Πρόγραμμα τηλεόρασης
Πέμπτη, 23/05/2024, TVListings.eu
12:50 πμ Love Life
01:25 πμ Dáil Éireann
02:05 πμ Nuacht TG4
02:30 πμ 1916 Seachtar Dearmadta
03:25 πμ Ar Iarraidh
04:20 πμ Ár gClub
04:45 πμ An Gobán Saor
05:00 πμ France 24
05:30 πμ France 24
06:00 πμ Cúla 4
06:02 πμ Zou
06:14 πμ Finny an Siorc
06:25 πμ Digley & Dazey
06:28 πμ Digley & Dazey
06:30 πμ Pip and Posy
06:37 πμ Bóín agus Beach
06:40 πμ Bóín agus Beach
06:42 πμ Bóín agus Beach
06:44 πμ DinoCity
06:50 πμ Elmo & Tango, Mistéirí Mistéireacha
06:56 πμ Abby's Amazing Adventures
07:02 πμ Pompon An Béirín Beag
07:10 πμ True agus Ríocht an Bhogha Ceatha
07:34 πμ Mecha Builders
07:47 πμ PJ Masks
08:00 πμ Cúla 4
08:02 πμ The Garfield Show
08:15 πμ Pat an Madra
08:23 πμ Zak Jinks
08:37 πμ Angelo Rules
08:48 πμ That's Joey
08:59 πμ Cúla 4
09:01 πμ Seal le Timmy
09:07 πμ CoComelon
09:11 πμ CoComelon
09:16 πμ Bia Linn
09:31 πμ Lá Le Mamó nó Daideo
09:38 πμ Is Mise
09:49 πμ Béiriní is a Leabhair
10:00 πμ Nuair a Bheidh Mé Mór
10:11 πμ Dinosaur Train
10:24 πμ Kid-E-Cats
10:30 πμ Blocdhathanna
10:40 πμ Naíonáin an Zú
11:10 πμ The Wonder Years
11:40 πμ The Golden Girls
12:10 μμ Luke Nguyen's Vietnam
12:40 μμ Paisean Faisean
01:10 μμ Dr Quinn: Medicine Woman
02:05 μμ Shark Tank
03:00 μμ Cúla 4
03:02 μμ Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
03:24 μμ The Garfield Show
03:38 μμ Dónall Dána
03:48 μμ Dónall Dána
04:00 μμ Taffy
04:08 μμ Angelo Rules
04:20 μμ Camp Lakebottom
04:31 μμ SpongeBob SquarePants
04:45 μμ Zak Jinks
05:00 μμ WAC
05:27 μμ An Aimsir Láithreach
05:30 μμ Heartlands
06:00 μμ The Golden Girls
06:30 μμ The Wonder Years
06:57 μμ An Aimsir Láithreach
07:00 μμ Nuacht TG4
07:30 μμ Comhrá
08:00 μμ Déan Tú Féin É
08:30 μμ Ros na Rún
09:00 μμ Viva Ceol Tíre
09:30 μμ Hector: Balkans go Baltics
10:30 μμ Fíorscéal
11:33 μμ An Aimsir Láithreach
11:35 μμ Ros na Rún
Παρασκευή, 24/05/2024, TVListings.eu
12:05 πμ Gaeil Bhoston
12:35 πμ Imeall
01:05 πμ Dáil Éireann
02:00 πμ Nuacht TG4
02:30 πμ Réalta Agus Gaolta
03:30 πμ Hector: Balkans go Baltics
04:25 πμ Comhrá
04:50 πμ France 24
05:30 πμ France 24
06:00 πμ Cúla 4
06:02 πμ Zou
06:14 πμ Finny an Siorc
06:25 πμ Rita & Crogall
06:30 πμ Pip and Posy
06:37 πμ Balloon Barnyard
06:44 πμ DinoCity
06:50 πμ Elmo Anseo
06:56 πμ Abby's Amazing Adventures
07:02 πμ Banainmhithe
07:10 πμ Pikwik Pack
07:34 πμ Petronix Defenders
07:47 πμ PJ Masks
08:00 πμ Cúla 4
08:02 πμ The Garfield Show
08:15 πμ Pat an Madra
08:23 πμ Zak Jinks
08:37 πμ Angelo Rules
08:48 πμ That's Joey
08:59 πμ Cúla 4
09:01 πμ Seal le Timmy
09:07 πμ Super Simple Amhráin
09:11 πμ Ó a Sheáin
09:16 πμ Bia Linn
09:31 πμ Lá Le Mamó nó Daideo
09:38 πμ Is Mise
09:49 πμ Béiriní is a Leabhair
10:00 πμ Nuair a Bheidh Mé Mór
10:11 πμ Dinosaur Train
10:24 πμ Kid-E-Cats
10:30 πμ Blocuimhreacha
10:40 πμ Naíonáin an Zú
11:10 πμ The Wonder Years
11:40 πμ The Golden Girls
12:10 μμ Luke Nguyen's Vietnam
12:40 μμ Paisean Faisean
01:10 μμ Dr Quinn: Medicine Woman
02:05 μμ Shark Tank
03:00 μμ Cúla 4
03:02 μμ Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
03:24 μμ The Garfield Show
03:38 μμ Dónall Dána
03:48 μμ Dónall Dána
04:00 μμ Taffy
04:08 μμ Angelo Rules
04:20 μμ Camp Lakebottom
04:31 μμ SpongeBob SquarePants
04:45 μμ Zak Jinks
05:00 μμ WAC
05:27 μμ An Aimsir Láithreach
05:30 μμ Hup!
06:00 μμ Transatlantic Sessions - Togha agus Rogha
06:57 μμ An Aimsir Láithreach
07:00 μμ Nuacht TG4
07:30 μμ An Gobán Saor
07:45 μμ GAA Beo
09:45 μμ GAA Beo
11:13 μμ An Aimsir Láithreach
11:15 μμ Rooster Cogburn
Σάββατο, 25/05/2024, TVListings.eu
01:15 πμ The Last Dance
02:15 πμ Nuacht TG4
02:40 πμ Go Gasta
03:40 πμ Sagairt na Síochána
04:35 πμ Na Ceithre Ráithe sna Déise
05:00 πμ France 24
05:30 πμ France 24
06:00 πμ Cúla 4
06:02 πμ Dora
06:29 πμ Rita & Crogall
06:34 πμ CoComelon
06:38 πμ Digley & Dazey
06:41 πμ Digley & Dazey
06:46 πμ Pip and Posy
06:53 πμ Pompon An Béirín Beag
07:00 πμ PJ Masks
07:12 πμ Elmo Anseo
07:18 πμ Elmo Anseo
07:24 πμ Deer Squad
07:36 πμ DinoCity
07:41 πμ Woozle & Pip
07:46 πμ PJ Masks
07:58 πμ Cúla 4
08:00 πμ The Garfield Show
08:13 πμ Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
08:36 πμ That's Joey
08:47 πμ That's Joey
08:58 πμ Zak Jinks
09:12 πμ Dónall Dána
09:25 πμ Angelo Rules
09:36 πμ Angelo Rules
09:49 πμ Dodo
10:00 πμ Camp Lakebottom
10:15 πμ GAA 2024
11:15 πμ On the Limit Sports
11:45 πμ Dr Quinn: Medicine Woman
12:40 μμ Éire ag Athrú
01:12 μμ An Aimsir Láithreach
01:15 μμ GAA Beo
03:15 μμ Domhan an Dúlra - Sioráf is a Lao
04:15 μμ Laochra Gael
04:45 μμ An Bhoirinn
05:45 μμ Steip na nÓg 2023
06:57 μμ An Aimsir Láithreach
07:00 μμ Nuacht TG4
07:15 μμ Sacar Beo
09:43 μμ An Aimsir Láithreach
09:45 μμ The People vs Larry Flynt
Κυριακή, 26/05/2024, TVListings.eu
12:05 πμ Nathan Carter - The Wagon Wheel Show
02:00 πμ Nuacht TG4
02:15 πμ Cumasc: Seisiúin sa Black Gate
02:45 πμ Déan Tú Féin É
03:15 πμ Cluichí na Bliana
04:10 πμ Spin
04:40 πμ Comhrá
05:05 πμ France 24
05:30 πμ France 24
06:00 πμ Cúla 4
06:02 πμ Dora
06:26 πμ Rita & Crogall
06:31 πμ CoComelon
06:34 πμ CoComelon
06:38 πμ Digley & Dazey
06:41 πμ Digley & Dazey
06:46 πμ Pip and Posy
06:53 πμ Balloon Barnyard
07:00 πμ PJ Masks
07:12 πμ Elmo Anseo
07:18 πμ Elmo Anseo
07:24 πμ Deer Squad
07:36 πμ DinoCity
07:41 πμ Woozle & Pip
07:46 πμ PJ Masks
07:58 πμ Cúla 4
08:00 πμ The Garfield Show
08:13 πμ Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
08:36 πμ That's Joey
08:47 πμ That's Joey
08:58 πμ Zak Jinks
09:11 πμ Dónall Dána
09:24 πμ Angelo Rules
09:35 πμ Angelo Rules
09:49 πμ Dodo
10:00 πμ Taffy
10:10 πμ Timpeall na Tíre
10:40 πμ The Golden Girls
11:10 πμ The Wonder Years
11:40 πμ Iontais na bhFarraigí Ceilteacha
12:42 μμ An Aimsir Láithreach
12:45 μμ GAA Beo
02:45 μμ Corn Uí Riada 2023
04:15 μμ Laochra Gael
04:45 μμ Young Cassidy
06:57 μμ An Aimsir Láithreach
07:00 μμ Nuacht TG4
07:15 μμ Ollchlár Ros na Rún
08:15 μμ Cois Móire
09:15 μμ Taoscadh ón Tobar
09:45 μμ Transatlantic Sessions - Togha agus Rogha
10:45 μμ Michael Rooney - Geantraí
11:17 μμ An Aimsir Láithreach
11:20 μμ Ar Iarraidh
Δευτέρα, 27/05/2024, TVListings.eu
12:20 πμ Scoil Samhraidh Willie Clancy
01:20 πμ Hup!
02:05 πμ Nuacht TG4
02:20 πμ Cois Móire
03:20 πμ Michael Rooney - Geantraí
03:45 πμ Ollchlár Ros na Rún
04:35 πμ Timpeall na Tíre
05:00 πμ France 24
05:30 πμ France 24
06:00 πμ Cúla 4
06:02 πμ Dora
06:25 πμ Rita & Crogall
06:30 πμ Pip and Posy
06:37 πμ Balloon Barnyard
06:44 πμ DinoCity
06:50 πμ Elmo Anseo
06:56 πμ Abby's Amazing Adventures
07:02 πμ Banainmhithe
07:10 πμ Pikwik Pack
07:34 πμ Petronix Defenders
07:47 πμ PJ Masks
08:00 πμ Cúla 4
08:02 πμ The Garfield Show
08:15 πμ Pat an Madra
08:23 πμ Zak Jinks
08:37 πμ Angelo Rules
08:48 πμ That's Joey
08:59 πμ Cúla 4
09:01 πμ Seal le Timmy
09:07 πμ Super Simple Amhráin
09:11 πμ Ó a Sheáin
09:16 πμ Gailearaí Scú Scú
09:38 πμ Is Mise
09:49 πμ Béiriní is a Leabhair
10:00 πμ Bígí ag Ceol
10:10 πμ Momonsters
10:17 πμ Momonsters
10:24 πμ Kid-E-Cats
10:30 πμ Blocuimhreacha
10:40 πμ Naíonáin an Zú
11:10 πμ The Wonder Years
11:40 πμ The Golden Girls
12:10 μμ Luke Nguyen's Vietnam
12:40 μμ Paisean Faisean
01:10 μμ Dr Quinn: Medicine Woman
02:05 μμ Shark Tank
03:00 μμ Cúla 4
03:02 μμ Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
03:24 μμ An Bhfuil a Fhios Agat
03:38 μμ Dónall Dána
03:48 μμ Dónall Dána
04:00 μμ Taffy
04:07 μμ Taffy
04:17 μμ An Aimsir Láithreach
04:20 μμ Rásaí Beo
06:57 μμ An Aimsir Láithreach
07:00 μμ Nuacht TG4
07:30 μμ Seoda Bhailiúchán na Scol
08:00 μμ GAA 2024
09:00 μμ Viva Ceol Tíre
09:30 μμ Maggie's Plan
11:18 μμ An Aimsir Láithreach
11:20 μμ Hector: Balkans go Baltics
Τρίτη, 28/05/2024, TVListings.eu
12:20 πμ Flosc
12:50 πμ Klangor
02:00 πμ Nuacht TG4
02:30 πμ Planda go Pláta
03:00 πμ Eipidéim
03:55 πμ An Gobán Saor
04:10 πμ GAA 2024
05:05 πμ France 24
05:30 πμ France 24
06:00 πμ Cúla 4
06:02 πμ Dora
06:25 πμ Digley & Dazey
06:28 πμ Digley & Dazey
06:30 πμ Pip and Posy
06:37 πμ Bóín agus Beach
06:40 πμ Bóín agus Beach
06:42 πμ Bóín agus Beach
06:44 πμ DinoCity
06:50 πμ Elmo & Tango, Mistéirí Mistéireacha
06:56 πμ Abby's Amazing Adventures
07:02 πμ Pompon An Béirín Beag
07:10 πμ True agus Ríocht an Bhogha Ceatha
07:34 πμ Mecha Builders
07:47 πμ PJ Masks
08:00 πμ Cúla 4
08:02 πμ The Garfield Show
08:15 πμ Pat an Madra
08:23 πμ Zak Jinks
08:37 πμ Angelo Rules
08:48 πμ That's Joey
08:59 πμ Cúla 4
09:01 πμ Seal le Timmy
09:07 πμ CoComelon
09:11 πμ CoComelon
09:16 πμ Gailearaí Scú Scú
09:38 πμ Is Mise
09:49 πμ Béiriní is a Leabhair
10:00 πμ Bígí ag Ceol
10:10 πμ Momonsters
10:17 πμ Momonsters
10:24 πμ Kid-E-Cats
10:30 πμ Blocdhathanna
10:40 πμ Naíonáin an Zú
11:10 πμ The Wonder Years
11:40 πμ The Golden Girls
12:10 μμ Luke Nguyen's Vietnam
12:40 μμ Paisean Faisean
01:10 μμ Dr Quinn: Medicine Woman
02:05 μμ Shark Tank
03:00 μμ Cúla 4
03:02 μμ Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
03:24 μμ An Bhfuil a Fhios Agat
03:38 μμ Dónall Dána
03:48 μμ Dónall Dána
04:00 μμ Taffy
04:08 μμ Angelo Rules
04:20 μμ Camp Lakebottom
04:31 μμ SpongeBob SquarePants
04:45 μμ Zak Jinks
05:00 μμ Is Eolaí Mé
05:27 μμ An Aimsir Láithreach
05:30 μμ Déan Tú Féin É
06:00 μμ The Golden Girls
06:30 μμ The Wonder Years
06:57 μμ An Aimsir Láithreach
07:00 μμ Nuacht TG4
07:30 μμ 7 Lá
08:30 μμ Ros na Rún
09:00 μμ Viva Ceol Tíre
09:30 μμ Sina Theil - Live at THT Galway
10:30 μμ Better Call Saul
11:33 μμ An Aimsir Láithreach
11:35 μμ Ros na Rún
Τετάρτη, 29/05/2024, TVListings.eu
12:05 πμ Fíorscéal
02:05 πμ Nuacht TG4
02:35 πμ Wwoofáil Oz
03:05 πμ Port
03:55 πμ 7 Lá
04:50 πμ An Gobán Saor
05:05 πμ France 24
05:30 πμ France 24
06:00 πμ Cúla 4
06:02 πμ Zou
06:14 πμ Finny an Siorc
06:25 πμ Rita & Crogall
06:30 πμ Pip and Posy
06:37 πμ Balloon Barnyard
06:44 πμ DinoCity
06:50 πμ Elmo Anseo
06:56 πμ Abby's Amazing Adventures
07:02 πμ Banainmhithe
07:10 πμ Pikwik Pack
07:34 πμ Petronix Defenders
07:47 πμ PJ Masks
08:00 πμ Cúla 4
08:02 πμ The Garfield Show
08:15 πμ Pat an Madra
08:23 πμ Zak Jinks
08:37 πμ Angelo Rules
08:48 πμ That's Joey
08:59 πμ Cúla 4
09:01 πμ Seal le Timmy
09:07 πμ CoComelon
09:11 πμ CoComelon
09:16 πμ Gailearaí Scú Scú
09:38 πμ Is Mise
09:49 πμ Béiriní is a Leabhair
10:00 πμ Nuair a Bheidh Mé Mór
10:11 πμ Dinosaur Train
10:24 πμ Kid-E-Cats
10:30 πμ Blocuimhreacha
10:40 πμ Naíonáin an Zú
11:10 πμ The Wonder Years
11:40 πμ The Golden Girls
12:10 μμ Luke Nguyen's Vietnam
12:40 μμ Paisean Faisean
01:10 μμ Dr Quinn: Medicine Woman
02:05 μμ Shark Tank
03:00 μμ Cúla 4
03:02 μμ Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
03:24 μμ The Garfield Show
03:38 μμ Dónall Dána
03:48 μμ Dónall Dána
04:00 μμ Taffy
04:08 μμ Angelo Rules
04:20 μμ Camp Lakebottom
04:31 μμ SpongeBob SquarePants
04:45 μμ Timpeall Orainn
05:00 μμ Siar Linn
05:27 μμ An Aimsir Láithreach
05:30 μμ Comhrá
06:00 μμ The Golden Girls
06:30 μμ The Wonder Years
06:57 μμ An Aimsir Láithreach
07:00 μμ Nuacht TG4
07:30 μμ Taoscadh ón Tobar
08:00 μμ Bádóirí
08:30 μμ Heartlands
09:00 μμ Viva Ceol Tíre
09:30 μμ Iniúchadh TG4
10:30 μμ Call My Agent!
11:33 μμ An Aimsir Láithreach
11:35 μμ Dr Death