Bosna i Hercegovina
Ujedinjeno Kraljevstvo
Irska
Njemačka
Francuska
Italija
Španjolska
Portugal
Nizozemska
Belgija
Austrija
Luksemburg
Švicarska
Grčka
Cipar
Danska
Norveška
Švedska
Finska
Estonija
Latvija
Litva
Poljska
Češka
Slovačka
Mađarska
Rumunjska
Bugarska
Hrvatska
Slovenija
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Srbija
Albanija
Ukrajina
Rusija
Turska
Sada
Danas
Sutra
Petak
Subota
Nedjelja
Ponedjeljak
Utorak
Kontaktirajte nas
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
TV raspored: Bosna i Hercegovina,
08.05.2024, srijeda
Bosanska
DVB-C
Europa
Filmovi
Sport
Glazba
Dokumentarni
Vijesti
Program za djecu i mlade
BHT
06:55 Jutro za sve
10:00 Vijesti
10:10 Yu-Gi-Oh!
Više...
FTV
08:05 Dobro jutro, Bosno i Hercegovino!
09:00 Dnevnik jedne ljubavi
09:50 Neprovjereno
Više...
RTRS
06:04 Jutarnji program
09:00 Jutarnji Dnevnik
10:02 Republika
Više...
OBN
08:00 Iz bakine kuhinje
08:55 TV Prodaja - Primed
09:10 TV Doktor - Sveti vid
Više...
Nova BH
08:20 Top Shop
08:35 Praktična žena
09:05 More u mom srcu
Više...
Hayat
07:50 Tri sestre
08:40 TV izlog: Labeffective
08:45 TV Izlog
Više...
BN TV
06:55 Jutro za sve
10:00 Vijesti
10:10 Yu-Gi-Oh!
Više...
ATV
06:55 ATV Jutro
09:00 Krvavo cvijeće
10:00 Teletrgovina
Više...
O Kanal Plus
07:00 Strani rock klasici
10:00 Najveći hitovi: U
10:30 Hit lista
Više...
RTRS Plus
06:00 Koncert za dobro jutro
09:02 Dokumentarni program
09:52 Muzički program
Više...
Hayat Plus
08:00 Gledaj bolje, gledaj Hayat!
14:00 Gledaj bolje, gledaj Hayat!
20:00 Gledaj bolje, gledaj Hayat!
Više...
RTV TK
Više...
RTV USK
02:23 Nema informacija o programu
00:00 Nema informacija o programu
02:22 Nema informacija o programu
Više...
RTV HB
08:31 Hit dana
08:35 Bing
08:45 Hit dana
Više...
Maria Vision
08:00 Maria Vision Međugorje program
10:00 Maria Vision Međugorje program
12:00 Maria Vision Međugorje program
Više...
Z1 TV
08:00 Jutro uz Z1
10:00 Teletrgovina
10:15 Najava programa / Glazba
Više...
Poljoprivredna TV
07:00 Infostranice
15:40 Život i zemlja
16:15 Novi milenij
Više...
Jabuka TV
08:30 Svakodnevica
09:30 I z l o g
10:00 Pjesmom te zovem
Više...
TV Dalmacija
Više...
Posavina TV
Više...
OTV Valentino
08:15 Lifestyle TV
09:00 Domaći mix
11:00 Kuhinjica
Više...
UNA TV
Više...
City TV
Više...
ELTA 1
Više...
Pink BiH
08:12 Остварување на соништата
09:34 Куќа од срце
10:47 Elita pregled dana
Više...
HRT 1
08:12 Dobro jutro, Hrvatska
09:00 Vijesti
09:10 Dobro jutro, Hrvatska
Više...
HRT 2
08:16 Upoznajmo najljepše francuske vrtove (2), dokumentarna serija (8/20)
09:13 Američka pustolovina Jamesa Martina, dokumentarna serija (3/20)
10:01 Obala ili unutrašnjost (1), dokumentarna serija (22/30) (R)
Više...
HRT 3
08:27 Šašavi hotel (4), crtana serija (7/25) (R)
08:38 Pjesmica Zum zum zum
08:45 Tupikova stijena (2), crtana serija (19/39) (R)
Više...
HRT 4
08:33 Vrijeme svijet danas
08:35 EU izbori 2024. - Predstavljanje
09:00 Vijesti
Više...
Nova TV
07:40
Konak kod Hilmije
08:35 TV izlog
08:50
Lud, zbunjen, normalan
Više...
RTL
08:00 Monk
09:00 Monk
09:55 TV prodaja
Više...
RTL 2
08:05 Sudnica
09:00 K.T. 2
09:25 TV prodaja
Više...
RTL Kockica
07:55 Kockić i prijatelji
12:00 Jeste li znali?
12:15 Djeca kuhaju
Više...
RTL Living
08:10 Tri, dva, jedan - kuhaj!
09:30 Gilmorice
10:15 Lovci na nekretnine
Više...
Laudato TV
08:02 Superknjiga
08:38 Prozor svetog Josipa
09:00 Papa s nama
Više...
Pink
05:30 Novo jutro
11:00 Praktična žena
12:01 Premijera
Više...
Pink Plus
05:30 Novo jutro
11:00 Premijera
11:16 Ekskluzivno
Više...
Pink Extra
08:30 Jelena Kostov - Nisam bila spremna
08:34 Aleksandra Bursać - Padale su tvoje kise
08:38 Slavica Ćukteraš - Manija
Više...
Pink M
05:30 Novo jutro
11:08 Premijera
11:23 Ekskluzivno
Više...
RED TV
08:00 Ne gledam ti ja to
11:50 Deca su ukras RED-a
11:55 Whatzuuuuup
Više...
Kanal 6
Više...
Superstar TV
08:25 Žikina dinastija
10:00 Bezimeni
12:00 Betmen zauvek
Više...
Superstar 2
08:25 Vrata do vrata
09:00 Vavilon Berlin
10:00 Vavilon Berlin
Više...
FOX
08:05 Istražitelji iz Majamija
09:00 Izgubljeni
09:55 Kasl
Više...
FOX Life
08:30 Bračne vode
08:55 Bračne vode
09:25 Dinastija
Više...
FOX Crime
07:45 Kraljice misterije
08:45 Kraljice misterije
09:45 Grad zločina, SAD
Više...
AXN
08:05 Vršilac dužnosti
08:55 Profajleri
09:45 Profajleri
Više...
HBO
07:35 Lorax: Zaštitnik šume
09:05 Harry Potter i zatočenik Azkabana
11:25 Harry Potter i plameni pehar
Više...
HBO 2
08:00 Početak
10:25 Sredina
10:47 Sredina
Više...
HBO 3
07:27 Samo nešto lijepo
09:20 Teorija velikog praska
09:42 Teorija velikog praska
Više...
Cinemax
07:41 Paula
09:15 Tvornica kolača
11:05 Šesto dijete
Više...
Cinemax 2
07:55 Toranj
08:41 Toranj
09:26 Toranj
Više...
M1 Film
Više...
M1 Gold
Više...
M1 Family
Više...
Kino TV
08:00 Otac i vojnik
10:00 Novosti s planete Mars
12:00 Odjednom
Više...
Pink Family
08:00 Šifra
09:00 Pandur
10:00 Gradić na obali mora
Više...
Pink Movies
07:00 Picerija Mistik
09:00 Zaljubljeni Šekspir
11:00 Strast u prašini
Više...
Pink Romance
07:00 Robin i Marijana
09:00 Bul Duram
11:00 Stara ljubav
Više...
Pink Sci-Fi & Fantasy
07:00 Blondi Maksvel nikad ne gubi
09:00 Mračne trake
11:00 Gnev Pola Bunjana
Više...
Pink Action
07:00 Snajper 4
08:58 Zakon ćutanja
11:17 Nauružani i opasni
Više...
Pink Thriller
08:01 Telma i Lujza
10:49 Tajna veza
12:40 Preusmeren
Više...
Pink Crime & Mystery
08:00 Zaključan
10:00 Robokap: Mračna pravda
12:00 Varalice
Više...
Pink Premium
08:32 Pokajanje
11:15 Kad neveste zarate
13:15 Silovit udarac
Više...
Pink Horror
08:00 Ludnica
10:00 Kuća na kraju ulice
12:00 Ograničeni izlazak
Više...
Pink Comedy
07:00 Delfin Berni
09:00 Bejbi mama
11:00 Viski sa ledom
Više...
Pink Classic
08:00 Ja sam bog otac
10:00 Konvoj
12:00 Prodavačica ljubičica
Više...
Pink Western
07:00 Usijani pištolj
09:00 Američki šerif
10:56 Dugo putovanje kroz Misuri
Više...
Pink Soap
07:59 Obični ljudi
08:46 Ivana Selakov - Nase malo slavlje
08:50 Đogani Fantastico - Ðavole
Više...
Pink Serije
07:51 Neki bolji ljudi
08:34 Hotel sa 7 zvezdica
09:17 Ivkova slava
Više...
Pink World Cinema
07:00 Zlatna jaja
09:00 Dečak
11:11 Muškarci i pilići
Više...
Pink Film
07:02 Uvek spremne žene
08:34 Obračun u kazino Kabareu
09:56 Kakav deda takav unuk
Više...
Nova Sport
07:30 FINALE: Auger-Aliassime - Rublev
09:30 Dortmund - Augsburg
11:15 Playoff - 1/4 Finale (G2): Cedevita Olimpija - entjur
Više...
Eurosport 1
08:30 Konjički sport - Dinastija Vindzor: Konjički šou, Skakanje
09:30 Sportsko penjanje: Svetski kup - Solt Lejk Siti: Boulder, Muškarci, Finale
11:00 Biciklizam: Svetska turneja - Giro d'Italia (M): Etapa 4
Više...
Eurosport 2
08:30 Streličarstvo
09:00 Streličarstvo
09:30 Biciklizam: Svetska turneja - Giro d'Italia (M): Etapa 4
Više...
SK 1
08:20 Košarka - Euroleague: Playoffs (G5): Panathinaikos - Maccabi
10:10 Pregled ATP Masters Madrid
11:00 ATP Masters & WTA 1000 Rome
Više...
SK 2
06:55 WTA 1000 Rome: Trevisan - Putintseva
08:40 Sport & Tech Lifestyle
09:10 Fudbal - Bugarska liga: Botev Plovdiv - CSKA 1948
Više...
SK 3
08:25 Pregled španske košarke
08:40 Sport & Tech Lifestyle
09:10 Fudbal (Ž) - Kup Azije U17: China - Australia
Više...
SK 4
08:05 Pregled portugalske lige
08:50 Pregled turske lige
09:55 Sport & Tech Lifestyle
Više...
SK 5
08:00 Sport Klub 5 Promo 1
09:00 Sport Klub 5 Promo 2
10:00 Sport Klub 5 Promo 3
Više...
SK 6
08:00 Sport Klub 6 Promo 1
09:00 Sport Klub 6 Promo 2
10:00 Sport Klub 6 Promo 3
Više...
SK 7
08:00 Sport Klub 7 Promo 4
09:00 Sport Klub 7 Promo 5
10:00 Sport Klub 7 Promo 1
Više...
SK 8
08:00 Sport Klub 8 Promo 4
09:00 Sport Klub 8 Promo 5
10:00 Sport Klub 8 Promo 1
Više...
SK 9
08:00 Sport Klub 9 Promo 4
09:00 Sport Klub 9 Promo 5
10:00 Sport Klub 9 Promo 1
Više...
SK 10
08:00 Sport Klub 10 Promo 4
09:00 Sport Klub 10 Promo 5
10:00 Sport Klub 10 Promo 1
Više...
SK Golf
08:00 Volvo China Open: Day 1
13:00 Volvo China Open: Day 2
18:00 Volvo China Open: Day 3
Više...
SK HD
08:25 WTA 1000 Rome: M. Andreeva - Badosa
09:35 WTA 1000 Rome: Bogdan - L. Fernandez
10:45 Pregled španske košarke
Više...
SK 4K
07:30 F1 USA: Trka
09:55 F1 Spain: Trka
12:10 F1 Mexico: Trka
Više...
SK Esports
07:00 Esports Vremeplov: CR4ZY vs NORTH - Starladder Minor Berlin 2019
08:50 GG
09:00 IQ200
Više...
Arena Sport 1
08:00 Fudbal - Engleska liga: Man. City - Wolverhampton
10:00 Fudbal - Škotska liga: Rangers - Kilmarnock
12:00 Fudbal - Engleska liga: Chelsea - West Ham
Više...
ArenaSport1.hr
08:30 PL Stories
09:00 Lens - Lorient, Nogomet, Francuska liga
11:00 Neuspjeh prvaka s Mirzom Džombom
Više...
Arena Sport 2
08:00 Fudbal - Španska liga: Valencia - Alaves
10:00 Fudbal - Španska liga: Real Madrid - Cadiz
12:00 Fudbal - Italijanska liga: Sassuolo - Inter
Više...
Arena Sport 3
08:30 Košarka - VTB liga: Unics - Lokomotiv, G1
10:15 Košarka - VTB liga: Enisey - CSKA, G3
12:00 Fudbal - Ruska liga: Dinamo - Sochi
Više...
Arena Sport 4
08:00 Fudbal - Liga Evrope: Bayer - West Ham
10:00 Fudbal - Liga Evrope: Marseille - Benfica
13:00 Fudbal - UEFA Liga konferencija Evrope: Fiorentina - Club Brugge
Više...
Extreme Sports
08:00 Rumble & Hum
09:00 X Games - Minneapolis
10:00 Beyond The Beaten Path
Više...
Arena FIGHT
00:00 Nema informacija o programu
00:00 Nema informacija o programu
Više...
Fight Network
08:00 Fight Network
10:00 Fight Network
12:00 Fight Network
Više...
Kreator TV
08:05 Osaka - sažetak, FIM E-Xplorer World Cup
08:35 Brands Hatch - snimka, GT World Challenge Europa
12:35 Mobil 1 the Grid
Više...
Sport 1
08:00 Teleshopping
09:00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
Više...
Arena ESPORT
07:15 Migz1 Na Nordijski Način - AC Valhalla
08:45 Kidarena - Tkdspale - Fortnite Racing
09:15 Sarezza Stumble Guys
Više...
MTV
06:00 MTV Breakfast Club
09:30 Teen Mom 2
10:10 Teen Mom 2
Više...
MTV Hits
07:00 Non-Stop Hits
13:00 Non-Stop Hits
15:00 Euro Dance Hits!
Više...
MTV 00s
07:40 Non-Stop Y2Ks!
10:00 Hits on Shuffle!
15:00 Supermassive Rock Anthems!
Više...
MTV 90s
08:00 Girl Power Hour!
09:00 Smells Like The 90s
12:00 Boys vs Girls: 90s Hits Battle!
Više...
MTV 80s
08:00 Forever 80s!
12:00 The Greatest Love Of All!
14:00 Rock Anthems!
Više...
Toxic
08:05 Toxic Club
08:35 Toxic Emotion
09:05 Toxic Hits
Više...
BN Music
08:00 Zabavna EX YU muzika
10:00 Zabavna muzika - noviteti
12:00 Spotovi
Više...
CMC
08:00 100% hitovi
09:00 Gold
10:00 CMC Vijesti
Više...
Jugoton TV
07:00 Budilica
09:00 Staro vs. novo
10:00 Top 10
Više...
O Kanal Music
08:00 Muzički program
10:00 Muzički program
12:00 Muzički program
Više...
DM Sat
07:10 SMS chat
09:00 Marketing
09:10 SMS chat
Više...
Discovery Channel
08:30 Kako se pravi?
09:00 Lovac na starine: Klasični automobili
10:00 Preživljavanje - Goli i uplašeni
Više...
Investigation Discovery
08:00 Iskonski instinkt
09:00 Iskonski instinkt
10:00 Mislite da nekog poznajete?
Više...
BBC Earth
08:25 Igra parenja reportaža sa snimanja
09:15 Zemlja
10:10 Život ispod nule
Više...
Animal Planet
08:30 Psi: Neispričana priča
09:25 Pa to su Irvinovi!
10:20 Majstori za kuće na drvetu: Internacionalno
Više...
Nat Geo
08:10 Tvornica hrane
08:40 Tvornica hrane
09:05 Auto SOS
Više...
Nat Geo Wild
08:15 Zmije u gradu
09:05 Zmije u gradu
09:50 Afrički lovci
Više...
Travel Channel
08:00 Potraga za blagom
09:00 Ekspedicija "Bigfoot"
10:00 Tajne muzeja
Više...
Balkan Trip
08:15 Kulturista
09:00 Turističke Vesti
09:05 Gvozdena vrata Balkana
Više...
HGTV
08:30 Beach Around the World
09:00 Beach Around the World
09:30 Beach Around the World
Više...
Viasat Explore
07:50 Spašavanje teških vozila
08:45 Australski lovci na zlato
09:40 Australski lovci na zlato
Više...
Viasat Nature
08:20 Spašavanje divljih životinja u Malaviju
09:10 Divlja Europa
10:00 Skriveni rajevi Skandinavije
Više...
Viasat History
07:55 Uspon i pad: Prekretnice u Drugom svjetskom ratu
09:00 Drugi svjetski rat - Bitke za Europu
10:05 Deset ratnih sukoba modernog doba
Više...
History Channel
08:30 Lovci na dražbe
08:50 Lovci na dražbe
09:15 Vatreni kovači
Više...
History 2
08:15 Drevni izvanzemaljci
09:00 Gradovi podzemlja
09:45 Odakle je sve to došlo?
Više...
Doku TV
08:00 Ukradena remek djela
09:00 Nacija ubojica
10:00 Velika putovanja željeznicom kroz Veliku Britaniju
Više...
24 Kitchen
08:15 Jamiejevi 15-minutni obroci
08:45 Rudolphova pekarnica
09:15 Rudolphova pekarnica
Više...
TLC
07:00 Živeti sa 300 kg
09:00 U potrazi za novom ženom
10:00 Sestre od 500 kilograma
Više...
Agro TV
08:32 Srcem kroz Srbiju
09:17 Složno, uspešno!
09:42 Stari zanati
Više...
E!
08:30 Slavne osobe igraju
09:30 Slavne osobe igraju
10:30 Sve o zvijezdama
Više...
Al Jazeera Balkans
08:30 Inside Story
09:00 Newshour
10:00 News Live
Više...
VESTI
08:00 Otvoreni studio Vesti
09:39 Beogradske vesti
09:50 Vesti
Više...
Euronews Serbia
08:00 Euronews jutro: Vesti
09:00 Euronews jutro: Vesti
09:12 Euronews centar
Više...
BBC World News
08:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
08:55 Click (Click), United Kingdom, 2024
09:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
Više...
CNN
08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church (CNN Newsroom with Rosemary Church), USA, 2020
08:45 World Sport (World Sport), USA, 2009
09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church (CNN Newsroom with Rosemary Church), USA, 2020
Više...
Bloomberg
08:00 Bloomberg Markets: Today (Bloomberg Markets: Today), USA, 2024
10:00 The Pulse with Francine Lacqua (The Pulse with Francine Lacqua), USA, 2024
11:00 Bloomberg Brief (Bloomberg Brief), USA, 2024
Više...
CNBC
08:00 Squawk Box Europe
10:00 Street Signs
11:00 US Worldwide Exchange
Više...
DW English
08:30 In Good Shape
09:00 DW News
09:30 Close Up
Više...
France 24
08:30 The News
08:45 Focus
08:50 Sports
Više...
France 24
08:30 Le journal
08:45 Dans la presse
08:50 Reportages
Više...
CGTN
08:30 The Heat
09:00 The World Today
09:30 Sports Scene
Više...
Hayatovci
08:10 Lanfestova misija
08:35 Lanfestova misija
09:00 Kalimero
Više...
Boomerang
08:30 Džesikin veliki mali svet
08:40 Džesikin veliki mali svet
09:00 Mister Bin
Više...
Cartoon Network
08:33 Novi Looney Tunes
08:45 Novi Looney Tunes
08:51 Novi Looney Tunes
Više...
Disney Channel
08:20 Kif
08:45 Mirakulus
09:10 Mirakulus
Više...
Nickelodeon
08:26 Sunđer Bob Kockalone
08:45 Zuki i Rubi na planeti Zemlji
09:15 Kuća Buka
Više...
Nick Jr.
08:15 Barbapapa i porodica
08:40 Barbapapa i porodica
09:10 Barbapapa i porodica
Više...
Nicktoons
08:18 kola udovita
08:42 Suner Bob Kockalone
09:08 Suner Bob Kockalone
Više...
JimJam
08:22 Conni
08:35 Heroes of the City
08:47 Heroes of the City
Više...
Baby TV
08:29 Walter and Dude
08:35 Tutti Frutti
08:39 Songs & Rhymes
Više...
Pink Kids
08:17 TV Shop
08:34 Anđelija Balerina
08:47 Medvedići Dobrog Srca
Više...
Pink Super Kids
08:01 Božićna pesma
08:49 Grof Monte Kristo
09:33 K3
Više...