Guide
søndag, 16. juni 2024, TVListings.eu
kl. 00.25 +0200 Svět kouře a oceli
kl. 01.25 +0200 Opuštěné stavební projekty
kl. 02.25 +0200 Obnažený vesmír
kl. 03.30 +0200 Život z vesmíru
kl. 04.40 +0200 Prima ČESKO
kl. 05.15 +0200 Prima SVĚT
kl. 05.40 +0200 Přestávka ve vysílání
kl. 06 +0200 Umění špionáže
kl. 06.40 +0200 Tajný život na pobřeží
kl. 07.50 +0200 Zebova velká ryba
kl. 08.45 +0200 Říše mumií
kl. 09.45 +0200 Největší záhady historie
kl. 11.30 +0200 Arktičtí zachránci zvířat
kl. 12 +0200 Arktičtí zachránci zvířat
kl. 12.25 +0200 Nezdary predátorů
kl. 13.25 +0200 Proč je máme rádi
kl. 14.30 +0200 Království vlka arktického
kl. 15.30 +0200 Druhá světová válka barevně
kl. 16.40 +0200 Tajné nacistické základny
kl. 17.45 +0200 Prima ČESKO
kl. 18.20 +0200 Prima SVĚT
kl. 18.50 +0200 Nejnebezpečnější železnice světa
kl. 20 +0200 Nejdrsnější povolání
kl. 21.05 +0200 Záchrana velkolepých staveb
kl. 22.05 +0200 Znovuzrození legendárních letounů
kl. 23.10 +0200 Opuštěné stavební projekty
mandag, 17. juni 2024, TVListings.eu
kl. 00 +0200 Války ve vesmíru
kl. 01.05 +0200 Atlas měnící se Země
kl. 02.10 +0200 Koloseum
kl. 03.20 +0200 Odhalené skvosty: Monumenty Francie
kl. 04.35 +0200 Izrael a Palestina: Zrod konfliktu
kl. 05.31 +0200 Přestávka ve vysílání
kl. 06 +0200 Hausbot Petra Horkého
kl. 06.25 +0200 David Attenborough: Slon jménem Jumbo
kl. 07.30 +0200 Krásy Kanárských ostrovů
kl. 08.40 +0200 Úžasné domy
kl. 09.45 +0200 Když žraloci útočí
kl. 10.45 +0200 Tajemství oceánů
kl. 11.50 +0200 Tajemství supertováren
kl. 12.50 +0200 Údržbáři v akci
kl. 13.50 +0200 Opuštěné stavební projekty
kl. 14.50 +0200 Kouzlo železniční architektury
kl. 15.50 +0200 Nebe plné otázek
kl. 17.45 +0200 Kleopatřina tajná hrobka
kl. 18.50 +0200 Největší mýty historie
kl. 20 +0200 Prima ČESKO
kl. 20.30 +0200 Prima SVĚT
kl. 21.05 +0200 Normandie roku 1944: Den D a bitva o Francii
kl. 22.10 +0200 Velkolepý vesmír
kl. 23.20 +0200 Časoprostor
tirsdag, 18. juni 2024, TVListings.eu
kl. 00.20 +0200 Letecké katastrofy: Nové důkazy
kl. 01.25 +0200 Svět sportu: Rok za rokem
kl. 01.55 +0200 Honba za adrenalinem
kl. 02.30 +0200 Mistři bolesti
kl. 03.25 +0200 Železnice v arktickém ledu
kl. 04.35 +0200 Zvířecí odysea
kl. 05.27 +0200 Přestávka ve vysílání
kl. 06 +0200 Ptačí říše
kl. 06.10 +0200 Černobyl: Utopie v plamenech
kl. 06.55 +0200 Největší loupeže s Piercem Brosnanem
kl. 07.55 +0200 Thajsko: Svátek barev
kl. 08.55 +0200 Zvířecí sociální sítě
kl. 10 +0200 Krásy Jižní Afriky
kl. 11.05 +0200 O sítích a křídlech
kl. 12.20 +0200 Burren: Kamenné srdce Irska
kl. 13.30 +0200 Svět kouře a oceli
kl. 14.30 +0200 Opuštěné stavební projekty
kl. 15.30 +0200 Gotický skvost: Katedrála v Chartres
kl. 16.40 +0200 Da Vinci: Tajemství Poslední večeře
kl. 17.50 +0200 Obnažený vesmír
kl. 18.50 +0200 Život z vesmíru
kl. 20 +0200 Amerika: Tisíciletá historie
kl. 22.05 +0200 Katastrofa na spadnutí
kl. 23.10 +0200 Vězněm v cizině
onsdag, 19. juni 2024, TVListings.eu
kl. 00 +0200 Mistři bolesti
kl. 01 +0200 Přežili 2. světovou válku
kl. 02 +0200 Těsné úniky 2. světové války
kl. 03.15 +0200 Nacističtí kolaboranti
kl. 04.30 +0200 Veterinář z Yorkshiru
kl. 05.35 +0200 Ptačí říše
kl. 06 +0200 Ptačí říše
kl. 06.10 +0200 Prima ČESKO
kl. 06.40 +0200 Prima SVĚT
kl. 07.10 +0200 Nejnebezpečnější železnice světa
kl. 08.20 +0200 Války ve vesmíru
kl. 09.30 +0200 Nejdrsnější povolání
kl. 10.35 +0200 Záchrana velkolepých staveb
kl. 11.35 +0200 Nezkrotné Portugalsko
kl. 12.35 +0200 Pohotovost pro exotická zvířata
kl. 13.35 +0200 Koloseum
kl. 14.35 +0200 Odhalené skvosty: Monumenty Francie
kl. 15.45 +0200 Znovuzrození legendárních letounů
kl. 16.50 +0200 Opuštěné stavební projekty
kl. 17.50 +0200 Izrael a Palestina: Zrod konfliktu
kl. 19 +0200 Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli
kl. 20 +0200 Hlenky: Géniové bez mozku
kl. 21.10 +0200 Dinosauří apokalypsa
kl. 22.15 +0200 Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici
kl. 23.15 +0200 Šílené počasí: Skutečné záběry
torsdag, 20. juni 2024, TVListings.eu
kl. 00.05 +0200 Tajemství Hitlerovy moci
kl. 01.20 +0200 Válečné stroje
kl. 02.30 +0200 Vetřelci dávnověku
kl. 03.25 +0200 Zakázaná historie
kl. 04.35 +0200 Úžasný mořský život
kl. 05.23 +0200 Přestávka ve vysílání
kl. 06 +0200 Ptačí říše
kl. 06.15 +0200 Kleopatřina tajná hrobka
kl. 07.05 +0200 Největší mýty historie
kl. 08.10 +0200 Tajemství Arktidy
kl. 09.20 +0200 Prima ČESKO
kl. 09.55 +0200 Prima SVĚT
kl. 10.30 +0200 Normandie roku 1944: Den D a bitva o Francii
kl. 11.35 +0200 Tajný život na pobřeží
kl. 12.40 +0200 Zebova velká ryba
kl. 13.45 +0200 Letecké katastrofy: Nové důkazy
kl. 14.45 +0200 Svět sportu: Rok za rokem
kl. 15.25 +0200 Honba za adrenalinem
kl. 15.50 +0200 Velkolepý vesmír
kl. 16.55 +0200 Časoprostor
kl. 18 +0200 Mistři bolesti
kl. 18.55 +0200 Železnice v arktickém ledu
kl. 20 +0200 Druhá světová válka barevně
kl. 21.05 +0200 Tajné nacistické základny
kl. 22.05 +0200 Vlk versus medvěd
kl. 23.10 +0200 Nezdary predátorů
fredag, 21. juni 2024, TVListings.eu
kl. 00 +0200 Největší záhady historie
kl. 01.55 +0200 Říše mumií
kl. 02.55 +0200 Umění špionáže
kl. 03.55 +0200 Zabijáci v divočině
kl. 04.55 +0200 Thajsko: Svátek barev
kl. 05.38 +0200 Přestávka ve vysílání
kl. 06 +0200 Hausbot Petra Horkého
kl. 06.20 +0200 O sítích a křídlech
kl. 07.10 +0200 Burren: Kamenné srdce Irska
kl. 08.25 +0200 Pohotovost pro exotická zvířata
kl. 09.25 +0200 Amerika: Tisíciletá historie
kl. 11.30 +0200 Jane Goodallová: Naděje
kl. 12.35 +0200 Krásy Kanárských ostrovů
kl. 13.40 +0200 Mistři bolesti
kl. 14.40 +0200 Přežili 2. světovou válku
kl. 15.40 +0200 Katastrofa na spadnutí
kl. 16.50 +0200 Vězněm v cizině
kl. 17.50 +0200 Těsné úniky 2. světové války
kl. 18.55 +0200 Nacističtí kolaboranti
kl. 20 +0200 Když žraloci útočí
kl. 21 +0200 Tajemství oceánů
kl. 22.05 +0200 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem
kl. 23 +0200 Vetřelci dávnověku
kl. 23.45 +0200 Opuštěné stavební projekty
lørdag, 22. juni 2024, TVListings.eu
kl. 00.50 +0200 Kouzlo železniční architektury
kl. 01.50 +0200 Tajemství supertováren
kl. 03 +0200 Údržbáři v akci
kl. 04.10 +0200 Karibik z nebe
kl. 05.25 +0200 Ptačí říše
kl. 05.45 +0200 Přestávka ve vysílání
kl. 06 +0200 Ptačí říše
kl. 06.10 +0200 Hausbot Petra Horkého
kl. 06.35 +0200 Nezkrotné Portugalsko
kl. 07.30 +0200 Pohotovost pro exotická zvířata
kl. 08.30 +0200 Vetřelci dávnověku
kl. 09.25 +0200 Tajemství Hitlerovy moci
kl. 10.30 +0200 Válečné stroje
kl. 11.40 +0200 Hlenky: Géniové bez mozku
kl. 12.45 +0200 Dinosauří apokalypsa
kl. 13.55 +0200 Úžasný mořský život
kl. 15 +0200 Když žraloci útočí
kl. 16 +0200 Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici
kl. 17 +0200 Šílené počasí: Skutečné záběry
kl. 18 +0200 Černobyl: Utopie v plamenech
kl. 19 +0200 Největší loupeže s Piercem Brosnanem
kl. 20 +0200 Zvířecí sociální sítě
kl. 21 +0200 Krásy Jižní Afriky
kl. 22.05 +0200 Bibracte: Ztracené galské město
kl. 23.15 +0200 Da Vinci: Tajemství Mony Lisy