:00 Plamienok a štvorkolky
06:25 Labková patrola
Viac...
NickToons
05:22 Sanjay & Craig
05:44 ALVINNN!!! A Chipmunkové
06:13 ALVINNN!!! A Chipmunkové
Viac...
Disney Channel
05:35 Kluk Holka atd.
05:45 Kluk Holka atd.
06:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
Viac...
Minimax
05:35 Mia a ja
06:00 Idéfix a Neskrotní
06:10 Idéfix a Neskrotní
Viac...
ducktv
05:35 Farebné kolieska
05:38 Panni a Fanni
05:40 Počúvajte toto
Viac...
JimJam
05:37 Leo, ochránce divočiny
05:49 Požárník Sam
06:00 Trojčátka
Viac...
Baby tv
05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
Viac...