Hrvatska
Ujedinjeno Kraljevstvo
Irska
Njemačka
Francuska
Italija
Španjolska
Portugal
Nizozemska
Belgija
Austrija
Luksemburg
Švicarska
Grčka
Cipar
Danska
Norveška
Švedska
Finska
Estonija
Latvija
Litva
Poljska
Češka
Slovačka
Mađarska
Rumunjska
Bugarska
Hrvatska
Slovenija
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Srbija
Albanija
Ukrajina
Rusija
Turska
Sada
Danas
Sutra
Subota
Nedjelja
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Kontaktirajte nas
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
TV raspored: Hrvatska,
23.05.2024, četvrtak
Hrvatska
DVB-C
Europa
Filmovi
Sport
Glazba
Dokumentarni
Vijesti
Program za djecu i mlade
HRT 1
18:09 Potjera
18:58 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
Više...
HRT 2
18:05 Globalna Hrvatska
18:50 Poštari: Milan Depikolozvane, dokumentarna serija (3/5)
19:16 Hit dana
Više...
HRT 3
18:06 Legendarni junaci: Zagonetka kralja Artura, dokumentarna serija (12) (2/3) (R)
18:56 Svijet klasike: Le nozze istriane - Opera Antona Smareglie u povodu 170. obljetnice rođenja, HNK Ivana pl. Zajca, 11.05.2024.
19:30 Jean-Luc Votano i Simfonijski orkestar HRT-a pod ravnanjem Pascala Rophéa - KD V. Lisinski, prijenos
Više...
Nova TV
18:05 Bogu iza nogu
19:00 Dnevnik Nove TV
20:20 Kumovi
Više...
RTL
17:50 Večera za 5
19:00 RTL Danas
20:15 Kuhamo i navijamo sa Špičekom by SPAR
Više...
Doma TV
17:30 Cobra 11
18:15 Navy CIS LA
19:05 Navy CIS LA
Više...
RTL 2
17:35 Monk
18:30 Chicago u plamenu
19:15 Hitna: Chicago
Više...
RTL Living
16:55 Brak na prvu Australija
18:15 Brak na prvu (SAD)
19:10 Tri, dva, jedan - kuhaj!
Više...
RTL Crime
16:25 Columbo
18:15 Monk
19:10 Monk
Više...
RTL Passion
17:55 Sanjalica
18:40 Sanjalica
19:25 Tri sestre
Više...
HRT International
18:10 EU izbori 2024. - Predstavljanje
18:30 Dnevnik 2
19:21 Eko zona
Više...
RTL Croatia World
17:46 Koledžicom po svijetu
18:34 Blago nama
19:06 Pogrešan čovjek
Više...
Nova World
03:40 Kraj programa
19:00 Dnevnik Nove TV
20:00 IN magazin
Više...
Mreža TV
18:00 Za kormilom
18:30 Vijesti
19:05 Glazbena špica
Više...
Jabuka TV
18:00 Manje je više
18:30 Serbus Zagreb
18:55 Info
Više...
Z1
18:00 ZIP - središnje vijesti
18:30 Art caffe
19:20 Najava programa / Glazba
Više...
Kanal RI
18:00 Dnevnik
18:30 TV prodaja
18:50 Kult kulture
Više...
Laudato TV
18:05 Vjera i nada
18:40 Klub prijatelja
19:00 Sveta misa: Sveti Duh, Zagreb
Više...
Osječka TV
18:00 Dnevnik
18:30 TV koktel
19:30 City music
Više...
SB TV
18:00 Svakodnevno
18:30 TV prodaja
18:45 Krajolik kroz kadar
Više...
TV Jadran
18:05 Trogirski tjedan
18:20 Uff style
18:40 Ča imate za reč?
Više...
Poljoprivredna TV
17:40 Vino i vinogradarstvo
18:15 Medene slastice
18:30 TambuRaj
Više...
Libertas TV
18:00 In memoriam: Ivica Šabić
19:00 Glazbene minute
20:00 Uz ulicu, niz ulicu
Više...
Woman
17:30 Traljav posao
18:20 Preobrazba doma s Kortney i Kennyjem
19:10 Vjenčanje uživo s Davidom Tuterom
Više...
Federalna TV
17:35 Rezime
18:40 Vremenska prognoza
18:45 Kriza
Više...
Hayat
17:58 Zarobljena
18:48 Vijesti u 7
19:13 7plus
Više...
OBN
17:50 Iz bakine kuhinje
18:40 Vremenska prognoza
18:50 OBN Info
Više...
RAI 1
17:05 La vita in diretta
18:45 L'Eredità
20:00 Telegiornale
Više...
RAI 2
18:10 TG 2 L.I.S.
18:15 TG 2
18:35 Rai TG Sport Sera
Više...
SLO1
17:55 Bitka za ocene
18:15 Vem!
18:55 Vreme
Više...
Pro Sieben
15:45 Viertelfinale: Deutschland - Schweiz, ran Eishockey live: WM 2024 Deutschland - Schweiz
19:05 Galileo
20:15 Germany's Next Topmodel - by Heidi Klum
Više...
RTL Television
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Starmagazin
18:45 RTL Aktuell
Više...
SAT1
18:00 NOTRUF
19:00 Die Landarztpraxis
19:45 SAT.1 :newstime
Više...
PINK
16:45 Elita - Uživo
18:30 Nacionalni dnevnik
19:30 Fatalna ljubav
Više...
PINK M
18:05 Elita
19:00 Minut 2
19:05 Oteta
Više...
PINK BH
17:40 Info top
18:30 Elita Pregled dana
20:00 Neki bolji ljudi
Više...
PINK Plus
15:30 Elita
18:30 Nacionalni dnevnik
20:00 Obični ljudi
Više...
PINK Extra
17:00 Pink džuboks
20:00 Pink džuboks
21:00 Pink džuboks
Više...
PINK Film
18:00 Rani sneg u Minhenu
19:30 Lude godine
21:15 Vojnici
Više...
PINK Fashion
17:37 Fw
18:14 FW Boris Banović
18:20 Designers at work
Više...
PINK World
Više...
RTL Adria
18:00 Bela lađa
18:50 Jutro će promeniti sve
19:15 Ubice mog oca
Više...
Star Channel
18:05 Škorpion
19:00 CSI: Miami
20:00 Izgubljeni
Više...
Star Life
18:00 Susjedstvo
18:35 Susjedstvo
19:00 New Amsterdam
Više...
Star Crime
18:10 Plava krv
19:05 Plava krv
20:05 Navy CIS: New Orleans
Više...
Star Movies
17:55 Sve zbog jednog dječaka
20:10 Flash
21:05 Transformeri: Posljednji vitez
Više...
AXN
18:00 Navy CIS
18:45 Navy CIS
19:25 Mornarički specijalci
Više...
AXN Spin
17:50 Profileri
18:55 Najskuplje krstarenje na svijetu
20:05 Poznato zlo
Više...
HBO
18:01 Jastog
20:02 Perzijska verzija
21:53 Nemontirani Cannes
Više...
HBO 2
17:17 Neovisni kandidat
19:02 International
21:01 Zmajeva kuća
Više...
HBO 3
17:27 Djevojka koja obećava
19:21 Banshee
20:08 Banshee
Više...
Cinemax
16:40 Medusa Deluxe
18:20 Nesvjesno
20:01 Primalje
Više...
Cinemax 2
16:36 Viši zakon
18:37 Fifi
20:30 Ostati mrtav
Više...
Pickbox TV
17:36 Misteriji vjesnika Chronicle: Vezane loze
19:11 Momci s Madisona
20:06 Naš ranč
Više...
KinoTV
15:45 Izgubljene iluzije
18:20 Trijumf
20:15 Zvijezde u podne
Više...
Klasik TV
17:56 Diverzanti
19:17 Vratiće se rode
20:03 Vratiće se rode
Više...
AMC
16:45 Mladenkin otac 2
18:25 Redovnice nastupaju 2
20:05 Dosje X
Više...
TV1000
16:55 Dućan čuda gospodina Magoriuma
18:50 Dama u dvorištu
21:00 Lara Croft Tomb Raider 2: Kolijevka života
Više...
Epic Drama
17:55 Gđica Marple
19:30 Detektiv Murdoch
20:15 Detektiv Murdoch
Više...
CineStar TV PREMIERE 1
15:50 Mali Buda
18:15 Ta luda vjenčanja 3
20:00 Operativac
Više...
CineStar TV PREMIERE 2
16:25 Prinčevi pustinje
18:20 Love & Mercy
20:30 Do posljednjeg daha
Više...
CineStar TV 1
17:35 Izgubljeni na horizontu
19:20 Seinfeld V, ep. 21
19:50 Seinfeld V, ep. 22
Više...
CineStar TV 2
16:30 Žene
18:20 Kućni ljubimci na tajnom zadatku
19:45 Heineken: Otmica kralja piva
Više...
CineStar TV ACTION
18:00 Pakao na horizontu
20:00 Noćni jahači
21:55 Opstanak
Više...
CineStar TV FANTASY
16:15 Veliko plavetnilo
18:40 Jednaki
20:30 Dredd
Više...
CineStar TV COMEDY
16:50 Male žene
18:50 Taxi 2
20:20 Majčin dan
Više...
Nova Family
18:04 Zlatni dvori
18:49 Na granici
19:32 Na granici
Više...
Nova Cinema
17:32 Dugo na nišanu
18:55 Dragocjeni teret
20:19 Ona je najbolja
Više...
Sportska TV
18:00 Zagreb - Nexe, Rukomet, Premijer liga (M)
19:55 Tko zna - olimpijski kviz
20:00 Vijesti AJB
Više...
Eurosport 1
17:50 Brdski biciklizam: Svetski.
18:30 Brdski biciklizam: Svetski.
19:00 Biciklizam: Svetska turneja.
Više...
Eurosport 2
18:00 Olimpijske igre: Dom.
18:30 Olimpijske igre: Dom.
19:30 Olimpijske igre: Dom.
Više...
SK 1
17:00 Fudbal - EP U17 (M): Denmark - Croatia
18:55 Clubland
19:30 Fudbal - EP U17 (M): Cyprus - Serbia
Više...
SK 2
13:30 ATP 250 Geneva & WTA 250 Rabat & ATP 250 Lyon & WTA 500 Strasbourg: 1/4 Finala
20:25 Košarka - Španjolska liga: Playoffs - 1/4 Finale (G2): Tenerife - Barcelona
22:30 Košarka - Euroleague Next Generation: Ulm - Mega
Više...
SK 3
17:45 Odbojka - Liga nacija (m): Iran - Serbia
19:25 Fudbal nekad & SK Moments
19:40 Nogomet - Turski kup: Finale: Besiktas - Trabzon
Više...
SK 4
17:55 Pregled portugalske lige: poslednje kolo
18:45 Fudbal - Holandska liga: Pregled
20:45 Na današnji dan
Više...
SK 5
13:30 WTA 250 Rabat & WTA 500 Strasbourg & ATP 250 Lyon & ATP 250 Geneva: 1/4 Finala
22:00 Sport Klub 5 Promo 3
23:00 Sport Klub 5 Promo 4
Više...
SK 6
17:50 Košarka - Litvanska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G2): Lietkabelis - Zalgiris
20:00 Sport Klub 6 Promo 4
21:05 Košarka - Francuska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G1): Paris - Asvel
Više...
SK 7
17:00 Fudbal - EP U17 (M): Ukraine - Czechia
19:00 Sport Klub 7 Promo 5
20:00 Fudbal - Saudijska liga: Hilal - Tai
Više...
SK 8
18:00 Odbojka na pesku - Pro Tour Porto (Ž)
19:00 Odbojka na pesku - Pro Tour Porto (M)
20:00 Odbojka na pesku - Pro Tour Porto (M)
Više...
SK 9
13:30 WTA 250 Rabat & WTA 500 Strasbourg & ATP 250 Lyon & ATP 250 Geneva: 1/4 Finala
18:30 Košarka - Nemačka liga: Playoffs - 1/4 Finale (G4): Vechta - Chemnitz
20:30 Sport Klub 9 Promo 1
Više...
SK 10
18:00 Odbojka na pesku - Pro Tour Porto (Ž)
19:00 Odbojka na pesku - Pro Tour Porto (M)
20:00 Fudbal - Saudijska liga: Riyadh - Nassr
Više...
SK Golf
18:00 LPGA Cognizant Founders Cup: Day 4
20:00 LPGA Mizuho Americas Open: Day 1
23:00 LPGA Mizuho Americas Open: Day 2
Više...
SK HD
16:45 Nogomet - Bugarska liga: CSKA 1948 - Botev Plovdiv
18:45 Zlatni momenti YU sporta
19:00 Odbojka - Liga nacija (m): Turkey - Holland
Više...
SK 4K
17:15 F1 Abu Dhabi: Trka
20:15 F1 Bahrain: Trka
22:45 F1 Saudi Arabia: Trka
Više...
Arenasport 1
18:00 Goran Šprem, Arena specijal
18:30 Ny Yankees - Seattle, Baseball - MLB
21:00 Atalanta - Bayer Leverkusen, Nogomet, Europa liga
Više...
Arenasport 2
16:20 1/4 Finale, Hokej na ledu, Svjetsko prvenstvo
18:30 New York - Florida G1, NHL
20:20 1/4 Finale, Hokej na ledu, Svjetsko prvenstvo
Više...
Arenasport 3
17:00 Metz - Psg, Nogomet, Francuska liga
19:00 Torino - Milan, Nogomet, Talijanska liga
21:00 Man City - West Ham, Nogomet, Premier League
Više...
Arenasport 4
18:00 Borac - Zrinjski, Nogomet, Kup BiH
20:00 Arena specijal
20:45 Cagliari - Fiorentina, Nogomet, Talijanska liga
Više...
Arenasport 5
16:20 1/4 Finale, Hokej na ledu, Svjetsko prvenstvo
19:00 30 za 30
20:20 1/4 Finale, Hokej na ledu, Svjetsko prvenstvo
Više...
Arenasport 6
16:45 Salernitana - Verona, Nogomet, Talijanska liga
18:30 Celtic - St Mirren, Nogomet, Škotski Premiership
21:00 Betis - Real Sociedad, Nogomet, Španjolska liga
Više...
Arenasport 7
17:00 Real Madrid - Bayern, Nogomet, Liga prvaka
19:00 Roma - Milan, Nogomet, Europa liga
21:00 Olymipacos - Aston Villa, Nogomet, Konferencijska liga
Više...
Arenasport 8
16:00 Divisional Playoffs Game 4, NFL
19:00 30 za 30
20:00 New York - Boston 1984., Košarka, NBA Classic Games
Više...
Arenasport 9
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
Više...
Arenasport 10
00:00 Najava programa
00:00 Najava programa
Više...
Extreme Sports
18:00 Pro Bull Riders
19:00 X Games - Aspen
20:00 Extreme Fighting Championship
Više...
SK Fight
16:30 UFC Fight Night 122 Andrade vs Blanchfield
18:45 Zagreb Boxing Queen
22:15 UFC Unleashed
Više...
GP1
18:00 Rotor
18:45 Le Castellet - sažetak, European Le Mans Series
19:45 Jedrenje: World Sailing Show
Više...
Sport 1
18:00 Pawn Stars - Die Drei vom Pfandhaus
18:30 American Pickers
19:30 Madhouse - Die SPORT1 Darts Show
Više...
SK Esports
15:20 CS2: Fortuna Counter Strike 2 KUP: Finale
19:00 Liga legendi - EBL: 1. kolo
23:00 EGS - Postao sam glavni baja u selu: Manor Lords
Više...
CMC
18:00 CMC Mix
19:00 CMC Vijesti
19:15 100% hitovi
Više...
Jugoton
17:00 Best of
19:00 Vremeplov
20:00 Ljubavna priča
Više...
MTV Europe
18:10 Catfish: The TV Show
19:00 Catfish: The TV Show
19:45 Caught In The Act: Unfaithful
Više...
MTV Hits
18:00 Worldwide Hits
20:00 Euro Hits!
21:00 Totally 10s!
Više...
Club MTV
18:00 Ultimate Rap & RnB
19:00 100% Party Tunes!
23:00 Reload! Club Classics
Više...
MTV 00s
16:00 Non-Stop Y2Ks!
21:00 Supermassive Rock Anthems!
22:00 Hits Don't Lie!
Više...
MTV 90s
16:00 Smells Like The 90s
19:00 YO MTV! 90s Rap & R'n'B
22:00 Alternative Nation
Više...
MTV 80s
18:00 Non-Stop 80s Hits!
20:00 MTV 80s At the Movies!
22:00 Rock Anthems!
Više...
Stingray iConcerts
17:23 Of Monsters and Men - Main Square Festival 2013
18:21 The Black Keys - Live at Main Festival Square
19:52 The Kills - Live at Coachella
Više...
Mezzo TV
17:25 Don Giovanni
20:30 Nancy Jazz Pulsations
21:40 Estival Jazz Lugano
Više...
bravo! TV
16:40 Najbolja domaća glazba
18:15 Living room acoustic
18:50 Najbolja domaća glazba
Više...
DM Sat
18:10 SMS chat
19:00 Marketing
19:10 Estradne vijesti
Više...
Discovery Channel
18:00 A kako to oni rade?
18:30 Kako se proizvode...
19:00 Lovac na starine: Restauratori
Više...
Discovery Science
17:40 How the Universe Works
18:30 Kako se proizvode...
18:55 Kako se proizvode...
Više...
Animal Planet
18:00 Luđački bazeni: Poludimo do kraja
19:00 Život na veterinarskom sveučilištu
20:00 Renoviranje skloništa za životinje
Više...
BBC Earth
17:20 Tajne vaše hrane
18:15 Planet Zemlja III
19:15 Život ispod nule
Više...
National Geographic
18:00 Auto SOS
19:00 Napuštene građevine
20:00 Istrage zrakoplovnih nesreća
Više...
Nat Geo Wild
18:00 Zmije u gradu
18:55 Zmije u gradu
19:50 Divlje kraljevstvo
Više...
Travel Channel
18:00 Ekspedicija u nepoznato: Nakon lova
19:00 Srodne duše (duhovi)
20:00 The Dead Files
Više...
Travel XP
18:00 Foodicted
18:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan
19:00 Off the Grid
Više...
Viasat Explore
17:50 Kamenolomci
18:50 Nevjerojatne inženjerske pogreške
19:50 Australski lovci na dragulje
Više...
Viasat Nature
17:25 Riječna čudovišta
18:15 Evolucija
19:10 Kraljevi koji nestaju - Namibski lavovi
Više...
Viasat History
17:40 Najvažniji događaji Drugog svjetskog rata u boji
18:50 Drugi svjetski rat - Bitke za Europu
19:55 Tajno oružje: 2. Svjetski rat
Više...
History Channel
18:10 Drevni izvanzemaljci
18:50 Skladišni ratovi
19:10 Skladišni ratovi
Više...
History 2
18:00 U potrazi za mumijama
18:45 Prokletstvo zlata iz Građanskoga rata
19:30 Neidentificirani: Američka istraga o NLO-ima
Više...
Doku TV
18:00 Velika putovanja željeznicom kroz Aziju
19:00 Bijeg na selo
20:00 Prokletstvo Von Dutcha
Više...
TLC
18:00 sMothered
19:00 Extreme Cheapskates
19:30 Extreme Cheapskates
Više...
Crime & Investigation
17:30 Prvih 48 sati
18:15 Prvih 48 sati
19:00 Lovac na ubojstva
Više...
24 Kitchen
18:00 Miljuschkina brza jela
18:30 Miljuschkina brza jela
19:00 David Skoko: Motor, loza, kuhača
Više...
Kitchen TV
18:10 Lijepi Brka i Vjeko Kramer
18:30 Divlja kuhinja
18:45 Sa slatkim na ti
Više...
MyZen
18:10 Yoga for kids
18:15 Yoga for kids
18:20 Yoga for kids
Više...
Fashion TV
18:00 Fashion From China
18:30 Fashion From China
19:00 Fashion Destination
Više...
E!
18:00 "Holivudski medij" s Tylerom Henryjem
19:00 Uhvatiti Kelcea
20:00 Uhvatiti Kelcea
Više...
HRT 4
18:00 Hrvatska danas Zagreb
18:20 Hrvatska danas Čakovec
18:50 EU izbori: Iskoristi svoj glas!
Više...
N1
18:00 Dnevnik
18:50 Global info CNN
19:00 Sport Klub Info
Više...
Euronews
18:00 Euronews Now
18:15 Euronews Now
18:30 Euronews Now
Više...
Deutsche Welle
18:00 DW News (DW News), Germany, 2024
18:30 Conflict Zone (Conflict Zone), History, Germany, 2024
19:00 DW News (DW News), Germany, 2024
Više...
Al Jazeera Balkans
18:00 News Live
18:30 The Bottom Line
19:00 News Live
Više...
BBC World News
18:00 Verified Live (Verified Live), United Kingdom, 2024
18:30 Focus on Africa (BBC Focus on Africa), United Kingdom, 2024
19:00 The World Today with Maryam Moshiri (The World Today with Maryam Moshiri), United Kingdom, 2024
Više...
CNN
18:00 One World (One World), USA, 2024
19:00 Amanpour (Amanpour), USA, 2012
20:00 Isa Soares Tonight (Isa Soares Tonight), USA, 2022
Više...
Sky News
18:00 The News Hour With Mark Austin
18:30 The News Hour With Mark Austin
19:00 The News Hour With Mark Austin
Više...
CNBC
18:00 Fast Money Halftime Report
19:00 The Exchange
20:00 Power Lunch
Više...
Bloomberg
18:00 Bloomberg Markets (Bloomberg Markets), USA, 2024
19:00 The David Rubenstein Show: Peer to Peer Conversations (The David Rubenstein Show), USA, 2024
19:30 Leaders with Lacqua (Leaders with Lacqua), USA, 2024
Više...
Al Jazeera English
18:00 News Live
18:30 The Bottom Line
19:00 News Live
Više...
France 24
18:00 The News
18:15 Top Story
18:30 The News
Više...
France 24
18:00 Le journal
18:16 Le fait du jour
18:30 Le journal
Više...
CGTN
18:00 Global Business Europe
19:00 Africa Live
20:00 Global Business Africa
Više...
CCTV 4
18:00 Music Fair
18:45 Cartoon City
19:30 National Treasures found
Više...
RTL Kockica
13:15 Vesela učionica
19:05 Štrumpfovi (2021.)
19:15 Štrumpfovi (2021.)
Više...
Toon Kids
18:00 Barbapapa
18:12 Barbapapa
18:23 CoComelon
Više...
MiniTV
17:30 Winx Club
18:40 Gladijatorska akademija
19:30 Mali leteći medvjedići
Više...
Cartoonito
18:10 Batwheels
18:25 Grizli i plavi glodavci
18:35 Grizli i plavi glodavci
Više...
Cartoon Network
17:50 Ninjago: Uspon zmajeva
18:20 Gumballov čudesni svijet
18:30 Gumballov čudesni svijet
Više...
Nickelodeon
18:01 Bučna kuća obitelji Glasnić
18:30 Opasne snage
19:00 Opasne snage
Više...
Nickelodeon Junior
18:05 Dora istražuje
18:25 Barbapapa
18:45 Šou malog kuhara
Više...
Nicktoons
18:05 Spužva Bob Skockani
18:27 Avatar: Legenda o Aangu
18:52 Kuća obitelji Glasnić
Više...
Disney Channel
18:06 Pretty Freekin Scary
18:30 Kiff
18:55 Kiff
Više...
KiKA
18:10 Mama Fuchs und Papa Dachs
18:35 Lieselotte
18:47 Baumhaus
Više...
RiC
18:00 RoboRoach
18:30
Rescue Heroes
18:54 Deine Gutenachtgeschichte auf Ric
Više...
Baby TV
18:00 Dječji sadržaj
19:00 Dječji sadržaj
20:00 Dječji sadržaj
Više...
Da Vinci
17:54 Kako napraviti dobre stvari
18:15 Matilda i Ramsayjevi
18:30 Mladi veterinari
Više...