Programme TV: Tchéquie, 24/06/2024, lundi
00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
01:00 Gejzír
01:45 Hobby naší doby
02:25 Bolkoviny
03:10 Banánové rybičky
03:35 Na forbíně TM
04:15 Hračky pro kůzlata
04:40 Slavíme stříbrnou svatbu
05:05 Kratochvíle
05:30 Zajímavosti z regionů
05:59 Studio 6
09:00 Walker: Independence (4)
09:40 Operetní féerie
10:05 Hudební profil - Karel Zich
10:35 Doktor Martin 2 (7)
11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
12:00 Zprávy ve 12
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30 Horákovi (31)
13:20 Horákovi (32)
14:15 Takhle jsme to nemysleli
15:00 Nemocnice na kraji města (5)
15:55 Magnum (Není třeba vědět)
16:45 Na cestě po Kantábrii
17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:40 Černé ovce
17:57 Kořeny lesa (16)
18:00 Události v regionech
18:25 Kde domov můj?
18:55 Události za okamžik a počasí
19:00 Události
19:56 Branky, body, vteřiny
20:10 Stíny v mlze II (12)
21:15 Neviditelní (1)
22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:20 Trpaslík (1)
23:00 Sisi (4)
23:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:10 Superlov
02:40 Kriminálka Las Vegas VII (Prázdné oči)
03:20 Střepiny
03:50 Dáma a Král II (Ať žije král)
04:45 Novashopping
05:55 Snídaně
08:35 Ulice (4730)
09:35 Odznak Vysočina III (Rukojmí)
10:50 Můj přítel Monk II (Pan Monk se střetne s playboyem)
11:45 Tescoma s chutí
12:00 Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:20 Ordinace v růžové zahradě 2 (Dárek k narozeninám)
13:35 Kriminálka Miami VIII (Bouře)
14:35 Kriminálka Miami VIII (Miami, máme problém)
15:30 Výměna manželek XI
16:57 Odpolední Počasí
17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:45 Na lovu II
18:55 Hospoda (Závěť)
19:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
20:20 Specialisté (Dvojí život)
21:25 Specialisté (Na scestí)
22:30 Víkend
23:10 Kriminálka Las Vegas V (Hadi)
00:10 Kriminálka Miami VIII (14)
01:10 Kriminálka Miami VIII (15)
02:05 Kriminálka Las Vegas V (12)
02:50 Můj přítel Monk II (8)
03:45 Ordinace v růžové zahradě 2 (180)
04:45 Novashopping
05:55 Snídaně
01:45 G. I. Joe Origins: Snake Eyes
04:20 Jak se staví sen
05:20 Rozpal to, šéfe!
05:55 Nový den
06:00 Nový den
07:00 M*A*S*H V (20)
07:25 M*A*S*H V (21)
07:55 M*A*S*H V (20)
08:25 M*A*S*H V (23)
08:55 M*A*S*H V (24)
09:30 Hořký svět I (6)
10:40 Policie Hamburk XI (13)
11:35 Policie Hamburk XI (14)
12:35 Closer: Nové případy II (17)
13:30 Komisař Rex V (3)
14:35 Policie v akci
15:30 Ano, šéfe!
16:45 Inkognito
17:55 Prostřeno!
18:55 Hlavní zprávy
19:40 Krimi zprávy
19:55 Showtime
20:15 Hořký svět I (7)
21:35 Hořký svět (8)
22:50 České chaty snů
23:45 Receptář prima nápadů
00:30 Policie v akci
01:30 Policie Hamburk XI (13)
02:30 Policie Hamburk XI (14)
03:30 Closer: Nové případy II (17)
04:40 Rozpal to, šéfe!
05:55 Nový den
00:45 Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
02:50 Bez věcí nad věcí
04:55 Zachraňte Willyho 3
06:15 Ztracené okamžiky
08:00 Jesse Stone: Bludiště pochybností
09:50 UglyDolls
11:20 Hunger Games: Síla vzdoru 1. část
13:45 To musí být láska
15:35 Psí domov
17:30 Zrození šampiona
20:00 Muži v černém 2
21:40 Chladnokrevný odkaz
23:30 Joker
01:50 Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
03:25 Láska na talíři
05:00 Zpátky do lavice
00:30 Teorie velkého třesku VIII (8-11)
02:10 Malý Sheldon VI (1,2)
02:50 Zlatá sedmdesátá V (22,23)
03:30 Griffinovi V (18)
03:50 Americký táta (1)
04:10 Tele Tele
04:35 Stahovák
05:05 2 $ocky VI (2)
05:25 Ženatý se závazky (10)
05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (46-49)
06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (27)
06:50 Přátelé VI (2,3)
07:45 2 $ocky VI (6-9)
09:30 Malý Sheldon VI (3-6)
11:05 Ženatý se závazky (12,13)
12:05 Dva a půl chlapa III (5,6)
12:55 Přátelé VI (2,3)
13:50 Teorie velkého třesku VIII (8-11)
15:30 2 $ocky VI (10-13)
17:20 Zlatá sedmdesátá V (24,25)
18:15 Dva a půl chlapa III (7,8)
19:05 Malý Sheldon VI (7,8)
20:00 Teorie velkého třesku VIII (12-15)
21:45 Přátelé VI (4,5)
22:40 Americký táta (2,3)
23:30 Dva a půl chlapa III (7,8)
00:25 Teorie velkého třesku VIII (12-15)
02:10 Malý Sheldon VI (3,4)
02:45 Zlatá sedmdesátá V (24,25)
03:25 Americký táta (2,3)
04:05 Tele Tele
04:35 2 $ocky VI (6)
05:00 Ženatý se závazky (12,13)
05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (50-53)
01:45 RoboCop
03:15 Strážci hranic: Austrálie (4)
03:30 NBA (*****) (*****)
05:30 Walker, Texas Ranger VI (15)
06:10 Souboj Titánů II (8)
06:55 Mistři zastavárny XXIII (8)
07:50 Rio Lobo
10:00 Kobra 11 XXIII (9)
11:50 Walker, Texas Ranger VI (16)
12:45 Válka skladů IX (9)
14:35 Mistři zastavárny XXIII (9)
15:30 Strážci hranic: Austrálie (7)
16:35 Kobra 11 XXIII (11)
18:40 Válka skladů IX (11)
19:35 Mistři zastavárny XXIII (10)
20:30 Američtí sběratelé XIX (5)
21:25 Kachní dynastie (6)
22:20 Walker, Texas Ranger VI (17)
23:20 Kobra 11 XXIII (11)
01:15 Maximální limit
03:05 Souboj Titánů II (8)
03:45 Walker, Texas Ranger VI (17)
04:30 Sportovní originály - 180 s Damonem Hetou
05:05 If it´s easy it´s not fun
05:45 Walker, Texas Ranger VI (16)
00:50 Myšlenky zločince VI (Cizinec)
01:25 Myšlenky zločince VI (Mučitel)
02:05 Myšlenky zločince VI (Tajemství mořského dna)
02:45 Médium II (16)
03:30 Na lovu
04:10 Co na to Češi
05:25 Riskuj!
06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
07:15 Na lovu II
08:10 MasterChef Česko VI (25)
09:25 Můj přítel Monk II (Pan Monk a spící podezřelý)
10:15 Dobrodružství Sherlocka Holmese (Domácí pacient)
11:20 Médium II (Moje sladké dítě)
12:15 Beze stopy VI (Sen o bohatství)
13:05 MasterChef Česko VI (26)
14:20 Tescoma s chutí
14:25 Dobrodružství Sherlocka Holmese (Spolek ryšavců)
15:30 Médium II (Allison v Říši divů)
16:20 Kriminálka Las Vegas IV (Papírovou či igelitovou)
17:15 Kriminálka Las Vegas IV (Ranní budíček)
18:10 Kriminálka Miami VIII (Bouře)
19:05 Kriminálka Miami VIII (Miami, máme problém)
20:00 To je vražda, napsala (Vražda v hotelu)
20:55 To je vražda, napsala (Vražda v autobuse)
21:55 Beze stopy VI (Na rozcestí)
22:50 Médium II (Štěstí v lásce)
23:40 Dobrodružství Sherlocka Holmese (Spolek ryšavců)
00:45 To je vražda, napsala (19)
01:30 To je vražda, napsala (20)
02:15 Beze stopy VI (17)
03:00 Médium II (17)
03:40 Dobrodružství Sherlocka Holmese (11)
04:30 Na lovu II
05:15 Co na to Češi
05:50 Riskuj!
01:20 Simpsonovi XXXI (19)
01:50 Simpsonovi XXXI (20)
02:15 Simpsonovi XXXI (21)
02:45 Simpsonovi XXXI (22)
03:15 Jmenuju se Earl II (17)
03:45 Jmenuju se Earl II (18)
04:15 Spartakus: Krev a písek I (11)
05:03 Přestávka ve vysílání
06:10 Těžká dřina
06:35 Autosalon.tv
07:25 Prima Partička
08:25 Top Gear XXII (4)
09:30 Top Gear XXIII (5)
10:35 Hvězdná brána X (9)
11:30 Hvězdná brána X (10)
12:40 Jmenuju se Earl II (17)
13:05 Jmenuju se Earl II (18)
13:35 Simpsonovi XXX (18)
14:05 Simpsonovi XXX (19)
14:30 Simpsonovi XXX (20)
15:00 Simpsonovi XXX (21)
15:20 Hvězdná brána X (11)
16:15 Hvězdná brána X (12)
17:20 Jmenuju se Earl II (19)
17:50 Jmenuju se Earl II (20)
18:15 Simpsonovi XXXII (1)
18:45 Simpsonovi XXXII (2)
19:15 Simpsonovi XXXII (3)
19:45 Simpsonovi XXXII (4)
20:15 Prima Partička - prostě to nejlepší
21:25 Mikýřova hysteorie českých dějin
22:05 Escape
23:05 Nezvěstná II (9)
23:50 Re-Play
00:20 Simpsonovi XXXII (1)
00:50 Simpsonovi XXXII (2)
01:20 Simpsonovi XXXII (3)
01:50 Simpsonovi XXXII (4)
02:20 Jmenuju se Earl II (19)
02:45 Jmenuju se Earl II (20)
03:15 Top Gear XXIII (5)
04:30 Spartakus: Krev a písek I (12)
05:22 Přestávka ve vysílání
00:00 Rodina doktora Kleista IX (7)
01:05 Rodina doktora Kleista IX (8)
02:15 Čas lásky a třešní (68)
03:20 Čas lásky a třešní (69)
04:25 Lásce navzdory (79)
05:30 Karolína, domácí kuchařka
06:00 Na zámku
06:05 Karolína, domácí kuchařka
06:30 Prostřeno!
07:25 Sestřičky (69)
08:50 Svatby v Benátkách I (16)
10:20 Prostřeno!
11:00 Ano, šéfe!
12:10 Tajemství pod povrchem
13:55 Doktor z hor: Nové příběhy I (6)
14:55 Doktor z hor: Nové příběhy I (7)
15:55 Čas lásky a třešní (70)
16:55 Čas lásky a třešní (71)
17:55 Doktor z hor: Nové příběhy I (8)
18:55 Doktor z hor: Nové příběhy II (1)
20:00 Inga Lindström (23)
21:55 Sestřičky (70)
23:10 Česko na grilu
00:15 Rodina doktora Kleista IX (9)
01:20 Rodina doktora Kleista IX (10)
02:35 Čas lásky a třešní (70)
03:35 Čas lásky a třešní (71)
04:45 Lásce navzdory (80)
05:29 Přestávka ve vysílání
00:25 Časoprostor I (1)
01:40 Koloseum I (2)
02:40 Odhalené skvosty: Monumenty Francie I (3)
03:50 Čína: Přípravy na bouři (1)
04:55 Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli I (3)
05:40 Přestávka ve vysílání
06:00 Když žraloci útočí V (9)
06:45 Jane Goodallová: Naděje (1)
07:45 Krásy Kanárských ostrovů I (2)
08:55 Úžasné domy (8)
09:55 Když žraloci útočí VII (3)
10:50 Tajemství oceánů II (3)
11:55 Tajemství supertováren II (2)
12:55 Údržbáři v akci (2)
14:00 Zapomenuté megastavby VIII (10)
15:00 Kouzlo železniční architektury II (5)
15:55 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem I (1)
16:55 Vetřelci dávnověku XIII (1)
17:50 Normandie: Země bojovníků I (1)
18:55 Největší mýty historie I (2)
20:00 Prima ČESKO
20:35 Prima SVĚT
21:05 Neznámé italské ostrovy II (4)
22:15 Velkolepý vesmír (5)
23:25 Časoprostor II (6)
00:25 Letecké katastrofy: Nové důkazy V (5)
01:30 Svět sportu: Rok za rokem (26)
02:00 Honba za adrenalinem II (2)
02:35 Mistři bolesti I (4)
03:30 Železnice v arktickém ledu (6)
04:40 Zvířecí odysea I (4)
05:32 Přestávka ve vysílání
02:25 Čelisti
05:15 M*A*S*H
05:38 Přestávka ve vysílání
06:00 Nad krajinou
06:05 Bolek a Lolek na Divokém západě VI (1)
06:15 Námořní vyšetřovací služba XI (4)
06:55 Námořní vyšetřovací služba XI (5)
07:50 Mstitelé
09:45 Najednou jsme rodina
12:05 Co jsme komu zase udělali?
14:10 Největší showman
16:20 Zaříkávač koní
20:00 Výměna
23:00 Osudová seance
01:15 Terminátor: Temný osud
03:50 Námořní vyšetřovací služba XI (4)
04:50 Námořní vyšetřovací služba XI (5)
05:31 Přestávka ve vysílání
00:05 Vraždy na Sandhamnu (V nemoci i ve zdraví)
02:10 Closer: Nové případy IV (Ve spárech štěstěny)
03:15 Vražedné záhady slečny Fisherové III (Vražda v hotelu Grand)
04:40 Castle na zabití (Nekupujte padělky)
05:35 Noční Praha
06:00 Noční Praha
06:20 Policie v akci
07:05 Closer: Nové případy IV (Kéž bys tu byla)
08:00 Komisař Rex V (Rex se mstí)
09:00 Castle na zabití (Sběratelé šperků)
09:50 Stíny smrti (Vražda v Aigues-Mortes)
11:50 Columbo (Smrt v aréně)
13:25 Případ pro dva V (Cizí srdce)
14:40 Castle na zabití (Duchové)
15:35 Námořní vyšetřovací služba XII (Kadeti)
16:35 Stíny smrti (Vraždy v Avignonu)
18:30 Columbo (Posvítit si na vraždu)
20:15 Námořní vyšetřovací služba XII (Kocovina)
21:05 Sběratelé kostí VII (Vzpomínky v mělkém hrobě)
22:00 Closer: Nové případy IV (Pátá dynastie)
22:55 Případ pro dva V (Vražedná výhra)
00:00 Zločiny z vřesovišť: Proti proudu
00:20 Případy detektiva Murdocha IX (9)
01:20 Případy detektiva Murdocha IX (10)
02:15 TaJeMno (21)
03:10 Ze dvora II (8)
03:20 Výleťák (146)
03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (124)
03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (125)
04:20 Proměny víkendových domů IV (1)
05:10 Zahradní proměny VII (28)
06:00 Moje místa (Barbora Kodetová)
07:05 Případy detektiva Murdocha IX (10)
08:00 Proměny víkendových domů IV (2)
09:00 Zahradní proměny VII (29)
10:00 Vražedná čísla V (19)
10:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (20)
11:55 Přijde září
14:15 Případy detektiva Murdocha IX (11)
15:15 Vražedná čísla V (20)
16:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (21)
17:10 Proměny víkendových domů IV (3)
18:10 Zahradní proměny VII (30)
19:10 Případy detektiva Murdocha IX (12)
20:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V (18)
21:55 Síla lásky
00:10 Svatba podle Margot
02:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (21)
02:50 Vražedná čísla V (20)
03:40 Ze dvora II (8)
03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (126)
04:20 Proměny víkendových domů IV (2)
05:10 Zahradní proměny VII (29)
00:30 Naše zprávy
00:45 VIP svět
00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
02:10 Na plac!
03:05 Ostříháno
04:40 Nebezpečné vztahy
05:25 Jak to dopadlo!?
06:20 Jak to dopadlo!?
07:15 Nebezpečné vztahy live
08:50 Klenot TV
13:40 Šťastná 7
14:35 Jak to dopadlo!?
15:55 Nebezpečné vztahy
16:50 Šťastná 7
17:45 Nebezpečné vztahy
18:45 Jak to dopadlo!?
19:40 Naše zprávy
19:50 VIP svět
20:05 Vaše peníze
20:10 Počasí
20:15 Vraždy v Pregau (3)
22:10 El Chapo II (10,11)
00:05 Intim s Heidi Janků
00:45 Naše zprávy
01:00 VIP svět
01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
01:50 Na plac!
03:05 Ostříháno
00:55 Babica vs. Sapík
01:45 Ostříháno
02:50 Na plac!
03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
05:45 Co bude dnes k večeři?
05:55 Vtip za stovku!
07:00 Popelka
08:35 Nebezpečné vztahy
10:05 Nebezpečné vztahy
11:35 Klenot TV
14:00 Klenot TV
16:25 Co bude dnes k večeři?
16:35 Popelka
17:55 Poklad z půdy
19:05 Vtip za stovku!
20:15 Nebezpečné vztahy
21:00 Nebezpečné vztahy
22:00 Nebezpečné vztahy
23:00 Nebezpečné vztahy
23:55 Jak to dopadlo!?
01:00 Nebezpečné vztahy live
01:55 Ostříháno
03:00 Na plac!
03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
02:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50 Ostříháno
04:20 Na plac!
06:00 Šťastná 7
06:55 Soudce Alexandr
13:15 Soudkyně Barbara
14:30 Soudce Alexandr
15:45 Soudkyně Barbara
16:45 Soudce Alexandr
17:55 Soudkyně Barbara
19:00 Soudkyně Barbara
20:05 Soudkyně Barbara
21:10 Soudce Alexandr
22:15 Soudkyně Barbara
23:25 Soudce Alexandr
03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
04:30 Na plac!
00:35 Rodinné prípady
01:20 Modré z neba
05:00 Televízne noviny
06:00 Teleráno
08:30 Reflex
08:45 Susedia
09:20 Susedia
10:00 Svokra
10:55 Rodinné prípady
12:00 Televízne noviny 12
12:10 Športové noviny 12
12:15 Reflex
12:30 Búrlivé víno (39)
13:20 V mene zákona
14:20 Rodinné prípady
15:05 Rodinné prípady
15:50 Rodinné prípady
17:00 Prvé Televízne noviny
17:25 Prvé Športové noviny
17:30 Reflex
18:00 Búrlivé víno (40)
19:00 Televízne noviny
20:00 Počasie
20:15 Športové noviny
20:30 Horná Dolná XII (Klebety)
21:40 Horná Dolná XII (Cudzoložníci)
22:40 Horná Dolná XII (Nehoda)
23:35 Farma
00:30 Survivor II (19)
01:35 Aj múdry schybí XII (2)
02:40 Partička (31)
03:40 Rodinné prípady IV (1)
04:20 Rodinné prípady I (1)
05:00 Televízne noviny
00:15 Country estráda
01:10 DO-RE-MI
02:05 Televizní noviny
02:50 Tele Tele
03:15 Mr. GS
04:05 Country estráda
05:00 DO-RE-MI
05:55 Snídaně
08:40 Panoptikum Ivana Mládka
09:00 Ulice
09:45 Specialisté
10:45 Na lovu
11:30 Riskuj
12:00 Polední Televizní noviny
12:20 Babicovy dobroty
12:50 Tescoma s chutí
12:55 Profesor T.
13:55 Ulice
14:45 Ordinace v růžové zahradě 2
15:50 Ordinace v růžové zahradě 2
16:57 Odpolední Počasí
17:00 Odpolední Televizní noviny
17:30 Babicovy dobroty
17:45 Na lovu
18:45 Tescoma s chutí
18:55 U Haliny v kuchyni
19:30 Televizní noviny
20:20 Specialisté
21:25 Specialisté
22:30 Víkend
23:00 Ulice
23:50 Ordinace v růžové zahradě 2
00:00 Delukse (Kar)
00:55 1890 (Krysa)
02:00 Profesionálové II (Policie má talent)
02:40 Noviny
03:15 Na chalupě
04:00 Krimi
04:20 Noviny
04:55 Krimi
05:20 Noviny
05:50 Habovřesky
06:55 Soudní síň (Už je ženatý)
08:00 Soudní síň (Loupež kufříku)
09:00 Rodinné záležitosti (Láska za peníze, Rozvedení manželé)
10:15 První oddělení
11:20 Soudní síň (Zničila mě)
12:20 Soudní síň (Syn chce být ženou)
13:25 Policisté v akci
14:30 Policisté v akci
15:30 Rodinné záležitosti (Bezdomovec, Pojídači slepic)
16:50 Soudní síň (Berani)
17:55 Soudní síň (Debil prkenný)
19:00 Krimi
19:30 Noviny
20:20 Haló, tady Orchestr a balet ČST (9)
21:25 Všechno, co mám rád (Hosté: IMT Smile, Ján Ďurovčík)
23:15 Tchyně na zabití
23:20 Ordinace v růžové zahradě 2 XXII (25)
00:30 Nemocnice Chicago Med VI (15)
01:25 Dívka ve sklepě
02:50 Doktorka Quinnová I (11)
03:35 Doktorka Quinnová I (12)
01:40 Noční směna
03:15 Severní moře v plamenech
05:20 Jako delfín
07:05 Velké rodinné Vánoce
08:40 Sejmi prezidenta
10:20 Když láska klepe na dveře
12:05 Bohové Egypta
14:20 Red Dog 2
16:05 Milionový závod
18:15 Notre-Dame v plamenech
20:15 Operace kolibřík
22:10 Pařba v Pattayi
23:55 Poslední cesta
01:45 Adam
03:20 Princezna rebelka
05:10 Ostrov delfínů
00:00 Krb (Pohled do hřejivých a uklidňujících plamenů)
04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
04:30 Z naší ZOO
04:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
04:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
05:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
05:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
05:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
05:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
05:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
06:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
06:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
06:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
06:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
07:30 Z naší ZOO
07:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
07:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
08:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
08:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
08:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
08:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
08:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
09:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
09:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
09:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
09:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
10:30 Z naší ZOO
10:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
10:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
11:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
11:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
11:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
11:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
11:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
12:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
12:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
12:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
12:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
13:30 Z naší ZOO
13:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
13:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
14:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
14:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
14:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
14:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
14:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
15:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
15:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
15:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
15:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
16:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
17:14 Magazín TV medicína (Lázně Teplice nad Bečvou)
17:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
17:25 Z naší ZOO
17:30 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
17:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
17:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
18:20 Z naší ZOO
18:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
18:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
18:37 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
18:45 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
19:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
20:14 Magazín TV medicína (Lázně Teplice nad Bečvou)
20:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
20:25 Z naší ZOO
20:30 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
20:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
20:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
21:20 Z naší ZOO
21:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
21:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
21:37 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
21:45 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
22:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
23:14 Magazín TV medicína (Lázně Teplice nad Bečvou)
23:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
23:25 Z naší ZOO
23:30 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
23:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
23:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
00:00 Týden v Praze
00:20 Středočeská nej
00:30 Týden v regionech
01:00 Týden v Praze
01:20 Za oponou
01:30 Host dne
01:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
02:00 Akvárium
03:00 Krb
04:00 Týden v Praze
04:20 Expres Prahy 2
04:30 Špetka Slovácka
05:00 Týden v Praze
05:20 Expres Prahy 6
05:30 Host dne
05:40 Kam vyrazit
06:00 Zprávy
06:20 Expres Prahy 4
06:30 Špetka Slovácka
07:00 Zprávy
07:20 Expres
07:30 Týden v regionech
08:00 Zprávy
08:20 Expres Prahy 13
08:30 Za oponou
08:40 Středočeský magazín
09:00 Zprávy
09:20 Za oponou
09:30 Host dne
09:40 Hasiči
10:00 Zprávy
10:20 Expres Prahy 18
10:30 Kam vyrazit
10:40 Středočeské noviny
11:00 Zprávy
11:20 Expres
11:30 Dobré zprávy
12:00 Zprávy
12:20 Expres Prahy 6
12:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
13:00 Zprávy
13:20 Expres Prahy 10
13:30 Host dne
13:40 Svět z blízka
14:00 Zprávy
14:20 Expres Prahy 15
14:30 Putování po regionech
15:00 Zprávy
15:20 Expres Prahy 2
15:30 Týden v regionech
16:00 Zprávy
16:20 Expres Prahy 8
16:30 Středočeský magazín
16:40 Za oponou
17:00 Zprávy
17:20 Expres Prahy 13
17:30 Kam vyrazit
17:40 Hasiči
18:00 Zprávy
18:20 Expres
18:30 Týden v regionech
19:00 Zprávy
19:20 Expres Prahy 11
19:30 Host dne
19:40 Svět z blízka
20:00 Zprávy
20:20 Expres Prahy 1
20:30 Putování po regionech
21:00 Zprávy
21:20 Expres Prahy 18
21:30 Hasiči
21:40 Kam vyrazit
22:00 Zprávy
22:20 Expres Prahy 15
22:30 Host dne
22:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
23:00 Zprávy
23:20 Za oponou
23:30 Středočeské noviny
23:40 Svět z blízka
23:44 Svět z blízka
00:00 Zprávy
00:24 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
00:34 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
01:00 Zprávy
01:24 Středočeský magazín
01:34 Host dne
01:44 Za oponou
02:00 Krb
03:00 Akvárium
04:00 Zprávy
04:24 Expres Prahy 13
04:34 Středočeský magazín
04:44 Svět z blízka
05:00 Zprávy
05:24 Expres
05:34 Host dne
05:44 Středočeské noviny
00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
00:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
00:18 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
00:30 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
00:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách)
01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
01:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
01:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
01:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
02:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
02:18 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
02:30 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
02:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách)
03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
03:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
03:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
03:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
04:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
04:18 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
04:30 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
04:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách)
05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
05:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
05:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
05:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
06:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
06:18 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
06:30 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
06:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách)
07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
07:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
07:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
07:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
08:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
08:18 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
08:30 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
08:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách)
09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
09:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
09:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
09:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
10:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
10:18 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
10:30 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
10:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách)
11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
11:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
11:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
11:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
12:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
12:18 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
12:30 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
12:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách)
13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
13:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
13:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
13:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
14:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
14:18 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
14:30 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
14:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách)
15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
15:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
15:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
15:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
16:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
16:18 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
16:30 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
16:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách)
17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
17:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
17:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
17:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
18:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
18:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
18:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
18:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
18:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
19:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
19:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
19:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
19:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
20:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
20:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
20:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
20:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
20:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
21:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
21:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
21:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
21:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
22:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
22:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
22:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
22:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
22:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
23:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
23:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
23:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
23:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
00:35 Magazín z Valašska
00:50 Valašský zpravodaj
00:55 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
01:15 Cirkulární Česko: Digitální zálohování obalů
01:45 Lovci a Oběti
03:30 Žiť pre vášeň: cestopis Pavla Barabáše
04:30 Na Palici
04:55 Světlá hodinka s Jaroslavem: Patrik Antonie Kokeš (2/2)
05:50 Na hranici!: Julián Záhorovský
06:30 Magazín z Valašska
06:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
07:00 Dobrý večer s A11: repríza
09:15 Příroda kolem nás: Prase divoké "Rozinka", Medvědi
09:30 Teleshopping
11:30 Pozor vlak
12:15 A11 rozhovor: Jana Mastíková, hlavní architektka LOXIA architects
12:45 Teleshopping
13:00 Hvězdná kavárna Pepy Melena: Naďa Válová
14:10 Na Palici
14:40 Vsetínští rodáci a patrioti: Jitka a Rudolf Magdonovi, zakladatelé Malého Vsacánku
15:00 Teleshopping
16:00 Lipnožurnál
16:10 Valašský zpravodaj
16:20 Talkshow Tomáše Magnuska: E.Hrušková, L.Rohlíčková, Š.Bilina, B.Žárská, R.Žárský
17:35 Rozhovor S...: Richard Müller, výkonný manažer HC Bobři Valšské Meziříčí
18:00 Dobrý večer s A11
20:15 Vtipkování: Jakub Smolík
20:50 Na hranici!: Honza Weber
21:35 Mladý Svět: Štefan Margita
22:30 Predator Race: Monínec 2024
22:45 Narcos
23:45 Dobrý večer s A11: repríza
00:15 Minuty z Regionů
01:15 Dobrý večer s A11
03:20 Rozhovor
03:45 Predator Run - Bolevák 2023
04:00 Minuty z Regionů
05:00 Zprávy z regionů
00:05 Polední modlitba Sv. otce Františka
00:20 Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
06:05 Na pořadu rodina (5)
07:10 Kmochův Kolín 2019
07:35 Hovory z Rekovic
07:50 Klid zbraní
08:15 Buon giorno s Františkem
09:00 Živě s Noe
09:20 Můj chrám
09:45 Outdoor Films
11:15 Leh - Hedvábná cesta
11:30 Živě s Noe
11:45 Přejeme si...
12:00 Polední modlitba
12:05 V pohorách po horách
12:15 Klapka
13:20 První křesťané
14:00 František Derfler u stolu
14:50 Noční univerzita
15:45 Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2012
16:10 V souvislostech
16:35 Poutníci času
17:00 Expedice Monoxylon
17:25 Sedmihlásky
17:30 Příběhy z Dobré Knihy
17:40 Přejeme si...
18:00 Modlitba růžence a mše svatá z Medjugorje
20:05 Přesah
20:50 Charita pro Ukrajinu v čase války
21:15 Vezmi a čti
21:30 800 let Sekulárního řádu svatého Františka
22:05 S NOACHem po Izraeli
22:35 Kulatý stůl
00:00 Z kraje pod Buchlovem
01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
00:40 Správy RTVS "N"
01:30 Počasie
01:40 Toni - pôrodný asistent
03:10 Hotel Portofino
04:05 Správy RTVS "N"
05:00 Počasie
05:05 Slovensko v obrazoch
05:30 Dámsky klub
07:00 Ranné správy RTVS
08:30 Bez batožiny
09:00 Detektívi zo severu
10:00 Na krok od neba
11:00 Duel
11:25 Všade dobre, doma naj
12:00 Správy RTVS
12:25 Dámsky klub
13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
14:35 Zdravá maškrta
15:00 Don Matteo
16:00 Správy RTVS
16:25 Bez batožiny
16:50 Destinácie
17:05 Detektívi zo severu
17:50 Krátke správy RTVS
17:55 Duel
18:25 Všade dobre, doma naj
18:58 Krátke počasie
19:00 Správy RTVS
19:55 Góly-body-sekundy
20:15 Počasie
20:30 Vidiecky kabaret
22:20 Reportéri
22:50 Strážmajster Topinka
23:45 Agatha Christie: Poirot
00:10 Správy RTVS "N"
06:05 Zázračný miniateliér
06:10 Doma chutí najlepšie
06:25 Jurošík
06:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
06:40 Bob a Bobek králiky z klobúka
06:45 Dimitri
06:50 Nezbedný havran
07:05 Splat a Harry
07:15 Splat a Harry
07:30 Živá panoráma
08:00 Správy - Hírek
08:05 Fórum
09:00 Generácia - zlaté roky života
09:30 Orientácie
09:55 Cesta
10:20 Skon Paľa Ročku
11:30 Drobci
11:35 Tip a Tap
11:45 Pa a Pi
11:50 Trpaslíci
12:00 Živá panoráma
12:15 Cyklopotulky
12:30 SK Dejiny
13:25 Peniaze
14:05 Rómsky dom
14:40 Slobodní
16:00 Ako to funguje
16:30 Regina
17:30 Farmárska revue
17:55 Na rybách - Petrov zdar
18:30 Drobci
18:35 Tip a Tap
18:40 Dimitri
18:50 Fidlibumove pokusy
18:55 Nezbedný havran
19:05 Splat a Harry
19:20 Splat a Harry
19:30 Doma chutí najlepšie
19:45 Zázračný miniateliér
20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
20:10 Lov slov
20:35 Tajomstvá Marsu a Mesiaca
21:30 Experiment
22:05 Bez názvu
00:00 Správy RTVS "N"
00:45 9-1-1 Notruf L.A.
01:25 Mom
01:45 Formel 1
04:00 ZIB Zack Mini
04:05 Nils Holgersson
04:30 Die Schlümpfe
04:40 Die Schlümpfe
04:50 Barbapapa und Familie
05:05 Servus Kasperl
05:30 ABC Bär Lied
05:35 Schmatzo - Kochen mit WOW
05:50 Shaun, das Schaf
06:00 ZIB Zack Mini
06:05 UEFA EURO 2024
07:50 Q1 Ein Hinweis ist falsch
08:30 Q1 Ein Hinweis ist falsch
09:10 Was gibt es Neues?
09:50 SOKO Kitzbühel
10:35 SOKO Kitzbühel
11:20 Monk
12:00 Monk
12:45 Monk
13:25 Monk
14:10 ZIB Flash
14:15 SOKO Kitzbühel
15:00 SOKO Kitzbühel
15:45 ZIB Flash
15:51 Wetter
15:55 Smart10 - Das Quiz mit den zehn Möglichkeiten
16:45 Q1 Ein Hinweis ist falsch
17:30 Zeit im Bild
17:51 Wetter
17:56 Sport Aktuell
18:02 ZIB Magazin
18:15 UEFA EURO 2024 - Der Countdown
18:50 UEFA EURO 2024
21:00 UEFA EURO 2024 - Die Analyse
21:50 ZIB 3
22:03 Eurodreams
22:05 UEFA EURO 2024 - Highlights
22:50 Supernatural
23:30 Katy Keene
00:00 Donauinselfest 2024
01:05 Best of Donauinsel
02:10 Kabarettstars vom Donauinselfest - Die besten Momente
03:35 Kultur Heute Weekend
04:00 WETTER / INFO
06:25 Dobar dan Hrvati
06:55 Dober dan Koroska
07:30 ORF III aktuell
11:00 Unser Österreich
11:30 Heimat Österreich
12:20 Agatha Christie's Marple
14:00 ORF III aktuell
15:05 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
15:40 Agatha Christie's Marple
17:18 ORF III aktuell
17:25 Nachrichten in einfacher Sprache
17:30 Österreich Heute - Das Magazin
17:45 KulturHeute
18:15 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
18:50 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
19:25 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
20:00 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
20:35 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
21:25 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
22:00 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
22:35 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
23:05 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
23:35 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
00:00 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
00:35 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
01:05 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
01:35 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
02:10 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
02:45 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
03:20 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
03:55 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
04:30 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
05:05 Kabaretthighlights vom Donauinselfest
05:35 KulturHeute
00:30 Brand
02:18 Tagesschau
02:20 Der letzte Patriarch
03:50 Brisant
04:35 Deutschlandbilder
04:43 Tagesschau
04:45 Weltspiegel
05:30 ZDF-Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Hubert ohne Staller
09:55 Tagesschau
10:00 Meister des Alltags
10:30 Gefragt - Gejagt
11:15 ARD-Buffet
12:00 Tagesschau
12:10 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:03 Der Winzerkönig
14:45 Der Winzerkönig
15:30 Jenseits des Regenbogens
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Gefragt - Gejagt
18:50 Morden im Norden
19:45 Wissen vor acht - Zukunft
19:50 Wetter vor acht
19:55 Wirtschaft vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 LandKrimi
21:45 Schneller als die Angst
22:35 Schneller als die Angst
23:20 Tagesthemen
23:55 Die Informantin
01:25 Tagesschau
01:30 LandKrimi
03:03 Tagesschau
03:05 Schneller als die Angst (3/6)
03:55 Schneller als die Angst (4/6)
04:40 Europamagazin
05:13 Tagesschau
05:15 Brisant
05:30 ZDF-Morgenmagazin
00:30 RTL Nachtjournal
00:40 EM-Spezial
00:50 Jumanji: Willkommen im Dschungel
03:00 CSI: Vegas
03:50 Der Blaulicht Report
04:25 CSI: Vegas
05:15 CSI: Vegas
06:00 Punkt 6
07:00 Punkt 7
08:00 Punkt 8
09:00 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
09:30 Unter uns
10:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
11:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
12:00 Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
15:00 Barbara Salesch - Das Strafgericht
16:00 Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
17:00 Verklag mich doch!
17:30 Unter uns
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Starmagazin
18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell: Das Wetter
19:05 Alles was zählt
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 Das RTL EM-Studio - Alle Spiele, Tore, Emotionen
21:00 UEFA EURO 2024
00:00 RTL Nachtjournal
00:25 EM-Spezial
00:43 RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:45 Justice - Die Justizreportage
01:30 Seitenwechsel - Die Welt mit anderen Augen sehen
01:55 CSI: Miami
02:45 CSI: Miami
03:50 CSI: Den Tätern auf der Spur
04:35 CSI: Den Tätern auf der Spur
05:20 CSI: Den Tätern auf der Spur
00:40 American Pie: Das Klassentreffen
02:50 R.I.P.D. 2: Rise of the Damned
04:50 Galileo
05:45 Die Simpsons
06:05 The Big Bang Theory
06:30 The Big Bang Theory
06:55 Young Sheldon
07:20 Young Sheldon
07:45 New Girl
08:10 New Girl
08:40 Scrubs - Die Anfänger
09:05 Scrubs - Die Anfänger
09:40 Scrubs - Die Anfänger
10:10 Scrubs - Die Anfänger
10:35 Scrubs - Die Anfänger
11:05 Friends
12:05 Friends
12:40 Friends
13:10 Friends
13:45 Two and a Half Men
14:10 Two and a Half Men
14:40 Two and a Half Men
15:10 Two and a Half Men
15:35 The Big Bang Theory
16:05 The Big Bang Theory
16:30 The Big Bang Theory
17:00 taff
18:00 Newstime
18:10 Die Simpsons
18:40 Die Simpsons
19:05 Galileo
20:15 9-1-1 Notruf L.A.
21:15 9-1-1 Notruf L.A.
22:10 9-1-1 Notruf L.A.
23:15 9-1-1: Lone Star
00:10 9-1-1 Notruf L.A.
01:05 9-1-1 Notruf L.A.
01:55 9-1-1 Notruf L.A.
02:40 9-1-1: Lone Star
03:30 Newstime
03:35 The Last Man on Earth
03:55 The Last Man on Earth
04:15 Call Me Kat
04:35 Call Me Kat
05:10 Galileo
01:20 Das Parfum - Die Geschichte eines Mörders
03:45 Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Auf Streife
11:00 Auf Streife
12:00 Auf Streife
13:00 Auf Streife - Die Spezialisten
14:00 Auf Streife - Die Spezialisten
15:00 Das Schnäppchen-Menü - Drei Gänge, fertig, los!
16:00 Drei Teller für Lafer
17:00 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
17:30 Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
18:00 NOTRUF
19:00 Die Landarztpraxis
19:45 SAT.1 :newstime
20:15 Das große LEGO Geheimnis - Warum die bunten Steine so faszinieren
22:20 Einsatz mit Herz - Die Notfallhelden
00:15 Das große LEGO Geheimnis - Warum die bunten Steine so faszinieren
02:00 So gesehen
02:05 Auf Streife
02:50 Auf Streife
03:35 Auf Streife
04:20 Auf Streife
05:05 Auf Streife
05:30 SAT.1-Frühstücksfernsehen
01:11 Le journal Afrique
01:38 La météo
01:44 Un destin inattendu
03:25 7 jours sur la planète
04:00 Vengeance
04:23 Internationales
05:17 Le dessous des cartes
05:32 Suisse en scène
05:58 Le 6h00 info
06:24 La météo
06:29 Télématin
06:50 Télématin
07:29 Télématin
07:51 #vf
08:00 Le journal de Radio-Canada
08:25 TV5MONDE, le journal
08:40 Edmond et Lucy
08:51 Idéfix et les irréductibles
09:02 Conte-nous !
09:06 Petit malabar
09:10 Bollie & Billie
09:22 Bollie & Billie
09:35 À travers champs
10:03 Nomade
10:31 Épicerie fine
11:00 TV5MONDE, le journal
11:14 La météo
11:17 Un si grand soleil
11:45 Tout le monde veut prendre sa place
12:31 Le drôle de drame de Marcel Carné
13:30 Le Journal de la RTBF
14:00 Clémenceau, la force d'aimer
15:42 C'est du Belge
16:08 Un si grand soleil
16:31 Questions pour un champion
17:05 Le Point
18:00 64 minutes, le monde en Français
18:22 Le journal de l'économie
18:27 La météo
18:30 L'invité
18:40 Marianne
19:29 Marianne
20:30 Le journal de France 2
20:57 La météo
21:02 Laissez-vous guider
23:07 Le journal de la RTS
23:33 La météo
23:35 L'actu
00:07 Calamity, une enfance de Martha Jane Cannary
01:29 Le journal Afrique
01:55 La météo
01:59 Une grande roue au milieu du désert
00:45 UEFA EURO 2024: Gruppo A: Svizzera - Germania
02:20 Milleeunlibro: Scrittori in tv
03:20 Il caffè
04:15 Che tempo fa
04:20 RAI News
06:00 Punto Europa
06:28 CCISS: Viaggiare informati
06:30 Tg1
06:35 Tg1 Mattina Estate
07:00 Tg1
07:10 Che tempo fa
07:15 Tg1 Mattina Estate
08:00 Tg1
08:30 Che tempo fa
08:35 Tg1 Mattina Estate
08:50 Tg Parlamento
08:55 Tg1 LIS
09:00 UnoMattina Estate
11:30 Camper in viaggio
12:00 Camper
13:30 Tg1
14:05 Un passo dal cielo
15:05 Un passo dal cielo
16:05 Estate in diretta
16:53 Che tempo fa
16:55 Tg1
17:02 Estate in diretta
18:45 Reazione a catena
20:00 Tg1
20:30 UEFA EURO 2024: Gruppo B: Croazia - Italia
23:10 Notti europee
00:45 UEFA EURO 2024: Gruppo B: Croazia - Italia
02:20 Sottovoce
02:50 Che tempo fa
02:55 RAI News
03:15 RAI News
00:15 Felicità: La stagione della famiglia
01:08 Meteo 2
01:10 Appuntamento al cinema
01:15 RAI News
06:00 Zio Gianni
06:10 La grande vallata
07:00 La dottoressa dell'isola
08:30 Tg2
08:45 Radio2 Happy Family
10:08 Meteo 2
10:10 Tg2 Dossier
11:05 Tg2 Flash
11:10 Tg Sport
11:20 La nave dei sogni: Viaggio di nozze
13:00 Tg2
13:30 Dribbling Europei
14:00 Ore 14
15:25 Squadra Speciale Cobra 11
16:17 Squadra Speciale Cobra 11
17:10 Squadra speciale Stoccarda
18:00 Tg Parlamento
18:10 Tg2 L.I.S.
18:15 Tg2
18:35 Tg Sport
18:58 Meteo 2
19:00 NCIS: Los Angeles
19:40 S.W.A.T.
20:30 Tg2
21:00 Tg2 Post
21:20 Dawn
22:50 Gli occhi del musicista
00:09 Meteo 2
00:15 I lunatici
01:50 Casa Italia
03:30 Vita, cuore, battito
05:00 Il commissario Rex
05:45 Zio Gianni
00:00 Tg3 Mondo
00:25 Meteo 3
00:30 Largo baracche
01:45 Fuori orario. Cose (mai) viste
01:55 Film
04:54 Fuori orario. Cose (mai) viste
06:00 RAI News
07:00 TgR Buongiorno Italia
07:30 TgR Buongiorno Regione
08:00 Agorà Estate
10:00 Elisir Estate
11:10 Il commissario Rex
11:55 Meteo 3
12:00 Tg3
12:25 Tg3 fuori tg
12:45 Quante storie
13:15 Passato e presente
14:00 Tg Regione
14:20 Tg3
14:49 Meteo 3
14:50 TgR Leonardo
15:00 TgR Piazza Affari
15:10 Tg3 L.I.S.
15:15 Tg Parlamento
15:20 Il provinciale
16:00 Di là dal fiume e tra gli alberi
16:55 Overland 16: Le strade degli Inca, Bolivia e Perù
17:50 Geo Magazine
19:00 Tg3
19:30 Tg Regione
20:00 Blob
20:25 Viaggio in Italia
20:50 Un posto al sole
21:20 Far West
00:00 Tg3 Linea notte
01:00 Meteo 3
01:05 Parlamento Magazine
01:15 O anche no Estate
02:00 Sorgente di vita
02:35 RAI News
00:25 Plano general
00:55 Metrópolis
01:30 Noticias 24h
05:30 La aventura del saber
06:30 Telediario Matinal
08:00 La hora de la 1
10:40 Mañaneros
14:10 Ahora o nunca
15:00 Telediario 1
15:50 Saber y ganar
16:35 Salón de té La Moderna
17:30 La promesa
18:30 El comodín de la 1
19:30 El cazador
20:30 Turismo rural en el mundo
21:00 Noticias 24h
21:30 Noticias 24h
22:00 Viaje al centro de la tele
23:00 La suerte en tus manos
23:05 MasterChef
02:05 La noche en 24 horas
04:35 Noticias 24h
05:00 Culturas 2
05:30 La aventura del saber
00:00 Dziennik Regionów
00:35 Za marzenia s.I - odc. 8
01:30 Dziennik Regionów
01:55 Pogoda
02:00 Przepis dnia s.VI - odc. (34)
02:10 Boisko bezdomnych
04:20 Tylko jeden skecz - Kabaret TEY (1)
04:40 Jak nas widzą - odc. 2
05:10 Kulturalni PL - (691)
06:00 Dziennik Regionów
06:30 Starokatolicy z Culemborg
06:50 Polacy Światu - Maria Czapska
07:00 Przystanek slow food - odc. 1 sezon V - Śledzie
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /152/
11:30 Rodzinka.pl s.III - odc. 54 "Prawko"
12:00 Gość Poranka
12:20 Muzyczne NAJ - Martyna Jakubowicz
12:50 Komisarz Alex - odc. 246 (seria XX, odc. 4) "Maska śmierci"
13:40 Czas honoru - Powstanie - odc. 2 "Godzina W"
14:35 Kulturalni PL - (691)
15:35 Przyjaciele - odc. 20 Pomysł na nudę
15:45 Ale talent - Gra z talerzyków
16:00 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 166 (sezon 2 odc. 41)
16:30 Rodzinka.pl s.III - odc. 54 "Prawko"
17:00 Dziennik Regionów
17:15 Polska z Miodkiem - (17) Rzepty i Midery
17:20 Gra słów. Krzyżówka - /774/
17:50 Leśniczówka - odc. 727
18:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (586)
18:55 Stacja Innowacja - 110 *
19:20 Polacy Światu - Maria Czapska
19:30 Korona Gór Polski - odc. 2, sezon II, Mogielica
20:00 Dziennik Regionów
20:25 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1914
22:25 Kiedyś to było...
23:10 World News
23:30 Dziennik Regionów
23:40 Pogoda
23:50 Polska z Miodkiem - (18) Żary, Osiek, Poręba
00:00 Gra słów. Krzyżówka - /774/
00:30 Muzyczne NAJ - Martyna Jakubowicz
01:00 Stacja Innowacja - 110 *
01:30 Dziennik Regionów
01:55 Pogoda
02:05 Przepis dnia s.VI - odc. (35)
02:15 Komisarz Alex - odc. 246 (seria XX, odc. 4) "Maska śmierci"
03:05 Cygański Tabor Patrycji Runo
04:05 Laskowik & Malicki (2)
05:00 Rodzinka.pl s.III - odc. 54 "Prawko"
05:30 Polacy w kosmosie - Księżycowy samochód
00:40 Širdyje lietuvis
01:35 Teisingumo keliu
02:25 Duokim garo!
03:30 Lina Kačiušytė. Auksiniai grybšniai
04:30 Panorama
04:52 Sportas. Orai
05:00 Lietuvos Respublikos himnas
06:55 Auksinis protas. Vasaros lyga
08:00 Labas rytas, Lietuva
09:30 Širdyje lietuvis
10:20 Beatos virtuvė
11:10 Kas ir kodėl?
11:35 1 000 pasaulio stebuklų
12:30 Duokim garo!
15:15 LRT girdi
16:05 Arbata
17:00 Kas ir kodėl?
17:30 Žinios. Sportas. Orai
18:00 Dviračio žinios
19:30 Panorama
19:52 Sportas. Orai
20:00 Martynas Levickis. Dešimt tūkstančių detalių
21:30 Asmik Grigorian, Edgaro Montvido ir LVSO gala koncertas
22:40 (Ne)emigrantai
00:50 1 000 pasaulio stebuklų
01:45 Kas ir kodėl?
02:10 Entuziastai
00:00 Latvijas Sirdsdziesma *
01:00 Nacionālie dārgumi.100 g kultūras
01:40 Aculiecinieks *
02:00 Panorāma *
02:15 Starptautiskais folkloras festivāls BALTICA 2018. Dižģimeņu koncerts "Dzimtas dziesmas" *
03:40 Gudrs, vēl gudrāks *
04:46 Kultūršoks
05:00 Province *
05:30 Personība. 100 g kultūras. Akvelīna Līvmane
06:20 Aizliegtais paņēmiens *
07:20 Latvijas Sirdsdziesma. Lustīgais speciālizlaidums *
08:37 Latvijas Sirdsdziesma *
09:36 Kultūršoks
09:52 Gudrs, vēl gudrāks *
11:00 Starptautiskais folkloras festivāls BALTICA 2018. Dižģimeņu koncerts "Dzimtas dziesmas" *
12:23 Province *
12:52 1:1. Aktuālā intervija *
13:38 Sazīmē profesiju! *
13:50 Latvijas Sirdsdziesma līgo *
15:05 Latvijas Sirdsdziesma. Lustīgais speciālizlaidums *
16:23 Daudz laimes, jubilār! LTV redaktore Maija Amoliņa *
17:00 Dienas ziņas
17:30 Laika ziņas
17:35 Aculiecinieks *
17:51 Province *
18:20 Cytaidi latviskais. Tirgusdiena *
18:47 Dziesmas ceļš. Vispārējo latviešu Dziesmu svētku dziesmu dziesmas. Saule. Pērkons. Daugava *
19:00 Panorāma
19:28 Laika ziņas
19:33 V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts *
20:12 Daudz laimes, jubilār! LTV redaktore Maija Amoliņa *
20:50 Man nav žēl. Normunds Rutulis. Koncerts *
22:20 Aculiecinieks *
22:36 Klase. Vecāki ārzemēs, skolēns Latvijā *
23:00 Panorāma *
23:21 Latvijas Sirdsdziesma *
00:20 Province *
00:50 Gudrs, vēl gudrāks *
02:00 Panorāma *
02:21 Cytaidi latviskais. Tirgusdiena *
02:50 Latvijas Sirdsdziesma. Lustīgais speciālizlaidums *
04:07 Kultūrdeva
05:00 Latvijas Sirdsdziesma *
01:15 Ikona
02:40 Dítě z Osirisu
04:10 Nemilosrdní
05:45 Zoom In - News of the World
05:50 Zoom In - West Side Story
06:00 Close Up III (10)
06:35 Zoom In - Red Notice
06:45 Turecky snadno a rychle
08:50 Beowulf
10:25 Bláznivá svatba
12:00 Austin Powers: Špionátor
13:35 Hřebík v hlavě
15:20 Mythica: Železná koruna
17:05 Cable Guy
18:40 Čaroděj a bílý had
20:15 Ten Největší
22:00 Neporazitelný: Návrat krále
23:30 Vikingové II
00:00 Přestávka ve vysílání
06:00 Sníček a Dúhalka 2
06:15 Kikirikí
06:25 Kouzlování
06:35 Zabij nudu! II
06:40 Bílý tesák (Nový bůh)
06:55 O modrém autíčku (Medicína)
07:00 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
07:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
07:25 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
07:35 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
07:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a pytlák)
08:00 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
08:15 Já Baryk (4)
08:25 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
09:00 Teleshopping
10:15 Akce Rys
11:35 O Maryšce a Vlčím hrádku
12:00 Naši furianti
13:40 Kinosál
14:00 Hrdina má strach
15:20 Manželské etudy
15:30 Hranice (3)
16:00 Obchodníci
17:30 Perličky Jiřího Menzela
18:00 Panenství
19:35 Staré pověsti české (Lucká válka, O králi Svatoplukovi)
20:00 Parta hic
21:40 Kinosál
22:00 22:00 - 00:00
01:30 Comedy Club II (13)
02:05 Horizont události
04:20 Comedy Club II (14)
04:55 Comedy Club II (15)
05:25 Comedy Club II (16)
06:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (25)
06:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (26)
07:00 Tučňáci z Madagaskaru II (19)
07:30 Tučňáci z Madagaskaru II (20)
08:00 Spongebob v kalhotách IX (6)
08:30 Spongebob v kalhotách IX (7)
09:00 Spongebob v kalhotách IX (8)
09:30 Spongebob v kalhotách IX (9)
10:00 Spongebob v kalhotách IX (10)
10:30 Spongebob v kalhotách IX (11)
11:00 Spongebob v kalhotách IX (12)
11:30 Spongebob v kalhotách IX (13)
12:00 Policejní zachránci XVII (7)
13:00 Policejní zachránci XVII (8)
14:00 FBI: International II (16)
15:00 Kriminálka Las Vegas I (22)
16:00 Sherlock Holmes: Jak prosté I (16)
17:00 FBI: International II (17)
18:00 Kriminálka Las Vegas I (23)
19:00 Sherlock Holmes: Jak prosté I (17)
20:00 FBI: International II (18)
21:00 FBI: International II (19)
22:00 Comedy Club VIII (10)
22:30 Comedy Club VIII (11)
23:00 Comedy Club II (17)
23:30 Červený trpaslík I (6)
00:20 Červený trpaslík II (1)
00:55 A.I. Umělá inteligence
03:55 Comedy Club II (18)
04:25 Sherlock Holmes: Jak prosté I (17)
05:20 Červený trpaslík II (1)
00:30 Třináct životů
03:00 Rod Draka II (2)
04:00 Sociální síť
06:00 Jurský svět
08:00 Král Charles III.
09:30 Vánoční harmonie
11:20 Sociální síť
13:20 Muži v černém: Globální hrozba
15:15 Spy/Master (6)
16:00 Zakladatel
17:55 Syn
20:00 Rod Draka II (2)
21:00 Sektor II (2)
22:00 Fantasmas (2)
22:30 Duna: Část druhá
00:10 Veliká II (7)
01:10 Lov
02:40 Insidious: Poslední klíč
04:20 Supernova
06:00 Romantická komedie
07:40 Birdman
09:40 Ukradené údolí
11:25 Bude líp IV (1)
11:50 Bude líp IV (2)
12:20 Amazing Spider-Man
14:35 Jerrod Carmichael Reality Show (4)
15:05 Malý Sheldon VII (4)
15:30 Dánská dívka
17:30 Kong: Ostrov lebek
19:30 Teorie všeho
21:30 Ex Machina
23:15 Pojď se mnou
01:10 Karanténa smrti
02:35 Spy/Master (6)
03:20 Bojovník III (6)
04:20 A do kuchyně!
06:00 Space Oddity
07:35 Benga v záloze
09:20 Teorie velkého třesku VI (Konflikt s parkovacím místem)
09:40 Teorie velkého třesku VI (Technika vykuchání ryby)
10:05 Dounia a princezna z Aleppa
11:20 Hop
12:55 Demolice
14:35 Vlajka smrti (8)
15:10 Muž roku
17:00 Nevědomí
19:05 Wonka
21:00 Rod Draka II (2)
22:00 Sektor II (2)
23:00 Fantasmas (2)
23:30 Venom
00:00 Univerzální voják: Znovuzrození
01:35 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
02:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
02:55 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
03:35 Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
04:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
05:00 Totalcar V (8)
06:05 Profil zločinu IX (7)
07:15 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (9)
08:10 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (10)
09:05 Profil zločinu IX (6)
10:05 Profil zločinu IX (7)
11:15 Hvězdná brána: Atlantida V (11)
12:10 A-Team (2)
13:15 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (9)
14:10 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (10)
15:00 Profil zločinu IX (8)
16:05 Profil zločinu IX (9)
17:15 A-Team (3)
18:15 Hvězdná brána: Atlantida V (12)
19:10 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (11)
20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (12)
21:00 Zelenáč VI (2)
21:55 Bosch V (8)
22:55 Bosch V (9)
23:50 Bosch V (10)
00:40 Brousko III (58)
01:50 Brousko III (59)
02:40 Brousko III (60)
03:30 Seriálový tip (1)
04:00 Teleshop (4)
06:00 Teleshop (6)
11:00 Divoké včely (123)
12:15 Teleshop (1)
12:35 Domek na prérii IV (17)
14:15 Grand Hotel (6)
16:05 Brousko III (61)
17:10 Divoké včely (124)
18:25 Domek na prérii IV (18)
19:30 Grand Hotel (7)
21:10 Domek na prérii IV (18)
22:10 Grand Hotel (7)
23:50 Divoké včely (124)
00:10 Ztracený svět (12)
01:10 Ztracený svět (13)
02:10 Ultrafialoví II (9)
02:55 Ultrafialoví II (10)
04:00 Teleshop (5)
06:00 Teleshop (5)
09:05 Společnost Adventure (7)
10:00 Společnost Adventure (8)
11:00 Teleshop (4)
13:00 Macgyver III (7)
13:55 A-Team (7)
15:00 Hvězdná brána: Atlantida V (11)
15:55 Hvězdná brána: Atlantida V (12)
16:55 Společnost Adventure (9)
17:50 Ztracený svět (14)
18:50 Xena (14)
19:50 A-Team (8)
20:55 Macgyver III (8)
21:50 Hvězdná brána: Atlantida V (11)
22:50 Hvězdná brána: Atlantida V (12)
23:45 Xena (14)
00:50 Osudový dotek
02:35 Vlak do Busanu 2
04:20 The Locksmith
05:45 Zoom In
06:00 Close Up III (16)
06:30 Close Up III (14)
07:00 Prodám šéfa zn.spěchá
08:35 Otec rodiny
10:40 Sloužit Sáře
12:20 Láska a jiné závislosti
14:15 Božská relikvie 2
16:10 Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se
17:50 Valerian a město tisíce planet
20:10 Výplata
22:00 Resident Evil: Afterlife
23:35 Boj
01:10 Paradise City
02:30 Jezero
04:05 7 pod nulou
05:35 Zoom In
05:40 Zoom In
00:20 Kosmický hřích
01:45 Tělo
03:20 Hra pro čtyři
04:45 Armáda jednoho
06:15 Ranvej
07:45 Trattoria
09:05 Fame – Cesta za slávou
10:50 Princ a já 2
12:25 Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
13:40 Křehkost
15:25 Zamračené dny
17:20 Čas beznaděje
19:20 Leonie
21:00 Rande na dvě noci
22:25 Černej polda
23:55 Vražda v mé rodině
01:25 V pasti zrady
03:10 Podvod
04:40 Závěr vysílání
00:10 Přestávka ve vysílání
04:35 Bonanza (Honáci)
05:25 Nestanu se tvojí ženou
07:00 Děti bez hranic
08:30 Nico - bájný jednorožec
10:05 Spy kids: Stroj času
11:30 Strážce majáku
13:05 Matčin stín
14:45 Strýček Nino
16:25 Krádež legendy
17:55 Jak milovat s D
19:30 Julius Caesar (1)
21:00 Dort
22:40 Jmenuji se Sára
00:30 Mateřská posedlost
01:55 Vrah před kamerou
03:25 Pěkně hnusný lidi
05:25 Bel Canto
07:20 Fotbalová chůva
09:35 Na shledanou v září
11:30 Až najdu domov
13:45 Criminal Games by Agatha Christie (10)
15:45 Hercule Poirot (Zrcadlo mrtvého muže)
16:55 Hercule Poirot (Krádež klenotů v hotelu Grand Metropolitan)
17:55 Criminal Games by Agatha Christie (11)
19:55 STARS! (- Jennifer Lopez)
20:00 Mezi řádky
22:30 Bůh masakru
00:35 New Voices in an Old Flower
01:45 Mourning After
02:05 Love Is Not Enough
03:25 The Lady Of Musashino
04:50 Club Paradise
05:50 End of Program
06:00 Frieda
07:35 Day
08:55 Hawaii
09:20 Mohawk
10:40 Univitellin
10:55 Talea
12:10 The Pilgrim
12:50 The Drowning Goat
13:20 The Tailor
13:35 Rodri
14:00 Went The Day Well?
15:30 The Little Shop of Horrors
16:40 The Passionate Plumber
17:55 Beneath The 12-Mile Reef
19:35 Father's Little Dividend
21:00 Go West
22:20 Telesma
23:50 The Stranger Within A Woman
01:15 Branky, body, vteřiny
01:30 EURO 2024 Německo (EURO 2024)
03:20 Branky, body, vteřiny
03:35 Dostihy 2024 (České derby)
05:00 Box ČR 2024 (GP Ústí nad Labem)
05:40 Branky, body, vteřiny
06:00 Dostihy 2024 (České derby)
07:20 Box ČR 2024 (GP Ústí nad Labem)
08:00 Panorama
08:35 BBV po 25 letech
08:50 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
09:00 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Studio)
09:15 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
09:35 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
09:55 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Studio)
10:00 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Karate)
10:40 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plážový volejbal)
11:20 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Studio)
11:30 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Karate)
12:00 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Házená)
12:45 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Studio)
13:00 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Sportovní střelba)
13:50 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Studio)
14:00 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plážový volejbal)
14:40 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Studio)
14:55 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Házená)
15:40 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Studio)
16:00 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
16:10 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
16:20 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
16:30 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
16:40 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
16:50 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
17:00 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
17:10 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
17:20 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
17:30 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
17:40 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
17:50 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Studio)
18:05 Volejbalový magazín
18:25 Zlatá hokejka 2024
19:35 Archiv D: 197 medailí
19:50 EURO 2024 Německo (Na EURO do Hamburku s Davidem Jarolímem)
19:55 Fotbal s chutí vyhrávat
20:05 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
20:15 EURO 2024 Německo (EURO 2024)
23:10 EURO 2024 Německo (Sumář dne)
23:20 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
23:30 TCL V Repre
01:45 Bellator 304: Jackson vs. Kuramagomedov
05:05 Přestávka ve vysílání
07:00 Sportovní noviny
07:05 Mistrovství Evropy v plavání 2024
09:15 Fotbal: Olympique Lyon - Lille OSC
11:00 Ranní sportovní noviny
11:05 Fotbal: Southampton FC - Walsall FC
13:00 Polední sportovní noviny
13:05 Fotbal: Shrewsbury Town - Wrexham FC
15:00 Mistrovství Evropy v plavání 2024
17:20 Spade poker show 2024 (15)
17:45 Kolo pro život - Hluboká
18:00 CzechOne Speed golf Ypsilon - jaro 2024
18:30 NHL - akce měsíce
18:45 NHL News
19:00 Odpolední sportovní noviny
19:05 Ragby: Itálie - Skotsko
20:45 Běhej lesy - Železná Ruda
21:00 Sportovní noviny
21:05 Motosurf World Championship #1
21:30 1:1 Sport Show (73)
22:00 Hokej: Radek Dvořák - česká legenda v NHL
22:15 Hokej: Marián Hossa - hokejová legenda
22:20 Hokej: Jari Kurri a Uwe Krupp - hokejové legendy
22:30 4Islands Croatia
23:00 Sportovní noviny
23:05 NHL News
23:20 Fotbal: Preußen Münster - Bayern Mnichov
00:00 Fotbal: FC Rouen - AS Monaco
02:00 NBA: Boston Celtics - Dallas Mavericks
05:00 Přestávka ve vysílání
07:00 Ragby: Wales - Itálie
08:55 Fotbal: VfL Osnabrück - 1. FC Köln
11:15 Fotbal: Preußen Münster - Bayern Mnichov
13:00 Mistrovství Evropy v plavání 2024
15:30 Premier League Darts 2024
18:00 Golden Roof Challenge
18:30 1:1 Sport Show (73)
19:00 Longines Global Champions Tour 2024 - Paříž
21:00 NBA: Boston Celtics - Dallas Mavericks
23:00 Motosurf World Championship #1
23:30 World Downhill Skateboarding Championship - Women
00:45 Házená
02:30 Tenis, WTA 250, sestřih, s-Hertongenbosch
03:00 Fotbal: Neapol - Inter
05:30 Superenduro, sestřih, Polsko
06:00 Televizní nákupy
07:30 SuperEnduro
10:00 Televizní nákupy
11:00 Box: TOP 25 KO 3/3
11:45 Házená
13:30 Box: Tysonovy největší údery
14:00 Házená
15:45 Superenduro, sestřih, Polsko
16:15 Házená
18:00 Superenduro, sestřih Velké ceny Velké Británie
18:30 Házená
20:15 Poker
21:15 Box: Naoya Inoue - Luis Nery
01:15 Box
02:45 Box
04:15 Házená: EP žen
01:45 Lední hokej: Leksand - Oskarshamn
04:15 Box: Alig King of the World
05:45 Házena, Dare to Rise - Elias Ellefsen á Skipagotu
06:00 Lední hokej: Davos - Zug
08:00 Televizní nákupy
10:00 Tenis
12:00 Tenis
14:00 Tenis
16:00 Tenis
18:00 Box: Tysonovy největší údery
19:00 Box: Rocky Marciano - Joe Walcott, 1952
20:00 Tenis
22:00 Plážová házená
23:00 Plážová házená
00:00 Plážová házená: MS
01:00 Plážová házená: MS
02:00 WPT Poker
03:00 Turecká liga
05:00 Box
00:00 Topspeed
01:00 Nočné vysielanie
06:30 Topspeed
07:00 Športové sekundy
07:10 Výběrová auta
07:35 Motoring
08:00 Autožurnál
09:30 Motoring
11:00 Naša Garáž
11:30 Nehody za volantom
12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
12:30 Topspeed
13:00 Švihák testuje
13:30 MM Automotive
14:00 Amazonka Truck
14:30 DominicCars
15:15 Topspeed
16:00 Motoring
16:30 Autožurnál
17:15 Topspeed
18:00 Profíci na konské sily
18:45 Výběrová auta
19:15 Motoring
19:45 MM Automotive
20:30 Autožurnál
21:30 Motoring
22:00 Švihák testuje
22:15 Topspeed
22:45 DominicCars
23:15 Martin z Martina
23:30 Výběrová auta
00:00 Nočné vysielanie
08:00 Martin z Martina
08:30 Amazonka Truck
09:00 DominicCars
09:30 Naša Garáž
10:00 Profíci na konské sily
10:45 Záchrancovia klasických aut
11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
12:00 Švihák testuje
12:15 Sci Aps 200
14:15 Nesmrteľní
14:45 MM Automotive
15:15 Výberové autá
15:45 Autožurnál
16:30 WACT Tour - Meeting de Madrid
18:30 DominicCars
19:00 Topspeed
20:00 UIM ABP Aquabike Regione Sardegna Grand Prix of Italy
22:00 Amazonka Truck
22:30 Autožurnál
23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
01:45 RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 16.12.2019
03:35 Bangkok Fight Night
05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:15 Colosseum Tournament, Romania 19.11.2022
09:10 King Of Kings Grand Prix 15.07.2023
10:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:20 Punch Down 3, Poznań, Poland, 07.03.2020
12:05 Makowski FC Tournament – Zielona Gora, Poland 02.10.2021
15:05 Enfusion '109, Groningen, Netherlands 18.11.2023
17:10 UK Wrestling Showdown - S01, EP.17
17:45 UK Wrestling Showdown - S01, EP.18
18:25 UK Wrestling Showdown - S01, EP.19
19:00 WGP Kickboxing Brazil, Ep. 10
22:15 Fightbox King Of Kings Heroes Series, Nicosia, Cyprus 15.07.2023
00:00 X Games Heroes I (7)
00:30 X Games Heroes I (8)
01:00 Pro Bull Riders I (11)
02:00 Pro Bull Riders I (12)
03:00 Pro Bull Riders I (13)
04:00 Pro Bull Riders I (14)
05:00 Pro Bull Riders I (15)
06:00 Pro Bull Riders I (16)
07:00 Epic Trails I (1)
07:30 Epic Trails I (2)
08:00 Liquid Edge I (104)
09:00 X Games Heroes I (9)
09:30 X Games Heroes I (10)
10:00 Action Sports World III (15)
11:00 Action Sports World III (16)
12:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs I (8)
12:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs I (9)
13:00 Blue World V (8)
13:30 Blue World V (9)
14:00 Blue World V (10)
14:30 Blue World VI (1)
15:00 Blue World VI (2)
15:30 Blue World VI (3)
16:00 Blue World VI (4)
16:30 Blue World VI (5)
17:00 Blue World VI (6)
17:30 Blue World VI (7)
18:00 Action Sports World III (16)
19:00 X Games Heroes I (9)
19:30 X Games Heroes I (10)
20:00 Pro Bull Riders I (16)
21:00 EFC I (27)
22:00 Beyond The Beaten Path I (11)
23:00 Action Sports World III (16)
00:10 Test automobilu: Škoda Octavia Combi (48)
00:15 Milujeme auta (49)
00:45 Eastside Motors: Krasavci! (50)
01:35 AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (51)
02:15 Porsche Sixt Carrera Cup 2024: Zandvoort/Niz. (52)
02:45 FIA European Truck Racing Championship: Slovakiaring/SR (53)
03:15 Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (54)
03:40 Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (55)
04:40 Icon - návrat do budoucnosti (56)
05:10 Test automobilu: Ford Explorer PHEV (57)
05:15 Poklady v garáži (1)
05:45 Poklady v garáži (2)
06:10 Zpětný chod: Toyota Celica (3)
06:25 Jiliny plechové klenoty: Saab 900 (4)
06:40 Rychlé kolo: Porsche 911 Turbo S (5)
07:10 Drag Race: Audi - čtyři kruhy v boji s časem (6)
07:40 Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (7)
08:10 Blochovy rozbory (8)
08:35 Blochovy rozbory (9)
09:05 Test automobilu: Škoda Octavia Combi (10)
09:10 Milujeme auta (11)
09:40 Zprávy (12)
09:45 Eastside Motors: Krasavci! (13)
10:35 AutoLAnd - motoristická kultura v Las Vegas (14)
11:15 Porsche Sixt Carrera Cup 2024: Zandvoort/Niz. (15)
11:45 FIA European Truck Racing Championship: Slovakiaring/SR (16)
12:15 Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (17)
12:40 Zprávy (18)
12:45 Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (19)
13:45 Icon - návrat do budoucnosti (20)
14:15 Test automobilu: Ford Explorer PHEV (21)
14:20 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (22)
14:40 Test automobilu: Renault Kangoo (23)
14:45 Přednost v jízdě: Ferrari SF90 XX (24)
15:00 Zprávy (25)
15:05 Sedm nejrychlejších (26)
15:20 Garáž 21 (27)
15:45 Poklady v garáži (28)
16:15 Poklady v garáži (29)
16:45 Zpětný chod: Toyota Celica (30)
17:00 Jiliny plechové klenoty: Saab 900 (31)
17:15 Rychlé kolo: Porsche 911 Turbo S (32)
17:45 Drag Race: Audi - čtyři kruhy v boji s časem (33)
18:15 Racing Files: Největší rivality ve formuli 1 (34)
18:45 Blochovy rozbory (35)
19:10 Blochovy rozbory (36)
19:40 Test automobilu: Škoda Octavia Combi (37)
19:45 Milujeme auta (38)
20:15 Eastside Motors: Návrat do budoucnosti (39)
21:05 Geniální exotická auta: Audi A2 (40)
21:35 Přednost v jízdě: Mercedes EQE (41)
21:45 Rychlé kolo: AC Schnitzer Mini Coupé (42)
22:15 Rychlé kolo: Lotus Exige S (43)
22:45 Rychlé kolo: AT Volvo S60 Polestar AWD (44)
23:15 Supertest elektromobilů: Tesla Model Y (45)
00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
01:00 RACING THE WORLD 2021_05
01:30 RACING THE WORLD 2021_06
02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
03:00 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
03:30 KITE MASTERS 2019 (2020 9)
04:00 GP RACING 2022 38
04:30 GP RACING 2022 39
05:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
05:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 9)
06:00 FREERIDE WORLD TOUR
06:30 FREERIDE WORLD TOUR
07:00 RACING THE WORLD 2021_05
07:30 RACING THE WORLD 2021_06
08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
09:00 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
09:30 KITE MASTERS 2019 (2020 9)
10:00 4 DESERTS RACE
10:30 HISPANIA RALLY 2020
11:00 BOARD STORIES
11:30 BOARD STORIES
12:00 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 4)
12:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 5)
13:00 AUTOSPEED (2019) 10
13:30 AUTOSPEED (2019) 11
14:00 INSIDE SAILING 2020 2
14:30 INSIDE SAILING 2020 3
15:00 CAPE EPIC 2022
15:30 CAPE EPIC 2022
16:00 GEARING UP 2019/2021_09
16:30 GEARING UP 2019/2021_10
17:00 WILD SURF 17012
17:30 WILD SURF 17013
18:00 BETTER THAN FOUR 2016
18:30 BETTER THAN FOUR 2016
19:00 SHIFTING GEARS
19:30 SHIFTING GEARS
20:00 WORLD OF WATERSPORTS 22
20:45 PARAGLIDING WORLD CUP
21:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
21:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
22:00 RACEMAX MOTORSPORTS 11
22:30 RACEMAX MOTORSPORTS 12
23:00 BOAT SHOW 4K 06013
23:30 BOAT SHOW 4K 06014
00:00 MIKADO Total Fishing (Polská rybářská firma s 30ti letou zkušeností)
00:30 Hodula Fishing (Velká nástraha - malá ryba)
01:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
01:30 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
02:00 Myslivecká horečka (Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny)
02:30 Mistr zbrojíř (Termokamery na zbrani 1.díl)
03:00 Mistr zbrojíř (Termokamery na zbrani 2.díl)
03:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
04:00 Nový muškař (15)
04:30 Adventer&Fishing (Lov kaprů na Balatonu)
05:00 Viktor Takács (Myslivost je jeho život)
05:30 I. Myslivecký festival a výstava Mezibodroží
06:00 Lizenbold (Lov jelenů v okolí Telkibánya)
06:30 Kapří divadlo (Slzavý souboj 1.díl)
07:00 Kapří divadlo (Slzavý souboj 2.díl)
07:30 DOVIT (Lov cejnů monofil vs pletená šňůra)
08:00 Magazín Energofish (91)
08:30 Haldorádó (Gábor Döme - Lov sumců na řece Tisza na škeble)
09:00 Kuchyně milovníků ryb (S Benedekem Várallyaym)
09:30 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
10:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
10:30 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
11:00 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 2.díl)
11:30 Feedermánia (Lov amurů na jezeru Gyékényes 1.díl)
12:00 Feedermánia (Lov amurů na jezeru Gyékényes 2.díl)
12:30 Hodula Fishing (Velká nástraha - malá ryba)
13:00 Tajemství modré hlubiny (1)
13:30 Tajemství modré hlubiny (2)
14:00 Myslivecká horečka (Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny)
14:30 Mistr zbrojíř (Termokamery na zbrani 1.díl)
15:00 Mistr zbrojíř (Termokamery na zbrani 2.díl)
15:30 Nový muškař (15)
16:00 Carp Friend Baits (Přátelství s rybami)
16:30 Carp Zoom (Jisté řešení pro všechny případy)
17:00 Bratři v nástrahách (Odveta 1.díl)
17:30 Rybářské výpravy (Delta Mon Amour 1.díl)
18:00 Rybolov pod lupou (Lov kaprů v rekreačním a rybářském parku Majosliget)
18:30 Na stopě kořisti (Selekce za selekcí)
19:00 Péter Pál Halmi (Hortobágy a lov divokých kachen)
19:30 Feedermánie (Velcí kapři Máté Siketa)
20:00 Carp Zoom (Jarní pickrování)
20:30 Don Carp Baits (Red Squid)
21:00 Fish Mine S2 (2. Dobordružství - Erdőbénye)
21:30 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 1.díl)
22:00 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 2.díl)
22:30 Na stopě kořisti (Zkoušky mysliveckých psů)
23:00 IBCC 2024 (1)
23:30 IBCC 2024 (2)
00:00 Nový muškař (14)
00:30 Carp Zoom
02:20 TOP Relax
05:40 Pohodové zprávy
05:50 Zvěřinec
06:20 Ostře sledovaný vlak
07:15 Pohodové zprávy
07:25 Nespoutaný anděl
08:20 Nespoutaný anděl
09:20 Yago, syn džungle
10:20 Pohodové zprávy
10:35 Teleshopping
11:10 Luxusstore
14:30 Teleshopping
14:40 TOP Relax
15:00 Yago, syn džungle
15:55 Wolffův revír
16:55 Doktor z hor
17:55 Doktor z hor
18:55 Nespoutaný anděl
19:55 Nespoutaný anděl
20:55 Wolffův revír
21:55 Vladimír Hron: Poslední zhasne
22:55 Pohodové zprávy
23:20 Luxusstore
00:15 Kruťárny XXXIV (25)
00:40 Kruťárny XXXIV (26)
01:05 Geddy Lee Asks: Are Bass Players Human Too? I (3)
01:25 Geddy Lee Asks: Are Bass Players Human Too? I (4)
01:50 MTV World Stage
02:40 Kruťárny XXXIII (29)
03:00 Kruťárny XXXIII (30)
03:20 M is for Music
06:00 M is for Music
09:30 Náctileté maminky VIII (16)
10:10 Náctileté maminky VIII (17)
11:00 Náctileté maminky VIII (18)
11:45 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team XIV (2)
12:30 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team XIV (3)
13:15 Catfish: Láska online VIII (58)
13:55 Catfish: Láska online VIII (59)
14:40 Kruťárny XXII (9)
15:05 Ideální pár IV (7)
15:55 Ideální pár IV (8)
16:45 Catfish: Láska online V (8)
17:30 Catfish: Láska online VIII (62)
18:10 Catfish: Láska online VIII (6)
19:00 Catfish: Láska online V (5)
19:45 Catfish: Láska online IX (4)
20:30 Kruťárny XXXV (28)
20:55 Kruťárny XXXIV (25)
21:15 Kruťárny XXXIV (29)
21:40 Kruťárny XXXIV (31)
22:00 Jersey Shore: Rodinná dovolená VII (11)
22:45 Teen Mom: Young & Pregnant III (9)
23:30 Geordie Shore XX (1)
00:20 Ex na pláži III (4)
01:05 Kruťárny XXXIV (41)
01:30 Kruťárny XXXV (2)
01:55 Kruťárny XXXV (3)
02:15 Kruťárny XXXV (4)
02:40 Kruťárny XXXV (5)
03:00 Kruťárny XXXV (8)
03:20 M is for Music
00:00 Unforgettable Coachella Headliners (Unforgettable Coachella Headliners), Miuziklas
01:30 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
02:20 MTV's Singalong Hits Of the 2010s (MTV's Singalong Hits Of the 2010s), Miuziklas
06:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
07:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
08:00 We Love Tomorrowland Festival! (We Love Tomorrowland Festival!), Miuziklas
09:30 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
10:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
11:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
12:00 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
12:45 MTV Live from Fusion Festival (MTV Live from Fusion Festival), Miuziklas, 2019
13:05 MTV World Stage (MTV World Stage), Miuziklas, JAV, 2023
13:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
15:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
16:00 We Love Tomorrowland Festival! (We Love Tomorrowland Festival!), Miuziklas
17:30 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
18:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
19:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
20:00 Behind the Music (Behind the Music), Miuziklas, Biografinis, JAV, 2021
00:20 Orchestre Philharmonique Royal de Liège, Gergely Madaras: Walton, Liszt (Orchestre Philharmonique Royal de Liège, Gergely Madaras : Walton, Liszt), Belgium, 2022
02:04 Intermezzo (Intermezzo), Musical, France, 2024
03:00 Porpora's Polifemo at the Bayreuth Baroque Festival (Porpora's Polifemo at the Bayreuth Baroque Festival), Germany, 2021
05:31 Intermezzo (Intermezzo), Musical, France, 2024
06:01 The Neighbour by Jo Strømgren (The Neighbour), Norway, 2010
06:30 Estival Jazz Lugano (Estival Jazz Lugano), Musical, Switzerland, 1985
07:16 Manu Dibango - Lugano Jazz Estival (Manu Dibango : Lugano Jazz Estival), Switzerland, 1983
08:26 Jack Dejohnette - Lugano Jazz Estival (Jack Dejohnette : Lugano Jazz Estival), Switzerland, 1985
09:17 Intermezzo (Intermezzo), Musical, France, 2024
10:00 Giotto Solo by Carolyn Carlson (Giotto Solo by Carolyn Carlson), France, 2016
10:08 The CzechPhilharmonic and John Eliot Gardiner: Voříšek, Janáček, Martinů (L'Orchestre Philharmonique Tchèque et John Eliot Gardiner : Voříšek, Janáček, Martinů), Czech, 2020
11:23 Daniel Barenboim, Moment musical at the Boulez Saal: Beethoven, Diabelli Variations (Daniel Barenboim, Moment musical at the Boulez Saal: Beethoven, Diabelli Variations), Musical, Germany, 2020
12:23 Daniel & Michael Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal : Mozart violin sonatas K 454 & 481 (Daniel & Michael Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal : Mozart violin sonatas K 454 & 481), Musical, Germany, 2020
13:30 The Little Cunning Vixen, by Léos Janacek at the Opéra de Paris (The Little cunning vixen by Leoš Janáček at the Paris Opera), France, 2008
15:11 Czech Philharmonic, Yuja Wang, Semyon Bychkov : Smolka, Rachmaninov, Janáček (Czech Philharmonic, Yuja Wang, Semyon Bychkov : Smolka, Rachmaninov, Janáček), Czech, 2022
16:45 Intermezzo (Intermezzo), Musical, France, 2024
17:00 Bernard Haitink with the Berlin Philharmonic Orchestra :Mahler's Symphony No.3 (Bernard Haitink with the Berlin Philharmonic Orchestra :Mahler's Symphony No.3), Musical, Germany, 1992
18:50 Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Martinu, Dutilleux (Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Martinu, Dutilleux), Czech, 2020
01:00 Intermezzo
03:30 Europakonzert Berliner Philharmoniker 2024 : Schubert, Brahms, Beethoven
05:00 Intermezzo
06:00 Das Rheingold
08:30 Intermezzo
09:30 Leonskaja, Levanon, Luzerner SO, Michael Sanderling: Liszt, Wagner, Schumann, Schubert
10:55 Martha Argerich, Mikhail Pletnev: Schubert, Bach, Chopin, Mozart
13:00 Orchestre de Chambre de Lausanne, Barbara Hannigan : Roussel, Britten, Ravel, Haydn
14:35 Luzerner Sinfonieorchester, Michael Sanderling, William Kentridge : Chostakovitch
15:35 Orchestre de Chambre de Lausanne, Renaud Capuçon, Stefan Dohr
17:00 Harold López-Nussa - Jazz à Vienne
17:45 Nate Smith - Jazz à Vienne
19:10 Jazz à Vienne
20:10 Intermezzo
21:00 Don Quichotte
22:35 La Pastorale
00:00 Festival de Grenade : Pablo Sáinz-Villegas, Hommage à Andrés Segovia
00:40 Orchestre National du Capitole de Toulouse, Tarmo Peltokoski: Wagner, Schoernberg, Strauss
02:00 Harold López-Nussa - Jazz à Vienne
02:45 Nate Smith - Jazz à Vienne
04:10 Jazz à Vienne
00:00 Ultra Mix
01:00 DJ Mixes premiere
02:00 Nite Sides
03:00 Nite Sides
04:00 Nite Sides
05:00 DJ Mixes premiere
06:00 Morning Spin
07:00 Morning Spin
08:00 Morning Spin
09:00 DJ Mixes premiere
10:00 Artist Breakout
11:00 Fresh Out The Box
12:00 Ultra Mix
13:00 DJ Mixes premiere
14:00 Electric Jam
15:00 Street Buzz
16:00 Ultra Mix
17:00 DJ Mixes premiere
18:00 Artist Breakout
19:00 Ultra Mix
20:00 Fresh Out The Box
21:00 DJ Mixes premiere
22:00 Bounce & Fun
23:00 Flow
00:15 Pocta Maurici Béjartovi 2023
01:15 Rivalové v umění (5)
02:10 Kanadská soda IX (10)
02:30 Chaplin v parku
02:45 Česká loutka
03:15 Notes
03:55 Uchem jehly
04:25 Mistři starých řemesel
04:45 Tváře domů
05:10 Události v kultuře
05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
20:00 Události v kultuře
20:15 Třicet komorních sezón
21:10 S nadějí i bez ní
22:55 Hudební cestopis slavných skladatelů (8)
23:50 Zapadákov
00:20 Helter Skelter: Příběh Mansonovy sekty (1)
01:10 Přežila jsem kulturní revoluci
02:05 Největší poklady Pompejí (2)
02:50 Zločiny, které vstoupily do historie I (1)
03:15 Když se měnil svět I (21)
04:10 Hitlerova poslední tajemství (6)
04:55 Tajné společnosti (4)
06:00 Indie ve filmu (1)
07:00 Napoleon v exilu
08:15 Helter Skelter: Příběh Mansonovy sekty (1)
09:25 Bombardování Drážďan
10:35 Strůjci zla (5)
11:45 Gibraltar 1943 (1)
12:00 Ščelkin - Kmotr první atomové bomby
13:05 Tajné společnosti (4)
14:15 Teleshopping
15:20 Bojovníci v odboji a ilegalitě - vzpomínky partyzánky
16:35 Operace Valkýra: Atentát na Hitlera
17:45 Úderné oddíly
18:55 Pátrání po nacistickém pokladu I (6)
20:00 Bioterorismus: Mýty a skutečnost
21:05 Po stopách studené války (1)
21:40 Robert Kennedy: Ve stínu úspěchu
22:50 Bombardování Berlína
00:00 Helter Skelter: Příběh Mansonovy sekty (2)
00:55 Spravedlnost dějin - Jean Moulin versus Klaus Barbie
01:45 Indie ve filmu (1)
02:35 Zločiny, které vstoupily do historie I (2)
03:00 Když se měnil svět I (22)
03:50 Senzace 20. století I (1)
04:40 Tajné společnosti (5)
00:15 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (5)
00:55 Neuvěřitelná planeta (Kolébka lidstva, Cano Cristales a Ďáblovy kuličky)
01:45 HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (Nevstoupíš do jiné sekty)
02:40 Dešifrované záhady II (Phoenixská světla)
03:20 Bojovníci 2. světové války (Abychom nikdy nezapomněli)
04:15 Tajemství středověku (Města v království Českém)
04:40 Bojovníci 2. světové války (Na křídle a v modlitbě)
05:40 Paranormální kriminalisté III (Halloweenská vražda)
06:15 Lovci paranormální minulosti (Strašidelný mlýn - 1. část)
07:00 Teleshopping
10:20 Vodní svět Jakuba Krčína (Jak se z Nevděku stal Svět)
10:45 HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (Nevstoupíš do jiné sekty)
12:20 Paranormální noční můry (Děsivá strašidla)
13:35 Extrémní útěky z vězení (Uprchlík Chuck)
14:05 Neuvěřitelná planeta (Kolébka lidstva, Cano Cristales a Ďáblovy kuličky)
15:30 8:15 Hirošima
17:00 Strašidelné nemocnice II (Nemají oči)
18:20 Princezna Diana (Holka z Norfolku)
19:15 Paranormální kriminalisté III (Halloweenská vražda)
20:00 Neznámé památky (Bunkr Přáslavice - Červená zóna)
20:25 Obří černé díry
21:30 Extrémní útěky z vězení (Útěkář)
22:05 Dešifrované záhady II (Strašidelný hotel)
23:15 Velká severní cesta
00:20 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (6)
01:05 Neuvěřitelná planeta (12)
01:50 Helter Skelter: Příběh Mansonovy sekty (4)
02:45 Dešifrované záhady II (3)
03:25 Pátrání po Klausovi Barbiem
04:25 Tajemství středověku (3)
04:45 Jejich nejlepší hodiny
05:35 Paranormální kriminalisté III (15)
00:00 Jak chytit pašeráka VII (Můj tlustý marihuanový úlovek)
00:45 Vězněm v cizině XI (Břicho plné kokainu)
01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XX (Smrt doručena)
02:15 UFO: Zkoumání fenoménu (Vláda už nemlčí)
03:00 Atlas prokletých míst (Prokletí Západní Virginie)
03:45 Ostrov mimo zákon VI (Dokonalý medvěd)
04:30 Tajemství oceánů III (Lodě z dob americké revoluce)
05:15 Lovec dinosaurů (Spojené království)
06:00 Skvělý dr. Pol XIII (Štěkající smršť)
07:00 Ztracené poklady Říma (Skrytá tajemství Pompejí)
08:00 Ztracené poklady Říma (Potopená antická tajemství)
09:00 Aljašští domorodci II (Duše bojovníků)
10:00 Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání IV (Namrzlá křídla)
11:00 Nacistické megastavby II (Hitlerova odvetná střela)
12:00 Nacistické megastavby II (Siegfriedova linie)
13:00 Svědkem katastrofy (Řádění tornáda)
14:00 Prokletí tuňáci XII (Dot Com v čele)
15:00 Jedinečné letiště v Dubaji (1)
16:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Drogy a rozvod)
17:00 Vězněm v cizině: Zločin a trest IV (Matky pašeračky)
18:00 Vyšetřování leteckých neštěstí XIX (Ledové klesání)
19:00 Továrna na jídlo III (Hranolky, co mají styl)
19:30 Továrna na jídlo III (Hojnost ryb)
20:00 Nacistické megastavby VI (Hitlerův plán invaze do Británie)
21:00 Zabezpečení letiště: Peru III (11)
22:00 Jak chytit pašeráka VII (Místo ovesných vloček kokain)
23:00 Vězněm v cizině: Zločin a trest IV (Matky pašeračky)
00:45 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
01:31 Tajemství kytovců (Písně keporkaků)
02:19 Tajemství kytovců (Říše běluh)
03:02 Války koček: Lev versus gepard
03:47 Největší zabijáci Afriky VII (Oceány)
04:31 Zvířata v pohybu (Armáda mravenců)
04:53 Zvířata v pohybu (7)
05:16 Jedinečná zvířata - výběr (Sloni a orangutani)
05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Prasata a psi)
06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Nosorožci a sovy)
06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Kočky a žáby)
06:49 Zvířata v pohybu (8)
07:11 Zvířata v pohybu (Příležitost)
07:33 Zvířata v pohybu (10)
07:55 Šílená zvířata II (Zahrávání si s osudem)
08:37 Šílená zvířata (K neuvěření)
09:22 Šílená zvířata (Bizarní setkání)
10:06 Šílená zvířata II (Zahrávání si s osudem)
10:47 Šílená zvířata (K neuvěření)
11:32 Šílená zvířata (Vzpurné chování)
12:17 Šílená zvířata (Šok a překvapení)
13:02 Šílená zvířata (Bizarní setkání)
13:46 Šílená zvířata II (Kdo neriskuje, nevyhraje)
14:27 Šílená zvířata II (Naprosté neúspěchy)
15:06 Šílená zvířata II (Jen o vlásek)
15:48 Šílená zvířata II (Zahrávání si s osudem)
16:30 Skvělý dr. Pol XV (V jednom kole)
17:15 Skvělý dr. Pol XV (Superbowl doktora Pola)
18:00 Šílená zvířata II (Kdo neriskuje, nevyhraje)
18:39 Šílená zvířata II (Naprosté neúspěchy)
19:18 Šílená zvířata II (Zahrávání si s osudem)
20:00 Šílená zvířata II (Kdo neriskuje, nevyhraje)
20:40 Skvělá farma doktora Pola (Založení farmy)
21:01 Skvělý dr. Pol – výběr XIII (Malí milovníci zvířat)
21:45 Skvělý dr. Pol XV (Superbowl doktora Pola)
22:29 Šílená zvířata II (Naprosté neúspěchy)
23:09 Šílená zvířata II (Kdo neriskuje, nevyhraje)
23:49 Šílená zvířata (Bizarní setkání)
00:00 Hraniční kontrola: Itálie (10)
01:00 Nazí a vystrašení VIII (13)
03:00 Schováno v kůlnách VI (1)
03:30 Schováno v kůlnách V (George/Dorset)
04:00 Lovci odpadu XIII (10)
05:00 Lovci odpadu XIII (11)
06:00 Rození obchodníci XV (21)
07:00 Rození obchodníci XVIII (Porsche 911)
08:00 Jak se to dělá XXIV (Nábytek v čínském stylu, elektrické vypínače, thajská rybí omáčka a kapary)
08:30 Jak se to dělá XIII (Karbonová kola/lustry/pera)
09:00 Schováno v kůlnách II (Ploughman’s)
09:30 Schováno v kůlnách II (Vojenské přívěsy a další kousky)
10:00 Rození obchodníci VIII (DeLorean)
11:00 Lovci odpadu XIV (13)
12:00 Rození obchodníci XVI (Vykopaný Cayenne)
13:00 Zlato z Beringova moře XI (Nepřízeň osudu: 1. část)
14:00 Zlato z Beringova moře XI (Nepřízeň osudu: 2. část)
15:00 Zlato z Beringova moře XI (Žádná Jane, žádný zisk: 1. část)
16:00 Recyklační tým III (Stará kina)
16:30 Schováno v kůlnách (Z Bodminu do Oxfordshiru)
17:00 Rození obchodníci XIV (To nejlepší z Rozených obchodníků)
18:00 Jak to dělají? XI (6)
18:30 Jak se to dělá VIII (Baterie/plechovky/ optické čočky)
19:00 Lovci odpadu: Restaurátoři VI (Od pedálů k medaili)
20:00 Rození obchodníci vyrážejí do světa (4)
21:00 Ta nejhorší expedice (3)
22:00 Nazí a vystrašení: Trosečníci (Vrah holýma rukama je zpět)
23:00 Nazí a vystrašení VIII (15)
00:00 Vraždy na blond (Vražda modelky)
01:00 Vraždy v rodině (Tragédie Alfieho Steelea)
02:00 Obvinění na útěku (Děti, matky a Valeria)
02:30 Obvinění na útěku (Psanci, Mars a zničený strop)
03:00 Smrtelná odplata (Skryté zlo)
04:00 Všude dobře, doma vražda (Nebezpečné vztahy)
05:00 Všude dobře, doma vražda (Ve jménu otce)
06:00 Oklamaní (Uškrcena jménem lásky)
07:00 Oklamaní (4)
08:00 Vražda přichází IV (Růže jsou rudé, vraždy taky)
09:00 Vražda přichází IV (Další oběť)
10:00 Lži, které svazují (7)
11:00 Lži, které svazují (Kola a obchody)
12:00 Americký detektiv s poručíkem Joe Kendou (Vražda, vražda, vražda)
13:00 Americký detektiv s poručíkem Joe Kendou (Černá voda)
14:00 Zvrácené sestry II (1)
15:00 Zvrácené sestry II (Démon uvnitř)
16:00 Zlý sen v sousedním domě (Moře nenávisti)
17:00 Zlý sen v sousedním domě (Smrt v Santa Barbaře)
18:00 Americké monstrum VI (Oblíbený strýc všech)
19:00 Americké monstrum VI (Ze své ulity)
20:00 Virální zločiny (Neubližujte)
20:30 Virální zločiny (Statečná obrana)
21:00 Vraždy zkažených holek II (Jedničkový vrah)
22:00 Vrahové Kena a Barbie: Zapomenutá vražda (Soudní proces)
23:00 Vraždy na blond (Vražda modelky)
00:00 V boji proti rakovině (2)
01:00 Motel Trixie (Atomic Bombshell)
02:00 Designéři Nate a Jeremiah (Noví tradicionalisté)
02:50 Designéři Nate a Jeremiah (Carrie Bradshawová a Jetsonovi)
03:40 Designéři Nate a Jeremiah II (Kalifornský modernismus)
04:30 Vdavky podle mámy a táty II (8)
05:30 Jak si vybrat správné šaty XI (Chlub se, když máš čím)
06:00 Dáreček v podobě šesterčat (5)
07:00 Můj 270kg život VII (5)
09:00 Můj 270kg život VII (6)
11:00 Miluju maminčina mazánka (Tango matky se synem)
12:00 Dáreček v podobě šesterčat II (4)
13:00 Beďarová doktorka V (Nos jako švestka)
14:00 90denní snoubenci: Od samého začátku V (Nikdy v životě)
16:00 Můj 270kg život VII (5)
18:00 Miluju maminčina mazánka (Tango matky se synem)
19:00 Extrémní kuponové slevy II (April a Carla)
19:30 Extrémní kuponové slevy II (Michelle a Tyler)
20:00 7 malých Johnstonů IX (Kuplíř Trent)
21:00 Vítejte u Plathových V (Ztratím-li čest, ztratím sám sebe)
22:00 Motel Trixie (Flower Power)
23:00 Podivná těla IV (3)
00:00 Saba a tajemství nosorožce
00:45 Na pokraji Aljašky (Region hladovění)
01:30 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Úkryt před bouřkou)
02:15 Invaze obřích krokodýlů
03:00 Saba a tajemství nosorožce
03:45 Veterinární policie Filadelfie XII (Štvanice)
04:30 Akvária na míru VII (Akvárium pro Ludacrise)
05:15 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Úkryt před bouřkou)
06:00 Má pekelná kočka VII (Strašidelné ocasy)
06:50 Má pekelná kočka VIII (6)
07:40 Zákon v Texasu VI (6)
08:30 Akvária na míru VIII (Překvapení Howieho Mandela)
09:25 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Nejroztomilejší momenty)
10:20 Má pekelná kočka VIII (Divoká kočka z prodejny)
11:15 Zákon v Texasu VI (4)
12:10 Akvária na míru VIII (Tři akvária)
13:05 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Nový rok ve Villalobos)
14:00 Akvária na míru VIII (Akvárium pro boxera Fernanda Varge)
15:00 Krocani útočí (When Turkeys Attack)
16:00 Má pekelná kočka VIII (Pomoc! Pomoc!)
17:00 Zákon v Texasu VI (7)
18:00 Akvária na míru VIII (Úžasné akvárium ve tvaru piana)
19:00 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Návrat štěněte)
20:00 Lovec záhad Mungo (Živý dinosaurus z Libérie)
21:00 Lovec záhad Mungo (Namibijské prase s hlavou psa)
22:00 Na pokraji Aljašky II (Sesuv)
23:00 Setkání celebrit se zvířaty (Emily Deschanel a medvědí kosti)
23:30 Setkání celebrit se zvířaty (Al Roker a hladoví medvědi)
00:00 Mimozemšťané na Aljašce (1)
01:00 Mimozemšťané na Aljašce (Muži v černém)
02:00 Záhady muzeí XXIII (Vesmírní andělé a další)
03:00 Záhady muzeí XXIII (Čarodějnice je zpět a další)
04:00 Dobrodružství s duchy II (Státní škola a nemocnice Pennhurst)
05:00 Neobjasněná akta NASA III (Návrat měsíčních brouků)
06:00 Aljašské nestvůry II (Bigfoot z Toku: Yukonský kvíleč)
07:00 Osbourneovi chtějí věřit (Věřící)
08:00 Neobjasněná akta NASA III (Vzestup ledových tvorů)
09:00 Pátrání po yettim II (Yetti vůbec poprvé)
10:00 Záhady muzeí XIV (Záhadná kost a další)
11:00 Národ duchů II (Poltergeist z vězení)
12:00 Spřízněné duše (duchové) IV (Salazarova pomsta)
13:00 Aljašské nestvůry II (Bigfoot z polárního kruhu: Sibiřský obr)
14:00 Osbourneovi chtějí věřit (Porušení všech pravidel)
15:00 Neobjasněná akta NASA III (Duchové na kometě)
16:00 Pátrání po yettim II (Yetti z Badlands)
17:00 Záhady muzeí XIV (Nehorázný únik na svobodu a další)
18:00 Národ duchů II (Prokletí posmrtného života)
19:00 Spřízněné duše (duchové) IV (Duch ve škole)
20:00 Ústav duchů II (Ústav Pennhurst)
21:00 Duchové Morgan City (Mlha)
22:00 Směr hrůza III (Panství Edinburgh)
23:00 Paranormální jevy s Nickem Groffem II (Statler City Hotel)
00:05 Giganty w przestworzach
01:05 Darz Bór
01:35 Darz Bór
02:05 Darz Bór
02:35 Darz Bór
03:05 Darz Bór
03:35 Darz Bór
04:05 Darz Bór
04:40 Na osi
05:15 Na osi
06:00 Na osi
06:30 Trucker Club
07:00 77 TV
08:00 Inżynieryjne katastrofy
09:00 Inżynieryjne katastrofy
10:00 Inżynieryjne katastrofy
11:00 Kontrola graniczna UK
12:00 Kontrola graniczna UK
13:00 Kontrola graniczna UK
14:00 Giganty w przestworzach
15:00 Giganty w przestworzach
16:00 Kontrola graniczna UK
17:00 Kontrola graniczna UK
18:00 Inżynieryjne katastrofy
19:00 Inżynieryjne katastrofy
20:00 II Wojna Światowa - zwycięstwa i porażki
21:00 II Wojna Światowa - zwycięstwa i porażki
22:05 Kod Jezusa
23:00 Kod Jezusa
23:55 Niezwykłe pomysły
00:20 Niezwykłe pomysły
00:45 Dzika kuchnia
01:15 Dzika kuchnia
01:50 Dzika kuchnia
00:00 Vražedný národ II (1)
00:40 Tragédie v na stadionu Heysel (2)
01:35 Auta snů pod lupou (2)
02:25 Záblesky (3)
02:50 Vražedný národ II (1)
03:30 Zprávy týdne za druhé světové války (6)
04:20 Válečné lodě IV (8)
05:05 Afrika z výšky (6)
06:00 Sedmihradsko - za sikulskou branou (4)
07:00 Fantastické inženýrství IV (9)
08:00 LEGO Masters - Nový Zéland II (8)
08:55 Válečné lodě III (3)
09:50 Život v sevření mrazu VII (19)
10:50 Afrika z výšky (10)
11:55 Fantastické inženýrství IV (9)
12:55 Válečné lodě III (4)
13:40 Záchranáři - Norsko (16)
14:05 Sedmihradsko - za sikulskou branou (5)
15:05 Život v sevření mrazu VII (19)
16:05 Fantastické inženýrství IV (10)
17:05 Zprávy týdne za druhé světové války (5)
18:05 Klimatická krize - Je už pozdě? (1)
19:05 Pohledy do historie (35)
19:10 LEGO Masters - Nový Zéland II (9)
20:05 Zvláštní a záhadné III (6)
21:00 Záchranáři - Norsko (15)
21:30 Nacistický plán (5)
22:35 Evoluce zla (6)
23:40 Moře záhadných katastrof (5)
00:25 Utajený šéf - USA XI (5)
01:05 Netradiční bydlení? IV (1)
01:50 Váš dokonalý domov I (5)
02:50 Zahrady snů I (8)
03:15 Markéta na trhu I (8)
03:40 Nejkrásnější britské zahrady I (2)
04:25 Ukážeme vám jak na zahradu - letní sezona II (3)
05:10 Na chalupě: Austrálie II (8)
06:00 Dům snů VIII (9)
06:55 Vaše dokonalá zahrada II (2)
07:50 Úžasné prostory George Clarka IV (7)
08:45 Zahradníkův svět IX (10)
09:55 Nový život ve starých zdech II (1)
10:45 Oživlé historické budovy I (3)
11:15 Jít nebo zůstat? II (3)
12:10 Uspořádejte si svůj život I (2)
13:15 Zahradníkův svět IX (11)
14:20 Dům snů II (15)
15:10 Úžasné prostory George Clarka IV (8)
16:05 Oživlé historické budovy I (4)
16:35 Jít nebo zůstat? II (4)
17:30 Nový život ve starých zdech II (2)
18:25 Vaše dokonalá zahrada II (3)
19:20 Uspořádejte si svůj život I (3)
20:25 Až je koupím, budou mý! IV (11)
21:15 Dům snů VIII (10)
22:05 Dům snů II (16)
22:55 Jít nebo zůstat? II (4)
23:50 Vaše dokonalá zahrada II (3)
00:35 Oživlé historické budovy I (4)
01:00 Nový život ve starých zdech II (2)
01:45 Úžasné prostory George Clarka IV (8)
02:35 Zahradníkův svět IX (11)
03:35 Dům snů II (16)
04:15 Až je koupím, budou mý! IV (11)
05:00 Uspořádejte si svůj život I (3)
00:05 Australští lovci humrů IV (2)
01:00 Australští lovci humrů IV (3)
01:55 Australští lovci humrů IV (4)
02:45 Velká čínská zeď s Ashem Dykesem (5)
03:45 Muži z kamenolomů II (3)
04:40 Muži z kamenolomů II (4)
06:05 Rybářské hvězdy (White Acres)
06:30 Zamrzlé zlato (Rubínová horečka)
07:25 Australští zlatokopové VIII (6)
08:20 Záchranáři na dálnici 401 IV (Nikdy nejsi v bezpečí)
09:20 Australští tiráci III (8)
10:15 Muži z kamenolomů II (2)
11:20 Obrovské stavitelské chyby V (Peklo na ropném terminálu v Texasu)
12:20 Zamrzlé zlato (Rubínová horečka)
13:15 Australští zlatokopové VIII (6)
14:10 Ledoví vikingové II (7)
15:10 Těžaři z Mud Mountain II (Konec se počítá pouze v podkovách)
16:05 Záchranáři na dálnici 401 IV (Nikdy nejsi v bezpečí)
17:00 Australští tiráci III (8)
18:00 Muži z kamenolomů II (2)
19:05 Obrovské stavitelské chyby V (Peklo na ropném terminálu v Texasu)
20:00 Australští lovci safírů III (2)
21:05 Australští zlatokopové VII (17)
22:05 Ledoví vikingové II (7)
23:00 Zamrzlé zlato (Nová zlatá horečka)
23:55 Australští lovci safírů III (2)
00:55 Australští zlatokopové V (13)
01:55 Ledoví vikingové II (7)
02:45 Zamrzlé zlato I (1)
03:35 Australští tiráci III (8)
04:25 Muži z kamenolomů II (2)
05:25 Honba za nefritem VI (7)
00:15 Nejdivočejší přežití II (Vynalézavá zvířata)
01:05 Veterinář z Yorkshiru VIII (3)
01:50 Veterinář z Yorkshiru XI (7)
02:30 Veterinář z Yorkshiru XI (8)
03:20 Záchrana divokých zvířat v Malawi II (Luskoun v ohrožení)
04:05 Nejdivočejší přežití II (Noční život)
04:55 Nejdivočejší přežití II (Ledové světy)
06:15 Veterinář z Yorkshiru VIII (6)
07:00 Veterinář z Yorkshiru VIII (7)
07:45 Veterinář z Yorkshiru VIII (8)
08:30 Kanada: Rok v divočině (Jaro)
09:20 Kanada: Rok v divočině (Léto)
10:05 Aljaška: Rok v divočině (Podzim)
10:50 Divoký koridor Skalistých hor: Z Yellowstonu k Yukonu (3)
11:45 Divoký koridor Skalistých hor: Z Yellowstonu k Yukonu (4)
12:35 Záchrana divokých zvířat v Malawi II (Putování s luskounem)
13:25 Veterinář z Yorkshiru X (5)
14:10 Leopardice (Strašidelná lovkyně)
15:00 Adaptací k přežití (Koalice)
15:50 Smrtící lovci (Malí, ale smrtící)
16:35 Zvířata vs přežití (Stavitelé)
17:25 Říční monstra IV (Hejno zubů)
18:15 Hlubinné potápění v Austrálii (Tropická pobřeží)
19:10 Život ve vedrech: Afrika (Lvi a vysušená savana)
20:00 Slovinsko: Nedotčená příroda
20:55 Divoký východ Polska
21:45 Evropská divočina (Rys)
22:35 Evropská divočina (Rosomák)
23:30 Záchrana divokých zvířat v Malawi II (Tsiba má novou matku)
00:20 Nejdivočejší přežití II (6)
01:10 Veterinář z Yorkshiru VIII (4)
01:55 Veterinář z Yorkshiru XI (9)
02:40 Veterinář z Yorkshiru XI (10)
03:25 Záchrana divokých zvířat v Malawi II (6)
04:15 Nejdivočejší přežití II (4)
05:05 Divoká Čína s Rayem Mearsem I (5)
05:35 Divoká Čína s Rayem Mearsem I (6)
00:20 Znovuobjevení Číny (Pád)
01:35 Znovuobjevení Číny (Odraz ode dna)
02:30 Rusko 1917: Odpočet k revoluci
03:35 Starodávné apokalypsy II (Močikové)
04:25 Zakázaná historie VII (Hledání hrobky Maří Magdalény)
05:10 Zakázaná historie VII (Záhada nejstaršího chrámu na světě)
06:10 Prokleté rodokmeny (10)
06:40 Odhalené mumie (Křičící mumie)
07:35 Poklady s Bettany Hughesovou III (Estonsko)
08:35 Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války (Závěrečné vítězství)
09:40 2. světová válka - Bitvy o Evropu (4)
10:50 Tajné zbraně II. světové války (Zbraně)
11:55 Poklady s Bettany Hughesovou III (Albánie a Jadran)
12:55 Dobyvatelé: Vzestupy a pády (Dobývání říše Aztéků)
13:50 Čingischánovo Mongolsko (Expanze)
14:50 Poklady s Bettany Hughesovou III (Estonsko)
15:50 Odhalené mumie (Mladší dáma)
16:45 Mýty: Velké záhady lidstva III (Kleopatra)
17:50 Druhá světová válka z dronu - skenování důkazů (Bitva v Ardenách)
18:50 2. světová válka - Bitvy o Evropu (4)
19:55 Tajné zbraně II. světové války (Zbraně)
21:00 Ženy pod Hitlerovou vlajkou (Od roku 1942 do současnosti)
22:00 Temná věda nacistů (Nacistická říše)
22:55 Tajné zbraně II. světové války (Lodě)
00:00 Druhá světová válka z dronu - skenování důkazů I (1)
01:00 Tajné zbraně II. světové války I (1)
02:00 2. světová válka - Bitvy o Evropu I (4)
02:55 Ženy pod Hitlerovou vlajkou I (2)
03:45 Temná věda nacistů I (8)
04:30 Tajné zbraně II. světové války I (4)
00:40 Vetřelci dávnověku XV (Energie obelisků)
01:25 Záhady největších pokladů světa III (Návrat na Poverty Island)
02:10 Válka skladů V (Ústřice na podnose)
02:35 Válka skladů V (Staré triky, nové zisky)
03:00 Z ohnivé výhně IX (Zatmění)
03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Přímo na místě: Záhadné artefakty)
04:30 Z ohnivé výhně IX (Zatmění)
05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Zastavárensus Rex)
06:00 Mistři aukcí II (V Texasu je všechno větší)
06:20 Mistři aukcí II (Kovbojové z Dallasu)
06:40 Z ohnivé výhně IX (Zatmění)
07:25 Hvězdy zastavárny XX (Střelba na koš v zastavárně)
08:10 Mistři aukcí III (Ton letí do výšin)
08:30 Mistři aukcí III (Jak vyšoupnout aukčního lovce)
08:50 Mistři aukcí III (Tonův vrtací instinkt)
09:15 Vetřelci dávnověku: Dokonalý důkaz (Megality)
09:55 Válka skladů XV (Kámen, nůžky, vítěz)
10:15 Válka skladů XV (Kdo se bojí, nesmí do kóje)
10:40 Válka skladů XV (V Kalifornii se hrnčířství daří)
11:05 Z ohnivé výhně IX (Nadměrné velikosti: 5tunová výzva)
11:45 Hvězdy zastavárny XX (Zástava v parku)
12:30 Prokletí ranče Skinwalker IV (Život ve světě metamateriálů)
13:15 Vetřelci dávnověku XIV (Přímo na místě: Záhadné artefakty)
13:55 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Krádež v Americkém přírodovědném muzeu)
14:40 Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (Zvláštní zbraně)
15:20 Mistři aukcí III (Chladné peníze)
15:40 Mistři aukcí III (Jede vláček)
16:00 Mistři aukcí III (Jak získat peníze)
16:25 Hvězdy zastavárny XVII (Zástava svobody)
16:45 Hvězdy zastavárny XX (Dobré jídlo, dobrý obchod)
17:25 Prokletí ranče Skinwalker IV (Ohlédnutí zpět a ještě dál)
18:10 Neuvěřitelné s Danem Aykroydem (Zvláštní zbraně)
18:50 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Posvátné kosti)
19:35 Z ohnivé výhně IV (Gladiátorovy nůžky)
20:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Jumpin’ Jake Flash)
21:00 Největší záhady historie V (Moctezumův ztracený poklad)
21:45 Největší záhady historie IV (Honba za ukradeným nacistickým pokladem)
22:30 Vetřelci dávnověku XIV (Ohýbači času)
23:15 Z ohnivé výhně IX (Nadměrné velikosti: 5tunová výzva)
23:55 Z ohnivé výhně IV (Gladiátorovy nůžky)
00:00 JOURNEYS IN INDIA (AMRITSAR, SHIMLA AND MANALI: THE FAR NORTH)
00:30 JOURNEYS IN INDIA (AGRA AND ITS ENVIRONS)
01:00 THE TRUE COLORS OF US UNIVERSITIES
02:00 ROLL ON CINEMA
03:00 JOURNEYS IN AFRICA (GREAT CITIES OF TANZANIA: COUNTDOWN TO HISTORY)
03:30 WILD ONES (EP. 09)
04:00 INDIA THE LARGEST SCHOOL MEAL IN THE WORLD
05:00 FINE COCOA FROM ESMERALDA
06:00 HISTORIC FOOTBALL MATCH IN FLORENCE
07:00 ANATOLIA LAND OF THE APRICOTS
08:00 NEW YORK (THE WORLD'S SMALLEST OPERA HOUSE)
09:00 JOURNEYS IN INDIA (HYDERABAD: THE LAKE CITY)
09:30 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
10:00 SHOW ME WHERE YOU LIVE (VIETNAM)
10:30 SHOW ME WHERE YOU LIVE (THE KOROWAI, AT THE HEART OF THE FOREST)
11:00 IN THE DARKNESS
12:00 SPITSBERGEN (ICY ISLAND)
13:00 FLOODS (PART 2)
14:00 INFESTATION (CITIES UNDER SIEGE)
14:50 ALEXANDER THE GREAT, THE MACEDONIAN
15:45 THE TREE-CLIMBERS FROM CALIFORNIA
16:45 THE MYSTERY OF THE DISAPPEARING BEES
18:15 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
19:10 STOLEN TREASURES (EP. 4)
20:00 BOTETI: THE RETURNING RIVER
21:00 CREATIVE KILLERS (EP. 02)
22:00 THE TIGERS FROM SCOTLAND
23:00 NEW FRONTIER (RETURN TO THE MOON)
23:30 NEW FRONTIER (THE INNER WORLDS)
00:00 WORLD OF LUXURY (43)
00:30 WORLD OF LUXURY (44)
01:00 READY TO WEAR
01:30 READY TO WEAR
02:00 SWIM WEEK 2023 (11)
02:30 SWIM WEEK 2023 (12)
03:00 HOMME (1)
04:00 FEMME III (1)
05:00 CITIES (1)
06:00 LOOK (1)
07:00 CITIES (1)
08:00 LOOK (1)
09:00 HOMME (1)
10:00 FEMME III (1)
11:00 CITIES (1)
12:00 LOOK (1)
13:00 CITIES (1)
14:00 LOOK (1)
15:00 HOMME (1)
16:00 FEMME III (1)
17:00 CITIES (1)
18:00 LEGEND OF LAGERFELD (10)
18:20 LEGEND OF LAGERFELD (11)
18:40 LEGEND OF LAGERFELD (12)
19:00 CITY CHIC LONDON
20:00 LUXURY LIFE
21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (23)
21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (24)
22:00 WORLD OF CELEBRITIES (35)
22:30 WORLD OF CELEBRITIES (36)
23:00 SWIM WEEK 2023 (3)
23:30 SWIM WEEK 2023 (4)
00:00 Hot Cars (2)
00:30 Jamie po italsku (1)
01:00 Unikátní penziony světa (Amatciems, Lotyšsko)
02:00 Toymakerz (4)
03:00 Útěk na venkov (Cumbria)
04:00 Hot Cars (11)
04:30 Kutilem snadno a rychle (6)
05:00 Planete Decouverte
05:15 Svět z blízka (93)
05:30 Tipy a nápady
06:00 Jóga – Energie života (10)
07:00 Květinová show (3)
07:30 Planete Decouverte
07:45 Vynálezce
08:00 Vitální zahrada (1)
08:30 Brent Owens objevuje Mauricius (Úžasné kari)
09:00 Jóga – Energie života (11)
10:00 Velkolepé designy (5)
11:00 Rybáři z Iberie (1)
11:30 Drsný rybáři (9)
12:00 Květinová show (5)
12:30 Dolce Vita (25)
13:00 Moje Dubaj (1)
13:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Chorvatsko)
14:30 Blázen na cestách (Pozorování velryb)
15:30 Vitální zahrada (2)
16:00 Kutilem snadno a rychle (1)
16:30 House doktor (6)
17:30 Jak najít vysněný dům (7)
18:00 Nejdražší výletní loď světa (3)
19:00 Dotek luxusu (1)
19:30 Zvířata ve filmu (3)
20:00 Dolce Vita (26)
20:30 Moje zahrada (33)
21:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (3)
22:00 Charlieho zahrada v Chelsea (1)
23:00 House doktor (7)
00:00 Hot Cars (3)
00:30 Dolce Vita (26)
01:00 V mysli kuchaře (5)
01:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona II (2)
02:30 Blázen na cestách II (4)
03:30 Květinová show (5)
04:00 Hot Cars (12)
04:30 Zlatá mládež Instagramu (1)
05:30 Tipy a nápady
00:05 Čokoládový ráj (11)
00:30 Čokoládový ráj (12)
00:55 Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (9)
01:20 Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (10)
01:45 Jídlo pro celou rodinu (6)
02:00 Programové tipy
06:00 Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších III (Čokoládový týden)
06:55 Prostě maso III (7)
07:20 Prostě maso III (8)
07:50 Hladoví motorkáři poblíž domova (Prashad, Bradford)
08:55 Koláče a nákypy (9)
09:45 Příběhy ze zahradí kuchyně II (Kuřata)
10:20 Mary se nedá vyvést z míry II (Co se vleče, neuteče)
10:45 Gordonovo vaření pro radost (Speciální příležitosti)
11:40 Se šéfkuchařem kolem světa (3)
12:10 Celý svět na pánvi (11)
12:35 Mistrovské pečení - Kanada (Sváteční týden)
13:25 Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších III (Čokoládový týden)
14:15 Prostě maso III (7)
14:40 Prostě maso III (8)
15:10 Hladoví motorkáři poblíž domova (Prashad, Bradford)
16:15 Se šéfkuchařem kolem světa (3)
16:45 Celý svět na pánvi (12)
17:15 Koláče a nákypy (10)
18:05 Příběhy ze zahradí kuchyně II (Charcuterie)
18:40 Mary se nedá vyvést z míry II (Vřelý dík za piknik)
19:05 David Rocco - Chutě domova (Vzpomínky na Sicílii)
19:30 David Rocco - Chutě domova (Pro vegany)
20:00 Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších III (Tarte Chiboust Vallée d’Auge)
20:55 Masná mise II (Anglicky)
21:20 Masná mise II (Malajsky)
21:50 Hladoví motorkáři poblíž domova (Stackpole Inn, West Wales)
23:00 Příběhy ze zahradí kuchyně II (Charcuterie)
23:35 Koláče a nákypy (10)
00:30 Pizzaři z Parmy (2)
01:00 Pravá Itálie s Riccardem (La Bottega Linka)
01:30 Dolce Vita (11)
02:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Izrael)
03:10 Moje zahrada (10)
03:30 Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (4)
04:00 Chef Lignac po francouzsku (Languedoc-Roussillon)
05:20 BRGRS (2)
05:30 Nejlepší recepty
06:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Izrael)
07:30 Dolce Vita (23)
08:00 Jóga – Energie života (9)
09:00 Kylie Kwong: Moje Čína (4)
09:30 Lorraine Pascale vás naučí vařit (1)
10:00 Sladká Adie (Jablečné muffiny)
10:30 Billovo jídlo (2)
11:00 Tak chutná Itálie (Orvieto)
11:30 Lukovo spokojídlo (Cheeseburger naopak)
12:00 Nejdražší výletní loď světa (2)
13:00 Pizzaři z Parmy (2)
13:30 Pravá Itálie s Riccardem (La Bottega Linka)
14:00 Čas na Te. Be. (Chlebíček s citrónem a makovou polevou)
15:30 Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (4)
16:00 Chef Lignac po francouzsku (Languedoc-Roussillon)
17:30 Dolce Vita (24)
18:00 Jamieho revoluce ve stravování (4)
19:00 Jóga – Energie života (10)
20:00 Všechny chutě Maďarska (1)
21:00 Dobroty Sofie Dahlové (3)
21:30 Prostě Nigella (6)
22:00 Annabel Langbein: U mě na zahrádce (11)
22:30 Lovec chilli (Singapur)
23:00 Rybáři z Ibérie (10)
23:30 Nejdražší výletní loď světa (2)
00:30 Kylie Kwong: Moje Čína (4)
01:00 Lorraine Pascale vás naučí vařit (1)
01:30 Dolce Vita (24)
02:00 Čas na Te. Be. (11)
03:30 Sladká Adie (13)
04:00 Chef Lignac po francouzsku (3)
05:30 Nejlepší recepty
00:00 Psí dobrodružství
00:30 Mňauzoo
01:00 Mláďátkov
01:30 MňauStar
02:30 Kočičí svět
03:00 Psí dobrodružství
03:30 Mňauzoo
04:00 Mláďátkov
04:30 MňauStar
05:30 Kočičí svět
06:00 Psí dobrodružství
06:30 Mňauzoo
07:00 Mláďátkov
07:30 MňauStar
08:30 Kočičí svět
09:00 Psí dobrodružství
09:30 Mňauzoo
10:00 Mláďátkov
10:30 Crazy, crazy, crazy
11:00 V kostýmu
11:30 Kočičí svět
12:00 Psí dobrodružství
12:30 Mňauzoo
13:00 Mláďátkov
13:30 Crazy, crazy, crazy
14:00 Čas odpočinku
14:30 Kočičí svět
15:00 Psí dobrodružství
15:30 Mňauzoo
16:00 Mláďátkov
16:30 Crazy, crazy, crazy
17:00 Čas na svačinku
17:30 Kočičí svět
18:00 Psí dobrodružství
18:30 Mňauzoo
19:00 Mláďátkov
19:30 Crazy, crazy, crazy
20:00 Zvířátka a technologie
20:30 Kočičí svět
21:00 Psí dobrodružství
21:30 Mňauzoo
22:00 Mláďátkov
22:30 Crazy, crazy, crazy
23:00 Čas odpočinku
23:30 Kočičí svět
00:00 Zprávy
00:10 Studio ČT24
01:00 Zprávy
01:10 Studio ČT24
02:00 Zprávy
02:10 Studio ČT24
02:34 Zajímavosti z regionů
03:00 Zprávy
03:10 Studio ČT24
03:34 Zajímavosti z regionů
04:00 Zprávy
04:10 Studio ČT24
05:00 Zprávy
05:10 Studio ČT24
05:59 Studio 6
09:00 Studio 6
10:00 Studio ČT24
12:00 Zprávy ve 12
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30 Zprávy
12:33 Studio ČT24
13:00 Zprávy
13:03 Studio ČT24
13:30 Zprávy
13:33 Studio ČT24
14:00 Zprávy
14:03 Studio ČT24
14:30 Zprávy
14:33 Studio ČT24
15:00 Zprávy
15:03 Studio ČT24
15:30 Zprávy
15:33 Studio ČT24
16:00 Zprávy v 16
16:30 Zprávy
16:33 Studio ČT24
17:00 Zprávy
17:03 Studio ČT24
17:30 Zprávy
17:33 Studio ČT24
17:55 Předpověď počasí
18:00 Zprávy
18:03 Studio ČT24
18:28 Interview ČT24
18:55 Předpověď počasí
19:00 Události
19:54 Počasí v letoviscích
19:56 Branky, body, vteřiny
20:07 90′ ČT24
21:30 Horizont ČT24
22:00 Události, komentáře
23:00 Předpověď počasí
23:05 Zprávy ve 23
23:32 Interview ČT24
00:00 Správy
00:30 Hlavné správy
01:00 Šport+
01:30 Hlavné správy
02:00 V politike
03:00 Správy
03:30 Hlavné správy
04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
05:00 Hlavné správy
05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
07:00 Ranné správy TA3
07:15 Raňajky
07:30 Ranné správy TA3
07:45 Raňajky
08:00 Ranné správy TA3
08:15 Raňajky
08:30 Ranné správy TA3
08:45 Raňajky
09:00 Štúdio TA3/Raňajky
09:30 Téma
10:00 Správy
10:30 Štúdio TA3
11:00 Správy
11:30 Štúdio TA3
12:00 Žurnál
12:20 Šport
12:30 Téma
13:00 V politike
14:00 Správy
14:30 Štúdio TA3
15:00 Správy
15:30 Týždeň v športe
15:45 Štúdio TA3
16:00 Žurnál
16:20 Šport
16:30 Svet dnes
17:00 Správy
17:30 Štúdio TA3
18:00 Biznis
18:15 Očami cestovateľa
18:30 Hlavné správy
18:55 Šport
19:10 Svet dnes
19:30 Štúdio TA3
19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30 Zdravie
21:00 Správy
21:30 Biznis
22:00 Správy
22:30 Šport+
22:45 Týždeň v športe
23:00 Správy
23:30 Hlavné správy
00:00 Téma/Štúdio TA3
00:00 5 Minutes
00:05 Witness
00:16 Witness
00:30 5 Minutes
00:37 Witness
00:47 News
01:00 5 Minutes
01:05 Brussels, My Love?
01:30 5 Minutes
01:35 Brussels, My Love?
01:45 Brussels, My Love?
02:00 The European Debrief
02:05 Brussels, My Love?
02:30 The European Debrief
02:35 Brussels, My Love?
02:45 Brussels, My Love?
03:00 The European Debrief
03:05 Witness
03:17 Witness
03:33 Witness
03:44 News
04:00 The European Debrief
04:05 Brussels, My Love?
04:30 The European Debrief
04:35 Brussels, My Love?
04:45 Brussels, My Love?
05:00 The European Debrief
05:05 Witness
05:16 Witness
05:30 The European Debrief
05:36 Witness
05:47 News
06:00 The European Debrief
06:05 Brussels, My Love?
06:30 The European Debrief
06:35 Brussels, My Love?
06:45 Brussels, My Love?
07:00 The European Debrief
07:05 Witness
07:16 Witness
07:30 The European Debrief
07:35 Witness
07:45 News
11:00 Wake Up Europe
11:15 Wake Up Europe
11:30 Wake Up Europe
12:00 Euronews Now
12:15 Euronews Now
12:30 Euronews Now
13:00 Euronews Now
13:15 Euronews Now
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:15 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 The European Debrief
18:15 The European Debrief
18:30 The European Debrief
19:00 The European Debrief
19:15 The European Debrief
19:30 The European Debrief
20:00 The European Debrief
20:15 The European Debrief
20:30 The European Debrief
21:00 The European Debrief
21:15 The European Debrief
21:30 The European Debrief
22:00 The European Debrief
22:15 The European Debrief
22:30 The European Debrief
23:00 The European Debrief
23:15 The European Debrief
23:30 The European Debrief
00:00 The European Debrief
00:15 The European Debrief
00:30 The European Debrief
01:00 The European debrief
01:15 The European debrief
01:30 The European debrief
02:00 The European debrief
02:15 The European debrief
02:30 The European debrief
03:00 The European debrief
03:15 The European debrief
03:30 The European debrief
04:00 The European debrief
04:15 The European debrief
04:30 The European debrief
05:00 The European debrief
05:15 The European debrief
05:30 The European debrief
00:00 Newsday
00:30 Business Today
00:45 Sportsday
01:00 Newsday
01:30 Business Today
01:45 Sportsday
02:00 Newsday
02:30 Business Today
02:45 Sportsday
03:00 BBC News
03:30 Business Today
03:45 Sportsday
04:00 BBC News
04:30 Unspun World with John Simpson
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
06:00 BBC News
06:30 Business Today
07:00 BBC News
07:30 Business Today
08:00 BBC News
08:30 Business Today
09:00 BBC News
09:30 Talking Business
10:00 BBC News
10:30 BBC News
11:00 BBC News
11:30 HARDtalk
12:00 BBC News
12:30 Business Today
12:45 BBC News
13:00 BBC News Now
13:30 BBC News Now
14:00 BBC News Now
14:30 BBC News Now
15:00 BBC News Now
15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
15:45 BBC News Now
16:00 Verified Live
16:30 Verified Live
17:00 Verified Live
17:30 Business Today
17:45 Verified Live
18:00 Verified Live
18:30 Focus on Africa
19:00 The World Today with Maryam Moshiri
19:30 The World Today with Maryam Moshiri
20:00 The World Today with Maryam Moshiri
20:30 The World Today with Maryam Moshiri
21:00 The Context
21:30 The Context
22:00 The Context
22:30 The Context
23:00 BBC World News America
23:30 HARDtalk
00:00 CNN Newsroom Sunday (Sunday, June 23, 2024 6PM)
01:00 CNN Newsroom Sunday (Sunday, June 23, 2024 7PM)
02:00 The Whole Story with Anderson Cooper
03:00 Fareed Zakaria GPS (Sunday, June 23, 2024 10AM)
04:00 African Voices Changemakers (African Voices Changemakers LAVCM187)
04:30 Marketplace Africa (Marketplace Africa June 2024)
04:45 Marketplace Europe (Marketplace Europe June 2024)
05:00 Living Golf (Living Golf LG247)
05:30 Inside Africa (Inside Africa LIAFR676)
06:00 CNN Newsroom (Monday, June 24, 2024 12am ET)
06:45 World Sport (Monday, June 24, 2024 1245am ET)
07:00 CNN Newsroom (Monday, June 24, 2024 1am ET)
08:00 CNN Newsroom (Monday, June 24, 2024 2am ET)
08:45 World Sport (Monday, June 24, 2024 1245am ET)
09:00 CNN Newsroom (Monday, June 24, 2024 3am ET)
10:00 CNN Newsroom (Monday, June 24, 2024 4am ET)
11:00 CNN This Morning (Monday, June 24, 2024 5AM)
12:00 CNN This Morning (Monday, June 24, 2024 6AM)
13:00 CNN News Central (Monday, June 24, 2024 7AM)
13:30 World Sport (Monday, June 24, 2024 730am ET)
14:00 CNN Newsroom (Monday, June 24, 2024 8am ET)
15:00 Connect the World (Monday, June 24, 2024 9am ET)
15:45 World Sport (Monday, June 24, 2024 945am ET)
16:00 Connect the World (Monday, June 24, 2024 10am ET)
17:00 CNN Newsroom (Monday, June 24, 2024 11am ET)
18:00 One World (Monday, June 24, 2024 12pm ET)
19:00 Amanpour (Monday, June 24, 2024 1pm ET)
20:00 Isa Soares Tonight (Monday, June 24, 2024 2pm ET)
21:00 CNN Newsroom (Monday, June 24, 2024 3pm ET)
22:00 Quest Means Business (Monday, June 24, 2024 4pm ET)
22:45 Quest’s World of Wonder (Quest’s World of Wonder LQWW058A)
23:00 The Lead with Jake Tapper (Monday, June 24, 2024 5PM)
23:30 World Sport (Monday, June 24, 2024 530pm ET)
00:00 Sky News
01:00 Sky News
06:00 Breakfast
07:00 Breakfast With Kay Burley
10:00 Sky News Today with Wilfred Frost
11:30 Business Live with Ian King
12:00 Sky News Today with Jayne Secker
14:00 Sky News with Kamali Melbourne
16:30 Business Live with Ian King
17:00 The News Hour with Mark Austin
19:00 Politics Hub with Sophy Ridge
20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
21:00 The World with Yalda Hakim
22:00 News at 10 with Anna Botting
22:30 Press Preview
23:00 News and Press Preview
23:30 Press Preview
00:00 News & Press Preview
00:30 Press Preview
00:00 Asia Squawk Box
01:00 Asia Squawk Box
02:00 Asia Squawk Box
03:00 Asia Street Signs
04:00 Asia Street Signs
05:00 Asia Street Signs
06:00 Capital Connection
07:00 Squawk Box Europe
07:30 Squawk Box Europe
08:00 Squawk Box Europe
08:30 Squawk Box Europe
09:00 Squawk Box Europe
09:30 Squawk Box Europe
10:00 Street Signs
10:30 Street Signs
11:00 Worldwide Exchange
11:30 Worldwide Exchange
12:00 US Squawk Box
12:30 US Squawk Box
13:00 US Squawk Box
13:30 US Squawk Box
14:00 US Squawk Box
14:30 US Squawk Box
15:00 US Squawk on the Street
15:30 US Squawk on the Street
16:00 US Squawk on the Street
16:30 US Squawk on the Street
17:00 Money Movers
17:30 Money Movers
18:00 Halftime Report
18:30 Halftime Report
19:00 The Exchange
19:30 The Exchange
20:00 Power Lunch
20:30 Power Lunch
21:00 Closing Bell
21:30 Closing Bell
22:00 Closing Bell: Overtime
22:30 Closing Bell: Overtime
23:00 Managing Asia
23:30 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
00:00 DW News
00:02 Euromaxx - Lifestyle Europe
00:30 Arts Unveiled
01:00 DW News
01:15 Reporter - On Location
01:30 REV - The Global Auto and Mobility Show
02:00 DW News
02:02 Euromaxx - Lifestyle Europe
02:30 Global Us
03:00 DW News
03:15 DocFilm
03:45 Reporter - On Location
04:00 DW News
04:02 Eco India
04:30 In Good Shape -- The Health Show
05:00 DW News
05:15 Sports Life
05:30 Euromaxx - Lifestyle Europe
06:00 DW News
06:15 Global Us
06:45 Reporter - On Location
07:00 DW News
07:02 DocFilm
07:30 Tomorrow Today
08:00 DW News
08:15 Shift
08:30 Eco Africa
09:00 DW News
09:30 The 77 Percent
10:00 DW News
10:30 Shift
10:45 Reporter - On Location
11:00 DW News
11:15 DocFilm
12:00 DW News
12:30 Eco Africa
13:00 DW News
13:30 Global Us
14:00 DW News
14:15 DocFilm
15:00 DW News
15:15 Best of DW-online Content
15:30 The 77 Percent
16:00 DW News
16:30 Tomorrow Today
17:00 DW News
17:15 DocFilm
18:00 DW News
18:30 Global Us
19:00 DW News
19:30 Arts Unveiled
20:00 DW News
20:15 Close Up
20:45 Reporter - On Location
21:00 DW News
21:15 Best of DW-online Content
21:30 Global Us
22:00 DW News
22:30 The Day - News in Review
23:00 DW News
23:15 DocFilm
00:00 DW News
00:02 The Day - News in Review
00:30 DocFilm
01:00 DW News
01:15 Best of DW-online Content
01:30 Close Up
02:00 DW News
02:02 The Day - News in Review
02:30 Eco Africa
03:00 DW News
03:15 DocFilm
04:00 DW News
04:02 The Day - News in Review
04:30 REV - The Global Auto and Mobility Show
05:00 DW News
05:15 Best of DW-online Content
05:30 Close Up
00:00 NEWS (183)
00:15 ACCESS ASIA (1)
00:30 BULLETIN (47)
00:45 PEOPLE & PROFIT (1)
01:00 NEWS (184)
01:15 REPORTERS (2)
01:30 BULLETIN (48)
01:45 ARTS24 (4)
02:00 NEWS (185)
02:15 THE 51% (1)
02:30 BULLETIN (49)
02:45 FRANCE IN FOCUS (1)
03:00 NEWS (186)
03:15 TALKING EUROPE (1)
03:30 BULLETIN (50)
03:45 TALKING EUROPE (1)
04:00 NEWS (187)
04:10 REVISITED (1)
04:30 BULLETIN (51)
04:40 FRENCH CONNECTIONS (1)
04:46 ACCESS ASIA (1)
05:00 NEWS (188)
05:15 ACROSS AFRICA (1)
05:30 BULLETIN (52)
05:45 ARTS24 (5)
06:00 NEWS (189)
06:20 FOCUS PROD B
06:30 BULLETIN (53)
06:50 INTRODUCTION (29)
06:51 SPORTS PAD
07:00 NEWS (190)
07:20 PRESS REVIEW PRODB
07:30 NEWS (191)
07:45 GLOBAL GRID
07:51 FOCUS ALONE
08:00 NEWS (192)
08:20 BUSINESS EVENING PROD B
08:30 NEWS (193)
08:45 FOCUS ALONE
08:50 SPORTS PAD
08:57 FERMETURE DE TRANCHE (13)
09:00 NEWS (194)
09:15 BUSINESS EVENING PROD B
09:21 PRESS REVIEW PRODB
09:30 NEWS (195)
09:40 PERSPECTIVE
09:45 FOCUS ALONE
09:50 SPORTS PAD
10:00 NEWS (196)
10:15 CHRONIQUEUR
10:30 NEWS (197)
10:45 FOCUS ALONE
10:50 SPORTS PAD
11:00 NEWS (198)
11:15 INTRODUCTION (30)
11:16 TALKING EUROPE (1)
11:30 BULLETIN (54)
11:45 INTRODUCTION (31)
11:46 ACCESS ASIA (1)
11:58 FERMETURE DE TRANCHE (14)
12:00 NEWS (199)
12:15 INTRODUCTION (32)
12:16 ARTS24 (6)
12:30 BULLETIN (55)
12:45 INTRODUCTION (33)
12:46 FOCUS ALONE
12:51 SPORTS PAD
13:00 NEWS (200)
13:22 BUSINESS
13:30 NEWS (201)
13:45 ENTRE NOUS (11)
14:00 NEWS (202)
14:15 ENTRE NOUS (12)
14:30 NEWS (203)
14:45 FOCUS ALONE
14:50 SPORTS PAD
14:57 FERMETURE DE TRANCHE (15)
15:00 NEWS (204)
15:30 NEWS (205)
15:42 FRANCE IN FOCUS (2)
15:54 SHORT CUTS 2024
16:00 NEWS (206)
16:30 NEWS (207)
16:40 REVISITED (1)
17:00 NEWS (208)
17:15 INTRODUCTION (34)
17:16 ARTS24 (6)
17:30 BULLETIN (56)
17:45 INTRODUCTION (35)
17:46 FRENCH CONNECTIONS (1)
17:52 FASHION (1)
17:58 FERMETURE DE TRANCHE (60)
18:00 NEWS (209)
18:15 TOP STORY
18:30 NEWS (210)
18:45 BUSINESS PROD B
18:51 SPORTS PROD B
19:00 NEWS (211)
19:10 THE DEBATE (5)
19:53 SHORT CUTS 2024
20:00 NEWS (212)
20:15 BUSINESS PROD B
20:21 SPORTS PROD B
20:30 NEWS (213)
20:45 TRUTH OR FAKE
20:51 FOCUS PROD B
21:00 NEWS (214)
21:20 BUSINESS PROD B
21:30 NEWS (215)
21:40 EYE ON AFRICA (11)
22:00 NEWS (216)
22:15 BUSINESS PROD B
22:21 TRUTH OR FAKE
22:30 NEWS (217)
22:32 A PROPOS (5)
22:46 EYE ON AFRICA (12)
23:00 NEWS (218)
23:15 REDIFF BUSINESS + TRUTH OR FAKE
23:30 NEWS (219)
23:45 SPORTS PROD B
23:51 FOCUS ALONE
00:00 Le Journal
00:15 C'est en France
00:30 Le Journal
00:45 Actuelles
01:00 Le Journal
01:15 Le journal de l'Afrique
01:30 Le Journal
01:45 En tête à tête
02:00 Le Journal
02:15 L'entretien
02:30 Le Journal
02:45 À l'Affiche !
03:00 Le Journal
03:10 Ici l'Europe
03:30 Le Journal
03:40 Légendes urbaines
04:00 Le Journal
04:15 La Semaine de l'Eco
05:00 Le Journal
05:10 Billet Retour
05:30 Le Journal
05:40 L'instant mobile
05:45 Le journal de l'Afrique
06:00 Le Journal
06:22 Focus
06:30 Le Journal
06:51 Le Journal
06:52 Sports
07:00 Le Journal
07:16 Dans la presse
07:21 Reportages
07:30 Le Journal
07:46 L'info Eco
07:51 Focus
08:00 Le Journal
08:30 Le Journal
08:45 Dans la presse
08:50 Reportages
08:55 Le rappel des titres
09:00 Le Journal
09:22 L'info Eco
09:30 Le Journal
09:42 Dans la presse
09:47 Focus
09:52 Sports
10:00 Le Journal
10:15 L'invité du jour
10:30 Le Journal
10:37 A La Carte
10:45 Focus
10:50 Sports
11:00 Le Journal
11:14 Le Journal
11:16 En tête à tête
11:30 Le Journal
11:44 Le Journal
11:46 Bon pied, bonheur !
11:52 Focus
11:57 Le rappel des titres
12:00 Le Journal
12:13 Le Journal
12:16 À l'Affiche !
12:30 Le Journal
12:43 Le Journal
12:45 Focus
12:50 Sports
12:59 Le Journal
13:15 L'invité du jour
13:30 Le Journal
14:00 Le Journal
14:30 Le Journal
14:45 Focus
14:50 Sports
14:56 Le rappel des titres
15:00 Le Journal
15:30 Le Journal
15:45 C'est en France
16:00 Le Journal
16:30 Le Journal
16:40 Élément Terre
16:46 À l'Affiche !
17:00 Le Journal
17:14 Le Journal
17:16 Les Observateurs
17:22 Focus
17:30 Le Journal
17:44 Le Journal
17:46 Outre-mer
17:58 Le rappel des titres
17:59 Le Journal
18:16 Le fait du jour
18:30 Le Journal
18:46 Économie
18:51 Sports
19:00 Le Journal
19:10 Le débat
19:55 L'instant mobile
20:00 Le Journal
20:16 Économie
20:21 Sports
20:30 On va plus loin
21:00 Le Journal
21:15 Info Intox
21:20 Élément Terre
21:30 Le Journal
21:44 Le journal de l'Afrique
22:00 Le Journal
22:15 Économie
22:20 Info Intox
22:30 Le Journal
22:44 Le journal de l'Afrique
23:00 Le Journal
23:15 Le Journal
23:16 Economie + Info Intox
23:30 Le Journal
23:45 Sports
23:50 Focus
00:00 Le Journal
00:12 Le débat
00:55 L'instant mobile
01:00 Le Journal
01:15 Le journal de l'Afrique
01:30 Le Journal
01:45 À l'Affiche !
02:00 Le Journal
02:15 Bon pied, bonheur !
02:21 Focus
02:30 Le monde dans tous ses états
03:00 Le Journal
03:12 Le débat
03:55 L'instant mobile
04:00 Le Journal
04:15 Les Observateurs
04:21 Focus
04:30 Le Journal
04:45 Outre-mer
05:00 Le Journal
05:15 En tête à tête
05:30 Le Journal
05:45 Le journal de l'Afrique
00:00 Newshour
01:00 News Live
01:30 The Listening Post
02:00 News Live
02:30 Inside Story
03:00 Witness
04:00 News Live
04:30 UpFront
05:00 News Live
05:30 The Bottom Line
06:00 News Live
06:30 101 East
07:00 News Live
07:30 All Hail The Planet
08:00 News Live
08:30 Inside Story
09:00 Newshour
10:00 News Live
10:30 The Listening Post
11:00 News Live
11:30 Talk to Al Jazeera
12:00 Newshour
13:00 News Live
13:30 Inside Story
14:00 Bone Hunter
15:00 Newshour
16:00 News Live
16:30 All Hail The Planet
17:00 Newshour
18:00 News Live
18:30 Fault Lines
19:00 News Live
19:30 Inside Story
20:00 Newshour
21:00 News Live
21:30 Counting the Cost
22:00 News Live
22:30 The Stream
23:00 Newshour
00:00 Newshour
01:00 News
01:30 Witness
02:00 News
02:30 Inside Story
03:00 Bone Hunter
04:00 News
04:30 Talk to Al Jazeera
05:00 News
05:30 The Listening Post
00:00 NHK Newsline
00:10 Japan's Top Inventions
00:40 BOSAI: Science That Can Save Your Life
00:55 Pythagora Switch Mini
01:00 NHK Newsline
01:10 Somewhere Street
02:00 NHK Newsline
02:10 Newsline in Depth
02:23 Chatroom Japan
02:30 Where We Call Home
03:00 NHK Newsline
03:10 Time-Lapse Japan
03:15 Direct Talk
03:30 Learn Japanese From the News
03:40 Easy Japanese
03:45 Culture Crossroads
03:55 Hello! NHK WORLD-JAPAN
04:00 NHK Newsline
04:15 Newsline in Depth
04:30 Seasoning the Seasons
05:00 NHK Newsline
05:15 Newsline in Depth
05:30 NHK World-Japan Special Program
06:00 NHK Newsline
06:15 Newsline in Depth
06:30 Hit the Road
06:45 On the Wings
07:00 NHK Newsline
07:15 Direct Talk
07:30 Where We Call Home
08:00 Newsline Asia 24
08:30 Learn Japanese From the News
08:40 Easy Japanese
08:45 Culture Crossroads
08:55 Hello! NHK WORLD-JAPAN
09:00 Newsline Asia 24
09:30 Seasoning the Seasons
10:00 NHK Newsline
10:14 NL Bridge
10:15 Newsline Biz
10:23 Japan From Above: Up Close
10:30 Hit the Road
10:45 On the Wings
11:00 NHK Newsline
11:14 NL Bridge
11:15 Direct Talk
11:30 NHK World-Japan Special Program
12:00 NHK Newsline
12:17 NL Bridge
12:18 Newsline Biz
12:30 Where We Call Home
13:00 Newsroom Tokyo
13:27 Newsline in Depth
13:40 Direct Talk
13:55 Ukiyoe Edo-Life
14:00 Newsroom Tokyo
14:30 Learn Japanese From the News
14:40 Easy Japanese
14:45 Culture Crossroads
14:55 Hello! NHK WORLD-JAPAN
15:00 NHK Newsline
15:15 Newsline in Depth
15:30 Seasoning the Seasons
16:00 NHK Newsline
16:15 Newsline in Depth
16:30 Medical Frontiers
17:00 NHK Newsline
17:15 Newsline in Depth
17:30 Where We Call Home
18:00 NHK Newsline
18:15 Direct Talk
18:30 Hit the Road
18:45 On the Wings
19:00 NHK Newsline
19:15 Newsline in Depth
19:30 Learn Japanese From the News
19:40 Easy Japanese
19:45 Culture Crossroads
19:55 Hello! NHK WORLD-JAPAN
20:00 Newsroom Tokyo
20:27 Newsline in Depth
20:40 Direct Talk
20:55 Ukiyoe Edo-Life
21:00 Hometown Stories
21:30 Core Kyoto Mini
21:35 Wild Hokkaido!
21:50 Time-Lapse Japan
21:55 Japan From Above: Up Close
22:00 NHK Newsline
22:18 Newsline Biz
22:30 Medical Frontiers
23:00 NHK Newsline
23:18 Newsline Biz
23:30 Where We Call Home
00:00 NHK Newsline
00:18 Newsline Biz
00:30 Learn Japanese From the News
00:40 Easy Japanese
00:45 Culture Crossroads
00:55 Hello! NHK WORLD-JAPAN
01:00 NHK Newsline
01:15 Ukiyoe Edo-Life
01:20 Time-Lapse Japan
01:25 Japan From Above: Up Close
01:30 Hit the Road
01:45 On the Wings
02:00 NHK Newsline
02:15 Newsline in Depth
02:30 Journeys in Japan
03:00 NHK Newsline
03:15 Direct Talk
03:30 Dining with the Chef
04:00 NHK Newsline
04:15 Newsline in Depth
04:30 Document 72 Hours
05:00 NHK Newsline
05:15 Newsline in Depth
05:30 Medical Frontiers
00:00 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
00:15 Gumballův úžasný svět III (Světec)
00:25 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
00:40 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
00:50 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
01:05 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
01:20 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
01:30 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
01:45 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
01:55 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
02:05 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
02:15 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
02:30 Gumballův úžasný svět VI (Dáma)
02:40 Gumballův úžasný svět VI (Naivka)
02:50 Gumballův úžasný svět VI (Klec)
03:00 Gumballův úžasný svět VI (Sok)
03:10 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
03:25 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
03:35 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
03:45 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
03:55 Gumballův úžasný svět VI (Soused)
04:05 Gumballův úžasný svět VI (Dohoda)
04:20 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
04:30 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
04:40 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
04:50 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
05:00 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
05:15 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
05:25 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
05:35 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
05:45 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
06:00 Craig od potoka III (Odpolední svačinová výzva)
06:10 Craig od potoka III (Netvor z bažin)
06:25 Mladí Titáni do toho! IV (Ples démonů)
06:35 Mladí Titáni do toho! IV (Zrození přátelství)
06:50 Mladí Titáni do toho! IV (Díkůbraní)
07:00 Mladí Titáni do toho! IV (Víc peněz, víc problémů)
07:20 Bakugan
07:30 Bakugan
07:45 Mezi námi medvíďaty II (Když všichni spí)
07:55 Mezi námi medvíďaty II (Přehlídka)
08:15 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Banánový Joe)
08:25 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Clayton)
08:35 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Carrie)
08:50 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Alan)
09:00 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Sarah)
09:20 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Učitelé)
09:32 Gumballův úžasný svět (Třetí)
09:45 Gumballův úžasný svět (Dluh)
10:00 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
10:15 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
10:25 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
10:45 Gumballův úžasný svět (Šaty)
10:55 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
11:10 Gumballův úžasný svět (Duch)
11:20 Gumballův úžasný svět (Záhada)
11:40 Gumballův úžasný svět (Apríl)
11:50 Gumballův úžasný svět (Úbor)
12:10 Gumballův úžasný svět (Pusa)
12:20 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
12:35 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
12:45 Gumballův úžasný svět (Robot)
13:05 Gumballův úžasný svět (Piknik)
13:16 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
13:30 Craig od potoka II (Zaklínání)
13:43 Craig od potoka II (V tónině potoka)
13:55 Lamput III (Zmenšení Doktoři)
14:05 Craig od potoka III (Země je láva!)
14:15 Craig od potoka III (Rada od potoka: Operace Včelí roj)
14:30 Craig od potoka III (Zloděj kol)
14:40 Craig od potoka III (Craig z pláže)
14:55 Univerzita pro animáky (Orientační týden)
15:15 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a Malinová víla)
15:25 Mladí Titáni do toho! II
15:35 Mladí Titáni do toho! II
15:50 Mladí Titáni do toho! II
16:00 Mladí Titáni do toho! II
16:15 Mezi námi medvíďaty II (Velký rozkvět)
16:45 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
16:55 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
17:06 Lamput III (Módní přehlídka)
17:15 Pan Magoo (Jsou mezi námi)
17:20 Pan Magoo (Pád z nebes)
17:30 Pan Magoo (Klobouk dolů, Magoo!)
17:40 Craig od potoka II (Ctihodná Kelsey)
17:50 Craig od potoka II (A pak nastal konec)
18:00 Craig od potoka II (Děti psa)
18:20 Craig od potoka II (Honba za fretkou)
18:30 Craig od potoka II (Most do minulosti)
18:45 Ben 10 II (Můžu si ho nechat?)
18:55 Ben 10 II (Bitva v Biggie Boxu)
19:05 Ben 10 II (Šťastnou plavbu)
19:25 Univerzita pro animáky (Orientační týden)
19:45 Lamput III (Páka)
19:55 Mladí Titáni do toho! II
20:05 Mladí Titáni do toho! II
20:15 Mladí Titáni do toho! II
20:35 Bakugan
20:40 Bakugan
21:00 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
21:10 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
21:25 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
21:35 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
21:55 Gumballův úžasný svět (Třetí)
22:05 Gumballův úžasný svět (Dluh)
22:20 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
22:30 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
22:45 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
22:55 Gumballův úžasný svět (Šaty)
23:10 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
23:25 Gumballův úžasný svět (Duch)
23:40 Gumballův úžasný svět (Záhada)
23:50 Gumballův úžasný svět (Apríl)
00:00 Grizzy and The Lemmings II (Timeless Bear)
00:05 Grizzy and The Lemmings II (Weightless Bear)
00:20 Grizzy and The Lemmings II (Call of the Bear)
00:25 Grizzy and The Lemmings II (Yummy Fly)
00:30 Grizzy and The Lemmings II (Good Bear, Bad Bear)
00:40 Grizzy and The Lemmings II (Hat Tricks)
00:45 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Beach)
01:00 Mush-Mush And The Mushables (Save The Fun Tree)
01:10 Mush-Mush And The Mushables (Stuck In The Mud)
01:25 Mush-Mush And The Mushables (Get The Egg Home)
01:40 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
01:55 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
02:05 Bugs Bunny Builders (Rock On)
02:25 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
02:35 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
02:50 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
03:00 Batwheels (Zoomsday)
03:15 Batwheels (Batcomputer for a Day)
03:25 Batwheels (Batty Race)
03:35 Batwheels (Harley Did It)
03:50 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
03:55 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
04:05 Grizzy and The Lemmings III (Roaring Lemmings)
04:15 Grizzy and The Lemmings III (Mini Troubles)
04:20 Grizzy and The Lemmings III (For Peanuts)
04:30 Grizzy and The Lemmings III (Within Snout's Reach)
04:35 Grizzy and The Lemmings III (Safari Express)
04:40 Grizzy and The Lemmings III (False Children)
04:45 Grizzy and The Lemmings III (Game Of Stone)
05:00 Mighty Mike (The Garden Games)
05:05 Mighty Mike (Vampire Attack)
05:10 Mighty Mike (In The Box)
05:25 Mighty Mike (That Magnificent Mike)
05:30 Mighty Mike (Mikeyzushi)
05:40 Mighty Mike (Sneezed To Meet You)
05:45 Mighty Mike (Crooner Mike)
06:00 Batwheels (Zoomsday)
06:10 Batwheels (Batcomputer for a Day)
06:25 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wash)
06:40 Mr Bean: The Animated Series II (Where Did You Get That Cat?)
06:55 Grizzy and The Lemmings II (Masked Racoon)
07:05 Grizzy and The Lemmings II (Spinning Lemmings)
07:10 Grizzy and The Lemmings II (Game Madness)
07:15 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
07:30 Grizzy and The Lemmings II (Beastly Genie)
07:35 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
07:45 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
08:00 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
08:10 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
08:20 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Hide N' Seek)
08:30 Jessica's Big Little World (Little Twin)
08:40 Jessica's Big Little World (Spike the Hedgehog)
09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Dancing Bean)
09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Shopping)
09:25 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
09:35 Mr Bean: The Animated Series III (Special Delivery)
09:55 Lucas the Spider (Tanks Giving)
10:00 Lucas the Spider (Flying)
10:05 Lucas the Spider (Dr. Lucas is in the House)
10:15 Lucas the Spider (Arlo's Portrait)
10:30 Silly Sundays (Windy Day)
10:35 Silly Sundays (Hand Me Downs)
10:40 Silly Sundays (Broken Ducky)
10:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (The Big Balloon Breakout)
11:00 Grizzy and The Lemmings II (Wild Zapping)
11:05 Grizzy and The Lemmings II (Warning: Unlimited Lemmings)
11:10 Grizzy and The Lemmings II (Bouncing Bear)
11:25 Grizzy and The Lemmings II (Masked Racoon)
11:35 Grizzy and The Lemmings II (Spinning Lemmings)
11:40 Grizzy and The Lemmings II (Game Madness)
11:45 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: The Can Conflict)
12:00 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
12:10 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
12:25 Jessica's Big Little World (Little Twin)
12:35 Jessica's Big Little World (Spike the Hedgehog)
12:55 The Tom and Jerry Show IV (The Wearing of the Green)
13:00 The Tom and Jerry Show IV (The Masked Mouse)
13:10 The Tom and Jerry Show IV (Flower Power)
13:20 The Tom and Jerry Show IV (Polar Excess)
13:30 The Tom and Jerry Show IV (Un-Easy Chair)
13:35 The Tom and Jerry Show IV (Something to Crow About)
13:45 The Tom and Jerry Show IV (Hush Puppy)
14:00 Mr Bean: The Animated Series (Spring Clean)
14:10 Mr Bean: The Animated Series (No Pets)
14:25 Mr Bean: The Animated Series (Ray of Sunshine)
14:35 Mr Bean: The Animated Series (Birthday Bear)
14:50 Meet the Batwheels (Parking Problems)
15:00 Silly Sundays (Watermelon Rescue)
15:05 Silly Sundays (New Birdy)
15:10 Silly Sundays (Make a Wish)
15:20 Thomas & Friends - Shorts XXV (Sandy Tidies Up)
15:30 Mush-Mush And The Mushables (The Rollinator)
15:40 Mush-Mush And The Mushables (The Art of Friendship)
16:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
16:10 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
16:30 Jessica's Big Little World (Sleepover)
16:40 Jessica's Big Little World (Family Photo)
16:55 The Tom and Jerry Show V (Doghouse Rock)
17:00 The Tom and Jerry Show V (Downsizing)
17:10 The Tom and Jerry Show V (Lord Spike)
17:25 The Tom and Jerry Show V (Disappearing Tom)
17:30 The Tom and Jerry Show V (Officer Tyke)
17:35 The Tom and Jerry Show V (Tuxedo Junction)
17:45 The Tom and Jerry Show II (Dental Case)
18:00 Batwheels (Buff in a China Shop)
18:10 Batwheels (Ride Along)
18:25 Grizzy and The Lemmings III (1 + 1 = 1)
18:35 Grizzy and The Lemmings III (Jelly Lemmings)
18:40 Grizzy and The Lemmings III (Javelin Lemmings)
18:55 Grizzy and The Lemmings III (Franken-Grizzy)
19:00 Grizzy and The Lemmings III (Lemming On Canvas)
19:10 Grizzy and The Lemmings III (Musical Discord)
19:15 Grizzy and The Lemmings III (A Bear In The Sheepfold)
19:30 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
19:40 Mush-Mush And The Mushables (Oh My Compost)
20:00 Mr Bean: The Animated Series (Car Trouble)
20:10 Mr Bean: The Animated Series (Restaurant)
20:25 Mr Bean: The Animated Series (Art thief)
20:40 Mr Bean: The Animated Series (Scaredy Bean)
20:55 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
21:05 Grizzy and The Lemmings III (Unpractical Cabin)
21:10 Grizzy and The Lemmings III (The Bear, The Frog and the Mosquito)
21:25 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
21:30 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
21:35 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
21:45 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
22:00 Alice & Lewis (Tiny Guest)
22:10 Alice & Lewis (The Pastry-Making Painters)
22:30 Alice & Lewis (Budding Gardeners)
22:40 Alice & Lewis (The Royal Teddybear)
23:00 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
23:10 Bugs Bunny Builders (Stories)
23:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
23:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
23:50 Grizzy and The Lemmings II (No See, No Do)
00:10 The Thundermans (The Thundermans), Comedy, Family, Action, Fantasy, Sci-Fi, USA, 2018
00:35 Danger Force (Danger Force), Comedy, Family, Action, USA, 2021
01:00 Danger Force (Danger Force), Comedy, Family, Action, USA, 2021
01:20 Hunter Street (Hunter Street), Comedy, Family, Adventure, Mystery, Netherlands, 2020
01:45 Hunter Street (Hunter Street), Comedy, Family, Adventure, Mystery, Netherlands, 2020
02:10 SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants), Comedy, Family, Animation, USA, 2015
02:35 SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants), Comedy, Family, Animation, USA, 2015
03:00 SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants), Comedy, Family, Animation, USA, 2017
03:25 SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants), Comedy, Family, Animation, USA, 2016
03:45 SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants), Comedy, Family, Animation, USA, 2012
04:10 Alvinnn!!! and the Chipmunks (ALVINNN!!! and the Chipmunks), Comedy, Family, Drama, Animation, France, USA, 2021
04:35 Alvinnn!!! and the Chipmunks (ALVINNN!!! and the Chipmunks), Comedy, Family, Drama, Animation, France, USA, 2020
05:00 Blaze and the Monster Machines (Blaze and the Monster Machines), Family, Adventure, Action, Animation, USA, 2018
05:20 Blaze and the Monster Machines (Blaze and the Monster Machines), Family, Adventure, Action, Animation, USA, 2018
05:40 Paw Patrol (PAW Patrol), Animation, USA, Canada, 2021
05:55 Paw Patrol (PAW Patrol), Animation, USA, Canada, 2017
06:20 Paw Patrol (PAW Patrol), Animation, USA, Canada, 2017
06:45 Paw Patrol (PAW Patrol), Animation, USA, Canada, 2019
07:00 The Smurfs (Les Schtroumpfs), Adventure, Animation, Germany, France, USA, Belgium, 2021
07:20 Rock, Paper, Scissors (Rock, Paper, Scissors), Animation, Comedy, Family, USA, 2024
07:45 The Casagrandes (The Casagrandes), Comedy, Family, Animation, Adventure, Action, Fantasy, USA, 2022
08:10 The Casagrandes (The Casagrandes), Comedy, Family, Animation, Adventure, Action, Fantasy, USA, 2022
08:35 Danger Force (Danger Force), Comedy, Family, Action, USA, 2022
09:00 Danger Force (Danger Force), Comedy, Family, Action, USA, 2022
09:20 Henry Danger (Henry Danger), Comedy, Family, Action, Sci-Fi, USA, 2015
09:45 Henry Danger (Henry Danger), Comedy, Family, Action, Sci-Fi, USA, 2015
10:10 The Thundermans (The Thundermans), Comedy, Family, Action, Fantasy, Sci-Fi, USA, 2016
10:35 The Really Loud House (The Really Loud House), For children, Comedy, Family, USA, 2023
11:00 SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants), Comedy, Family, Animation, USA, 2017
11:20 Zokie of Planet Ruby (Zokie of Planet Ruby), For children, Animation, Sci-Fi, Comedy, Canada, 2023
11:45 The Casagrandes (The Casagrandes), Comedy, Family, Animation, Adventure, Action, Fantasy, USA, 2020
12:10 The Casagrandes (The Casagrandes), Comedy, Family, Animation, Adventure, Action, Fantasy, USA, 2020
12:35 Rock, Paper, Scissors (Rock, Paper, Scissors), Animation, Comedy, Family, USA, 2021
13:00 The Really Loud House (The Really Loud House), For children, Comedy, Family, USA, 2023
13:20 Henry Danger (Henry Danger), Comedy, Family, Action, Sci-Fi, USA, 2018
13:45 Tyler Perry's Young Dylan (Young Dylan), For children, Comedy, Family, Action, USA, 2022
14:10 Danger Force (Danger Force), Comedy, Family, Action, USA, 2022
14:35 Danger Force (Danger Force), Comedy, Family, Action, USA, 2022
15:00 SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants), Comedy, Family, Animation, USA, 2020
15:20 Zokie of Planet Ruby (Zokie of Planet Ruby), For children, Animation, Sci-Fi, Comedy, Canada, 2023
15:45 The Casagrandes (The Casagrandes), Comedy, Family, Animation, Adventure, Action, Fantasy, USA, 2020
16:10 The Casagrandes (The Casagrandes), Comedy, Family, Animation, Adventure, Action, Fantasy, USA, 2020
16:35 The Casagrandes (The Casagrandes), Comedy, Family, Animation, Adventure, Action, Fantasy, USA, 2020
17:00 Rock, Paper, Scissors (Rock, Paper, Scissors), Animation, Comedy, Family, USA, 2021
17:20 The Thundermans (The Thundermans), Comedy, Family, Action, Fantasy, Sci-Fi, USA, 2013
17:45 Tyler Perry's Young Dylan (Young Dylan), For children, Comedy, Family, Action, USA, 2022
18:10 Henry Danger (Henry Danger), Comedy, Family, Action, Sci-Fi, USA, 2015
18:35 Danger Force (Danger Force), Comedy, Family, Action, USA, 2021
19:00 Danger Force (Danger Force), Comedy, Family, Action, USA, 2021
19:20 SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants), Comedy, Family, Animation, USA, 2019
19:45 SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants), Comedy, Family, Animation, USA, 2020
20:10 SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants), Comedy, Family, Animation, USA, 2015
00:05 Jelení Skvadra II (Vlkovlas na útěku / Světla, kamera, akce)
00:30 Jelení Skvadra II (Prší medvídci / Maškarní bál)
01:00 Jelení Skvadra II (Mocná paruka / Okřídlený vlk)
01:20 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou / Tlapky zachraňují pštrosáčata)
01:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Gustavovu kytaru / Tlapky zachraňují joga-kozy)
02:05 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují spáče / Tlapky zachraňují Chickalettino vejce)
02:30 Plamínek a čtyřkoláci (Souboj Dračího Ostrova)
02:50 Plamínek a čtyřkoláci (Raketa na útěku)
03:10 Plamínek a čtyřkoláci (Kýchající Rýma)
03:30 Plamínek a čtyřkoláci II (Úprk Dinosaura)
03:50 Plamínek a čtyřkoláci II (Prasátko 500)
04:10 Plamínek a čtyřkoláci II (Uhašeno!)
04:30 Plamínek a čtyřkoláci II (Rytířští Jezdci)
04:55 Tlapková patrola III (Tlapky Vypouští Džina / Tlapky Zachraňují Provazochodce)
05:15 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Zlatou Horečku / Tlapky Zachraňují Tlapkátor)
05:35 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Fotbalový Zápas / Tlapky Zachraňují šťastný Obojek)
06:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Závod o Zlatý dárek)
06:25 Tlapková patrola X (20)
06:40 Tlapková patrola X (20)
06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
07:25 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
07:55 Velká show malého žraločátka II (A titkos jelszó / Társas hétfő)
08:20 BARBAPAPA a jeho rodinka (Tráva je vždycky zelenější... / Až vyrostu)
08:50 BARBAPAPA a jeho rodinka (Jeskyně Barbapapových / Malí bubáci)
09:20 BARBAPAPA a jeho rodinka (Dokonalá večeře / Koťátka)
09:45 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a oslava dne paní Berdové / Paddington šampionem ve stolním tenise)
10:15 Prasátko Peppa (Zahradničení)
10:20 Prasátko Peppa (Škytavka)
10:25 Prasátko Peppa (Kola)
10:35 Prasátko Peppa (Tajemství)
10:40 Prasátko Peppa (Pouštění draka)
10:45 Prasátko Peppa (Piknik)
10:50 Velká show malého žraločátka II (Zapikáno // Záhada křišťálového korálu)
11:15 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
11:45 Rubble a jeho parta (Parta staví stodolu pro selátko / Parta staví obří ranvej)
12:15 Jelení Skvadra IV (Tlapky zachraňují létající jídlo / Tlapky zachraňují ruské kolo)
12:45 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Robosaura / Tlapky Zachraňují Filmový Festival)
13:10 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují volby / Tlapky zachraňují bublinkové opičky)
13:40 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují školní den / Tlapky Rozsvěcí)
14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
14:40 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
15:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a sbírka peněz / Mimozemšťani)
15:35 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Private Club / Green Algae)
15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka II (The Invasion / Prank Day)
16:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Jedna pecka za druhou)
16:45 Tlapková patrola X (20)
17:05 Tlapková patrola X (20)
17:20 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
17:50 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
18:20 Plamínek a čtyřkoláci IV (Najdi 100 vajec)
18:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Ať zvítězí spravedlnost / Velký jarní úklid)
19:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Trumfnu tě dvakrát / Roj)
19:45 Jelení Skvadra III (Tvůrčí krize / Lepivá lapálie)
20:10 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a balonky / Paddington a strážník)
20:40 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Luka Starse / Tlapky zachraňují Slepičí den)
21:10 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují tučňáka Francoise / Tlapky zachraňují smělého Dannyho)
21:35 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbatelevize)
21:50 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Barbazoo’s Diary / The Great Reporter)
22:15 Prasátko Peppa II (Brýle)
22:20 Prasátko Peppa II (Vysoká tráva)
22:25 Prasátko Peppa II (Zebra Zoja)
22:30 Prasátko Peppa II (Malování)
22:40 Tlapková patrola III (Tlapky Vypouští Džina / Tlapky Zachraňují Provazochodce)
23:10 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Zlatou Horečku / Tlapky Zachraňují Tlapkátor)
23:40 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Fotbalový Zápas / Tlapky Zachraňují šťastný Obojek)
00:00 The Loud House
00:31 The Casagrandes
00:45 The Casagrandes
01:00 The Loud House
01:30 The Casagrandes
01:45 The Casagrandes
02:00 The Loud House
02:25 The Casagrandes
02:38 The Casagrandes
02:50 The Loud House
03:15 The Casagrandes
03:40 The Loud House
04:05 The Casagrandes
04:18 The Casagrandes
04:30 The Loud House
05:00 The Casagrandes
05:15 The Casagrandes
05:20 The Loud House
05:30 The Loud House
06:00 The Casagrandes
06:15 The Casagrandes
07:00 The Loud House
07:15 The Loud House
07:30 The Casagrandes
07:45 The Casagrandes
08:00 The Really Loud House
08:31 The Loud House
08:45 The Loud House
09:00 The Loud House
09:15 The Loud House
09:30 The Loud House
09:45 The Loud House
10:00 The Casagrandes
10:15 The Casagrandes
10:30 The Casagrandes
10:45 The Casagrandes
11:00 The Loud House
11:15 The Loud House
11:30 The Loud House
11:45 The Loud House
12:00 The Loud House
12:15 The Loud House
12:30 The Loud House
12:45 The Loud House
13:00 The Loud House
13:15 The Loud House
13:30 The Loud House
13:45 The Loud House
14:00 The Loud House
14:15 The Loud House
14:30 The Loud House
14:45 The Loud House
15:00 The Loud House
15:15 The Loud House
15:30 The Loud House
15:45 The Loud House
16:00 The Really Loud House
16:31 The Casagrandes
16:45 The Casagrandes
17:00 The Loud House
17:15 The Loud House
17:30 The Loud House
17:45 The Loud House
18:00 The Loud House
18:15 The Loud House
18:30 The Loud House
18:45 The Loud House
19:00 The Loud House
19:15 The Loud House
19:30 The Loud House
19:45 The Loud House
20:00 The Loud House
20:15 The Loud House
20:30 The Loud House
20:45 The Loud House
21:00 The Really Loud House
21:31 The Casagrandes
22:00 The Loud House
22:31 The Casagrandes
23:00 The Loud House
23:31 The Casagrandes
00:00 The Loud House
00:31 The Casagrandes
00:15 GhostForce I (5)
00:40 GhostForce I (11)
01:05 Tým Tiki (15)
01:25 Tým Tiki I (20)
01:45 Tým Tiki I (14)
02:10 Anna mezi obojživelníky I (13)
02:35 Anna mezi obojživelníky I (14)
02:55 Anna mezi obojživelníky I (15)
03:15 GhostForce I (33)
03:40 GhostForce I (35)
04:00 Pyžamasky I (16)
04:25 Pyžamasky I (17)
04:45 Anna mezi obojživelníky I (5)
05:10 Anna mezi obojživelníky I (6)
05:30 Kluk Holka atd. I (38)
05:40 Taffy I (49)
05:50 Taffy I (77)
06:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour II (11)
06:25 Kouzelná Beruška a Černý kocour II (13)
06:55 Bluey II (20)
07:05 Bluey II (21)
07:10 Bluey II (22)
07:25 Bluey II (14)
07:30 Bluey II (18)
07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé II (18)
08:10 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů I (1)
08:40 Mickeyho klubík (88)
09:10 Kouzelná Beruška a Černý kocour III (22)
09:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour III (23)
10:10 Kouzelná Beruška a Černý kocour III (24)
10:35 Kouzelná Beruška a Černý kocour III (25)
11:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour III (26)
11:25 Kouzelná Beruška a Černý kocour IV (1)
11:55 Kouzelná Beruška a Černý kocour IV (2)
12:25 Kouzelná Beruška a Černý kocour IV (3)
12:55 Greenovi ve velkoměstě I (16)
13:25 Greenovi ve velkoměstě I (17)
13:50 Greenovi ve velkoměstě I (18)
14:20 Příšerky v rachotě I (10)
14:45 Příšerky v rachotě II (1)
15:15 Hailey jde na to! I (10)
15:45 Hailey jde na to! I (11)
16:10 Bluey III (23)
16:20 Bluey III (47)
16:25 Bluey III (38)
16:40 Bluey III (39)
16:45 Bluey III (40)
16:50 Bluey III (41)
17:05 Bluey III (42)
17:10 Bluey III (44)
17:20 Bluey III (45)
17:30 Kiff I (25)
17:55 Kiff I (26)
18:20 Kouzelná Beruška a Černý kocour IV (15)
18:50 Kouzelná Beruška a Černý kocour IV (20)
19:20 Kouzelná Beruška a Černý kocour IV (19)
19:50 Bluey II (18)
19:55 Bluey II (28)
20:00 Bluey II (29)
20:10 Bluey II (27)
20:20 Bluey II (30)
20:30 Bluey II (34)
20:35 Bluey II (42)
20:50 Příšerky v rachotě II (1)
21:15 Příšerky v rachotě II (2)
21:45 Jessie III (5)
22:10 Jessie III (4)
22:40 U Raven doma I (7)
23:10 U Raven doma I (8)
23:40 Kluk Holka atd. I (23)
23:50 Kluk Holka atd. I (24)
00:00 Kluk Holka atd. I (25)
00:10 Kluk Holka atd. I (26)
00:20 Zombí - animáci (6)
00:25 GhostForce I (13)
00:50 GhostForce I (8)
01:10 Tým Tiki I (19)
01:35 Tým Tiki I (18)
01:55 Tým Tiki I (21)
02:15 Anna mezi obojživelníky I (16)
02:40 Anna mezi obojživelníky I (17)
03:00 Anna mezi obojživelníky I (18)
03:25 GhostForce I (38)
03:45 GhostForce I (39)
04:05 Pyžamasky I (12)
04:30 Pyžamasky I (13)
04:55 Anna mezi obojživelníky I (7)
05:15 Anna mezi obojživelníky I (8)
05:35 Kluk Holka atd. I (39)
05:45 Kluk Holka atd. I (32)
00:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
00:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
00:20 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
00:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Pauza od Norma)
00:45 Mia a já II (Záhadný návštěvník)
01:05 Mia a já II (2)
01:30 Agentka 203 (Obří Quigley)
01:55 Agentka 203 (Zoe 2.0)
02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (26)
02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
03:05 Život s tátou (1)
03:15 Život s tátou (2)
03:25 Život s tátou (3)
03:35 Život s tátou (4)
03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (2)
04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (3)
04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (4)
04:35 Agentka 203 (Fiasko s náramkem)
05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Více povyku za jelena)
05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
05:35 Mia a já II (Pískající Bolobo)
06:00 Upovídaná Marta VI (8)
06:30 Hotel pro mazlíčky (23)
06:40 Hotel pro mazlíčky (24)
07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
08:00 Lego Friends: Nová kapitola (Pes a videohra)
08:30 Barbie: Dreamhouse Adventures II (Virtuálně slavní)
09:00 Polly Pocket - Síla malých (21)
09:30 Barbie - Příběh mořské panny
10:50 Máša a Medvěd III (22)
11:00 Mia a já IV (4)
11:30 Mia a já IV (5)
12:00 Mimi šéf: Zpátky ve hře (23)
12:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (24)
13:00 Jurský svět: Křídový kemp (11)
13:30 Jurský svět: Křídový kemp (12)
14:00 Sestry (Horoskop)
14:10 Sestry (Zdravotní sestřička)
14:20 Sestry (Záhadný miláček)
14:30 Sestry (Pohádkový dron)
15:00 Barbie: Dreamhouse Adventures II (Pretresena soseska 2. del)
15:30 Barbie: Dreamhouse Adventures II (Golf pro štěňata)
16:00 Poznáváme přírodu (Velryba A Oliheň)
16:30 Poznáváme přírodu (Město Mravenečníků)
17:00 Hotel pro mazlíčky (11)
17:10 Hotel pro mazlíčky (12)
17:30 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
17:40 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (3)
19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Šavle)
19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Pauza od Norma)
20:00 Šarlotina pavučinka: Wilburovo velké dobrodružství
21:30 Mia a já II (Výběr stran)
22:00 Mia a já II (Pylová sprcha)
22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (45)
23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (46)
23:30 Život s tátou (47)
23:40 Život s tátou (48)
00:09 Postman Pat: Special Delivery Service (Postman Pat: Special Delivery Service), For children, Family, Animation, United Kingdom, 2008
00:22 Postman Pat: Special Delivery Service (Postman Pat: Special Delivery Service), For children, Family, Animation, United Kingdom, 2008
00:40 Dot. (Dot.), For children, Family, Animation, USA, Canada, 2016
00:48 Dot. (Dot.), For children, Family, Animation, USA, Canada, 2017
01:00 Robocar Poli: Traffic Safety (Polli-wa Ham-kke-ha-neun Gyo-tong-an-jeon Yi-ya-gi), For children, Animation, Sci-Fi, South Korea, 2011
01:08 Robocar Poli: Traffic Safety (Polli-wa Ham-kke-ha-neun Gyo-tong-an-jeon Yi-ya-gi), For children, Animation, Sci-Fi, South Korea, 2016
01:16 Leo the Wildlife Ranger (Leo the Wildlife Ranger), Adventure, Animation, Singapūras, 2015
01:27 Leo the Wildlife Ranger (Leo the Wildlife Ranger), Adventure, Animation, Singapūras, 2015
01:38 Mumfie (Mumfie), Animation, France, 2022
01:45 Mumfie (Mumfie), Animation, France, 2022
01:53 Robocar Poli (Robocar Poli), Comedy, Family, Adventure, Fantasy, South Korea, 2011
02:07 Robocar Poli (Robocar Poli), Comedy, Family, Adventure, Fantasy, South Korea, 2011
02:22 Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures (Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures), Animation, Comedy, Adventure, France, USA, Canada
02:47 Fireman Sam (Fireman Sam), For children, Family, Adventure, Action, United Kingdom, 2016
02:58 Fireman Sam (Fireman Sam), For children, Family, Adventure, Action, United Kingdom, 2016
03:10 Thomas & Friends (Thomas & Friends), Comedy, Family, Adventure, Action, Fantasy, Drama, Animation, United Kingdom, 2012
03:22 Thomas & Friends (Thomas & Friends), Comedy, Family, Adventure, Action, Fantasy, Drama, Animation, United Kingdom, 2012
03:36 Grisu (Grisù), Comedy, Adventure, Animation, Germany, France, Italy, 2023
03:49 Grisu (Grisù), Comedy, Adventure, Animation, Germany, France, Italy, 2023
04:02 Heroes of the City (Heroes of the City), For children, Family, Animation, Švedija, 2015
04:17 Heroes of the City (Heroes of the City), For children, Family, Animation, Švedija, 2015
04:34 Ruff-Ruff, Tweet and Dave (Ruff-Ruff, Tweet and Dave), Family, USA, 2015
04:49 Ruff-Ruff, Tweet and Dave (Ruff-Ruff, Tweet and Dave), Family, USA, 2015
05:05 Conni (Meine Freundin Conni), For children, Comedy, Family, Animation, Germany, 2015
05:20 Conni (Meine Freundin Conni), For children, Comedy, Family, Animation, Germany, 2015
05:35 Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures (Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures), Animation, Comedy, Adventure, France, USA, Canada, 2009
06:00 Leo the Wildlife Ranger (Leo the Wildlife Ranger), Adventure, Animation, Singapūras, 2015
06:12 Leo the Wildlife Ranger (Leo the Wildlife Ranger), Adventure, Animation, Singapūras, 2015
06:24 Robocar Poli (Robocar Poli), Comedy, Family, Adventure, Fantasy, South Korea, 2011
06:38 Robocar Poli (Robocar Poli), Comedy, Family, Adventure, Fantasy, South Korea, 2011
06:52 The Triplets (Les triplés), Animation, France, 2014
07:00 The Triplets (Les triplés), Animation, France, 2014
07:08 The Triplets (Les triplés), Animation, France, 2014
07:15 Mumfie (Mumfie), Animation, France, 2022
07:22 Mumfie (Mumfie), Animation, France, 2022
07:30 Heroes of the City (Heroes of the City), For children, Family, Animation, Švedija, 2015
07:44 Heroes of the City (Heroes of the City), For children, Family, Animation, Švedija, 2015
07:56 Postman Pat: Special Delivery Service (Postman Pat: Special Delivery Service), For children, Family, Animation, United Kingdom, 2008
08:13 Postman Pat: Special Delivery Service (Postman Pat: Special Delivery Service), For children, Family, Animation, United Kingdom
08:28 Dot. (Dot.), For children, Family, Animation, USA, Canada, 2016
08:39 Dot. (Dot.), For children, Family, Animation, USA, Canada, 2016
08:51 Robocar Poli: Traffic Safety (Polli-wa Ham-kke-ha-neun Gyo-tong-an-jeon Yi-ya-gi), For children, Animation, Sci-Fi, South Korea, 2016
08:59 Robocar Poli: Traffic Safety (Polli-wa Ham-kke-ha-neun Gyo-tong-an-jeon Yi-ya-gi), For children, Animation, Sci-Fi, South Korea, 2013
09:07 Grisu (Grisù), Comedy, Adventure, Animation, Germany, France, Italy
09:19 Grisu (Grisù), Comedy, Adventure, Animation, Germany, France, Italy, 2023
09:32 Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures (Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures), Animation, Comedy, Adventure, France, USA, Canada, 2009
09:55 Fireman Sam (Fireman Sam), For children, Family, Adventure, Action, United Kingdom, 2018
10:05 Fireman Sam (Fireman Sam), For children, Family, Adventure, Action, United Kingdom, 2014
10:18 Thomas & Friends (Thomas & Friends), Comedy, Family, Adventure, Action, Fantasy, Drama, Animation, United Kingdom, 2013
10:30 Thomas & Friends (Thomas & Friends), Comedy, Family, Adventure, Action, Fantasy, Drama, Animation, United Kingdom, 2013
10:42 Ruff-Ruff, Tweet and Dave (Ruff-Ruff, Tweet and Dave), Family, USA, 2015
10:53 Ruff-Ruff, Tweet and Dave (Ruff-Ruff, Tweet and Dave), Family, USA, 2015
11:05 Daisy & Ollie (Daisy & Ollie), For children, Family, Animation, United Kingdom
11:14 Leo the Wildlife Ranger (Leo the Wildlife Ranger), Adventure, Animation, Singapūras, 2015
11:25 Leo the Wildlife Ranger (Leo the Wildlife Ranger), Adventure, Animation, Singapūras, 2015
11:37 Conni (Meine Freundin Conni), For children, Comedy, Family, Animation, Germany, 2008
11:48 Conni (Meine Freundin Conni), For children, Comedy, Family, Animation, Germany
12:00 Mumfie (Mumfie), Animation, France, 2022
12:07 Mumfie (Mumfie), Animation, France, 2022
12:16 Fireman Sam (Fireman Sam), For children, Family, Adventure, Action, United Kingdom, 2016
12:26 Fireman Sam (Fireman Sam), For children, Family, Adventure, Action, United Kingdom, 2016
12:38 Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures (Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures), Animation, Comedy, Adventure, France, USA, Canada
13:01 Thomas & Friends (Thomas & Friends), Comedy, Family, Adventure, Action, Fantasy, Drama, Animation, United Kingdom, 2011
13:11 Thomas & Friends (Thomas & Friends), Comedy, Family, Adventure, Action, Fantasy, Drama, Animation, United Kingdom, 2011
13:24 Grisu (Grisù), Comedy, Adventure, Animation, Germany, France, Italy, 2023
13:35 Grisu (Grisù), Comedy, Adventure, Animation, Germany, France, Italy, 2023
13:50 Ruff-Ruff, Tweet and Dave (Ruff-Ruff, Tweet and Dave), Family, USA, 2015
14:01 Ruff-Ruff, Tweet and Dave (Ruff-Ruff, Tweet and Dave), Family, USA, 2015
14:13 The Triplets (Les triplés), Animation, France, 2014
14:20 The Triplets (Les triplés), Animation, France, 2014
14:27 The Triplets (Les triplés), Animation, France, 2014
14:35 Robocar Poli (Robocar Poli), Comedy, Family, Adventure, Fantasy, South Korea, 2011
14:49 Robocar Poli (Robocar Poli), Comedy, Family, Adventure, Fantasy, South Korea, 2011
15:04 Leo the Wildlife Ranger (Leo the Wildlife Ranger), Adventure, Animation, Singapūras, 2015
15:15 Leo the Wildlife Ranger (Leo the Wildlife Ranger), Adventure, Animation, Singapūras, 2015
15:27 Heroes of the City (Heroes of the City), For children, Family, Animation, Švedija, 2015
15:41 Heroes of the City (Heroes of the City), For children, Family, Animation, Švedija, 2015
15:53 Postman Pat: Special Delivery Service (Postman Pat: Special Delivery Service), For children, Family, Animation, United Kingdom, 2008
16:10 Postman Pat: Special Delivery Service (Postman Pat: Special Delivery Service), For children, Family, Animation, United Kingdom
16:25 Dot. (Dot.), For children, Family, Animation, USA, Canada, 2017
16:36 Dot. (Dot.), For children, Family, Animation, USA, Canada, 2016
16:48 Robocar Poli: Traffic Safety (Polli-wa Ham-kke-ha-neun Gyo-tong-an-jeon Yi-ya-gi), For children, Animation, Sci-Fi, South Korea, 2016
16:56 Robocar Poli: Traffic Safety (Polli-wa Ham-kke-ha-neun Gyo-tong-an-jeon Yi-ya-gi), For children, Animation, Sci-Fi, South Korea, 2013
17:04 The Triplets (Les triplés), Animation, France, 2015
17:11 The Triplets (Les triplés), Animation, France, 2014
17:19 Robocar Poli (Robocar Poli), Comedy, Family, Adventure, Fantasy, South Korea, 2011
17:33 Robocar Poli (Robocar Poli), Comedy, Family, Adventure, Fantasy, South Korea, 2011
17:48 Mumfie (Mumfie), Animation, France, 2022
17:55 Mumfie (Mumfie), Animation, France, 2022
18:02 Mumfie (Mumfie), Animation, France, 2022
18:10 Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures (Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures), Animation, Comedy, Adventure, France, USA, Canada
18:34 Fireman Sam (Fireman Sam), For children, Family, Adventure, Action, United Kingdom
18:46 Fireman Sam (Fireman Sam), For children, Family, Adventure, Action, United Kingdom
18:58 Grisu (Grisù), Comedy, Adventure, Animation, Germany, France, Italy, 2023
19:12 Grisu (Grisù), Comedy, Adventure, Animation, Germany, France, Italy, 2023
19:28 Thomas & Friends (Thomas & Friends), Comedy, Family, Adventure, Action, Fantasy, Drama, Animation, United Kingdom, 2011
19:40 Thomas & Friends (Thomas & Friends), Comedy, Family, Adventure, Action, Fantasy, Drama, Animation, United Kingdom, 2011
19:52 Leo the Wildlife Ranger (Leo the Wildlife Ranger), Adventure, Animation, Singapūras, 2015
20:03 Leo the Wildlife Ranger (Leo the Wildlife Ranger), Adventure, Animation, Singapūras, 2015
00:00 Dreamy Nights (Songs & Rhymes)
00:30 Moon and Stars (Shooting Star)
01:00 BabyTV's night time melodies (Milky Way)
01:30 Sweet Dreams (Sleep Time)
02:00 Good Night hugs (Songs & Rhymes)
02:30 Dreamy Nights (Milky Way)
03:00 Moon and Stars (Moonlight)
03:30 Soothing Sounds (Twilight)
04:00 From Night to Day (Starry Nights)
04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Oliver)
06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Songs & Rhymes)
07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
08:00 Teeny & Tiny's Classroom (Teeny & Tiny's Classroom)
08:30 Art, Activity & Music Time (Billy Bam Bam)
09:00 Magical First Discoveries (Mike's Bikes)
09:30 Imagination Playground (Songs & Rhymes)
10:00 Exploring with Jungle Book (Jungle Book)
10:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
11:00 Teeny & Tiny's Classroom (Teeny & Tiny's Classroom)
11:30 Art, Activity & Music Time (Billy Bam Bam)
12:00 Magical First Discoveries (Songs & Rhymes)
12:30 Imagination Playground (Choopies)
13:00 Exploring with Jungle Book (Jungle Book)
13:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
14:00 Teeny & Tiny's Classroom (Teeny & Tiny's Classroom)
14:30 Art, Activity & Music Time (Zeina's Detective Agency)
15:00 Magical First Discoveries (Songs & Rhymes)
15:30 Imagination Playground (Crafty Rafty NEW)
16:00 Exploring with Jungle Book (Jungle Book)
16:30 Discovering with Charlie & the Alphabet (Charlie & the Alphabet)
17:00 Play & Learn with Oliver (Oliver)
17:30 Guessing Games with The Egg Band & Friends (The Egg Band)
18:00 Family Fun Time & Rhymes (Stick with Mick)
18:30 Family Fun Time & Rhymes (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
19:00 Art, Creativity & Music with BabyTV (Maya & Yaya NEW)
19:30 Classical Music & Soothing Stories (Lale Ki Lolu)
20:00 Relax and Unwind (Draco)
20:30 Relax and Unwind (Lale Ki Lolu)
21:00 Sweet Dreams (Happy Lights)
21:30 Sweet Dreams (Bath Tubbies)
22:00 Dreamy Nights (Twilight)
22:30 Dreamy Nights (Twilight)
23:00 Dreamy Nights (Flowers)
23:30 Dreamy Nights (Good Night)