Польща
Велика Британія
Ірландія
Німеччина
Франція
Італія
Іспанія
Португалія
Нідерланди
Бельгія
Австрія
Люксембург
Швейцарія
Греція
Кіпр
Данія
Норвегія
Швеція
Фінляндія
Естонія
Латвія
Литва
Польща
Че́хія
Словаччина
Угорщина
Румыния
Болгарія
Хорватія
Словенія
Північна Македонія
Боснія і Герцеговина
Сербія
Албанія
Україна
Росія
Туреччина
Зараз
Сьогодні
Завтра
Субота
Неділя
Понеділок
Вівторок
Середа
Зв'яжіться з нами
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
Розклад телебачення: Польща,
23.05.24, четвер
Польська
DVB-C
Німецьке
Фільми
Спорт
Музика
Документальний фільм
Новини
Прогами для дітей та юнацтва
TVP 1
17:55 Klan - odc. 4346
18:25 Leśniczówka - odc. 900
19:00 Jeden z dziesięciu - 14/143
Ще…
TVP 2
18:10 Va Banque s.IV - odc. 762
18:45 Acacias 38
19:35 Barwy szczęścia - odc. 3008
Ще…
Polsat
18:00 Pierwsza miłość (3821)
18:50 Wydarzenia
19:15 Lepsza Polska (11)
Ще…
TVN
18:00 Detektywi
19:00 Fakty
19:40 Sport
Ще…
TVN 7
17:55 Szpital
18:55 Ukryta prawda
20:00 Siostry
Ще…
TV 4
18:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (308)
19:00 Policjantki i Policjanci (1168)
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (811)
Ще…
TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw
19:00 Lombard. Życie pod zastaw
20:00 Beverly Hills Cop 3
Ще…
Puls 2
18:00 The Penguins of Madagascar: Wishful Thinking/ April Fools
18:35 The Penguins of Madagascar: Hello Dollface/ Fit to Print
19:05 PAW Patrol 5: Sea Patrol: Pups Save Tilly Turbot/Pups Save an Upset Elephant
Ще…
TV 6
18:00 Strażnik Teksasu (15)
19:00 Strażnik Teksasu (16)
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles (13)
Ще…
Super Polsat
17:50 Świat według Kiepskich (188)
18:30 Świat według Kiepskich (112)
19:00 Świat według Kiepskich (569)
Ще…
WP
17:00 Midsomer Murders 4: The Electric Vendetta
19:05 Policjanci z sąsiedztwa 3 (9)
20:05 Policjanci z sąsiedztwa 3 (10)
Ще…
Metro
17:35 House M.D.: Broken
18:35 JAG: Legacy: Part 2
19:35 Wheeler Dealers 16
Ще…
TTV
18:05 Dobra robota
18:40 Złomowisko PL
19:45 Express
Ще…
TVP Kultura
18:05 Tamte lata, tamte dni - Sławomira Łozińska
18:45 Między nutami
20:00 Hala odlotów - /10/
Ще…
Stopklatka TV
18:00 Kommissar Rex: Unter Hypnose
19:00 Hudson & Rex 6: Claws Out
20:00 Skjelvet
Ще…
TVP HD
17:20 Ojciec Mateusz s.XXXI - Odc. 398 (s. XXXI, odc. 4) Mecz o wszystko
18:20 Ojciec Mateusz - odc. 91 (seria VII, odc. 9) - Tango
19:15 Ranczo s.III - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Wielkie odkrycie
Ще…
TVP Rozrywka
18:00 Koło fortuny - odc. 1686 ed. 13
18:40 Okrasa łamie przepisy - Nowy polski kociołek
19:15 Okrasa łamie przepisy - Sery z Żuław
Ще…
Fokus TV
18:00 Rolnicy. Podlasie
19:00 Rolnicy. Podlasie
20:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej
Ще…
Polsat 1
17:45 Złomiarze (6)
18:30 Trudne sprawy (1275)
19:20 Policjantki i Policjanci (1151)
Ще…
Polsat 2
18:00 48h. Zaginieni (124)
19:00 Gliniarze (931)
20:05 Wydarzenia
Ще…
Polsat Rodzina
18:00 Rolnicy. Podlasie (53)
19:00 Rodzina zastępcza (236)
20:00 Całkiem nowe lata miodowe (7)
Ще…
TVN Style
17:35 Kuchenne rewolucje
18:40 Co słychać?
19:00 Ugotowani
Ще…
TVN Turbo
18:15 Jeździć, obserwować
19:00 Mobilni mechanicy
19:45 Pomoc drogowa 24h
Ще…
Polsat Café
18:00 Nasz nowy dom (185)
19:00 Nasz nowy dom (186)
20:00 Zdrady (10)
Ще…
CANAL+ Kuchnia
17:50 Comerse el mundo
18:50 Nico Reynolds: All Fired Up
19:20 M jak mięso
Ще…
CANAL+ Domo
18:00 Escape to the Country
18:55 Grand Designs Sweden
19:50 Daleko od miasta
Ще…
Zoom TV
18:05 Hity polskiego kabaretu
19:00 I love kabaret
20:00 Kabaretowe przeboje
Ще…
Nowa TV
18:05 Miodowe lata
19:00 48h. Zaginieni
20:00 48h. Zaginieni
Ще…
HGTV
17:55 Patent na dom (4)
18:55 Polowanie na kuchnie (1/10)
19:45 Domowe rewolucje 2 (8)
Ще…
Food Network
17:45 10 zadań specjalnych Michela Morana
18:20 Makłowicz w Polsce
18:55 Makłowicz w Polsce
Ще…
Tele5
Ще…
TVP Polonia
17:50 Leśniczówka - odc. 715
18:20 Polacy w kosmosie - Program Apollo
18:50 W obiektywie Polonii - Wschód
Ще…
POLONIA 1
Ще…
TVS
18:00 Murder, She Wrote: Broadway Malady
19:00 Chicago Fire
19:55 Columbo
Ще…
TVC
18:00 77 TV
19:00 77 TV
20:00 Kabaretowy szał
Ще…
wPolsce.pl
18:00 W Centrum Wydarzeń
19:00 Wieczór wPolsce BEZ CENZURY
20:35 Polityka Na Deser
Ще…
TV Republika
18:00 Republika wieczór
18:20 Miłosz Kłeczek zaprasza
18:50 Ekonomia raport flash
Ще…
TV Trwam
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Przyjaciele i bohaterowie
Ще…
Red Carpet TV
17:50 Najpiękniejsza Brzydula
18:50 Cannes 2024
19:05 Cannes 2024
Ще…
Romance TV
18:05 Katie Fforde: Pokój z widokiem na morze
20:00 Inga Lindström: Składniki miłości
21:50 Odpoczynek? Nie ma mowy!
Ще…
TVP3 Białystok
18:16 Turbo Podlasie-odc.256
18:25 Warto tam być
18:30 Obiektyw Główny
Ще…
TVP3 Bydgoszcz
18:10 Rozmowa dnia
18:30 Zbliżenia - wyd. główne
18:55 Pogoda
Ще…
TVP3 Gdańsk
17:47 Pasje ludzi morza
18:17 Reportaż TVP Gdańsk - Andrzej Januszajtis - Honorowy Obywatel Miasta Gdańska
18:30 Panorama
Ще…
TVP3 Gorzów
18:16 Rozmowa dnia 23.05.2024
18:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 23.05.2024
18:52 Sport - SPORT 23.05.2024
Ще…
TVP3 Katowice
18:15 Protokół rozbieżności
18:30 Aktualności
18:53 Wieczorne wiadomości sportowe
Ще…
TVP3 Kielce
18:08 Drzwi do kultury - PREMIERA
18:29 Informacje
18:51 Pogoda w regionie
Ще…
TVP3 Kraków
18:15 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów
18:30 Kronika
18:51 Tematy dnia
Ще…
TVP3 Lublin
18:10 Dzieciaki zdolniaki - Regionalne wypieki - pieczywo
18:30 Panorama Lubelska
18:55 Prognoza pogody
Ще…
TVP3 Łódź
18:15 Zakręceni, wkręceni
18:30 Łódzkie Wiadomości Dnia
18:51 Sport
Ще…
TVP3 Olsztyn
18:15 Etno po lubelsku - 19 Suka biłgorajska
18:30 Informacje - Wyd. główne
18:49 Pogoda
Ще…
TVP3 Opole
18:10 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - reportaż 3
18:25 Sport Opolski - Sport opolski
18:30 Kurier Opolski - wydanie główne
Ще…
TVP3 Poznań
18:01 Eurofakty
18:18 Rozmowa dnia
18:28 Pogoda
Ще…
TVP3 Rzeszów
18:01 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
18:30 Aktualności - Informacje z Podkarpacia
18:57 Pogoda - prognoza dla Podkarpacia
Ще…
TVP3 Szczecin
18:00 Raport naukowy
18:27 Prognoza pogody
18:30 Dla niesłyszących - Kronika Główna
Ще…
TVP3 Warszawa
18:00 Zawsze na temat
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:47 Pogoda
Ще…
TVP3 Wrocław
17:39 Maria Konopnicka
18:30 Fakty - wydanie główne
18:51 Pogoda
Ще…
iTVN
18:15 Detektywi (odc. 80)
19:00 Fakty (odc. 9633)
19:35 Kwatery Hitlera (odc. 4)
Ще…
iTVN Extra
18:00 Fani czterech kółek 12 (odc. 11)
18:45 Seriaale kultowe (odc. 3)
18:50 Wymarzona wiejska posiadłość (odc. 8)
Ще…
TBN Polska
18:00 Codzienna radość życia z Joyce Meyer
18:30 Podróż przez historię z Dave Stotts
19:00 Jak Jezus odmienił wszystko
Ще…
Belsat
18:00 Wot tak
19:00 Obiektyw
19:25 Studio Belsat
Ще…
LRT Lituanica
17:30 Svarbi valanda
18:30 LRT girdi
19:30 Panorama
Ще…
VISIEMLTV.LV
17:56 4. studija
18:25 De Facto *
19:00 Panorāma
Ще…
ARD
18:00 Gefragt - Gejagt
18:50 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
19:45 Wissen vor acht - Mensch
Ще…
ZDF
18:00 SOKO Stuttgart
19:00 heute
19:20 Wetter
Ще…
RTL
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Starmagazin
18:45 RTL Aktuell
Ще…
RTL II
18:05 Köln 50667
19:05 Berlin - Tag & Nacht
20:15 Der Preis ist heiß
Ще…
SAT.1
18:00 NOTRUF
19:00 Die Landarztpraxis
19:45 Nyheder
Ще…
ProSieben
17:15 Ishockey: VM - Schweiz-Tyskland
19:05 Galileo - de bedste historier
20:15 Germany's next Topmodel – by Heidi Klum
Ще…
VOX
18:00 First Dates - et bord til to
19:00 Den perfekte middag
20:13 Dagens stemme
Ще…
kabel eins
17:55 Mein Lokal, Dein Lokal - Der Profi kommt
18:55 Achtung Kontrolle! Wir kümmern uns drum
20:15 Zwischen Meer und Maloche - Arbeiten, wo andere Urlaub machen
Ще…
SuperRTL
18:15 Willkommen bei den Louds
18:25 Willkommen bei den Louds
18:40 SpongeBob Schwammkopf
Ще…
3sat
17:40 Hundehistorier fra Schweiz: En appenzeller, der hedder Elvis
18:30 Videnskabsmagasinet Nano
19:00 Nyheder
Ще…
Arte
17:50 Welt der Gewürze
18:35 Welt der Gewürze
19:20 ARTE Journal
Ще…
ZDFneo
17:55 The Rookie
18:35 Duell der Gartenprofis on tour
19:20 Bares für Rares
Ще…
sixx
17:30 Charmed - Zauberhafte Hexen
18:25 Charmed - Zauberhafte Hexen
19:20 Charmed - Zauberhafte Hexen
Ще…
DMAX
17:50 Border Control - Spaniens Grenzschützer
18:20 Der Germinator - Ein deutscher Cop in Texas
19:15 Der Germinator - Ein deutscher Cop in Texas
Ще…
TELE 5
18:05 Stargate
19:05 Star Trek: Das nächste Jahrhundert
20:15 Inside Out
Ще…
SAT.1 Gold
18:00 Hart aber herzlich
18:55 K 11 - Kommissare im Einsatz
19:25 K 11 - Kommissare im Einsatz
Ще…
ProSieben MAXX
18:00 Wettkampf der Waffenschmiede
18:45 Pawn Stars - Die Drei vom Pfandhaus
19:05 Pawn Stars - Die Drei vom Pfandhaus
Ще…
NITRO
17:50 M*A*S*H
18:20 Ein Käfig voller Helden
18:45 Ein Käfig voller Helden
Ще…
RTLup
17:50 Das Strafgericht
18:40 Das Strafgericht
19:30 Das Strafgericht
Ще…
TVP Seriale
17:30 Ranczo s.VI - odc. 72 (seria VI, odc. 7) - Przeciek kontrolowany
18:30 Ranczo s.VI - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Świadek koronny
19:30 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 241 (Ojciec Mateusz XIX odc. 3) - Remont
Ще…
ale kino+
18:00 Reckless
18:25 Vera 12: Against the Tide
20:10 Lingui
Ще…
Polsat Film
16:40 Jeszcze większe dzieci
18:45 Mój chłopak się żeni
21:00 Miłość na pierwszą stronę
Ще…
TVN Fabuła
17:30 Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
20:00 Cradle 2 the Grave
22:15 Cry Macho
Ще…
Epic Drama
17:35 Miss Marple: At Bertram's Hotel
19:35 NCIS: Naval Criminal Investigative Service: The Tie That Binds
20:30 Murdoch Mysteries 17: Murdoch and the Mona Lisa
Ще…
Paramount Network
18:00 Elementary
19:00 Elementary
20:00 Jack Reacher: Jednym strzałem
Ще…
FOX
17:25 CSI: Crime Scene Investigation: Last Supper
18:20 CSI: Miami 5: Just Murdered
19:15 CSI: Miami 5: Burned
Ще…
FOX Comedy
18:00 Ugly Betty: Derailed
19:00 How I Met Your Mother: Wait for It
19:30 How I Met Your Mother: We're Not from Here
Ще…
CANAL+ PREMIUM
18:05 The Next Three Days
20:15 Kapningen
21:00 Supercell
Ще…
CANAL+ 1
17:05 Il primo giorno della mia vita
19:05 The Next Three Days
21:15 Kapningen
Ще…
CANAL+ FILM
18:10 Narodziny mistrza - Boris Becker
19:55 Łapu Capu
20:00 Miało cię nie być
Ще…
CANAL+ SERIALE
17:50 Transplant 3
18:30 Transplant 3
19:15 Shift
Ще…
Cinemax
16:40 Medusa Deluxe
18:20 Mimowolnie
20:00 Położne
Ще…
Cinemax2
16:35 A Higher Law
18:35 Spare Keys
20:30 Stay
Ще…
CANAL+ FAMILY
18:05 Polska z góry. Nad wodą
18:30 Polska z góry. Nad wodą
19:05 Africa from Above
Ще…
HBO
16:40 Mamma Mia!
18:30 Dalíland
20:10 The Persian Version
Ще…
HBO2
17:25 Aquaman i Zaginione Królestwo
19:30 Dunkierka
21:20 Ród smoka
Ще…
HBO3
17:45 Peter Rabbit
19:20 Banshee
20:05 Banshee
Ще…
KinoTV
17:50 Poirot
18:55 Poirot
20:00 Inferno - piekielna walka
Ще…
Kino Polska
18:00 1920. Wojna i miłość
19:00 1920. Wojna i miłość
20:00 Moja cudowna Wanda
Ще…
FilmBox Premium HD
18:10 Yuli
20:00 The Square
22:30 Pewny kandydat. Jak nie zostać prezydentem
Ще…
FilmBox Family
17:55 Miłość w Indiach
19:30 Letnie wino
21:00 Spooner
Ще…
FilmBox Extra HD
16:55 Najlepszy przyjaciel dziewczyny
18:30 Czarny motyl
20:00 Quiz
Ще…
Filmbox Action
17:00 Secrets of My Stepdaughter
18:30 Secrets of My Stepdaughter
20:00 J'ai toujours revé d'etre un gangster
Ще…
Filmbox Arthouse
18:00 Kozje usi
19:50 The Little Shop of Horrors
21:00 Mourning After
Ще…
AXN
18:15 Agenci NCIS: Los Angeles
19:10 MacGyver
20:05 MacGyver
Ще…
AXN Black
18:05 Stargate: Atlantis: Search and Rescue
19:05 Stargate: Atlantis: Search and Rescue
20:00 Vampires Suck
Ще…
AXN Spin
17:55 Poszukiwacze staroci
18:25 Poszukiwacze staroci
19:05 Seal Team 5: Violence of Action
Ще…
AXN White
18:15 Psyhokores
19:40 Brousko
21:00 Daddy Day Care
Ще…
Comedy Central
18:15 The Big Bang Theory 8: The Champagne Reflection
18:40 The Big Bang Theory 8: The Clean Room Infiltration
19:05 The Big Bang Theory 8: The Space Probe Disintegration
Ще…
Polsat Comedy Central Extra
18:10 Allo, allo!
18:55 Allo, allo!
19:40 Święty
Ще…
13 Ulica
17:50 NCIS: Los Angeles 11: Yellow Jack
18:50 NCIS: Los Angeles 11: Provenance
19:50 Whitstable Pearl: Babylon
Ще…
AMC
05:50 "The Nice Guys"
01:05 War
03:05 Reservoir Dogs
Ще…
Warner TV
Ще…
CBS Europa
17:10 Pokój Marvina
19:05 Narzeczona dla geniusza
21:00 Dwoje do poprawki
Ще…
SCI FI
Ще…
Sundance TV
17:05 Na zawsze młoda
18:50 The Green Planet
20:25 Italian Studies
Ще…
BBC First
18:15 Midsomer Murders 24: The Devil's Work
20:00 Death in Paradise 9
21:00 Father Brown 11
Ще…
TVP Sport
17:55 Boks - Gala MB Boxing Night #25 - Pionki
20:10 Boks - Gala w Perth, walka wieczoru: G. Kambosos - W. Łomaczenko
21:05 RING TVP SPORT
Ще…
Polsat Sport News
16:10 Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie mężczyzn 2024
19:00 KOTV Classics
20:10 Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie mężczyzn 2024
Ще…
Eurosport 1
17:50 Kolarstwo górskie
18:30 Kolarstwo górskie
19:00 Giro d'Italia 2023
Ще…
Eurosport 2
18:00 The Power of the Olympics
18:30 Igrzyska Olimpijskie
19:30 Igrzyska Olimpijskie
Ще…
Polsat Sport
Ще…
Polsat Sport Extra
Ще…
Polsat Sport News
Ще…
Polsat Games
17:45 E-sport: Samsung Galaxy Ultraliga Teamfight Tactics 2024 (4)
22:30 Włatcy móch (107)
23:00 Włatcy móch 9 (108)
Ще…
CANAL+ SPORT
18:00 NBA Action
18:30 Kroniki LaLiga
19:00 NBA
Ще…
CANAL+ SPORT 2
17:30 Tenis Internationaux de Strasbourg 2024
19:30 Tenis Internationaux de Strasbourg 2024
21:30 Tenis Internationaux de Strasbourg 2024
Ще…
SportKlub
Ще…
Eleven Sports 1
16:00 PGE Ekstraliga
18:50 Magazyn PGE Ekstraligi
19:00 Magazyn PGE Ekstraligi
Ще…
Eleven Sports 2
16:30 Serie A TIM
18:30 LaLiga EA Sports World
19:00 LaLiga EA Sports Chronicles
Ще…
Eleven Sports 3
18:00 Liga Portugal Betclic
20:00 Dokument
20:30 LaLiga EA Sports World
Ще…
Eleven Sports 4
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 LaLiga Best 11
Ще…
nSport+
Ще…
Golf Channel HD
12:20 Golf
18:55 Golf
00:55 Telefon do kochanki
Ще…
Polsat Sport Fight HD
16:50 Boks: Rocky Boxing Night w Koszalinie - waga ciężka: Kacper Meyna - Adam Kownacki 02.03.2024
19:00 Z archiwum ESPN: Walka o pasy WBC i WBA w Richfield - waga ciężka: Muhammad Ali - Chuck Wepner 24.03.1975
20:00 Koloseum
Ще…
FightKlub HD
16:55 WGP Kickboxing
20:20 Wokół Ringu
20:45 MMA
Ще…
FightBox HD
16:10 LNK Boxing Night 10
21:00 Hard Knocks Fighting
21:45 Hard Knocks Fighting
Ще…
Fight Sports
18:00 Mega Fights In 60
19:00 Greatest Classics
21:00 KNOCKOUTS!
Ще…
Extreme Sports
18:00 Pro Bull Riders (Professional Bull Riders), USA
19:00 X Games _ Aspen (Winter X Games)
20:00 Extreme Fighting Championship (Xtreme Fighting Championship)
Ще…
sport1
18:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:30 American Pickers - Die Trödelsammler
19:30 Madhouse - Die Darts Show
Ще…
Motowizja
18:00 Z archiwum WRC
19:10 Z archiwum WRC
20:20 Z archiwum WRC
Ще…
MTV Polska
17:30 Dallas Cowboys Cheerleaders 10: The Cuts Begin
18:25 Dallas Cowboys Cheerleaders 10: Becoming World Class
19:20 Catfish: The TV Show
Ще…
MTV Hits
18:00 Worldwide Hits
20:00 Euro Hits!
21:00 Totally 10s!
Ще…
MTV 90s
16:00 Smells Like The 90s
19:00 YO MTV! 90s Rap & R'n'B
22:00 Alternative Nation
Ще…
MTV Live HD
18:00 Eat, Sleep, Dance, Repeat! (Eat, Sleep, Dance, Repeat!)
19:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
20:00 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2022
Ще…
MTV 00s
16:00 Non-Stop Y2Ks!
21:00 Supermassive Rock Anthems!
22:00 Hits Don't Lie!
Ще…
Mezzo
16:50 Claudio Abbado conducts Beethoven and Mendelssohn in Berlin (Claudio Abbado conducts Beethoven and Mendelssohn in Berlin), Germany, 2002
18:23 Don Giovanni by Mozart at the Staatsoper Berlin (Don Giovanni), Germany, 2022
21:30 Nancy Jazz Pulsations (Nancy Jazz Pulsations), Musical, France, 2021
Ще…
POLSAT Music HD
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
Ще…
Eska TV
18:00 Miejska lista
19:00 Polacy za granicą
20:00 Polacy za granicą
Ще…
ESKA TV EXTRA
18:00 Twoja imprESKA
00:00 Hity zawsze na czasie
01:00 Polska Lista
Ще…
Disco Polo Music
18:00 Top 10 - lista przebojów
19:00 Tylko hity
20:00 Hej wesele!
Ще…
Polo TV
18:00 Nówki
19:00 Disco Polo Life
20:00 Hit za hitem
Ще…
VOX Music TV
18:00 W Rytmie Hitów
20:00 VOX Dance Impreza
23:00 Hit Karaoke
Ще…
4fun.tv
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 Hot Pop
Ще…
4FUN DANCE
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
19:00 Disco wizja
20:00 Top 50 Disco
Ще…
Nuta.TV
18:00 Miasto HitÓw
21:00 Imprezowa Nuta
23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
Ще…
Power TV
18:15 Power Mix
18:30 Power Mix
19:00 Power Mix
Ще…
STARS.TV
09:00 Top 150 Rock Ballads
00:00 BEST HITS
01:00 BEST POLISH
Ще…
TVP Historia
17:20 Historia Polski - Taśmy Chromińskiego
18:20 Archiwum zimnej wojny - Niebezpieczny wirus popkultury
19:00 Wojenne dziewczyny s.IV - odc. 44 (seria IV odc. 5)
Ще…
POLSAT Doku
16:10 Superfabryki (6)
19:40 Wielcy dowódcy XX wieku - strategie sztuki wojennej (1)
20:50 Wielcy dowódcy XX wieku - strategie sztuki wojennej (2)
Ще…
Polsat Play
18:00 Polacy za granicą (8)
19:00 Polacy za granicą (9)
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (77)
Ще…
CANAL+ DOKUMENT
17:25 Wild Icons of Iberia
18:20 Moment of Truth: Absolution (Beckham 2002)
19:10 Moment of Truth: Absolution (Beckham 2002)
Ще…
Discovery Channel
18:00 Lotnisko
19:00 Scrappers 6
20:00 Scrappers 6
Ще…
ID
18:00 Southern Fried Homicide 2: Knock, Knock, You're Dead
19:00 Southern Fried Homicide 2: So Many Women
20:00 Breaking Point: Chris
Ще…
Discovery Science
18:00 How It's Made 23: Mountain Bike Suspensions, Surgical Sutures, Grain Dryers, and Frying Pans
18:30 How It's Made 23: Ski Bindings, Immersion Parts Washers, Mine Ventilation, Pencil Sharpeners
19:00 How It's Made 23: Gingerbread Houses, Livestock Trailers, Hangar Doors, and Toy Figurines
Ще…
Discovery Life
18:15 Idealna niania (1)
19:00 Idealna niania (2)
19:45 Lil Jon Wants to do What?
Ще…
Discovery Historia
18:00 Salvage Hunters 15
19:00 Salvage Hunters 15
20:00 Polscy szpiedzy
Ще…
TLC
18:00 90 Day Fiancé: Before the 90 Days: Pillow Talk
19:00 1000-lb Sisters: Breaking Point
20:00 Extreme Sisters 2: Wombmates
Ще…
CBS Reality
18:00 Border Security: Australia's Front Line
18:30 Border Security: Australia's Front Line
19:00 Border Security: Australia's Front Line
Ще…
National Geographic
18:00 Engineering Evolved: Ships
19:00 Weather Gone Viral: Season 9: When It All Comes Down
20:00 Air Crash Investigation Special Report 5: Impossible Landings
Ще…
Nat Geo People
18:00 Restaurants at the End of the World: Norway's Touch of Madness
19:00 The Incredible Dr Pol 5: One Hot Llama
20:00 X: The Generation That Changed the World: Truth Be Told
Ще…
Nat Geo Wild
18:00 Incredible Animal Journeys: Polar Parenting
19:00 Incredible Animal Journeys: Ocean Odysseys
20:00 Wild Nordic: Viking Coast
Ще…
Animal Planet
18:00 Insane Pools: Off the Deep End 2: Zen & the Art of Pools
19:00 Life at Vet University: Match Day Madness
20:00 Na tropie dzikich zwierząt
Ще…
Travel Channel
17:25 Biznes na kółkach
18:30 Wino w roli głównej
19:30 Tu jest pięknie
Ще…
Polsat Viasat Explore
17:45 Stone Men: Hard Test
18:50 Massive Engineering Mistakes 3
19:45 Gem Hunters Down Under: The Deepest Cut
Ще…
Polsat Viasat Nature
17:45 Rzeczne potwory
18:45 Ta szalona ewolucja!
19:55 Królowie pustyni: lwy z Namibii
Ще…
Polsat Viasat History
17:40 The World War: 1914-1945: The Winter of the World 1914
18:50 Greatest Events of World War II In Colour: Siege of Stalingrad
19:55 Secret Weapons: WWII: Ships
Ще…
History
18:10 The Secrets of The Roman Construction
19:05 Pawn Stars 24: Roadmaster Rick
20:00 World War II in Colour: The Island War
Ще…
HISTORY 2
18:10 Project Impossible: Unsolved Mysteries
19:05 Search for the Lost Giants: The Giant Curse
20:05 Evidence of the Unexplained
Ще…
PLANETE+
18:00 World From Above 12
18:40 World From Above 12
19:10 Polska z góry
Ще…
BBC Earth
17:45 World's Most Scenic Railway Journeys: Africa
18:45 Earth's Great Rivers: Nile
19:55 Rescued Chimpanzees of the Congo with Jane Goodall: Making Friends
Ще…
BBC Brit
17:35 Top Gear
18:30 The Bridges that Built London: Westminster Bridge: The People's Bridge
19:35 Top Gear
Ще…
BBC Lifestyle
16:50 Come Dine with Me: Supersized
18:45 The Great British Sewing Bee
19:55 The Great Australian Bake Off: Cakes
Ще…
DTX
18:10 Building Germany
19:10 Car Fix: Classic Thunderbird
19:40 Car Fix: Truck Norris
Ще…
Crime+Investigation Polsat
18:00 Polskie zabójczynie
18:30 In A Spiral Of Lies
19:00 Cops Who Kill
Ще…
ADVENTURE HD
18:00 Inżynieryjne katastrofy
19:00 Inżynieryjne katastrofy
20:00 II Wojna Światowa - bez granic
Ще…
TVP Info
17:30 Kontrapunkt
18:30 Serwis Info Wieczór
18:54 Pogoda Info
Ще…
TVN24
18:00 Tak jest
19:15 Serwis informacyjny
19:35 Fakty po Faktach
Ще…
TVN24 BiS
16:00 Dzień na świecie
18:30 Fakty o świecie
19:00 Fakty
Ще…
Polsat News
16:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:15 Lepsza Polska
Ще…
Polsat News 2
18:05 #Jesteśmy dla dzieci
18:40 Czysta Polska
19:20 #Jesteśmy dla dzieci
Ще…
Wydarzenia 24
18:00 Wydarzenia
18:50 Wydarzenia
19:15 Lepsza Polska
Ще…
BBC World News
18:00 Verified Live (Verified Live), United Kingdom, 2024
18:30 Focus on Africa (BBC Focus on Africa), United Kingdom, 2024
19:00 The World Today with Maryam Moshiri (The World Today with Maryam Moshiri), United Kingdom, 2024
Ще…
CNN International
18:00 One World (One World), USA, 2024
19:00 Amanpour (Amanpour), USA, 2012
20:00 Isa Soares Tonight (Isa Soares Tonight), USA, 2022
Ще…
CNBC Europe
18:00 Fast Money Halftime Report
19:00 The Exchange
20:00 Power Lunch
Ще…
Euronews
18:15 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 Euronews Now
Ще…
Bloomberg Television
18:00 Bloomberg Markets (Bloomberg Markets), USA, 2024
19:00 The David Rubenstein Show: Peer to Peer Conversations (The David Rubenstein Show), USA, 2024
19:30 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA, 2024
Ще…
France 24
18:15 Top Story
18:30 The News
18:45 Business
Ще…
Deutsche Welle
18:00 DW News (DW News), Germany, 2024
18:30 Conflict Zone (Conflict Zone), History, Germany, 2024
19:00 DW News (DW News), Germany, 2024
Ще…
Sky News
18:00 The News Hour With Mark Austin
18:30 The News Hour With Mark Austin
19:00 The News Hour With Mark Austin
Ще…
Al Jazeera English
18:00 News Live
18:30 The Bottom Line
19:00 News Live
Ще…
NHK WORLD-JAPAN
18:15 Direct Talk
18:30 Grand Sumo Highlights
18:57 Sumopedia
Ще…
Arirang TV
18:00 Gugak the Music of Korea (Gugak the Music of Korea), Musical, South Korea
19:00
Radio' Clock (Radio' Clock), Musical, South Korea
20:00 Discover World (Discover World), South Korea
Ще…
Current Time
18:00 Азия
18:30 Человек на карте: Тайны старинного села
19:00 Вечер
Ще…
TVP abc
18:00 Mia i ja - Kwitnące drzewo, odc. 10
18:30 Luke, podróżnik w czasie - Tajemnica miecza Goujiana, odc. 23
18:40 Luke, podróżnik w czasie - Mauzoleum legendarnego cesarza, odc. 24
Ще…
4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4fun Kids
19:00 Kids lista
20:00 Przeboje dla dzieci w 4fun Kids
Ще…
Cartoonito
18:10 Batwheels: Buff in a China Shop
18:25 Grizzy and the Lemmings 3: Foodie Phantoms
18:35 Grizzy and the Lemmings 3: Bookfair
Ще…
Cartoon Network
18:00 Tiny Toons Looniversity: Freshman Orientoontion
18:30 The Amazing World of Gumball: The Dress
18:40 The Amazing World of Gumball: The Laziest
Ще…
Disney Channel HD
18:15 Moon Girl and Devil Dinosaur: The Devil You Know
18:45 Moon Girl and Devil Dinosaur: Dog Day Mid-Afternoon
19:15 Big City Greens: Skunked/Axin' Saxon
Ще…
Disney XD
18:15 Ghost and Molly McGee: Monumental Disaster/ Talent Show
18:45 Taffy
18:50 Taffy
Ще…
Disney Junior
18:15 PJ Masks: Power Heroes: Let It Howl
18:30 PJ Masks: Power Heroes: Heroes Everywhere / Heroes Everywhere Part II
18:45 PJ Masks: Power Heroes: Pharoah's Mountain
Ще…
Nickelodeon
17:55 Harmidon w realu
18:25 Niebezpieczny Henryk
18:50 Niebezpieczny Henryk
Ще…
Nicktoons
17:55 The Casagrandes: Mexican Makeover/Uptown Funk
18:25 The Casagrandes: Blunder Party/Bo Bo Business
18:55 Papier, Kamień, Nożyce
Ще…
Nick Jr
18:15 Blaze i mega maszyny
18:45 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
19:10 Barbapapa - szczęśliwa rodzinka!
Ще…
Teletoon+
18:15 Dodo
18:35 Świat Alvy
18:45 Świat Alvy
Ще…
MiniMini+
17:55 Ciekawski George
18:21 Enchantimals - Core: City Tails Main Street
18:25 Enchantimals - Core: City Tails Main Street
Ще…
JimJam Polsat
18:05 Pettson i Findus
18:20 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham
18:30 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham
Ще…
Top Kids
Ще…
BBC Cbeebies
18:15 Blue
18:20 Noddy: Detektyw w krainie zabawek
18:35 Blue
Ще…