Eslovaquia
Reino Unido
Irlanda
Alemania
Francia
Italia
España
Portugal
Países Bajos
Bélgica
Austria
Luxemburgo
Suiza
Grecia
Chipre
Dinamarca
Noruega
Suecia
Finlandia
Estonia
Letonia
Lituania
Polonia
Chequia
Eslovaquia
Hungría
Rumania
Bulgaria
Croacia
Eslovenia
Macedonia del Norte
Bosnia y Herzegovina
Serbia
Albania
Ucrania
Rusia
Turquía
Ahora
Hoy
Mañana
Sábado
Domingo
Lunes
Martes
Miércoles
Contáctenos
english
deutsch
français
italiano
español
polski
nederlands
ελληνικά
português
lëtzebuergesch
malti
norsk
dansk
svenska
suomi
eesti
latviešu
lietuvių
česky
slovenčina
magyar
română
hrvatski
slovenščina
български
српски
pусский
Українська
Македонски
bosanski
shqip
turks
Guías de TV: Eslovaquia,
23/05/24, jueves
eslovaca
por cable
Europa
Películas
Deportes
Música
Documental
Noticias
para niños
Jednotka
17:55 Duel
18:25 Všade dobre, doma naj
18:58 Krátke počasie
Más...
Dvojka
17:55 Hľadanie stratených svetov
18:30 Lesná lekáreň
18:35 Odo
Más...
Markíza
17:55 Rodinné prípady
19:00 Televízne noviny
20:00 Počasie
Más...
JOJ
16:20 2024 IIHF Majstrovstvá sveta
19:25 Najlepšie počasie
19:30 Noviny TV JOJ
Más...
Doma
18:05 Chicago Fire
19:00 Keď kvitne láska
19:55 Keď kvitne láska
Más...
PLUS
17:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov
18:50 Naši II.
19:35 Profesionáli II.
Más...
JOJ Cinema
16:45 Vianoce ako z obrázka
18:20 Babie leto
20:15 V mene krvi
Más...
Dajto
18:15 M.A.S.H.
18:45 Mladý Sheldon
19:10 Mladý Sheldon
Más...
WAU
18:00 Vražedné čísla IV.
19:00 Vražedné čísla IV.
20:10 Dr. House VIII.
Más...
Markíza International
18:00 Búrlivé víno
19:00 Televízne noviny
20:00 Počasie
Más...
TV LUX
18:15 Prehľad katolíckych periodík
18:20 Svätá omša zblízka
18:30 Spojení vierou
Más...
TV8
17:00 Ezoterická poradňa
19:00 Teleshoppingové pásmo
20:00 Ezoterická poradňa
Más...
TV Raj
17:45 Pozor vlak
18:30 Žilinské športy
18:45 Správy z Raja
Más...
TV Ruzinov
18:00 Program TV Ružinov
21:00 Program TV Ružinov
00:00 Program TV Ružinov
Más...
ČT1
18:00 Události v regionech
18:25 Kde domov můj?
18:55 Události za okamžik a počasí
Más...
ČT2
Más...
ČT art
18:10 Šmoulové
18:40 Zprávičky
18:45 Čtyři uši na mezi
Más...
Nova International
17:30 Na lovu
18:20 Tescoma s chutí
18:35 Ulice
Más...
Prima PLUS
17:55 Show Jana Krause
19:00 Inkognito
20:15 Ano, šéfová!
Más...
Seznam TV
18:10 Zahradní proměny
19:10 Případy detektiva Murdocha
20:10 Vrchní, prchni!
Más...
Prima KRIMI
16:30 Stíny smrti
18:30 Columbo
20:15 Námořní vyšetřovací služba
Más...
Prima MAX
17:40 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
20:00 Copak je to za vojáka...
21:55 Vybíjená
Más...
Prima COOL
18:15 Simpsonovi
18:45 Simpsonovi
19:15 Simpsonovi
Más...
Prima love
17:55 Záchranáři z hor
18:55 Záchranáři z hor
20:00 Inga Lindström: Rasmus a Johanna
Más...
Prima ZOOM
17:45 Divoké počasí s Richardem Hammondem
19:00 Železnice v arktickém ledu
20:00 Druhá světová válka barevně
Más...
Barrandov TV
17:40 Nebezpečné vztahy
18:45 Jak to dopadlo!?
19:40 Moje zprávy
Más...
Kino Barrandov
17:40 Poklad z půdy
18:55 Vtip za stovku!
20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
Más...
Barrandov Krimi
17:55 Soudkyně Barbara
19:00 Soudkyně Barbara
20:05 Soudkyně Barbara
Más...
Noe TV
18:10 Ovečky
18:30 Krasňany
19:05 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Moravský Krumlov - údolí Oslavy - Třebíč
Más...
ORF 1
18:15
Meg
19:56
ZIB Flash
20:08
MacGyver
Más...
ORF 2
18:15
Keine ORF 2E-Rechte
19:05
Am Schauplatz
20:00
ZIB 2
Más...
ORF III
18:15
Land der Berge
19:05
Land der Berge
19:55
Kabarett im Turm
Más...
HirTV
17:50 Komment
19:00 Híradó
19:45 Napi aktuális
Más...
M1
18:00 Híradó
18:25 Nemzeti Sporthíradó
18:35 Időjárás-jelentés
Más...
M2
Más...
M5
18:00 Librettó
18:45 Agenda
19:00 Párzási játszmák
Más...
M4 Sport
Más...
RTL Klub
18:00 RTL Híradó Esti kiadás
18:55 Fókusz
20:00 The Floor - Csak egy maradhat
Más...
RTL KETTO
18:05 Jóbarátok
18:35 Jóbarátok
19:00 Agymenők
Más...
Filmbox HU
18:00 HOLD MY HAND S1 EP.13
19:00 LAST COP S05E07
20:55 Igazságosztók- Fekete mágia
Más...
Viasat 3
18:00 Grey's Anatomy VIII.
19:00 The Rookie V.
21:00 The Island
Más...
Duna World
17:55 Magyar nők
18:30 Önök kérték!
19:00 Jó ebédhez szól a nóta
Más...
Duna
18:00 Híradó
18:25 Nemzeti Sporthíradó
18:35 Időjárás-jelentés
Más...
ATV
17:55 Egyenes beszéd - VOKS 2024
18:40 ATV Híradó
19:25 Egyenes beszéd
Más...
TV2
18:00 Tények
18:45 Tények Plusz
19:55 Zsákbamacska
Más...
Cool TV
18:00 A mi kis falunk
18:55 A mi kis falunk
20:00 Magnum
Más...
Story 4
17:05 Nyár Portugáliában
19:00 Álom és szereIem: Inga Lindström
21:00 Kávézó az esküvőhöz
Más...
TV Paprika HU
18:00 Robi és a szomszédok
18:30 Kerti konyha
19:00 Termelőtől a tányérig Gabo Kocákkal
Más...
ARD
18:00 Gefragt - Gejagt
18:50 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
19:45 Wissen vor acht - Mensch
Más...
RTL
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Starmagazin
18:45 RTL Aktuell
Más...
ProSieben
17:10 ran Eishockey live: WM 2024 Deutschland - Schweiz (2. Drittel)
19:05 Galileo
20:15 Germany's Next Topmodel - by Heidi Klum
Más...
Sat. 1
18:00 NOTRUF
19:00 Die Landarztpraxis
19:45 SAT.1 :newstime
Más...
TV5 Monde
18:00 64 minutes, le monde en Français
18:22 Le journal de l'économie
18:27 La météo
Más...
Rai 1
17:05 La vita in diretta
18:45 L'eredità
20:00 Tg1
Más...
Rai 2
18:15 Tg2
18:35 Tg Sport
18:58 Meteo 2
Más...
Rai 3
16:15 Geo
19:00 Tg3
19:30 Tg Regione
Más...
TVE Internacional
17:30 La promesa
18:25 El comodín de la 1
19:25 El cazador
Más...
TVP Polonia
17:50 Leśniczówka - odc. 715
18:20 Polacy w kosmosie - Program Apollo
18:50 W obiektywie Polonii - Wschód
Más...
LRT Lituanica
17:30 Svarbi valanda
18:30 LRT girdi
19:30 Panorama
Más...
VISIEMLTV.LV
17:56 4. studija
18:25 De Facto *
19:00 Panorāma
Más...
CS Film CS Horror
18:00 Bankovní dům Daubner
19:15 Manželské etudy
19:25 Kinosál
Más...
Film Europe+
16:35 Začátek
18:45 Heavy Trip
20:20 Láska bez hranic
Más...
HBO
18:11 Kočky
20:01 Moje perská rodina
21:46 Cannes bez obalu
Más...
HBO 2
17:28 Teorie všeho
19:31 Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
21:51 Rod Draka
Más...
HBO 3
17:40 House party
19:20 Banshee
20:05 Banshee
Más...
Cinemax
16:40 Medúza Deluxe
18:20 V moci davu
20:01 Porodní asistentky
Más...
Cinemax 2
16:36 Drak
18:37 Náhradní klíče
20:30 Hranice života
Más...
AXN
16:25 Profil zločinu
18:25 Hvězdná brána: Atlantida IV.
19:20 Námořní vyšetřovací služba
Más...
AXN White
17:40 Domek na prérii III (18)
18:45 Ranč Heartland VII (5)
19:40 Ranč Heartland VII (6)
Más...
AXN Black
17:45 Ztracený svět III (5)
18:45 Ztracený svět III (6)
19:40 MacGyver (15)
Más...
Film+
16:45 Hry o život: Drozdajka 1
18:45 Tlusťoch z Beverly Hills
20:20 Fantomas kontra Scotland Yard
Más...
AMC
17:55 Dilema
19:50 Hulk
22:00 Údolí stínů
Más...
FilmBox Extra
17:35 Skoro přátelé
19:15 Křehkost
21:00 Franny
Más...
FilmBox Premium
18:10 Radioaktivita
20:00 Pappa Mia!
21:30 Záložní Jednotka
Más...
FilmBox Family
17:55 Láska v Indii
19:30 Sladké letní víno
21:00 Spůner
Más...
FilmBox
18:00 Vlastníci
20:00 Touha po vraždě
22:00 Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Más...
FilmBox Stars
17:50 Vraždy podle Agathy Christie
19:55 Stars!
20:00 Tady hlídám já
Más...
FilmBox Arthouse
18:00 Baba
19:50 The Little Shop of Horrors
21:00 Mourning After
Más...
Šport
16:20 Džudo - MS 2024
18:20 ŠportMotor
18:30 Olympijský magazín
Más...
arena sport 1
18:00 Profíci na konské sily
18:45 NEC - Go Ahead Eagles
20:45 Švihák testuje
Más...
arena sport 2
16:30 PSV Eindhoven - RKC Waalwijk
18:30 DominicCars
19:00 Topspeed
Más...
Eurosport 1 HD
17:45 Horská kola: Světový pohár v Bielsko Biale - sjezd žen
18:30 Horská kola: Světový pohár v Bielsko Biale - enduro
19:00 Cyklistika: ORLEN Nations Grand Prix - kategorie do 23 let - závod mužů do 23 let
Más...
Eurosport 2 HD
18:00 Olympijské hry
18:30 Olympijské hry - Chasing Glory
19:30 Olympijské hry - XXI Olympic Games
Más...
Premier Sport 1
16:50 Southampton - West Bromwich
18:45 Zostrihy SPFL
19:00 Najgólovejšie zápasy Bundesligy
Más...
Premier Sport 2
18:00 ATP250: Open Parc (4. štvrťfinále)
20:00 LM: Paríž Saint-Germain-Borussia Dortmund
Más...
ČT sport
Más...
Nova Sport 1
17:15 Házená: Bundesliga - TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin
18:45 NHL News
19:00 Odpolední Sportovní noviny
Más...
Nova Sport 2
17:00 Lední hokej: NHL - New York Rangers - Florida Panthers
19:00 Cyklistika: Kolem Maďarska Highlights
20:05 Šipky: Premier League Darts
Más...
Sport 1
17:30 Lední hokej: SHL - Rögle BK - Skellefteå AIK
20:00 Fotbal: Saudi Pro League - 33. kolo: Al Riyadh - Al Nassr
22:15 Fotbal: Saudi Pro League - 33. kolo: Al Ittihad - Damak
Más...
Sport 2
18:00 Tenis: WTA 250 Morocco - čtvrtfinále
20:00 Fotbal: Saudi Pro League - 33. kolo: Al Hilal - Al Tai
22:15 Tenis: WTA 250 Morocco - čtvrtfinále
Más...
Fightbox HD
16:10 LNK Boxing Night - 01.12.2018
21:00 Hard Knocks
21:45 Hard Knocks
Más...
Extreme Sports
18:00 Pro Bull Riders
19:00 Winter X Games
20:00 Extreme Fighting Championship
Más...
Auto Motor Sport
18:00 Čína na vzestupu - Pohled do zákulisí
18:30 Přednost v jízdě
18:45 Rychlé kolo
Más...
Golf Channel
18:00 Golf: DP World Tour: Soudal Open - 1. kolo
23:00 The Golf Fix
23:30 Best Lessons - Tipy Rydercupových legend - Evropa
Más...
Fast & Fun HD
18:00 Hankook 24h Series
19:00 Boat Show
19:30 Boat Show
Más...
Fishing and Hunting
18:00 Feedermánie
18:30 Dobrodružství se Stilianem Kadrevem
19:00 Myslivecká kuchyně
Más...
SENZI
18:00 Najlepšie ľudovky a dychovky
20:00 Hudba hraj!
22:00 Senzi šlágre
Más...
Šlágr original
18:05 O ZÁBAVU POSTARÁNO
18:25 SÓLO NA PIÁNO...
19:00 NATURA
Más...
Šlágr muzika
18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
Más...
Óčko
18:00 Hitrádio desítka
19:00 Party ride
21:00 Top 4 Óčko chart
Más...
Retro Music TV
18:00 Republika
19:30 Reproduktor
20:00 Retro party
Más...
REBEL
17:30 Tenis: WTA 500 Štrasburk
19:30 Come On!
20:00 Tenis: WTA 500 Štrasburk
Más...
RELAX
17:55 Doktor z hor
18:55 Kassandra
19:55 Kassandra
Más...
MTV Europe
Más...
Club MTV
18:00 Ultimate Rap & RnB
19:00 100% Party Tunes!
23:00 Reload! Club Classics
Más...
MTV 90s
16:00 Smells Like the 90s
19:00 YO MTV! 90s Rap & R'n'B
22:00 Alternative Nation!
Más...
MTV 80s
18:00 Non-Stop 80s Hits!
20:00 MTV 80s At the Movies! Top 50
22:00 Rock Anthems!
Más...
MTV Live HD
18:00 Eat, Sleep, Dance, Repeat! (Eat, Sleep, Dance, Repeat!)
19:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
20:00 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2022
Más...
Mezzo
17:23 Don Giovanni by Mozart at the Staatsoper Berlin
20:30 Nancy Jazz Pulsations
21:39 Astor Piazzolla - Libertango
Más...
Mezzo live HD
18:05 Daniel Barenboim : moments musicaux à la Boulez Saal de Berlin
18:40 Jeanine de Bique au Bayreuth Baroque Opera Festival
20:20 Ein Deutsches Requiem | Ihr habt nur Traurigkeit
Más...
Stingray CMusic
18:00 Pure Piano
19:00 Tenors and Divas
20:00 Hall of Fame
Más...
Deluxe Music
18:00
Hot.Now
20:00 Countdown Deluxe
21:00
Top 25
Más...
CS History
17:40 Strýček Hitler
18:55 Jak nacisté prohráli válku
20:00 Bojovníci 2. světové války
Más...
CS Mystery
18:05 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
19:05 Paranormální kriminalisté
20:00 Hranice
Más...
National Geographic
18:00 Vyšetřování leteckých neštěstí
19:00 Zákulisí letiště Sydney
20:00 Nacistické megastavby
Más...
Nat Geo Wild
18:00 Hadi ve městě
18:43 Hadi ve městě
19:29 Nelítostné království
Más...
Discovery
18:00 Jak to dělají?
18:30 Jak se to dělá
19:00 Lovci odpadu: Restaurátoři
Más...
Investigation Discovery
18:00 Jižanské vraždy
19:00 Jižanské vraždy
20:00 Kde je limit?
Más...
TLC
18:00 Přepečlivé matky to ví nejlépe
19:00 Extrémní držgrešle
19:30 Extrémní držgrešle
Más...
Crime and Investigation
18:15 Prvních 48 hodin
19:00 Lovec vražd
19:45 Elita oddělení vražd
Más...
Animal Planet
18:00 Insane Pools Off the Deep End
19:00 Life at Vet University
20:00 Pet Nation Renovation
Más...
Travel Channel
18:00 Expedice Neznámo: Po konci pátrání
19:00 Spřízněné duše (duchové)
20:00 Akta duchů
Más...
Adventure HD
18:00 Inżynieryjne katastrofy
19:00 Inżynieryjne katastrofy
20:00 II Wojna Światowa - bez granic
Más...
Spektrum
18:10 Americké ostrovy s Martinom Clunesom
19:10 LEGO Masters - Amerika
20:05 Zvláštne a záhadné
Más...
Spektrum home
17:30 Hledá se nemovitost na anglickém venkově
18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí
19:20 Dům snů
Más...
Viasat Explore
17:50 Chlapi z kamene
18:50 Stavitelské katastrofy
19:50 Australští lovci safírů
Más...
Viasat Nature
18:15 Vývoj
19:10 Mizející králové: Lvi Namibu
20:00 Tajemné údolí velryb v Egyptě
Más...
Viasat History
17:40 Nejdůležitější události 2. světové války v barvě
18:50 Bitvy o Evropu
19:55 Tajné zbraně II. světové války
Más...
History
18:10 Vetřelci dávnověku
18:50 Válka skladů
19:10 Válka skladů
Más...
Docubox HD
18:00 Taipan, the Most Dangerous Snake In the World
18:55 Indians In Canada
19:50 Roll on Cinema
Más...
Hobby TV
18:00 Toymakerz
19:00 Najdi, sprav a prodej
20:00 Dolce Vita
Más...
Food Network
17:55 Giadina domácí kuchyně
18:17 Giadina domácí kuchyně
18:40 Guyova soutěž v samoobsluze
Más...
TV Paprika
18:00 Příběhy ze zahradí kuchyně
18:35 Mary se nedá vyvést z míry
19:00 Gordon, Gino a Fred na cestách
Más...
Mnam TV
18:00 V Májině kuchyni
19:00 Jóga - Energie života
20:00 Ainsleyho karibská kuchyně
Más...
Mnau TV
18:00 Psí dobrodružství
18:30 Mňauzoo
19:00 Mláďátkov
Más...
Park TV
18:00 Všedný a nevšedný život zvierat
19:00 Všedný a nevšedný život zvierat
20:00 Neobyčajný svet zvierat
Más...
:24
18:00 Správy RTVS z regiónov
18:30 Svet :24
19:00 Správy RTVS „N“
Más...
TA3
18:00 Ekonomika+/Financie+
18:30 Hlavné správy
18:55 Šport
Más...
ČT24
18:03 Studio ČT24
18:28 Interview ČT24
18:55 Předpověď počasí
Más...
Euronews
18:15 Euronews Now
18:30 Euronews Now
19:00 Euronews Now
Más...
BBC World News
18:00 Verified Live (Verified Live), United Kingdom, 2024
18:30 Focus on Africa (BBC Focus on Africa), United Kingdom, 2024
19:00 The World Today with Maryam Moshiri (The World Today with Maryam Moshiri), United Kingdom, 2024
Más...
CNN
18:00 One World (One World), USA, 2024
19:00 Amanpour (Amanpour), USA, 2012
20:00 Isa Soares Tonight (Isa Soares Tonight), USA, 2022
Más...
Sky News
18:00 The News Hour With Mark Austin
18:30 The News Hour With Mark Austin
19:00 The News Hour With Mark Austin
Más...
DW English
18:00 DW News
18:30 Conflict Zone
19:00 DW News
Más...
CNBC Europe
18:00 Halftime Report
18:30 Halftime Report
19:00 The Exchange
Más...
France 24
18:15 TOP STORY
18:30 NEWS (704)
18:45 BUSINESS PROD B
Más...
France 24 fr
17:59 LE JOURNAL
18:16 LE FAIT DU JOUR
18:30 LE JOURNAL
Más...
Al Jazeera English
18:00 News Live
18:30 The Bottom Line
19:00 News Live
Más...
NHK WORLD-JAPAN
18:15 Direct Talk
18:30 Grand Sumo Highlights
18:57 Sumopedia
Más...
JOJKO
17:55 Labková patrola
18:25 Mia a čarovné ihrisko
18:30 Mestská farma Lellobee
Más...
Cartoon Network
18:05 Craig od potoka
18:20 Craig od potoka
18:30 Craig od potoka
Más...
Cartoonito
18:10 Batwheels (Batwheels), Adventure, Action, Sci-Fi, Animation, USA, 2023
18:25 Grizzy and the Lemmings (Grizzy et les Lemmings), For children, Comedy, Family, France, 2022
18:35 Grizzy and the Lemmings (Grizzy et les Lemmings), For children, Comedy, Family, France, 2021
Más...
Nickelodeon
Más...
Nick Jr.
Más...
NickToons
17:58 Casagrandovi
18:28 Casagrandovi
18:58 Kámen, nůžky, papír
Más...
Disney Channel
18:10 Příšerky v rachotě
18:40 Příšerky v rachotě
19:10 Kouzelná Beruška a Černý kocour
Más...
Minimax
18:10 Bola raz jedna… Vec
18:30 Mimi šéf: späť v hre
19:00 Život s otcom
Más...
ducktv
18:14 Tvary
18:16 Margo & Felix
18:19 DuckSchool - škola hrou
Más...
JimJam
18:11 Messyho skvělá dobrodružství
18:24 Bambulín a Berunka
18:29 Bambulín a Berunka
Más...
Baby tv
18:00 Play & Learn with Songs & Rhymes (Play & Learn with Songs & Rhymes)
18:30 Guessing Games with the Egg Band & Friends (Guessing Games with the Egg Band & Friends)
19:00 Family Fun Time & Rhymes (Family Fun Time & Rhymes), For children, United Kingdom, 2018
Más...