TV-Programm
Mittwoch, 08.05.2024, TVListings.eu
00:20 Wolf Creak
01:55 Krvavi novac
03:40 Vikinška pustolovina
05:05 Close Up
05:30 Close Up
06:00 Close Up
06:30 Oluja bez oblaka
08:30 Gorski kristal
10:00 Čarobna djeca
11:25 Partnerica
13:10 Pijani Učitelj
15:00 Knjižničar: Potraga za oštricom
16:30 Tulum
18:15 Drugo stanje Bridget Jones
20:10 Gospodin i gospođa Smith
22:00 Veliki Lebowski
23:45 Cesta straha
Donnerstag, 09.05.2024, TVListings.eu
01:20 Jezero straha 3
02:45 Carstvo morskih pasa
04:10 Osvetnik
05:30 Close Up
06:00 Close Up
06:30 Hvala za čokoladu
08:05 Veliki izazov
09:30 Izgubljena budućnost
11:00 San Ivanjske noći
12:50 Most na rijeci Kwai
15:25 Prsten Nibelunga
16:55 U dobru i zlu
18:45 Bridget Jones: Na rubu pameti
20:25 Evolucija
22:00 Vučji potok 2
23:35 Čovjek sa željeznim šakama
Freitag, 10.05.2024, TVListings.eu
01:05 Vikinška pustolovina
02:30 Krvavi izlazak
03:50 Vjetrovito s morskim psima 2
05:15 Najbolji holivudski redatelji
05:40 Zoom In
05:50 Zoom In
06:00 Zoom In
06:10 Ultimativno odbrojavanje
06:20 Close Up
06:50 Ples s vukovima
09:40 Hvala za čokoladu
11:15 Izgubljena budućnost
12:40 Afera Blaireau
14:10 Prsten Nibelunga
15:35 Lupež
17:15 Obitelj Kremenko: Avanture u Rock Vegasu
18:40 Labirint: Nemogući bijeg
20:25 Predigra za brak
22:00 Lake Placid: Posljednje poglavlje
23:20 Fatalni preljub
Samstag, 11.05.2024, TVListings.eu
01:00 Krvavi novac
02:45 Osvetnik
04:10 Vikinška pustolovina
05:35 Ultimativno odbrojavanje
05:45 Ultimativno odbrojavanje
06:05 Zoom In
06:10 Ultimativno odbrojavanje
06:20 Spartak
07:45 Spartak
09:10 Elizabeta
11:05 Lupež
12:50 Zmija u orlovoj sjeni
14:25 Most na rijeci Kwai
17:00 Evolucija
18:35 Gospodin i gospođa Smith
20:25 Ulični borac
22:00 Soba panike
23:45 Veliki Lebowski
Sonntag, 12.05.2024, TVListings.eu
01:35 Čovjek sa željeznim šakama
03:00 Bloodrayne: Treći Reich
04:10 Vučji potok 2
05:50 Zoom In
06:00 Zoom In
06:05 Zoom In
06:15 Veliki izazov
07:40 Prsten Nibelunga
09:10 Prsten Nibelunga
10:35 Ples s vukovima
13:25 U dobru i zlu
15:15 Tulum
17:00 Labirint: Nemogući bijeg
18:45 Knjižničar: Potraga za oštricom
20:15 Mladenkin otac
22:00 Braven
23:25 Ulični borac
Montag, 13.05.2024, TVListings.eu
01:00 Lake Placid: Posljednje poglavlje
02:20 Iskonski bijes
04:00 Odmetnici
06:00 Close Up
06:30 San Ivanjske noći
08:20 Oluja bez oblaka
10:25 Udar
11:55 Udar
13:25 Spartak
14:50 Spartak
16:15 Zmija u orlovoj sjeni
17:50 Otok boje krvi
19:45 Put rata
22:00 Živi mrtvaci: Daryl Dixon
22:50 Predigra za brak
Dienstag, 14.05.2024, TVListings.eu
Keine Ergebnisse gefunden.