TV raspored: Švedska, 17.06.2024, Ponedjeljak
07:00 Morgonstudion
10:20 Sportspegeln
10:50 Detektiverna
11:50 Landet runt
12:35 Äventyr på sommarfjället
12:45 Drömmen om ett småbruk
13:10 Drömslottet
14:00 Fotbollens historia
14:30 UEFA Fotbolls-EM 2024: Studio
15:00 UEFA Fotbolls-EM 2024: Rumänien-Ukraina
17:00 UEFA Fotbolls-EM 2024: Studio
17:30 EM-resan med Johan Kücükaslan
17:50 Hårds historier
17:55 Hårds historier
18:00 Rapport
18:15 Lokala nyheter
18:19 Sportnytt
18:24 Kulturnyheterna
18:30 En sak i taget
18:45 Fråga doktorn
19:30 Rapport
19:55 Lokala nyheter
20:00 Gift vid första ögonkastet - Vad hände sen?
20:55 Kronprinsessan Victorias fond - Att få leka är viktigt
21:00 I vår herres hage
21:50 Lokala nyheter
21:55 Rapport
22:00 Barnen från Camp Ashraf
23:25 The Island
00:15 Glasblåsarns barn
02:05 Allt om porr
02:20 Inget program
05:15 Fråga doktorn
06:00 Inget program
08:14 Min berättelse på finska
08:20 Livet runt 20
08:40 Andas under ytan
08:50 Äkta man
09:00 SVT Forum
16:00 Rapport
16:05 The Conquest of Space
16:20 Malins Indien
16:30 Gudstjänst
17:15 Nyheter på lätt svenska
17:20 Nyhetstecken
17:30 Oddasat
17:45 Uutiset
17:55 Anslagstavlan
18:00 Möte med – meänkieli
18:30 Sim-EM
19:45 Det tyngsta lyftet
20:00 Vetenskapens värld: Glaciären inifrån
21:00 Aktuellt
21:38 Kulturnyheterna
21:46 Sportnytt
22:00 Girls' hair
22:10 Kroppen, psyket och livet
22:40 Mobilfri i sex dagar
23:10 Au pair i Sydafrika
23:40 Agenda
00:25 Utrikesbyrån
00:55 Politikbyrån
01:25 Sportnytt
01:40 Nyhetstecken
01:50 Inget program
04:50 Inget program
06:55 Undercover Boss US
08:35 Junior Masterchef USA
09:30 NCIS: Hawai'i
10:35 Svenska Truckers
11:30 Lyxfällan
12:35 Charterfeber
13:45 Below Deck Mediterranean
14:50 NCIS: Hawai'i
15:50 The Mentalist
16:55 Below Deck Mediterranean
18:00 Lyxfällan
18:55 Vänner
19:30 Vänner
20:00 Charterfeber
21:00 Högspänning
22:00 Peter Mangs – en seriemördares hemlighet
23:15 Vänner
23:40 Vänner
00:10 Without a Trace
01:10 NCIS: Los Angeles
02:05 NCIS: Los Angeles
03:05 S.W.A.T.
04:05 The Equalizer
05:00 Junior Masterchef USA
05:45 Nyhetsmorgon
12:10 TV4 Vädret
12:15 Köket
12:25 Hem till gården
13:00 Bytt är bytt
14:00 En plats i solen
15:00 En plats i solen
15:55 Grand Designs Nya Zeeland
17:00 UEFA fotbolls-EM 2024 - studio
17:50 UEFA fotbolls-EM 2024
20:00 UEFA fotbolls-EM 2024 - studio
20:20 UEFA fotbolls-EM 2024 - studio
20:50 UEFA fotbolls-EM 2024
23:00 UEFA fotbolls-EM 2024 - studio
23:55 Vit sand
00:50 The Pact
02:05 The Rookie
03:00 En plats i solen
04:00 En plats i solen
05:10 Hem till gården
05:35 Köket
05:45 Nyhetsmorgon
07:30 Över Atlanten
09:05 Sofias änglar
10:10 Grey’s Anatomy
11:10 Välkommen till Köping
12:15 Kompani Svan
13:15 Gränsbevakarna Sverige
14:15 Jeopardy!
15:15 Vägens hjältar
16:20 Wahlgrens värld
17:30 The Big Bang Theory
18:00 The Big Bang Theory
18:20 Vägens hjältar
19:10 Jeopardy!
20:00 Gränsbevakarna Sverige
21:00 Stugdrömmar
22:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik
23:15 Spider in the Web
01:40 Naked Attraction UK
02:55 Law & order: Special victims unit
03:55 Alla mot alla med Filip och Fredrik
04:55 Bianca
07:25 Fresh Prince i Bel-Air
08:25 Community
08:50 Pacific Blue
09:45 Pacific Blue
10:45 Magnum P.I.
11:45 Magnum P.I.
12:40 Kevin Can Wait
13:15 Elementary
14:15 Elementary
15:10 Seinfeld
15:45 Seinfeld
16:20 Top Gear
17:50 NCIS: Los Angeles
18:45 OBOS Damallsvenskan Studio: Förstudio
18:55 OBOS Damallsvenskan: Häcken-Vittsjö
20:50 OBOS Damallsvenskan Studio: Efterstudio
21:00 Extraction
23:00 Professionals
00:00 The Swarm
01:00 Without a Trace
02:00 The Blacklist
03:00 The Blacklist
04:00 S.W.A.T.
05:00 Fresh Prince i Bel-Air
05:30 Fresh Prince i Bel-Air
07:00 Veterinären på Bondi Beach
09:00 Ambulans: kod röd
10:00 Hundar utan hyfs
11:00 En plats i solen
12:00 Love it or List it Australien
13:00 Golden Boy
13:55 Fabriken inifrån
14:55 Lilla huset på prärien
16:00 Det okända
17:00 Love it or List it Australien
18:00 Återskaparna England
19:00 TV4 Nyheterna
19:20 TV4 Vädret
19:30 Ginos italienska matäventyr
20:00 Morden i Brokenwood
22:00 TV4 Nyheterna
22:40 Ekonominyheterna
22:55 TV4 Vädret
23:00 Mord i paradiset
00:00 Mord i paradiset
01:00 Mördare inför rätta
02:00 Brottsplats New York
03:00 Mördare inför rätta
04:00 Brottsplats New York
05:00 Ambulans: kod röd
06:50 En plats på landet
08:40 Husfixarna Norge
09:35 Grey's Anatomy
10:35 Dr. Phil
11:30 Doc Martin
12:40 NCIS
13:40 McLeods döttrar
14:45 McLeods döttrar
15:45 En plats på landet
16:50 Antiques Road Trip
17:55 Morden i Midsomer
20:00 NCIS
21:00 Spencer
23:20 Outlander
00:45 Morden i Midsomer
02:50 Dr. Phil
03:45 Husfixarna Norge
04:45 Good Trouble
07:20 Fast N' Loud
09:05 Dödlig fångst
10:10 Wheeler Dealers
11:20 Gränsbevakarna Australien
11:55 Gränsbevakarna Australien
12:20 Alaska: The Last Frontier
13:25 Salvage Hunters
14:35 Wheeler Dealers
15:50 Gränsbevakarna Australien
16:25 Gränsbevakarna Australien
16:55 Gränsbevakarna Australien
17:30 Gränsbevakarna Australien
18:05 Böda camping
19:00 Trafikpoliserna
19:50 The Big Bang Theory
20:20 The Big Bang Theory
20:50 Akuthelikoptern Cornwall
22:00 Luce
00:15 Trafikpoliserna
01:25 Criminal Minds
02:35 Salvage Hunters
03:40 Gold rush
04:50 Dödlig fångst
06:55 Ice Road Truckers
08:20 Massive Moves
08:45 Massive Moves
09:15 Highway Thru Hell
10:15 Highway Thru Hell
11:15 Heavy Rescue: 401
12:15 Heavy Rescue: 401
13:20 Pawn Stars
13:50 Pawn Stars
14:25 Coast Guard Alaska
15:25 Pawn Stars
15:55 Pawn Stars
16:25 Pawn Stars
16:55 Ricks antikhandel
17:25 Ricks antikhandel
17:55 American Pickers
18:55 American Pickers
20:00 Pawn Stars
21:00 Ricks antikhandel
21:30 Ricks antikhandel
22:00 Lastbilschaufförer på småvägar
22:55 Svenska Truckers
23:55 Storage Wars
00:25 Storage Wars
00:55 Storage Wars
01:25 Storage Wars
01:55 American Pickers
02:55 Pawn Stars
03:25 Pawn Stars
03:55 Coast Guard Alaska
04:55 Alone
07:30 Caribbean life
09:30 100 Day Dream Home
10:35 First Time Flippers
11:00 First Time Flippers
11:30 Flip or Flop
12:05 Flip or Flop
12:35 Fixer to Fabulous
13:50 Beach Hunters
14:20 Beach Hunters
14:50 Caribbean life
15:20 Caribbean life
15:55 Retreat To You
18:00 My Lottery Dream Home
18:25 My Lottery Dream Home
18:50 My Lottery Dream Home
19:25 My Lottery Dream Home
20:00 A Pinch of Portugal
21:50 Law & order: Special victims unit
22:55 Naked Attraction UK
23:55 Evil Lives Here
01:05 The Perfect Murder
02:10 Nightmare Next Door
03:20 Evil Kin
04:20 Caribbean life
04:50 Beach Hunters
05:20 Beach Hunters
05:50 Parterapi
07:00 Vägarnas superhjältar
09:00 112 - på liv och död
10:00 Inside the ambulance
11:00 Kronofogden knackar på
12:00 Pawn Stars: pantbanken
13:00 Stockholmspolisen
14:00 Transporthjältarna
15:00 112 - på liv och död
16:00 Inside the ambulance
17:00 Kronofogden knackar på
18:00 Pawn Stars: pantbanken
19:00 Transporthjältarna
20:00 The Motorway
21:00 Världens farligaste vägar
22:00 The Rookie
23:00 America's Funniest Home Videos
23:55 Trigger Point
01:00 Farmen
01:30 Farmen
02:00 Robinson
02:30 Robinson
03:00 Kalla fakta
04:00 112 - på liv och död
05:00 MacGyver
07:25 Pyjamashjältarna
07:45 Tilde
07:55 Octonauterna
08:10 Max och Maja
08:15 Fix och trix - dags att bygga det
08:20 Karl, den pyttelilla riddaren
08:30 Bernies Äventyr
08:35 Astronella
08:45 Smurfarna
09:00 Sommarlov
09:05 Pipas & Douglas
09:10 Babylons stol
09:25 Home Sweet Rome
09:55 Lilla Aktuellt
10:00 Djupet
10:20 Ranchen
10:45 Legendarerna
11:05 Space Nova
11:30 Andys dinosaurie-äventyr
11:45 Elle och farfars sommar
11:55 Barnens skog
12:00 Så funkar Sverige - finska
12:05 Så funkar Sverige - finska
12:10 Molang
12:15 Safirdrakens krafter
12:25 Modiga kaniner
12:35 Pippi Långstrump
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Andys akvatiska äventyr
13:30 Berit söker jobb - meänkieli
13:35 Berit söker jobb - meänkieli
13:40 Berit söker jobb - meänkieli
13:45 Heidi
14:05 Gigantosaurus
14:15 Penny på M.A.R.S
14:40 Mitt livs värsta år igen
15:05 Det hemsökta huset
15:25 Jamie Johnson
15:55 En andra chans
16:20 Pinsamheter
16:45 Den ostoppbara gula yetin
17:00 Ett fall för KLURO
17:15 Charlie och Lola
17:25 Greta Gris
17:30 Uppdrag framtid
17:45 Grejen med demokrati
17:50 Mitt liv som grej
18:00 Bolibompa: Prinsessorna och Superkraftsaften
18:05 Sofia den första
18:30 Sommarlov
18:35 Pipas & Douglas
18:40 Babylons stol
18:55 Home Sweet Rome
19:25 Joy
19:40 Robin Hoods rabalder och rackartyg
19:55 Livet på botten
20:00 Gift vid första ögonkastet - Vad hände sen?
20:55 Detektiverna - syntolkat
21:55 Ånga om sommaren
22:25 Sportspegeln - teckenspråkstolkat
22:55 IFS sommarspecial
23:25 Allting är bra nu
23:40 Agenda - teckenspråkstolkat
00:25 Cowboyen, kungen och fjället
01:10 Inget program
04:00 Agenterna
04:30 Sommarskuggan nr 9
04:40 Inget program
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Louie & Yoko bygger
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
07:25 Pyjamashjältarna
07:45 Tilde
07:55 Octonauterna
08:10 Max och Maja
08:15 Fix och trix - dags att bygga det
08:20 Karl, den pyttelilla riddaren
08:30 Bernies Äventyr
08:35 Astronella
08:45 Smurfarna
09:00 Sommarlov
09:05 Pipas & Douglas
09:10 Babylons stol
09:25 Home Sweet Rome
09:55 Lilla Aktuellt
10:00 Djupet
10:20 Ranchen
10:45 Legendarerna
11:05 Space Nova
11:30 Andys dinosaurie-äventyr
11:45 Elle och farfars sommar
11:55 Barnens skog
12:00 Så funkar Sverige - finska
12:05 Så funkar Sverige - finska
12:10 Molang
12:15 Safirdrakens krafter
12:25 Modiga kaniner
12:35 Pippi Långstrump
13:00 Andys förhistoriska äventyr
13:15 Andys akvatiska äventyr
13:30 Berit söker jobb - meänkieli
13:35 Berit söker jobb - meänkieli
13:40 Berit söker jobb - meänkieli
13:45 Heidi
14:05 Gigantosaurus
14:15 Penny på M.A.R.S
14:40 Mitt livs värsta år igen
15:05 Det hemsökta huset
15:25 Jamie Johnson
15:55 En andra chans
16:20 Pinsamheter
16:45 Den ostoppbara gula yetin
17:00 Ett fall för KLURO
17:15 Charlie och Lola
17:25 Greta Gris
17:30 Uppdrag framtid
17:45 Grejen med demokrati
17:50 Mitt liv som grej
18:00 Bolibompa: Prinsessorna och Superkraftsaften
18:05 Sofia den första
18:30 Sommarlov
18:35 Pipas & Douglas
18:40 Babylons stol
18:55 Home Sweet Rome
19:25 Joy
19:40 Robin Hoods rabalder och rackartyg
19:55 Livet på botten
20:00 Gift vid första ögonkastet - Vad hände sen?
20:55 Detektiverna - syntolkat
21:55 Ånga om sommaren
22:25 Sportspegeln - teckenspråkstolkat
22:55 IFS sommarspecial
23:25 Allting är bra nu
23:40 Agenda - teckenspråkstolkat
00:25 Cowboyen, kungen och fjället
01:10 Inget program
04:00 Agenterna
04:30 Sommarskuggan nr 9
04:40 Inget program
05:00 I drömmarnas trädgård
05:25 Lilla prinsessan
05:40 Louie & Yoko bygger
05:45 Sara och Anka
05:55 Hej Jycke
06:00 Inget program
12:00 Inget program
15:00 Sett 2024
15:35 Språkrådsdagen 2024
15:50 Språkrådsdagen 2024
16:35 Språkrådsdagen 2024
17:00 Ögonblick från Svalbard
17:05 Skottlands vilda årstider
17:50 Naturen visar vägen
18:45 Indiens vackra natur
19:30 Natursköna tågresor i världen
20:15 Resor längs vackra floder
21:00 Camping genom tiderna
21:55 Midsommar i Norge
22:45 Muhammad Ali
23:40 Irlands kust och landskap
00:25 Berlinmurens uppgång och fall
01:10 Inget program
04:10 Inget program
07:00 Trosgnistans smålandskonferens
10:00 Pilgrim media
10:45 Musik inslag från Kanal 10
11:00 Good Life
11:30 Goda Nyheter med Håkan och Pia
12:00 Vem Skrev Sången?
12:30 Homecoming friends
13:00 Följ Jesus med Tommy
13:30 Guds ord till helande och befrielse
14:00 Kanal 10 Hälsar på
14:30 Christian Music Countdown
15:00 Trosgnistans smålandskonferens
16:00 CBN 700 Club
17:00 Mor Sannas kök
17:30 Josef och Faraos dröm
18:00 Nyheterna
18:15 Kraft för Dagen
18:30 In my living room - Eleonora Lahti
19:00 Vi ber för dig
20:30 Homecoming friends
21:00 Bokhyllan
21:30 30 min med Trosgnistan
22:00 Nyheterna
22:15 Kraft för Dagen
22:30 In my living room - Eleonora Lahti
23:00 Öppen Bibel
23:30 CBN Newswatch
00:00 CBN 700 Club
01:00 Mor Sannas kök
01:30 Josef och Faraos dröm
02:00 Nyheterna
02:15 Kraft för Dagen
02:30 In my living room - Eleonora Lahti
03:00 Vi ber för dig
04:30 Homecoming friends
05:00 Bokhyllan
05:30 30 min med Trosgnistan
07:00 Under London
08:15 Axess lunchseminarium
09:10 Det historiska Medelhavet
10:00 Psykedelikans helande kraft?
11:00 Lunnefåglarnas Island - En räddningsaktion för en nationalsymbol
11:52 Sändningsuppehåll
13:30 Det esoteriska Sverige
13:50 I unionens tjänst
14:15 I unionens tjänst
14:45 Centralasien - ut ur stormakternas skugga
16:00 Historisk Axess
16:30 Familjen Shtisel
17:20 Familjen Shtisel
18:20 Nybyggarna som försvann
19:10 Varför brann Hindenburg? - Amatörfilmer ger nya ledtrådar
20:00 Drottning Elizabeth i fokus
20:50 Nabatéerna - Petras härskare
21:45 Japan kliver fram - Ett seminarium från den 21 mars 2024
23:05 Barnkorståget
00:00 Relikerna och makten - Himmelska tecken på jordisk makt
00:52 Sändningsuppehåll
04:52 Sändningsuppehåll
07:25 Veganskt på grillen
08:00 Cook Like an Italian with Silvia Colloca
08:30 Godare Mix
08:50 Jamie Cooks the Mediterranean
10:00 Adam And Poh's Great Australia Bites
10:30 Sanna Jörnvik
10:40 Veganskt på grillen
10:55 Middag med Dante Zia
11:15 Cook Like an Italian with Silvia Colloca
11:45 Godare Mix
12:05 Jamie Cooks the Mediterranean
13:15 Adam And Poh's Great Australia Bites
13:45 Sanna Jörnvik
13:55 Veganskt på grillen
14:10 Middag med Dante Zia
14:30 Cook Like an Italian with Silvia Colloca
15:00 Godare Mix
15:20 Jamie Cooks the Mediterranean
16:30 Adam And Poh's Great Australia Bites
17:00 Sanna Jörnvik
17:10 Veganskt på grillen
17:25 Middag med Dante Zia
17:45 Cook Like an Italian with Silvia Colloca
18:15 Nadiya's British Food Adventure
18:50 Gott och Grönt med Fabbe
19:10 Tareq Taylor's Nordic Cookery
19:45 Taste of Australia with Hayden Quinn
20:10 Thomas Sjögren
20:30 Mad Good Food
21:00 Freshly Picked with Simon Toohey
21:30 Freshly Picked with Simon Toohey
21:55 Nadiya's British Food Adventure
22:30 Gott och Grönt med Fabbe
22:50 Tareq Taylor's Nordic Cookery
23:25 Taste of Australia with Hayden Quinn
23:50 Thomas Sjögren
00:10 Mad Good Food
00:40 Freshly Picked with Simon Toohey
01:10 Freshly Picked with Simon Toohey
01:35 Nadiya's British Food Adventure
02:10 Gott och Grönt med Fabbe
02:30 Tareq Taylor's Nordic Cookery
03:05 Taste of Australia with Hayden Quinn
03:30 Thomas Sjögren
03:50 Mad Good Food
04:20 Freshly Picked with Simon Toohey
04:50 Freshly Picked with Simon Toohey
05:15 Nadiya's British Food Adventure
05:50 Gott och Grönt med Fabbe
06:25 Ylen aamu
09:00 Hakekaa kätilö!
09:45 8 minuuttia
09:55 Pisara
10:00 Jumalanpalvelus
10:45 Luontoretkellä
11:00 Murha kaikilla mausteilla
11:45 Vera Stanhope tutkii
12:35 Kipparikvartetti
13:55 Elävä arkisto
14:02 Saimaa - järvimatkailun helmi
14:15 Salatut museot
14:29 Salatut museot
14:45 Energian tarina
15:40 Yle Uutiset selkosuomeksi
15:45 Yle Oddasat
15:50 Novosti Yle
15:55 Yle Uutiset viittomakielellä
16:00 Yle Uutiset
16:06 Yle Uutiset Alueeltasi
16:10 Vera Stanhope tutkii
16:55 Tarinoita järviltä
17:00 Yle Uutiset
17:12 Yle Uutiset Uutis-Suomi
17:20 8 minuuttia
17:30 Lomamatka 80-luvulle
18:00 Tehtaan sankarit
18:30 Suomi on eurooppalainen
19:00 Varikkounelmia
19:29 Yle Uutiset
19:55 Urheiluruutu
20:00 A-studio
20:35 Perjantai-dokkari
20:45 Yle Uutiset
20:49 Urheiluruutu
20:53 Yle Uutiset Uutis-Suomi
21:02 Das boot - sukellusvene U-612
21:50 Oddasat
22:05 Ihmeiden äärellä
22:47 Toivo
05:55 Kandit
07:23 Metsäleikkimestarit
07:50 Tarinoita järviltä
07:54 Tarinoita järviltä
08:00 Strömsö
08:30 Stugor
09:00 Tubettavat konemiehet
09:20 Huippuvuoret yläilmoista
09:25 Uinnin EM: Aamukilpailut
11:40 Pienet kodit
12:09 Tanskalainen maajussi
12:40 Iloa puutarhasta
13:10 Kesäillan valssi
14:00 Jalkapallon EURO 2024
14:30 Jalkapallon EURO 2024
14:50 Jalkapallon EURO 2024
16:55 Jalkapallon EURO 2024
17:10 Jalkapallon EURO 2024
17:25 Jalkapallon EURO 2024
17:50 Jalkapallon EURO 2024: Belgia - Slovakia
19:55 Jalkapallon EURO 2024
20:10 Jalkapallon EURO 2024
20:25 Jalkapallon EURO 2024
20:50 Jalkapallon EURO 2024
22:55 Jalkapallon EURO 2024
23:15 Jalkapallon EURO 2024
05:50 Pikku Kakkonen
05:51 Nimipäiväonnittelu
05:53 Hei Taavi
05:51 Uutisikkuna
12:40 Tubettavat konemiehet
13:00 Kipparikvartetti
14:20 Salatut museot
14:35 Salatut museot
16:00 Nimipäiväonnittelu
16:01 Paras harrastus
16:40 Stugor
17:10 Strömsö
17:40 Kesäillan valssi
18:29 Yle Nyheter TV-nytt
19:00 Suomi on eurooppalainen
19:29 Yle Uutiset
19:55 Urheiluruutu
20:00 Tervo & Halme tosisuomalaisuutta etsimässä
20:30 Sarpaneva ja muodon taju
21:22 Uutisikkuna
05:22 Uutisikkuna
07:15 Horisont: Klimakrigerne mod Elon Musk
07:55 Grænsepolitiet: Drømmen om den store fangst
08:30 Puk og Herman stævner ud
09:30 Born in the Rockies
10:25 The Gentle Art of Swedish Death Cleaning
11:15 Antiques Road Trip
12:00 TVA
12:15 Bonderøven - sæson 15
12:45 Nak & æd - sæson 7
13:30 Gintberg på Kanten 2018
14:00 I hus til halsen
15:00 Kender du typen? - 2018
15:40 Inspector Morse
17:30 UEFA EM 2024 EM-studiet
18:00 UEFA EM 2024
18:45 TVA
18:55 UEFA EM 2024
19:45 UEFA EM 2024 EM-studiet
20:00 Fede forhold
20:30 UEFA EM 2024 EM-studiet
21:00 UEFA EM 2024
21:45 TVA
21:55 UEFA EM 2024
22:55 UEFA EM 2024 EM-studiet
23:25 Married at First Sight UK
00:15 A Good Year
02:10 Hotel Portofino
03:05 Antiques Road Trip
03:50 The Gentle Art of Swedish Death Cleaning
04:35 Husdrömmar Sicilien
07:15 World's Most Scenic Railway Journeys
08:30 Seneste nyt fra TVA
12:00 Seneste nyt fra TVA
17:00 Deadline
17:30 Rejsen til slagmarken
18:15 The Secret Genius of Modern Life
19:05 Lost Pyramids of the Aztecs
20:00 Verdens værste menneske
22:00 Deadline
22:30 TVA
22:45 Jan Ullrich - The Hunted
23:30 Nul stjerner
00:00 Nul stjerner
00:30 DNA-detektiven
01:30 Life From Spaca
02:20 La storia
03:10 Women Make Film
04:10 Deadline
06:30 Go' morgen Danmark
12:30 Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
13:15 Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
14:05 I haven med dronningen
14:40 Linde på Langeland
15:15 Grænsepatruljen USA
15:35 Grænsepatruljen USA
16:05 Motorvejspatruljen
17:00 17 News
17:10 Regionale nyheder
17:20 Go' aften Live
18:00 18 News
18:20 Regionale nyheder
18:25 Go' aften Live
19:00 19 News
19:30 Regionalprogram
20:00 Dobbeltmorder på spil igen
20:40 Alkoholeksperimentet
21:30 21.30 News
22:00 Regionale nyheder
22:15 Newsroom
22:50 Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
23:40 Min egen kurs
00:20 Ruths hotel
00:55 Ruths hotel
01:30 Grænsepatruljen USA
02:00 Motorvejspatruljen
02:50 CPH Lufthavnen
03:25 CPH Lufthavnen
04:00 Nyhederne og Vejret
06:00 Ingen sending
09:05 Heartbeat
09:55 Symesterskapet UK
11:00 Det sit i veggane
12:00 Sprek med Sofia: Kjernemuskulatur 1
12:20 Drømmen om EM
12:55 Der ingen skulle tru at nokon kunne bu
13:30 På tur med Lars Monsen
14:00 Symesterskapet UK
14:55 Ukjent arving
15:55 Antikduellen
16:25 Heartland
17:05 Heartbeat
18:00 Det sit i veggane
19:00 Drömmen om landet
19:55 Heartbeat
20:50 Steingardane på Jæren
21:00 Dagsrevyen 21
21:15 Heartland
22:00 Zuckerberg – herskeren av metaverset
23:30 Netanyahu, USA og veien til krigen
00:55 Historia om Sverige
01:55 Apocalypse WWI
02:45 Oddasat - nyheter på samisk
03:00 Distriktsnyheter Østlandet
03:10 Distriktsnyheter Vestfold og Telemark
03:20 Distriktsnyheter Innlandet
03:25 Distriktsnyheter Sørlandet
03:35 Distriktsnyheter Rogaland
03:45 Distriktsnyheter Vestlandsrevyen
03:55 Distriktsnyheter Møre og Romsdal
04:05 Distriktsnyheter Midtnytt
04:15 Distriktsnyheter Nordland
04:20 Distriktsnyheter Nordnytt
04:32 Ingen sending
05:10 Distriktsnyheter Nordnytt
07:00 Tid for hjem
09:00 Mandelmanns Gård
10:00 Sommerhytta
11:00 Sommerhytta
12:00 Sommerdrømmer
13:00 Hele Sverige baker
14:00 Dyrepasserne
14:30 UEFA Fotball-EM: Studio
14:50 UEFA EURO 2024: Romania - Ukraina
17:00 UEFA Fotball-EM: Studio
17:50 UEFA EURO 2024: Belgia - Slovakia
20:00 UEFA Fotball-EM: Studio
20:30 POLITI
21:00 21-Nyhetene
21:20 Været
21:25 Sporten
21:40 Hidden Assets
23:50 The Rookie
00:50 Fire Country
01:40 Fire Country
02:40 Blue Bloods
03:30 The Rookie
04:25 Blue Bloods
05:30 Dyrepasserne
06:00 Janssons frestelse
07:40 Köket
08:00 Hem till gården
08:30 Hem till gården
09:00 Hem till gården
09:30 Hem till gården
10:00 Sigge Nilsson och jag
11:30 Hem till gården
12:00 Golden Boy
13:00 MacGyver
14:00 Glamour
14:30 Glamour
15:00 Love boat - kärlek ombord
16:00 Dr. Quinn
17:00 Rättvisans män
18:00 Lilla huset på prärien
19:00 Diagnosis murder
20:00 Dr. Quinn
21:00 Farligt uppdrag
22:05 Love at Sea
23:55 MacGyver
00:55 Rättvisans män
02:00 Hem till gården
02:25 Hem till gården
03:05 Adolf klarar skivan
05:00 Glamour
05:30 Glamour
07:05 Second Act
10:20 A Dog's Journey
12:05 Guernseys litteratur- och potatisskalspajssällskap
14:05 Joan Baez I Am a Noise
15:55 Monica Z - ett lingonris i ett cocktailglas
17:45 Irrational Man
19:15 Margin Call
21:00 Get Shorty
22:45 All Eyez on Me
01:00 The Commuter
02:40 Beck - Ett nytt liv
04:10 All Inclusive
05:45 Star File
05:50 Sune på bilsemester
06:45 The King's Speech
10:45 Bäst före
12:25 Astrid & Lilly Save the World
13:05 Astrid & Lilly Save the World
13:50 Håll andan!
14:05 Håll andan!
14:20 Håll andan!
14:35 Sjölyckan
15:00 Sjölyckan
15:25 LIKEA
15:45 American Auto
16:05 American Auto
16:25 Solsidan
16:50 Solsidan
17:15 LasseMajas Detektivbyrå
18:00 Ture Sventon och jakten på ungdomens källa
18:25 Ture Sventon och jakten på ungdomens källa
18:50 Astrid & Lilly Save the World
19:35 LIKEA
19:50 LIKEA
20:10 Sjölyckan
20:35 Sjölyckan
21:00 BMF
21:50 BMF
22:45 Gangs of London
23:50 Gangs of London
00:50 Blindspotting
01:20 Blindspotting
01:50 Eden
02:35 Eden
03:20 Top Dog
04:00 Top Dog
04:45 On Set
05:10 Guernseys litteratur- och potatisskalspajssällskap
05:20 Inget program
07:30 SvampBob Fyrkant
09:00 Svarta hästar: Italiens världscuptriumf
10:00 Grease: Rise of the Pink Ladies
11:00 Grease: Rise of the Pink Ladies
12:00 The Curse
13:00 The Family Stallone
13:30 The Family Stallone
14:00 Italia 90: Four Weeks that Changed the World
15:00 Svarta hästar: Italiens världscuptriumf
16:00 Cobain: Montage of Heck
18:00 House
19:00 Belgravia
20:00 Star Trek: Discovery
21:00 Los Enviados
22:00 The Invisible Ladies
23:00 The Change-Up
01:00 Star Trek: Discovery
02:00 Grease: Rise of the Pink Ladies
03:00 Grease: Rise of the Pink Ladies
04:00 Belgravia
05:00 House
06:00 Shrek the Musical
10:00 The Office
10:30 The Office
11:00 Superstore
11:30 Superstore
12:00 Superstore
12:30 Superstore
13:00 Mrs. Harris Goes to Paris
15:00 The Office
15:30 The Office
16:00 Superstore
16:30 Superstore
17:00 Superstore
17:30 Superstore
18:00 Kapten Kalsong: Filmen
19:30 Dear Dictator
21:00 Kick-ass 2
23:00 Battlestar Galactica (2004)
00:00 Penny Dreadful
01:00 A Discovery of Witches
02:00 Babylon
04:30 Sherpa
07:00 Harold Frys oväntade vandring
10:50 A Journal For Jordan
13:00 Ghostbusters: Afterlife
15:00 Penguin Bloom
16:55 Father Stu
19:00 Are You There God? It's Me, Margaret.
21:00 The Ritual Killer
23:00 Tre tusen år av längtan
01:00 Resurrection
03:00 The Ritual Killer
05:00 Dreamin' Wild
06:00 Jumanji: Welcome to the Jungle
09:35 Jurassic World Dominion
12:00 Men In Black II
14:00 Men in Black 3
15:45 The Comeback Trail
17:30 Transformers: De besegrades hämnd
20:00 Escape Plan 2: Hades
22:00 Exposed
00:00 A Simple Favor
02:00 Resident Evil: Welcome to Raccoon City
04:00 The Big Ugly
07:30 Strong Medicine
09:00 Good Sam
09:45 The Bold Type
10:25 Frasier
10:50 Frasier
11:15 The Office
11:40 The Office
12:05 Strong Medicine
12:55 Good Trouble
13:45 Good Sam
14:30 The Bold Type
15:15 New Amsterdam
16:00 La Brea
16:50 Fantasy Island
17:35 Chicago Med
18:20 Chicago Fire
19:05 Chicago P.D.
19:50 Young Rock
20:15 Snatch
21:45 Penny Dreadful
22:30 Penny Dreadful
23:15 Snatch
00:45 Penny Dreadful
01:40 Penny Dreadful
02:35 Snatch
03:20 Chicago P.D.
04:00 Chicago Med
04:40 Chicago Fire
05:30 Frasier
05:00 Höjdpunkter
12:30 Sverige springer
13:00 Wikegård vs Ulf & Jonathan Dahlén
13:30 The La Liga EA Sports Champion
14:35 Sail GP Highlights: San Francisco
15:05 Sail GP Highlights: Christchurch New Zealand
15:40 SSL Gold Cup segling: åttondelsfinal dag 1
16:05 WNBA: Phoenix - Seattle
18:45 Höjdpunkter
19:00 ATP Tournament Review Show: Rom
20:00 Sverige springer
20:30 Rally-EM: Highlight Show 2024
21:00 Extreme E: Electric Odyssey
21:30 Racing on the Edge: Bermuda
22:00 Vinnare V64
22:30 Allsvenskan segling: Göteborg Långedrag
23:00 Freeride World Tour: Saalbach Fieberbrunn Österrike
23:30 Wikegård vs Tommy Samuelsson
00:00 Fiskedestination
00:55 Mitt liv som skidskytt: Äntligen dags
01:15 Höjdpunkter
02:30 NBA Finals: Boston - Dallas
05:00 Höjdpunkter
06:48 UCI WorldTour, Herrar
08:41 UCI ProSeries
10:08 UCI ProSeries
11:35 Home of the Olympics
12:33 BMX
14:00 UCI WorldTour, Damer
15:00 UCI WorldTour, Damer, Schweiz Runt, Etapp 3
16:31 EWC All Access
17:00 Mountainbike
18:03 Teqball
18:27 Mountainbike
19:25 UCI ProSeries
20:23 UCI WorldTour, Damer
21:20 UCI ProSeries
22:18 Good Trouble Tennis
22:51 Klippdykning
23:56 The Minute
23:59 UCI WorldTour, Damer
01:53 The Minute
01:56 UCI ProSeries
02:45 UCI ProSeries
06:00 FIA Endurance-VM
09:04 Best of Roland Garros
10:04 Judo
11:04 Triathlon
12:04 Trail World Series
13:04 Speedway
14:03 Home of the Olympics
15:30 Klippdykning
16:34 Mountainbike
17:03 Mountainbike
17:34 Mountainbike
18:33 Mountainbike
19:31 Mountainbike
20:00 Klippdykning
20:51 Home of the Olympics
21:21 Good Trouble Tennis
21:57 FIM Supersport VM
22:57 FIM Supersport VM
23:56 FIM Superbike World Championship Highlights, Emilia-Romagna, Lopp 2
00:56 FIM Motocross-VM
01:55 The Minute
01:58 FIM Motocross-VM
02:57 FIM Motocross-VM
03:45 The Minute
03:48 FIM Motocross-VM
04:36 Judo
05:30 Home of the Olympics
01:00 Sändningsuppehåll
15:30 MLB: Minnesota Twins-Colorado Rockies
18:30 Formel 1 Highlights: Emilia Romagnas GP
19:30 Formel 1 Highlights: Monacos GP
20:30 Formel 1 Highlights: Kanadas GP
21:30 PL Stories
22:00 MLB: Plays Of The Week
22:30 MLB: Plays Of The Week
23:00 IndyCar Series Highlights: Xpel Grand Prix of Road America
00:00 Trans World Sport
01:00 Sändningsuppehåll
00:00 Sändningsuppehåll
14:00 Championship: Sheffield Wednesday-Southampton
16:00 Premier League: Aston Villa-Luton
18:00 Bundesliga: Frankfurt-Darmstadt
20:00 Premier League: Liverpool-Nottingham
22:00 Holländska ligan: Feyenoord-Fortuna Sittard
00:00 Sändningsuppehåll
05:00 Sändningsuppehåll
18:00 Formel 1 Highlights: Kanadas GP
19:00 Ferrari Challenge Europe Highlights: Balaton
20:00 DTM Highlights: Zandvoort
21:00 IMSA Sportscar Championship Highlights: Detroit Grand Prix
22:00 NASCAR Highlights: Cup Series Iowa Corn 350 Powered by Ethanol
23:00 NASCAR Highlights: Xfinity Series HyVee Perks 250
00:00 NASCAR Highlights: Craftsman Truck Series Toyota 200
01:00 Sändningsuppehåll
01:00 Sändningsuppehåll
13:30 MLB: Plays Of The Week
14:00 Track & Field Weekly
14:30 Track & Field Weekly
15:00 DP World Tour Highlights: Volvo Car Scandinavian Mixed
15:30 PL Stories
16:00 Trans World Sport
17:00 Premier League: Review of the Season 2023/2024
19:00 Premier League: Goals of the Season 2023/2024
20:00 UEL/UECL Magazine: UECL Season Review
21:00 MLB: Plays Of The Week
21:30 MLB: Plays Of The Week
22:00 DP World Tour Highlights: European Open
22:30 DP World Tour Highlights: Volvo Car Scandinavian Mixed
23:00 Track & Field Weekly
23:30 Track & Field Weekly
00:00 Trans World Sport
01:00 Sändningsuppehåll
06:00 Inget program
10:30 UEFA Fotbolls-EM: Ungern - Schweiz
13:00 UEFA Fotbolls-EM: Slovenien - Danmark
15:30 UEFA Fotbolls-EM: Serbien - England
18:00 LaLiga End of Season
19:15 UEFA Fotbolls-EM: Tyskland - Skottland
21:45 UEFA Fotbolls-EM: Ungern - Schweiz
05:00 Höjdpunkter
07:00 Hockeyallsvenskan: Mora - Södertälje
12:00 SHL: Skellefteå - Malmö
14:30 SHL: Luleå - Växjö
17:00 Örebro - Luleå SM-slutspel
19:30 Färjestad - Rögle SM-slutspel
22:00 Hockeyallsvenskan: Björklöven - Kalmar
00:30 Södertälje - Brynäs Hockeyallsvenskan
05:00 Höjdpunkter
07:30 Die ARCHE-Fernsehkanzel
09:00 Teleshopping
10:00 Teleshopping
10:30 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
13:00 Teleshopping
14:00 Teleshopping
14:30 Teleshopping
15:30 Teleshopping
16:00 Storage Hunters
16:30 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
17:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
17:25 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
17:50 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
18:15 Container Wars
18:45 Container Wars
19:15 American Pickers - Die Trödelsammler
20:15 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
20:45 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
21:10 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
21:35 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
22:00 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
22:25 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
22:50 Pawn Stars - Die drei vom Pfandhaus
23:15 EM Aktuell
00:00 SlapFight
01:00 Die schnelle Nummer
03:00 SPORT CLIPS
03:30 SPORT CLIPS
04:00 SPORT CLIPS
04:30 SPORT CLIPS
05:00 SPORT CLIPS
05:30 SPORT CLIPS
06:00 M is for Music
10:12 Teen Mom OG
10:59 Teen Mom OG
11:47 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making The Team
12:31 Dallas Cowboys Cheerleaders: Making The Team
13:18 Catfish: The TV Show
13:59 Catfish: The TV Show
14:41 Ridiculousness
15:07 Are You the One?
15:55 Are You the One?
16:45 Catfish: The TV Show
17:30 Catfish: The TV Show
18:13 Catfish: The TV Show
19:00 Catfish: The TV Show
19:48 Catfish: The TV Show
20:34 Ridiculousness
20:55 Ridiculousness
21:17 Ridiculousness
21:42 Ridiculousness
22:00 Jersey Shore Family Vacation
22:48 Teen Mom Family Reunion
23:34 Geordie Shore
00:23 Celebrity Ex on the Beach
01:09 Ridiculousness
01:32 Ridiculousness
01:55 Ridiculousness
02:18 Ridiculousness
02:40 Ridiculousness
03:02 Ridiculousness
03:22 M is for Music
07:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
09:30 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
10:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
11:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
12:00 I Want My MTV (I Want My MTV), Miuziklas
12:25 I Want My MTV (I Want My MTV), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2022
12:45 MTV Push Presents (MTV Push Presents), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2023
13:05 MTV Push Presents (MTV Push Presents), Miuziklas
13:30 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
14:55 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
16:00 Primavera Sound: Biggest Ever Headliners! (Primavera Sound: Biggest Ever Headliners!), Miuziklas
17:30 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
18:00 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
19:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
20:00 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2017
20:50 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2021
21:10 I Want My MTV (I Want My MTV), Miuziklas, Didžioji Britanija, 2023
21:35 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
23:00 MTV Rewind (MTV Rewind), Miuziklas
00:00 Primavera Sound: Biggest Ever Headliners! (Primavera Sound: Biggest Ever Headliners!), Miuziklas
01:30 MTV Live Vault! (MTV Live Vault!), Miuziklas
02:00 Rock.Alt.Indie (Rock.Alt.Indie)
03:00 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2019
03:50 MTV Unplugged (MTV Unplugged), Miuziklas, JAV, Kanada, 2017
04:35 HD Hits (HD Hits), Miuziklas
05:55 Global Beats (Global Beats), Miuziklas
07:30 Louis Sclavis - Le Mans Jazz, Concerts in/out (Louis Sclavis - "Le Cri du Moloch" Blake & Mortimer | Le Mans Jazz, Concerts in/out), Musical, France, 2021
08:52 Laura Perrudin & Louis Winsberg | Le Mans Jazz, Concerts in/out (Laura Perrudin & Louis Winsberg), Musical, France, 2021
09:40 Médéric Collignon - Yvan Robilliard "Sur un air de Vian" | Le Mans Jazz, Concerts in/out (Médéric Collignon - Yvan Robilliard "Sur un air de Vian" | Le Mans Jazz, Concerts in/out), Musical, France, 2021
10:22 Intermezzo
11:00 Ensemble intercontemporain, Saburo Teshigawara : Pierrot Lunaire / Lost in Dance (Ensemble intercontemporain, Saburo Teshigawara : Pierrot Lunaire / Lost in Dance), Musical, France, 2023
12:16 Alexandre Bloch, Orchestre National de Lille - Beethoven, Mahler (Alexandre Bloch, Orchestre National de Lille - Beethoven, Mahler), France, 2020
13:44 Intermezzo
14:30 Music - A Journey for Life, Riccardo Chailly (Music - A Journey for Life, Riccardo Chailly), Musical, Germany, 2013
15:23 Puccini's Manon Lescaut at the Liceu, Barcelona ("Manon Lescaut" de Giacomo Puccini au Liceu de Barcelone), Spain, 2018
17:35 Intermezzo
18:20 Daniel Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal: Schumann (Daniel Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal: Schumann), Musical, Germany, 2020
19:00 Daniel & Michael Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal : Mozart's violin sonata K 526 and Variations (Daniel & Michael Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal : Mozart's violin sonata K 526 and Variations), Musical, Germany, 2020
19:35 Daniel Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal: Chopin (Daniel Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal: Chopin), Musical, Germany, 2020
20:08 Yannick Nézét-Seguin conducts the Rotterdam Philharmonic : Shostakovich (Yannick Nézét-Seguin conducts the Rotterdam Philharmonic : Shostakovich), Musical, Netherlands, 2016
21:30 Bernard Haitink: It comes my way - Portrait of a conductor (Bernard Haitink: It comes my way - Portrait of a conductor), Musical, 2019
22:19 Bernard Haitink with the Berlin Philharmonic Orchestra :Mahler's Symphony No.3 (Bernard Haitink with the Berlin Philharmonic Orchestra :Mahler's Symphony No.3), Musical, Germany, 1992
00:10 La Neuvième Symphonie By Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet (La Neuvième Symphonie By Maurice Béjart - Béjart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet), Japan, 2014
01:35 Grigory Sokolov at the Berlin Philharmonie: Schubert, Beethoven, Rameau (Grigory Sokolov at the Berlin Philharmonie: Schubert, Beethoven, Rameau), Musical, Germany, 2013
04:00 Sandra Nkaké [Elles] | Le Mans Jazz, Concerts in/out (Sandra Nkaké [Elles] | Le Mans Jazz, Concerts in/out), Musical, France, 2021
04:46 Bayfront Jazz Festival (Bayfront Jazz Festival), USA, 2021
07:00 112 - på liv och död
09:00 Veterinärerna
10:00 112 - på liv och död
11:00 112 - på liv och död
12:00 Världens bästa veterinär
13:00 Bygglov
14:00 Veterinärerna
15:00 Veterinären på Bondi Beach
16:00 Mitt liv som valp
17:00 Bygglov
18:00 112 - på liv och död
19:00 Ambulans: kod röd
20:00 Grand Designs Nya Zeeland
21:00 Hundar utan hyfs
22:00 Love it or List it
23:00 Mitt galna hem
00:00 Veterinärerna
01:00 Familjen Annorlunda
02:00 Bygglov
03:00 112 - på liv och död
04:00 Världens bästa veterinär
05:00 Bygglov
07:00 Car S.O.S
09:00 Andra världskriget: Havets helvete
10:00 Andra världskriget: Havets helvete
11:00 To Catch A Smuggler
12:00 To Catch A Smuggler
13:00 Inside Sydney Airport
14:00 Inside Sydney Airport
15:00 Car S.O.S.
16:00 Car S.O.S.
17:00 Haverikommissionen
18:00 Ögonvittne: Dagen D
19:00 Andra världskriget från ovan
20:00 Haverikommissionen
21:00 To Catch A Smuggler
22:00 JFK: De förlorade inspelningarna
23:00 JFK: Den förlorade kulan
00:00 Haverikommissionen
01:00 Europa från ovan
02:00 Den ultimata superbilen
03:00 Enfaldiga experiment
03:30 Enfaldiga experiment
04:00 Fången på främmande mark
05:00 Fången på främmande mark
07:30 När djur spårar ur
09:00 När djur spårar ur
09:45 När djur spårar ur
10:30 Malika the Lion Queen
11:15 Malika: Lejondrottningen
12:00 Pumas At The End Of The World
12:45 När djur spårar ur
13:30 När djur spårar ur
14:15 När djur spårar ur
15:00 När djur spårar ur
15:45 När djur spårar ur
16:30 Den otroliga dr Pol
17:15 Den otroliga dr Pol
18:00 När djur spårar ur
18:45 När djur spårar ur
19:30 När djur spårar ur
20:15 När djur spårar ur
21:00 Den otrolige doktor Pol
21:40 Den otroliga dr Pol
22:25 När djur spårar ur
23:10 När djur spårar ur
23:55 När djur spårar ur
00:40 Malika the Lion Queen
01:25 Malika: Lejondrottningen
02:10 Pumas At The End Of The World
02:55 När djur spårar ur
03:40 Malika the Lion Queen
04:20 Malika: Lejondrottningen
05:15 Prövningar i det vilda
05:35 Prövningar i det vilda
06:50 My Cat From Hell
08:30 Tanked
09:25 Pit Bulls & Parolees
10:20 My Cat From Hell
11:15 Animal Cops: Philadelphia
12:10 Tanked
13:05 Pit Bulls & Parolees
14:00 Legends of the Wild
15:00 Legends of the Wild
16:00 My Cat From Hell
17:00 Animal Cops: Philadelphia
18:00 Tanked
19:00 Pit Bulls & Parolees
20:00 Expedition Mungo
21:00 Expedition Mungo
22:00 Alaska Monsters
23:00 Celebrity Animal Encounters
23:30 Celebrity Animal Encounters
00:00 Dogs 101
00:45 Alaska Monsters
01:30 Pit Bulls & Parolees
02:15 Celebrity Animal Encounters
02:38 Celebrity Animal Encounters
03:00 Dogs 101
03:45 Animal Cops: Philadelphia
04:30 Tanked
05:15 Pit Bulls & Parolees
07:15 Blowing Up History
08:30 How It's Made
09:00 Wheeler Dealers
10:05 Kindig Customs
11:10 Deadliest Catch
13:20 Lost Mines: Restored
14:25 How It's Made
15:00 How It's Made
15:30 Salvage Hunters: Classic Cars
16:40 Salvage Hunters: Classic Cars
17:50 Wheeler Dealers
18:55 Wheeler Dealers
20:00 Wheeler Dealers World Tour
21:00 Wheeler Dealers World Tour
22:05 Roadworthy Rescues
23:10 Alaskan Bush People
00:15 Texas Metal's Loud And Lifted
01:25 Wheeler Dealers World Tour
02:35 Roadworthy Rescues
03:40 Moonshiners
04:50 Kindig Customs
07:12 How Do They Do It?
08:00 How the Universe Works
08:48 How the Universe Works
10:24 Extreme Engineering
11:12 Extreme Engineering
12:00 How Do They Do It?
12:24 How Do They Do It?
12:50 How Do They Do It?
13:14 How Do They Do It?
13:38 How Do They Do It?
14:02 How Do They Do It?
14:26 Blowing Up History
15:14 Blowing Up History
16:02 NASA's Unexplained Files
16:50 NASA's Unexplained Files
17:40 NASA's Unexplained Files
18:30 How Do They Do It?
18:55 How Do They Do It?
19:20 How Do They Do It?
19:45 How Do They Do It?
20:10 How Do They Do It?
20:35 How Do They Do It?
21:00 Truth Behind the Moon Landing
21:50 Truth Behind the Moon Landing
22:40 How the Universe Works
23:30 How the Universe Works
00:20 NASA's Unexplained Files
01:10 NASA's Unexplained Files
02:00 NASA's Unexplained Files
02:48 Secrets of the Underground
03:36 Secrets of the Underground
04:24 How It's Made
04:48 How It's Made
05:12 How It's Made
05:36 How It's Made
07:00 Married to Evil
09:00 Love, Honor, Betray
10:00 The Lies That Bind
11:00 The Lies That Bind
12:00 American Detective With Lt. Joe Kenda
13:00 American Detective With Lt. Joe Kenda
14:00 Twisted Sisters
15:00 Twisted Sisters
16:00 Nightmare Next Door
17:00 Nightmare Next Door
18:00 American Monster
19:00 American Monster
20:00 High Speed Chase
21:00 Mean Girl Murders
22:00 Ken and Barbie Killers: The Lost Murder Tapes
23:00 The Playboy Murders
00:00 Deadliest Families
01:00 Mean Girl Murders
02:00 High Speed Chase
03:00 American Monster
04:00 American Detective With Lt. Joe Kenda
05:00 American Detective With Lt. Joe Kenda
06:25 90 Day Fiancé: The Other Way
09:00 My 600-Lb. Life
10:05 MasterChef Australia
12:15 90 Day Fiancé
14:25 Dr. Pimple Popper
15:30 Sister Wives
16:40 Sister Wives
17:50 90 Day Fiancé: The Other Way
20:00 Dr. Pimple Popper: Pop UPS
21:00 The Bad Skin Clinic
22:10 Take My Tumor
23:20 Dr. Pimple Popper
00:25 My 600-Lb. Life
02:45 Sister Wives
03:50 Sister Wives
04:55 Hoarding: Buried Alive
06:55 Hela England bakar
08:30 Den svagaste länken
09:15 Poänglöst
10:00 QI
10:35 QI
11:05 Hela England bakar
11:55 Ben Fogle: Return to the Wild
12:40 Antik Roadshow
13:35 The Great British Sewing Bee
14:30 QI
15:00 QI
15:30 Världens vackraste järnvägsresor
16:15 Inne i fabriken
17:05 Antik Roadshow
18:00 Hela England bakar
18:55 George Clarke's National Trust Unlocked
19:45 Poänglöst
20:30 QI
21:00 QI
21:30 Would I Lie to You?
22:00 8 Out of 10 Cats Does Countdown
22:50 Live på Apollo
23:35 QI
00:05 QI
00:35 Poänglöst
01:15 Joanna Lumley's Great Cities of the World
02:05 8 Out of 10 Cats Does Countdown
02:50 QI
03:20 Live på Apollo
04:05 QI
04:35 QI
05:05 Antik Roadshow
06:55 The World's Most Scenic Railway Journeys
08:35 Life Below Zero
09:25 Eit enklare liv
10:10 The Secret Genius of Modern Life
11:35 The Blue Planet
12:40 The World's Most Scenic Railway Journeys
13:40 The World's Deadliest Weather
14:50 Life Below Zero
15:50 Eit enklare liv
16:50 The Secret Genius of Modern Life
17:55 The Blue Planet
19:00 Life Below Zero
20:00 Life Below Zero: Canada
21:00 Inside the Factory
22:10 Mammals
23:20 Ancient Powers
00:20 The World's Most Scenic Railway Journeys
01:20 Life Below Zero
02:15 Life Below Zero: Canada
03:00 Inside the Factory
03:50 Mammals
04:50 Deadly Predators
05:15 Life Below Zero
06:40 Fryst guld
08:30 Tungt räddningsarbete: väg 401
09:30 Lastbilschaufförer i vildmarken
10:25 Stenmännen
11:25 Stora ingenjörsmissar
12:25 Fryst guld
13:15 Guldjägarna i Australien
14:15 Isvikingar
15:15 Leriga bergens åkare
16:10 Tungt räddningsarbete: väg 401
17:05 Lastbilschaufförer i vildmarken
18:05 Stenmännen
19:05 Stora ingenjörsmissar
20:00 Ädelstensjägarna i Australien
21:05 Guldjägarna i Australien
22:05 Isvikingar
23:00 Fryst guld
23:55 Ädelstensjägarna i Australien
00:55 Guldjägarna i Australien
01:55 Isvikingar
02:45 Fryst guld
03:35 Lastbilschaufförer i vildmarken
04:25 Stenmännen
05:20 Jade Fever
06:35 Mumier lindas upp
08:35 Uppgång och fall: vändpunkterna under andra världskriget
09:40 Andra världskriget - slagen om Europa
10:50 Krigföringens topp tio
11:50 Skatter med Bettany Hughes
12:50 Conquistadorernas uppgång och fall
13:50 Djingis khans Mongoliet
14:50 Skatter med Bettany Hughes
15:50 Mumier lindas upp
16:45 Myter: Mänsklighetens stora mysterier
17:40 Uppgång och fall: vändpunkterna under andra världskriget
18:50 Andra världskriget - slagen om Europa
19:55 Krigföringens topp tio
21:00 Kvinnor under Hitlers fana
22:00 Hemlig nazistisk vetenskap
23:20 Hemliga vapen: Andra världskriget
00:20 Uppgång och fall: vändpunkterna under andra världskriget
01:25 Krigföringens topp tio
02:25 Andra världskriget - slagen om Europa
03:20 Kvinnor under Hitlers fana
04:10 Hemlig nazistisk vetenskap
05:10 Hemliga vapen: Andra världskriget
07:00 Veterinären i Yorkshire
08:30 Kanada: Ett år i vildmarken
09:15 Kanada: Ett år i vildmarken
10:00 Alaska: Ett år i vildmarken
10:45 Klippiga bergens vilda korridor: Från Yellowstone till Yukon
11:40 Klippiga bergens vilda korridor: Från Yellowstone till Yukon
12:35 Vilddjursräddarna i Malawi
13:25 Veterinären i Yorkshire
14:10 Vilda slagskämpar
15:00 Anpassad för att överleva
15:45 Livsfarliga jägare
16:35 Naturens ultimata överlevare
17:25 Flodmonster
18:15 Mexikos underverk
19:10 Vilda slagskämpar
20:00 Vilda djur i väderkvarnsland
20:55 Trädgårdsbjörnarna i Transsylvanien
21:45 Europas vildmark
22:40 Europas vildmark
23:30 Vilddjursräddarna i Malawi
00:20 De vildaste överlevarna
01:10 Veterinären i Yorkshire
01:55 Veterinären i Yorkshire
02:40 Veterinären i Yorkshire
03:25 Vilddjursräddarna i Malawi
04:15 De vildaste överlevarna
05:05 De vildaste överlevarna
06:55 American Pickers
08:50 Ancient Aliens
09:50 Storage Wars
10:20 Apocalypse D-Day
11:20 Forged in Fire
12:15 Forged in Fire
13:15 Ancient Aliens
14:10 Ancient Aliens
15:05 The Curse of Oak Island
16:05 The Curse of Oak Island
17:00 American Pickers
18:00 American Pickers
19:00 Swamp People
20:00 The UnXplained With William Shatner
21:00 The Curse of Oak Island
22:00 World's Greatest Treasure Mysteries
23:00 The UnXplained With William Shatner
00:00 The Curse of Oak Island
01:00 World's Greatest Treasure Mysteries
02:00 Ancient Aliens
03:00 The Curse of Oak Island
04:00 Forged in Fire
05:00 Swamp People
07:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
08:00 BBC News (BBC News), United Kingdom, 2024
08:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
08:55 Arabian Adventures (Arabian Adventures), United Kingdom, 2024
09:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
09:30 Talking Business (Talking Business), Biography, United Kingdom, 2024
10:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
10:30 BBC News (BBC News), United Kingdom
10:55 Click (Click), United Kingdom, 2024
11:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
11:30 HARDtalk (HARDtalk), United Kingdom, 2024
12:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
12:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
12:45 BBC News (BBC News), United Kingdom
12:55 Arabian Adventures (Arabian Adventures), United Kingdom, 2024
13:00 BBC News Now (BBC News Now), United Kingdom, 2024
13:30 BBC News Now (BBC News Now), United Kingdom, 2024
14:00 BBC News Now (BBC News Now), United Kingdom, 2024
14:30 BBC News Now (BBC News Now), United Kingdom, 2024
14:55 Click (Click), United Kingdom, 2024
15:00 BBC News Now (BBC News Now), United Kingdom, 2024
15:30 Business Today USA (Business Today USA), United Kingdom, 2024
15:45 BBC News Now (BBC News Now), United Kingdom, 2024
16:00 Verified Live (Verified Live), United Kingdom, 2024
16:30 Verified Live (Verified Live), United Kingdom, 2024
17:00 Verified Live (Verified Live), United Kingdom, 2024
17:30 Business Today (Business Today), United Kingdom, 2024
17:45 Verified Live (Verified Live), United Kingdom, 2024
17:55 Arabian Adventures (Arabian Adventures), United Kingdom, 2024
18:00 Verified Live (Verified Live), United Kingdom, 2024
18:30 Focus on Africa (BBC Focus on Africa), United Kingdom, 2024
19:00 The World Today with Maryam Moshiri (The World Today with Maryam Moshiri), United Kingdom, 2024
19:30 The World Today with Maryam Moshiri (The World Today with Maryam Moshiri), United Kingdom, 2024
20:00 The World Today with Maryam Moshiri (The World Today with Maryam Moshiri), United Kingdom, 2024
20:30 The World Today with Maryam Moshiri (The World Today with Maryam Moshiri), United Kingdom, 2024
20:55 Click (Click), United Kingdom, 2024
21:00 The Context with Christian Fraser (The Context with Christian Fraser), United Kingdom
21:30 The Context with Christian Fraser (The Context with Christian Fraser), United Kingdom
22:00 The Context with Christian Fraser (The Context with Christian Fraser), United Kingdom
22:30 The Context with Christian Fraser (The Context with Christian Fraser), United Kingdom
22:55 Arabian Adventures (Arabian Adventures), United Kingdom, 2024
23:00 BBC World News America (BBC World News America), USA, 2024
23:30 HARDtalk (HARDtalk), United Kingdom, 2024
00:00 Newsday (Newsday), United Kingdom, 2024
00:30 Business Today Asia (Business Today Asia), United Kingdom, 2024
00:45 Sportsday (Sportsday), United Kingdom
01:00 Newsday (Newsday), United Kingdom, 2024
01:30 Business Today Asia (Business Today Asia), United Kingdom, 2024
01:45 Sportsday (Sportsday), United Kingdom
02:00 Newsday (Newsday), United Kingdom, 2024
02:30 Business Today Asia (Business Today Asia), United Kingdom, 2024
02:45 Sportsday (Sportsday), United Kingdom
03:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
03:30 Business Today Asia (Business Today Asia), United Kingdom, 2024
03:45 Sportsday (Sportsday), United Kingdom
04:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
04:30 Click (Click), United Kingdom, 2024
05:00 BBC News (BBC News), United Kingdom
05:30 HARDtalk (HARDtalk), United Kingdom, 2024
07:00 CNN Newsroom (CNN Newsroom), USA, 2024
08:45 World Sport (World Sport), USA, 2009
09:00 CNN Newsroom (CNN Newsroom), USA, 2024
10:00 CNN Newsroom (CNN Newsroom), USA, 2024
11:00 CNN This Morning (CNN This Morning), USA, 2022
12:00 CNN This Morning (CNN This Morning), USA, 2022
13:00 CNN News Central (CNN News Central), USA, 2023
13:30 World Sport (World Sport), USA, 2005
14:00 CNN Newsroom (CNN Newsroom), USA, 2024
15:00 Connect the World (Connect the World from...), USA, 2020
15:45 World Sport (World Sport), USA, 2005
16:00 Connect the World (Connect the World from...), USA, 2020
17:00 CNN Newsroom (CNN Newsroom), USA, 2024
18:00 One World (One World), USA, 2024
19:00 Amanpour (Amanpour), USA, 2012
20:00 Isa Soares Tonight (Isa Soares Tonight), USA, 2022
21:00 CNN Newsroom (CNN Newsroom), USA, 2024
21:45 Living Golf (Living Golf), USA, 2017
22:00 Quest Means Business (Quest Means Business), USA, 2009
23:00 The Lead with Jake Tapper (The Lead with Jake Tapper), USA, 2018
23:30 World Sport (World Sport), USA, 2005
00:00 First Move (First Move), USA, 2024
01:00 Erin Burnett OutFront (Erin Burnett OutFront), USA, 2013
02:00 Anderson Cooper 360 (Anderson Cooper 360), USA, 2007
03:00 The Source with Kaitlan Collins (The Source with Kaitlan Collins), USA, 2023
04:00 CNN NewsNight (CNN NewsNight with Abby Phillip), USA, 2023
05:00 Laura Coates Live (Laura Coates Live), USA, 2023
07:00 Squawk Box Europe
10:00 Street Signs
11:00 US Worldwide Exchange
12:00 Squawk Box US
15:00 Squawk On The Street
17:00 Money Movers
18:00 Fast Money Halftime Report
19:00 The Exchange
20:00 Power Lunch
21:00 Closing Bell
22:00 Closing Bell Overtime
23:00 First Class
23:30 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
00:30 NBC Nightly News With Lester Holt
01:00 Asia Squawk Box
03:00 Asia Street Signs
07:30 The European Debrief
07:45 News
11:00 Wake Up Europe
11:15 Wake Up Europe
11:30 Wake Up Europe
12:00 Euronews Now
12:15 Euronews Now
12:30 Euronews Now
13:00 Euronews Now
13:15 Euronews Now
13:30 Euronews Now
14:00 Euronews Now
14:15 Euronews Now
14:30 Euronews Now
15:00 Euronews Now
15:15 Euronews Now
15:30 Euronews Now
16:00 Euronews Now
16:15 Euronews Now
16:30 Euronews Now
17:00 Euronews Now
17:15 Euronews Now
17:30 Euronews Now
18:00 The European Debrief
18:15 The European Debrief
18:30 The European Debrief
19:00 The European Debrief
19:15 The European Debrief
19:30 The European Debrief
20:00 The European Debrief
20:15 The European Debrief
20:30 The European Debrief
21:00 The European Debrief
21:15 The European Debrief
21:30 The European Debrief
22:00 The European Debrief
22:15 The European Debrief
22:30 The European Debrief
23:00 The European Debrief
23:15 The European Debrief
23:30 The European Debrief
00:00 The European Debrief
00:15 The European Debrief
00:30 The European Debrief
01:00 The European Debrief
01:15 The European Debrief
01:30 The European Debrief
02:00 The European Debrief
02:15 The European Debrief
02:30 The European Debrief
03:00 The European Debrief
03:15 The European Debrief
03:30 The European Debrief
04:00 The European Debrief
04:15 The European Debrief
04:30 The European Debrief
05:00 The European Debrief
05:15 The European Debrief
05:30 The European Debrief
07:00 Bloomberg Daybreak: Europe (Bloomberg Daybreak: Europe), USA, 2024
10:00 The Pulse with Francine Lacqua (The Pulse with Francine Lacqua), USA, 2024
11:00 Bloomberg Brief (Bloomberg Brief), USA, 2024
12:00 Bloomberg Surveillance (Bloomberg Surveillance), USA, 2024
15:00 Bloomberg Markets: The Open (Bloomberg Markets: The Open), USA, 2024
16:00 Bloomberg Markets (Bloomberg Markets), USA, 2024
17:00 Bloomberg Technology (Bloomberg Technology), USA, 2024
18:00 Bloomberg ETF IQ (Bloomberg ETF IQ), USA, 2024
18:30 Bloomberg Markets (Bloomberg Markets), USA, 2024
19:00 Bloomberg Balance of Power (Bloomberg Balance of Power), USA, 2024
20:00 Bloomberg Businessweek (Bloomberg Businessweek), USA, 2024
21:00 Bloomberg Markets: The Close (Bloomberg Markets: The Close), USA
23:00 Bloomberg Balance of Power (Bloomberg Balance of Power), USA, 2024
00:00 Bloomberg Originals (Bloomberg Originals), USA, 2024
00:30 Power Players (Power Players), Biography
01:00 Bloomberg the Asia Trade (Bloomberg the Asia Trade)
03:00 Bloomberg: The China Show (Bloomberg: The China Show), 2024
05:00 Bloomberg Markets: Asia (Bloomberg Markets: Asia), USA, 2024
07:30 The News
07:52 Fashion
08:00 The News
08:30 The News
09:00 The News
09:15 Guest of the Day
09:30 The News
09:45 Guest of the Day
10:00 The News
10:16 France In Focus
10:30 The News
10:46 Reporters
11:00 The News
11:16 Talking Europe
11:30 The News
11:46 Talking Europe
12:00 The News
12:16 Arts24
12:30 The News
12:46 Focus
12:51 Sports
13:00 The News
13:15 Guest of the Day
13:30 The News
13:45 People And Profit
14:00 The News
14:15 France In Focus
14:30 The News
14:45 En tete a tete
15:00 The News
15:15 Across Africa
15:30 The News
15:45 Reporters
16:00 The News
16:15 The Observers
16:21 Focus
16:30 The News
16:45 Arts24
17:00 The News
17:15 Talking Europe
17:30 The News
17:45 Talking Europe
18:00 The News
18:15 Top Story
18:30 The News
18:45 Global Grid
19:00 The News
19:16 En tete a tete
19:30 The News
19:46 People And Profit
20:00 The News
20:16 The 51 Percent
20:30 The News
20:46 Access Asia
21:00 The News
21:15 Global Grid
21:21 Sports Sunday
21:30 The News
21:45 The Reporter's Week
22:00 The News
22:10 Revisited
22:30 The News
22:45 A Week in France
23:00 The News
23:16 Sports Sunday
23:30 The News
23:46 Arts24
00:00 The News
00:15 Access Asia
00:30 The News
00:45 People And Profit
01:00 The News
01:15 Reporters
01:30 The News
01:45 Arts24
02:00 The News
02:15 The 51 Percent
02:30 The News
02:45 France In Focus
03:00 The News
03:15 Talking Europe
03:30 The News
03:45 Talking Europe
04:00 The News
04:10 Revisited
04:30 The News
04:40 French Connections
04:46 Access Asia
05:00 The News
05:15 Across Africa
05:30 The News
05:45 Arts24
07:30 Tomorrow Today
08:15 Shift
08:30 Eco Africa
09:00 DW News
09:30 The 77 Percent
10:00 DW News
10:30 Shift
10:45 Reporter - On Location
11:00 DW News
11:15 DocFilm
12:00 DW News
12:30 Eco Africa
13:00 DW News
13:30 Global Us
14:00 DW News
14:15 DocFilm
15:00 DW News
15:15 Best of DW-online Content
15:30 The 77 Percent
16:00 DW News
16:30 Tomorrow Today
17:00 DW News
17:15 DocFilm
18:00 DW News
18:30 Global Us
19:00 DW News
19:30 Arts Unveiled
20:00 DW News
20:15 Close Up
20:45 Reporter - On Location
21:00 DW News
21:15 Best of DW-online Content
21:30 Global Us
22:00 DW News
22:30 The Day - News in Review
23:00 DW News
23:15 DocFilm
00:00 DW News
00:02 The Day - News in Review
00:30 DocFilm
01:00 DW News
01:15 Best of DW-online Content
01:30 Close Up
02:00 DW News
02:02 The Day - News in Review
02:30 Eco Africa
03:00 DW News
03:15 DocFilm
04:00 DW News
04:02 The Day - News in Review
04:30 REV - The Global Auto and Mobility Show
05:00 DW News
05:15 Best of DW-online Content
05:30 Close Up
07:30 Breakfast
08:30 Breakfast with Kay Burley
09:00 Breakfast with Kay Burley
09:30 Breakfast with Kay Burley
10:00 Breakfast with Kay Burley
10:30 Breakfast with Kay Burley
11:00 Sky News Today with Wilfred Frost
11:30 Sky News Today with Wilfred Frost
12:00 Sky News Today with Wilfred Frost
12:30 Business Live with Ian King
13:00 Sky News Today with Jayne Secker
13:30 Sky News Today with Saima Mohsin
14:00 Sky News Today with Jayne Secker
14:30 Sky News Today with Jayne Secker
15:00 Sky News with Kamali Melbourne
15:30 Sky News Today with Kamali Melbourne
16:00 Sky News with Kamali Melbourne
16:30 Sky News Today with Kamali Melbourne
17:00 Sky News with Kamali Melbourne
17:30 Business Live with Ian King
18:00 The News Hour With Mark Austin
18:30 The News Hour With Mark Austin
19:00 The News Hour With Mark Austin
19:30 The News Hour With Mark Austin
20:00 Politics Hub With Sophy Ridge
20:30 Politics Hub With Sophy Ridge
21:00 UK Tonight With Sarah-Jane Mee
21:30 UK Tonight With Sarah-Jane Mee
22:00 The World with Yalda Hakim
22:30 The World with Yalda Hakim
23:00 News at 10 with Anna Botting
23:30 Press Preview
00:00 News & Press Preview
00:30 Press Preview
01:00 Sky News
02:00 Sky News
03:00 Sky News
04:00 Sky News
05:00 Sky News
07:30 Studio B: Unscripted
08:30 Inside Story
09:00 Newshour
10:00 News Live
10:30 The Listening Post
11:00 News Live
11:30 Talk to Al Jazeera
12:00 Newshour
13:00 News Live
13:30 Inside Story
14:00 Witness
15:00 Newshour
16:00 News Live
16:30 Studio B: Unscripted
17:00 Newshour
18:00 News Live
18:30 Fault Lines
19:00 News Live
19:30 Inside Story
20:00 Newshour
21:00 News Live
21:30 Counting the Cost
22:00 News Live
22:30 The Stream
23:00 Newshour
00:00 Newshour
01:00 News Live
01:30 Witness
02:00 News Live
02:30 Inside Story
03:00 Witness
04:00 News Live
04:30 Talk to Al Jazeera
05:00 News Live
05:30 The Listening Post
07:30 Where We Call Home
08:30 Activate Your Japanese
08:45 Culture Crossroads
08:55 Hello! NHK WORLD-JAPAN
09:00 Newsline Asia 24
09:30 Seasoning the Seasons
10:00 NHK Newsline
10:14 NL Bridge
10:15 Newsline Biz
10:23 Japan From Above: Up Close
10:30 Spiritual Explorers
10:55 Hit the Road
11:00 NHK Newsline
11:14 NL Bridge
11:15 Direct Talk
11:30 J-MELO
12:00 NHK Newsline
12:17 NL Bridge
12:18 Newsline Biz
12:30 Where We Call Home
13:00 Newsroom Tokyo
13:27 Newsline in Depth
13:40 Direct Talk
13:55 Ukiyoe Edo-Life
14:00 Newsroom Tokyo
14:30 Activate Your Japanese
14:45 Culture Crossroads
14:55 Hello! NHK WORLD-JAPAN
15:00 NHK Newsline
15:15 Newsline in Depth
15:30 Seasoning the Seasons
16:00 NHK Newsline
16:15 Newsline in Depth
16:30 Medical Frontiers
17:00 NHK Newsline
17:15 Newsline in Depth
17:30 Where We Call Home
18:00 NHK Newsline
18:15 Direct Talk
18:30 Spiritual Explorers
18:55 Hit the Road
19:00 NHK Newsline
19:15 Newsline in Depth
19:30 Activate Your Japanese
19:45 Culture Crossroads
19:55 Hello! NHK WORLD-JAPAN
20:00 Newsroom Tokyo
20:27 Newsline in Depth
20:40 Direct Talk
20:55 Ukiyoe Edo-Life
21:00 Hometown Stories
21:27 Easy Japanese
21:30 Core Kyoto Mini
21:35 Wild Hokkaido!
21:50 Time-Lapse Japan
21:55 Japan From Above: Up Close
22:00 NHK Newsline
22:18 Newsline Biz
22:30 Medical Frontiers
23:00 NHK Newsline
23:18 Newsline Biz
23:30 Where We Call Home
00:00 NHK Newsline
00:18 Newsline Biz
00:30 Activate Your Japanese
00:45 Culture Crossroads
00:55 Hello! NHK WORLD-JAPAN
01:00 NHK Newsline
01:15 Ukiyoe Edo-Life
01:20 Time-Lapse Japan
01:25 Japan From Above: Up Close
01:30 Spiritual Explorers
01:55 Hit the Road
02:00 NHK Newsline
02:15 Newsline in Depth
02:30 Journeys in Japan
03:00 NHK Newsline
03:15 Direct Talk
03:30 Dining with the Chef
04:00 NHK Newsline
04:15 Newsline in Depth
04:30 Document 72 Hours
05:00 NHK Newsline
05:15 Newsline in Depth
05:30 Medical Frontiers
07:30 Issues & Insiders (Issues & Insiders), South Korea
09:00 Korea Travelogue (Korea Travelogue), South Korea
09:30 1Day 1Korea: K-Now (1Day 1Korea: K-Now), South Korea
09:40 K-Tech Green Solutions (K-Tech Green Solutions), South Korea, 2024
10:00 We Are Diplomats (We Are Diplomats), Biography, South Korea
10:30 Premium Collection A (Premium Collection A), South Korea
11:00 Newscenter (Newscenter), South Korea, 2024
11:30 Within the Frame (Within the Frame), South Korea, 2024
12:00 PerformArts Reload (PerformArts Reload), South Korea
13:00 Travel Diary (Travel Diary), South Korea
13:30 1Day 1Korea: K-Now (1Day 1Korea: K-Now), South Korea
13:40 K-Tech Green Solutions (K-Tech Green Solutions), South Korea, 2024
14:00 Arirang News (Arirang News), South Korea, 2024
14:30 Issue & Insiders (Issue & Insiders), South Korea
15:00 Korea Travelogue (Korea Travelogue), South Korea
15:30 We Are Diplomats (We Are Diplomats), Biography, South Korea
16:00 Play11st Up: Feel Like 11 (Play11st Up: Feel Like 11), Musical, South Korea
17:00 Within the Frame (Within the Frame), South Korea
17:30 Premium Collection A (Premium Collection A), South Korea
18:00 PerformArts Reload (PerformArts Reload), South Korea
19:00 Radio' Clock (Radio' Clock), Musical, South Korea
20:00 Discover World (Discover World), South Korea
20:30 Issue & Insiders (Issue & Insiders), South Korea
21:00 Arirang Prime (아리랑프라임은), South Korea
22:00 We Are Diplomats (We Are Diplomats), Biography, South Korea
22:30 Tripstargram (Tripstargram), South Korea
23:00 PerformArts Reload (PerformArts Reload), South Korea
00:00 Islands to Love (Islands to Love), Nature, South Korea
00:30 1Day 1Korea: K-People (1Day 1Korea: K-People), Biography, South Korea
00:40 K-Tech Green Solutions (K-Tech Green Solutions), South Korea, 2024
00:50 K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN (K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN), South Korea
01:00 Premium Collection A (Premium Collection A), South Korea
01:30 Arirang Special (Arirang Special), South Korea
02:00 NEW DAY at Arirang (NEW DAY at Arirang), South Korea, 2024
02:30 News Generation (News Generation), South Korea, 2024
03:00 Danstargram on the Road (Danstargram on the Road), South Korea
03:30 1Day 1Korea: K-People (1Day 1Korea: K-People), Biography, South Korea
03:40 K-Tech Green Solutions (K-Tech Green Solutions), South Korea, 2024
03:50 K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN (K-CHAT: CONVERSING IN KOREAN), South Korea
04:00 Play11st Up: Feel Like 11 (Play11st Up: Feel Like 11), Musical, South Korea, 2024
05:00 Arirang News (Arirang News), South Korea
05:30 News Generation (News Generation), South Korea
07:30 Teen Titans Go!
07:55 Hero Inside
08:10 Jellystone!
08:20 Jellystone!
08:35 Tiny Toons Looniversitet
09:00 Gumballs Fantastiska Värld
09:10 Gumballs Fantastiska Värld
09:20 Gumballs Fantastiska Värld
09:30 Gumballs Fantastiska Värld
09:40 Gumballs Fantastiska Värld
09:50 Gumballs Fantastiska Värld
10:00 Varan Scooby Doo
10:20 Varan Scooby Doo
10:40 Varan Scooby Doo
11:00 Gumballs Fantastiska Värld
11:10 Gumballs Fantastiska Värld
11:20 Gumballs Fantastiska Värld
11:30 Gumballs Fantastiska Värld
11:40 Gumballs Fantastiska Värld
11:50 Gumballs Fantastiska Värld
12:00 Gumballs Fantastiska Värld
12:10 Gumballs Fantastiska Värld
12:20 Gumballs Fantastiska Värld
12:30 Gumballs Fantastiska Värld
12:40 Gumballs Fantastiska Värld
13:05 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
13:15 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
13:25 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
13:35 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
13:45 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
14:00 Teen Titans Go!
14:10 Teen Titans Go!
14:20 Teen Titans Go!
14:30 Teen Titans Go!
14:40 Teen Titans Go!
14:50 Teen Titans Go!
15:00 Scooby-Doo och Vem tror du?
15:20 Looney Tunes Cartoons
15:35 Bara babybjörnar
15:45 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
16:00 Hero Inside
16:15 Hero Inside
16:30 Apple & Onion
16:40 Ninjago: Dragons Rising
17:05 Teen Titans Go!
17:15 Teen Titans Go!
17:20 Teen Titans Go!
17:30 Tiny Toons Looniversitet
17:55 Jellystone!
18:05 Jellystone!
18:15 Jellystone!
18:30 Craig - bäckens kung
18:40 Craig - bäckens kung
18:50 Craig - bäckens kung
19:00 Teen Titans Go!
19:10 Teen Titans Go!
19:20 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
19:35 Hero Inside
19:50 Ninjago: Dragons Rising
20:10 Looney Tunes Cartoons
20:25 Looney Tunes Cartoons
20:35 Looney Tunes Cartoons
20:45 Gumballs Fantastiska Värld
20:55 Gumballs Fantastiska Värld
21:05 Gumballs Fantastiska Värld
21:15 Gumballs Fantastiska Värld
21:25 Gumballs Fantastiska Värld
21:40 Gumballs Fantastiska Värld
21:50 Gumballs Fantastiska Värld
22:00 Gumballs Fantastiska Värld
22:10 Gumballs Fantastiska Värld
22:20 Gumballs Fantastiska Värld
22:30 Gumballs Fantastiska Värld
22:50 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
23:00 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
23:15 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
23:25 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
23:35 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
23:45 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
23:55 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
00:05 Gumballs Fantastiska Värld
00:15 Gumballs Fantastiska Värld
00:25 Gumballs Fantastiska Värld
00:35 Gumballs Fantastiska Värld
00:45 Gumballs Fantastiska Värld
00:55 Gumballs Fantastiska Värld
01:05 Gumballs Fantastiska Värld
01:15 Gumballs Fantastiska Värld
01:30 Gumballs Fantastiska Värld
01:40 Gumballs Fantastiska Värld
01:50 Gumballs Fantastiska Värld
02:00 Gumballs Fantastiska Värld
02:15 Gumballs Fantastiska Värld
02:25 Gumballs Fantastiska Värld
02:35 Gumballs Fantastiska Värld
02:45 Gumballs Fantastiska Värld
03:00 Gumballs fantastiska värld
03:10 Gumballs fantastiska värld
03:20 Gumballs fantastiska värld
03:30 Gumballs fantastiska värld
03:45 Gumballs fantastiska värld
03:55 Gumballs fantastiska värld
04:05 Gumballs fantastiska värld
04:30 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
04:40 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
04:50 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
05:00 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
05:10 Den tappre prins Ivandoes heroiska färd
05:20 Gumballs Fantastiska Värld
05:30 Gumballs Fantastiska Värld
05:40 Gumballs Fantastiska Värld
05:50 Gumballs Fantastiska Värld
07:25 Bluey
07:40 Bluey
07:45 Bluey
07:55 Bluey
08:00 Bluey
08:05 Musse Pigg Lustiga huset
08:25 Musse Pigg Lustiga huset
08:50 Superkattungar
09:15 Superkattungar
09:35 Spidey och hans fantastiska vänner
10:05 Spidey och hans fantastiska vänner
10:30 Firebuds
10:55 Firebuds
11:15 Musse Pigg Lustiga huset
11:40 Musse Pigg Lustiga huset
12:00 Bluey
12:10 Bluey
12:15 Bluey
12:25 Bluey
12:35 Bluey
12:40 Bluey
12:50 Bluey
12:55 Bluey
13:00 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
13:25 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
13:45 Familjen Green i storstan
13:55 Familjen Green i storstan
14:05 Familjen Green i storstan
14:30 Firebuds
14:55 Firebuds
15:10 Monster på jobbet
15:35 Kiff
15:55 Moon Girl och Devil Dinosaur
16:20 Hamster & Greta
16:40 Hamster & Gretel
16:55 Hamster & Greta
17:20 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
17:40 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
18:05 Musse Pigg Lustiga huset
18:30 Musse och jag
18:35 Spidey och hans fantastiska vänner
18:55 Bluey
19:05 Bluey
19:10 Bluey
19:20 Bluey
19:25 Bluey
19:30 Bluey
19:35 Bluey
19:45 Familjen Green i storstan
20:05 Familjen Green i storstan
20:15 Familjen Green i storstan
20:40 Monster på jobbet
21:00 The Villains of Valley View
21:25 Bunk'd: Learning the Ropes
21:50 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
22:15 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
22:35 Familjen Green i storstan
22:55 Familjen Green i storstan
23:05 Familjen Green i storstan
23:30 Kiff
23:55 Kiff
00:15 Hamster & Greta
00:40 Hamster & Greta
01:00 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
01:20 Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
01:40 Superkattungar
02:05 Superkattungar
02:30 Star Wars: Unga jedi på äventyr
02:55 Star Wars: Unga jedi på äventyr
03:15 Spidey och hans fantastiska vänner
03:40 Spidey och hans fantastiska vänner
04:05 Firebuds
04:30 Firebuds
04:55 Musse Pigg Lustiga huset
05:20 Musse Pigg Lustiga huset
05:40 Musse Pigg Lustiga huset
07:30 Superkattungar
08:10 Bluey
08:20 Bluey
08:30 Spidey och hans fantastiska vänner
09:00 Musses klubbhus
10:00 Firebuds
10:30 Pyjamashjältarna
11:00 Alice i Underlandsbageriet
11:15 Alice i Underlandsbageriet
11:30 Musse Pigg Lustiga huset
11:45 Musse Pigg Lustiga huset
12:00 Byggvalparna
12:30 Bluey
12:40 Bluey
12:50 Bluey
13:00 Bluey
13:10 Bluey
13:20 Bluey
13:30 Firebuds
14:00 Firebuds
14:30 Spidey och hans fantastiska vänner
15:00 Star Wars: Unga jedi på äventyr
15:30 Alice i Underlandsbageriet
15:45 Alice i Underlandsbageriet
16:00 Musse Pigg Lustiga huset
16:15 Musse Pigg Lustiga huset
16:30 Byggvalparna
17:00 Bluey
17:10 Bluey
17:20 Bluey
17:30 Bluey
17:40 Bluey
17:50 Bluey
18:00 Superkattungar
18:30 Star Wars: Unga jedi på äventyr
19:00 Firebuds
19:30 Bluey
19:40 Bluey
19:50 Bluey
20:00 Bluey
20:10 Bluey
20:20 Bluey
20:30 Superkattungar
21:00 Spidey och hans fantastiska vänner
21:30 Star Wars: Unga jedi på äventyr
22:00 Sändningsuppehåll
22:15 Alice i Underlandsbageriet
22:30 Musse Pigg Lustiga huset
22:45 Musse Pigg Lustiga huset
23:00 Pyjamashjältarna
23:25 Pyjamashjältarna
23:50 Pyjamashjältarna
00:15 Alice i Underlandsbageriet
00:40 Alice i Underlandsbageriet
01:05 Alice i Underlandsbageriet
01:30 Spidey och hans fantastiska vänner
01:55 Spidey och hans fantastiska vänner
02:20 Spidey och hans fantastiska vänner
02:45 Musse Pigg Lustiga huset
03:10 Musse Pigg Lustiga huset
03:35 Musse Pigg Lustiga huset
04:00 Eureka!
04:30 Eureka!
05:00 Eureka!
05:30 Musse Pigg Lustiga huset
07:13 SvampBob Fyrkant
08:07 Sten, Sax, Papper
08:34 Smurfarna
09:00 Zokie of Planet Ruby
09:24 SvampBob Fyrkant
09:49 SvampBob Fyrkant
10:13 Lugn i stormen
10:38 Lugn i stormen
10:49 Lugn i stormen
11:14 Familjen Casagrande
11:38 Familjen Casagrande
12:00 Sten, Sax, Papper
12:25 Danger Force
12:49 Danger Force
13:14 Danger Force
13:38 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
14:02 Familjen Casagrande
14:26 Familjen Casagrande
14:48 Familjen Casagrande
15:00 SvampBob Fyrkant
15:24 SvampBob Fyrkant
15:34 Zokie of Planet Ruby
16:01 Sten, Sax, Papper
16:26 Lugn i stormen
16:51 Lugn i stormen
17:02 Monster High
17:27 Lugn i stormen, på riktigt!
17:50 Danger Force
18:14 Tyler Perry's Young Dylan
18:39 Henry Danger
19:00 SvampBob Fyrkant
19:16 SvampBob Fyrkant
19:43 Familjen Casagrande
20:09 Familjen Casagrande
20:20 Lugn i stormen
20:47 Lugn i stormen
21:00 SvampBob Fyrkant
21:29 Zokie of Planet Ruby
21:59 Sten, Sax, Papper
22:29 Lugn i stormen
23:00 Monster High
23:29 Lugn i stormen, på riktigt!
00:01 Lugn i stormen, på riktigt!
00:29 Danger Force
01:00 Lugn i stormen
01:30 Lugn i stormen
01:59 SvampBob Fyrkant
02:30 SvampBob Fyrkant
02:59 Zokie of Planet Ruby
03:26 Familjen Casagrande
03:52 Familjen Casagrande
04:19 Lugn i stormen
04:46 Lugn i stormen
05:00 Henry Danger
05:27 Henry Danger
05:53 Familjen Thunderman
07:28 Blaze och Monstermaskinerna
08:01 PAW Patrol
08:13 Paw Patrol
08:33 Paw Patrol
08:45 Rubble & gänget
09:08 Rubble & gänget
09:31 Dora
09:53 Baby Hajs stora show
10:15 Baby Hajs stora show
10:38 Greta Gris
10:42 Greta Gris
10:47 Greta Gris
10:51 Greta Gris
10:57 Lilla Kocken
11:20 Familjen Barbapapa
11:41 Familjen Barbapapa
12:03 Blaze och Monstermaskinerna
12:24 Blaze och Monstermaskinerna
12:45 PAW Patrol
12:56 PAW Patrol
13:07 PAW Patrol
13:29 Baby Hajs stora show
13:50 Baby Hajs stora show
14:02 Familjen Barbapapa
14:24 Paddingtons äventyr
14:46 Rubble & gänget
15:09 Dora
15:31 Blaze och Monstermaskinerna
15:53 Hjortgänget
16:16 Baby Hajs stora show
16:38 Baby Hajs stora show
17:00 PAW Patrol
17:11 PAW Patrol
17:22 PAW Patrol
17:33 Rubble & gänget
17:44 Rubble & gänget
17:54 Dora
18:19 Familjen Barbapapa
18:42 Lilla Kocken
19:04 Paddingtons äventyr
19:27 Blaze och Monstermaskinerna
19:50 PAW Patrol
20:01 PAW Patrol
20:13 PAW Patrol
20:35 Paw Patrol
20:47 Rubble & gänget
21:09 Rubble & gänget
21:32 Dora
21:54 Baby Hajs stora show
22:16 Baby Hajs stora show
22:38 Greta Gris
22:43 Greta Gris
22:47 Greta Gris
22:52 Greta Gris
22:57 Lilla Kocken
23:19 Familjen Barbapapa
23:40 Familjen Barbapapa
00:02 Blaze och Monstermaskinerna
00:24 Blaze och Monstermaskinerna
00:45 PAW Patrol
00:56 PAW Patrol
01:07 PAW Patrol
01:29 Baby Hajs stora show
01:50 Baby Hajs stora show
02:02 Familjen Barbapapa
02:24 Paddingtons äventyr
02:46 Rubble & gänget
03:09 Dora
03:31 Blaze och Monstermaskinerna
03:53 Hjortgänget
04:16 Baby Hajs stora show
04:38 Baby Hajs stora show
07:10 Familjen Casagrande
07:56 Lugn i stormen
08:19 Monster High
08:44 SvampBob Fyrkant
09:10 SvampBob Fyrkant
09:32 Familjen Casagrande
09:56 Familjen Casagrande
10:19 Familjen Casagrande
10:44 Patrik Stjärnas Show
11:06 Patrik Stjärnas Show
11:29 SvampBob Fyrkant
11:55 SvampBob Fyrkant
12:19 SvampBob Fyrkant
12:31 SvampBob Fyrkant
12:58 Patrik Stjärnas Show
13:10 Patrik Stjärnas Show
13:33 Alvinnn!!! och gänget
13:58 Alvinnn!!! och gänget
14:22 Sten, Sax, Papper
14:47 Sten, Sax, Papper
14:58 SvampBob Fyrkant
15:24 SvampBob Fyrkant
15:47 SvampBob Fyrkant
16:01 Lugn i stormen
16:22 Lugn i stormen
16:36 Lugn i stormen
17:00 Sten, Sax, Papper
17:23 Patrik Stjärnas Show
17:48 SvampBob Fyrkant
18:04 SvampBob Fyrkant
18:26 Avatar
18:50 Familjen Casagrande
19:02 Familjen Casagrande
19:27 Familjen Casagrande
19:50 SvampBob Fyrkant
20:15 SvampBob Fyrkant
20:40 SvampBob Fyrkant
21:04 SvampBob Fyrkant
21:29 Sten, Sax, Papper
21:53 Sten, Sax, Papper
22:06 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
22:29 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
22:52 Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
23:15 Pingvinerna från Madagaskar
23:29 Pingvinerna från Madagaskar
23:51 Pingvinerna från Madagaskar
00:13 Avatar
00:34 Avatar
00:56 Avatar
01:18 Best & Bester
01:39 Best & Bester
02:00 Sten, Sax, Papper
02:21 Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
02:42 Wallykazam!
03:05 Top Wing
03:28 Top Wing
03:51 SvampBob Fyrkant
04:15 SvampBob Fyrkant
04:38 SvampBob Fyrkant
05:00 SvampBob Fyrkant
05:22 SvampBob Fyrkant
05:45 SvampBob Fyrkant